Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2011 o 18:35, MisticGohan_MODED napisał:

Chievo vs. AC Milan 1:2

Widziałem ten mecz tak od 55 minuty :]
Brawo dla Milanu za postawę ,bo rywal był trudny na swoim terenie ,a w końcówce to nawet
mocno przycisnęliśmy :]

FORZA MILAN !!!


I dobry wynik, wazne ze wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O meczu Lecha z Polonią Warszawa mógłbym coś napisać, ale pisząc w tym temacie musiałbym poruszyć temat piłki nożnej. A ze nie grano - nic pisał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 11:29, Paoro napisał:

Ja widzę sens tylko jeden, mianowicie marketingowy,..


Zerowy sens marketingowy. Przyznam szczerze że do chwili przeczytania tego info byłem przekonany że zakończył on karierę.

Dnia 20.02.2011 o 11:29, Paoro napisał:

przyciągnął na stadion Legii tłumy...


Bez obawy o przyciąganie tłumów na Ł3. Zapełnimy go bez problemu i przebrzmiałe gwiazdy są nam kompletnie niepotrzebne do tego.

Dnia 20.02.2011 o 11:29, Paoro napisał:

gdyby polskie kluby wzorem greckich ściągałyby "stare" gwiazdy w stylu Rivaldo, który
jakiś czas temu grał w Olympiakosie, to na pewno byłoby ciekawiej...


Może i ciekawiej ale nam to nie grozi. Greków(mam na myśli działaczy) często ponosi fantazja, a potem płaczą bo okazuje się, że lwią część budżetu trzeba przeznaczyć na pensje dla 2-3 grajków co przyjechali bardziej po odpoczywać a niżeli przykładać się do treningów. Tak się drużyn nie buduje.

Mi bardziej odpowiada model Holenderski. Szkółki, internaty = wychowankowie na których można zarobić. Tyle że to długofalowa inwestycja która efekty przyniesie za 10-15 lat a u nas się tego boją(chociaż widzę już pewne postępy), czego przykładem jest właściciel Groclinu/Polonii Warszawa. Generalnie od czasu jego rządów, sekcje młodzieżowe są traktowane jak zło konieczne, a muszę przyznać że jeszcze 15 lat młodzież Polonii waliła wszystkich na Mazowszu jak chciała, jedyną konkurencje mieli chyba wtedy tylko w Agrykoli Warszawa.

Dnia 20.02.2011 o 11:29, Paoro napisał:

...Cisse...


To akurat zły przykład bo z tego co pamiętam to ma chyba 29 lat także nie taki stary, tyle że jego to wykończyły kontuzje akurat(dwa otwarte złamania nóg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia Mönchengladbach 2:1 Schalke 04 Gelsenkirchen
Skrót ze strony niemieckiej Bundesligi: http://bundesliga.de/de/bundesliga-tv/index.php?f=/de/bundesliga-tv/inc/video_flv/spieltag/0000176046.inc.php

Wreszcie ligowa wygrana na własnym stadionie (23 kolejka! xD) po wspaniałym pokazie umiejętności ze strony Gladbach (mam wrażenie, że komentatorzy przewyższali znaczenie zmęczenia Shalke w meczu z Valencią).
Przy beznadziejności środkowych obrońców Gladbach (bramka już w drugiej minucie w plecy) idealnie zagrała reszta drużyny rozbijając już w środkowej strefie boiska większość ataków Schalke, w pierwszej połowie Huntelaar i Raul nawet chyba nie dotknęli piłki! Do tego założony wysoki pressing, przez cały mecz Gladbach siedziało na Schalke, podwajało krycie, kontratakowało. Cud-mjód spotkanie!

Tylko Ci środkowi obrońcy, ale bramka Reusa klasa światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 16:51, SongoX napisał:

http://www.igol.pl/article,31969.html

Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Roma co prawda zajmuje obecnie ósme miejsce,
ale jak widać włodarze mają aspiracje na mistrza. Pamiętam jak dopiero biegał ten piłkarz
po boiskach, a teraz zostaje trenerem...

Ja zawsze Vicenzo bardzo lubiłem. Teraz życzę mu samych sukcesów, choć jest chyba ostatnią osobą, którą podejrzewałbym o zajęcie się trenerką. Ale taki trend we Włoszech, by powierzać ekipy młodym, niedoświadczonym trenerom z doświadczeniem na boisku, vide Leonardo, Simeone. Zobaczymy, co z tego wyniknie. swoją drogą jakoś dziwnie kibicuje obu ekipom z Wiecznego Miasta, choć między nimi nienawiść jak w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 16:51, SongoX napisał:

http://www.igol.pl/article,31969.html

Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Roma co prawda zajmuje obecnie ósme miejsce,
ale jak widać włodarze mają aspiracje na mistrza. Pamiętam jak dopiero biegał ten piłkarz
po boiskach, a teraz zostaje trenerem...

Ranieri odejść musiał :]
Ale fakt jest to zaskakujący wybór :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś gra Real z Lyonem. Drużyna z z Francji jest dosyć osłabiona i w tym sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań. Dla mnie nie ma innego scenariusza niż wygrana Realu. Presja jest wysoka, bo w poprzednich sezonach Lyon eliminował Real i przechodził do kolejnej rundy, a piłkarze, wiedzą, ze ten bilans musi się zmienić. Szkoda, że nie mam możliwości oglądania dwóch meczów LM jak za dawne lata, ale trzeba to jakoś przeboleć.
Dziś mierzy się jeszcze Chelsea i FC Kopenhaga i myślę, że tu może wydarzyć się coś ciekawego. Chelsea jeszcze nie wyszła z dołka i ostatnimi czasy ciężko im o jakieś zwycięstwo. Kopenhaga jeśli się nie przestraszy i będzie dobrze grać taktycznie i odważnie z przodu, może wykorzystać złą formę rywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej, że swego czasu Polsat emitował całą kolejkę (mecz we wtorek i w środę) Ligi Mistrzów, a nie tylko drugą jak ma to miejsce obecnie. Mam Cyfrowy Polsat, więc nie mam możliwości oglądać LM na innych kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:14, SongoX napisał:

Chodziło mi bardziej, że swego czasu Polsat emitował całą kolejkę (mecz we wtorek i w
środę) Ligi Mistrzów, a nie tylko drugą jak ma to miejsce obecnie. Mam Cyfrowy Polsat,
więc nie mam możliwości oglądać LM na innych kanałach.

Nigdy tak nie było, kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:23, demerenfarsz napisał:

> Chodziło mi bardziej, że swego czasu Polsat emitował całą kolejkę (mecz we
wtorek i w
> środę) Ligi Mistrzów, a nie tylko drugą jak ma to miejsce obecnie. Mam Cyfrowy Polsat,

> więc nie mam możliwości oglądać LM na innych kanałach.
Nigdy tak nie było, kłamiesz.


Było tak dawno temu. Wtedy to jeszcze LM puszczała jedynka i dwójka bodajże, a nie polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dokładnie jak Liga Mistrzów gościła na Polsacie i była emitowana cała kolejka, potem prawa wykupiło TVP i tez przez jakiś czas emitowało cała kolejką, a po jakimś okresie już tylko jedną.

demerenfarsz
Twój komentarz jest tak żałosny jak Ty sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:42, SongoX napisał:

demerenfarsz
Twój komentarz jest tak żałosny jak Ty sam.

Dziękuję za inwektyw (swoją drogą bardzo wysoki poziom kultury u człowieka posiadającego rangę Sekretarza gram.pl), Polsat nigdy nie miał praw do transmisji dwóch meczów w tygodniu.

Udowodnij albo przeproś. Jak udowodnisz, ja przeproszę.

@Ecko
Bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:20, demerenfarsz napisał:

Udowodnij albo przeproś. Jak udowodnisz, ja przeproszę.

Nie zamierzam Ci nic udowadniać. Sam pamiętam, bo oglądałem te mecze, a Ty jak widać nie pamiętasz tych czasów, więc to już nie moja sprawa. Sam tam tym postem pokazałeś swoją klasę. Powiedz mi tylko po co miałbym kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:20, demerenfarsz napisał:

Dziękuję za inwektyw (swoją drogą bardzo wysoki poziom kultury u człowieka posiadającego
rangę Sekretarza gram.pl), Polsat nigdy nie miał praw do transmisji dwóch meczów w tygodniu.

Nie dam sobie uciąć żadnych członków, ale z tego co ja pamiętam ze swej wczesnej młodości (gdy mama mi pozwalała tylko pierwszą połowę oglądać, a drugą oglądałem rano, żeby być na bieżąco w szkole), ale klimaty 2001-2003 to chyba były mecze na Polsacie i we wtorek i w środę. Pamiętam, że oglądałem oba półfinały 2002- jak Neuville dał Bayerowi awans do finału z ManU (i jak się komentator produkował, że Sir Alex chce zagrać finał na "swoim stadionie" w Glasgow) i mecz Realu. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, Real grar jak amatorzy w tym meczu z Lyonem. Ja wiem że Lyon jest mocny i w ogóle (pokazał to rok temu), ale kurdę. To Real w zeszłym roku z M. Diarrą i Kaką grał lepiej. Lewa strona nie istnieje. Arbeloa + Ronaldo = 0 zgrania. Prawa też nie. Ramos cofnięty non stop.

Ozil i Ronaldo grają kupę. Adebayor widać ulubieniec Mourinho, może w drugiej połowie się obudzi, ale w pierwszej to pachołek ustawiony na 30 metrze bramki Llorisa by grał na tym samym poziomie co Togijczyk.

Chaos, chaos, chaos. Mój orlikowy team po 4 miesięcznych wakacjach będzie grał podobnie chaotycznie ;p Przeczuwam najgorsze. Mourinho niech zrobi jakieś zmianki. Benzema niech dostanie szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? Najpierw słupek, a zaraz potem poprzeczka. Już przyznałbym im bramkę za tak mocne chęci i jeszcze większego pecha. Poza tym ten łysy kapitan powinien wylecieć z boiska, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować