Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ale pięknie Liverpool jedzie po Manchesterze United. Już 3:0 a mecz jeszcze trwa. Pięknie grają The Reds! Brava dla Kuyta i Suareza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na kozaków, mówiących że United wcale nie jest najsłabsze od paru lat i że nie potrzeba wzmocnień w składzie. Na dziś mam dwa marzenia, jedno, że Nani wróci za najpóźniej dwa tyg, dwa, że ktoś połamie twarz Carragherowi lub gerrardowi, bo nie moge patrzec na tych cwaniaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jatka, hehe. Patrzyłem przed meczem na typu wszelkich ekspertów (polskich) i wszyscy dawali triumf United. I to po 1:3... na Anfield Czerwone Diabły miałyby tak wygrać? Pff, wiedziałem, że wynik będzie odwrotny. Na razie kapitalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 13:37, Quire napisał:

Ja jakoś specjalnie bym go nie krytykował.


Ja do niego nic nie mam. W formie był najlepszy na świecie. Tylko od kilku lat jest przeciętnym bramkarzem, a mimo to "specjaliści" Fify widzą w nim Boga. Podobnie jak z Kaką, który z obecną formą mógłby być gwiazdą chyba tylko w polskiej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

frustraci z Manchesteru, nic dzisiaj nie pokazaliście a obrażacie naszych zawodników. Nic nowego, w końcu nie od dziś wiadomo, że w Manchesterze grają piłkarze bez skazy:D
YNWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:56, BoloMaster napisał:

frustraci z Manchesteru, nic dzisiaj nie pokazaliście a obrażacie naszych zawodników.

http://www.youtube.com/watch?v=uVb2gbMtN3I
1) przypominam o ogólnym wyniku wygranych/przegranych meczy w tym sezonie między United a Live. 2:1 zdaje się?
2) Pocieszam się sytuacją w tabeli
3) Liverpool i tak mistrzostwa nie zdobędzie, więc właściwie mnie to nie rusza
4) Bardziej niż eksperymentalna obrona, to się nie mogło inaczej skończyć

Dnia 06.03.2011 o 16:56, BoloMaster napisał:

Nic nowego, w końcu nie od dziś wiadomo, że w Manchesterze grają piłkarze bez skazy:D

nie wiem kto ci tak powiedział

Dnia 06.03.2011 o 16:56, BoloMaster napisał:

YNWA!

You will never win again?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 17:08, Pernia napisał:

3) Liverpool i tak mistrzostwa nie zdobędzie, więc właściwie mnie to nie rusza

Owszem, Liverpool nie zdobędzie ale Arsenal ma coraz realniejsze szanse - jeżeli znowu nie zawalą meczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 17:08, Pernia napisał:

1) przypominam o ogólnym wyniku wygranych/przegranych meczy w tym sezonie między United
a Live. 2:1 zdaje się?

mecz na OT w Pucharze Anglii to znakomity przykład na faworyzowanie MU przez sędziów w tym sezonie, w końcu Howard to wasz 12 zawodnik

Dnia 06.03.2011 o 17:08, Pernia napisał:

2) Pocieszam się sytuacją w tabeli

zobaczymy po 38 kolejkach, mam nadzieję, że Arsenal pokaże że potrafi wygrać jakieś trofeum
za rok może będzie lepiej, jeśli Kenny przygotuje zespół do rozgrywek a nie Roy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań - Arka Gdynia 3:0

Mecz aż do 80'' był mało emocjonujący, nie widać było w ogóle chęci do gry z obu stron, wiadomo, mecz przyjaźni... Ale już w 81'' świetnie wznowił grę po faulu Murawski, zawodnicy Arki zagapili się i już 1:0, strzelcem Ślusarski. Chwilę potem Rundevs podwyższył na 2:0 i w końcówce piękna akcja rezerwowych(Ślusarski - Mikołajczak) i bardzo swobodne uderzenie główką tego drugiego. Bardzo emocjonujący mecz... przez pięć minut :). Ale tak całkiem serio, to szkoda mi trochę Arki, przez znaczącą większość meczu mieli bardzo dobrze zorganizowaną linię obrony i od czasu do czasu zagrażali bramce Kotorowskiego, widać było niestety, że po tej pierwszej bramce wyraźnie stracili wiarę na odrobienie strat i pogrążając się w niemocy wpuścili jeszcze dwie. Kolejorz zgarnął trzy punkty i awansował na szóste miejsce w Ekstraklasie. A za tydzień natomiast kolejny mecz przyjaźni, tym razem z Cracovią(w poprzedniej rundzie rozgromiliśmy ich aż 5:0, teraz pewnie o tak wysokie zwycięstwo będzie ciężej, ale i tak liczę na wygraną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MU muszą być trensfery. W ostatnich sezonach cały czas te same twarze. Nie powiem bo jeszcze nie dawno tworzyli bardzo dobrą ekipę, ale teraz czas na zmiany. chicharito bardzo dobry transfer, smalling też pokaże na co go stać, z resztą kilka razy dobrze zagrał. Tylko 2 transfery nie licząc bebe(bez sensu), na taki klub. Wiadomo, że bez sensu jest także rozbijać cały skład i tworzyć drużynę pełną przepłacanych kopaczy (patrz-city). Już w tamtym sezonie tylko brakło Roo i wszystko się sypało.Już to powinno dać do myślenia Fergiemu. I jak widać chyba dało wydając ponad 6 mln na pana bez domu. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Taki skąpiec a tu prosze. Niech ten wąż z kieszeni SAF''a wreszcie wypełznie.

---> BoloMaster
Nie tylko Webb pomaga united. Znalazło by się kilku innych sędziów. Ogólnie jak patrzę to jest coraz gorzej z sędziowaniem i FIFA powinna naareszcie coś z tym zrobić. Jest już 5 sędziów a jest gorzej. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Do dzisiaj zachodzę w głowę jak można było nie uznać takiej bramki dla Anglii w meczu z Niemcami, choć co prawda tam było 3 panów arbitrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joe od początku tego sezonu jest kompletnie bez formy, niedawno wrócił po kontuzji ale to cień zawodnika, który brylował kiedyś w Chelse,a więc siedzi na ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak chodzi o naszą pozycje w tabeli ekstraklasy to jest całkiem nieźle do lidera mamy niedaleko odziwo jeszcze mamy szansę na mistrzostwo tylko sie martwie o Bakero bo ten gośc jest dziwny i miewa głupie pomysły (jak w liga europa).Puki co Arka rozgywała cięzkie mecze z wisłą a teraz z lechem jeszcze się wybiją do góry sz koda że od prau sezonów grają słabo i ciągle są na dole tabeli to samo cracovia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 23:28, benq20 napisał:

Wiesz co jak chodzi o naszą pozycje w tabeli ekstraklasy to jest całkiem nieźle do lidera
mamy niedaleko odziwo jeszcze mamy szansę na mistrzostwo tylko sie martwie o Bakero bo
ten gośc jest dziwny i miewa głupie pomysły (jak w liga europa).Puki co Arka rozgywała
cięzkie mecze z wisłą a teraz z lechem jeszcze się wybiją do góry sz koda że od prau
sezonów grają słabo i ciągle są na dole tabeli to samo cracovia.

Odkąd pamiętam tak grali ;P to drużyna, nie oszukujmy się, która co roku gra o utrzymanie i na nic więcej liczyć w Gdyni nie mogą. Ja mam tylko nadzieje że Arka się tym razem utrzyma, bo spuścić na zaplecze Ekstraklasy dwa kluby z nowymi stadionami to trochę słabo, Cracovia też przecież ma nowiutki stadion :P w ich miejsce przyjdą ŁKS - który ciągle ma problemy z licencją i Piast/Podbeskidzie, które też mogą mieć problem z grą na najwyższym szczeblu ze względu na stadiony.

Co do Lecha to fajnie że mamy te 3 punkty, ale nic poza tym. Gramy na wiosnę fatalnie :( mecze przesądzamy 1-2 dobrymi akcjami, a resztę czasu to nic nie grają.. Ciekawe jakby im tak stosunkowo mniej płacić.. tylko za te 5 minut gry, czy byliby zadowoleni. Coś mi się zdaje że trzeba czystkę zrobić w Kolejorzu. Widać grają jak Wisła w tamtym roku, teraz Cupiał przewietrzył trochę szatnie to od razu lepiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 17:09, nightfaler napisał:

Hmm powiedźcie mi drodzy na jakich kanałach poleci jutrzejszy mecz (ArsenalvBarcelona)?


Na pewno na N Sport na innych nie wiem bo ich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczoraj na żywo mecz Liverpool-Manchester myślałem, że faul na Nanim nie był aż tak brutalny i portuglaczyk odstawia szopkę (jak często ma w zwyczaju) jednak patrząc na powtórki widzę że faul Carraghera był mega brutalny i czerwona kartka to absolutne minimum w tej sytuacji.

Pewnie taki byłby kolor kartonika gdyby nie reputacja Naniego jako symulanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2011 o 18:23, Smooqu napisał:


Pewnie taki byłby kolor kartonika gdyby nie reputacja Naniego jako symulanta.

Cóż to pokazuje, że nie warto symulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nadszedł czas rewanżu, Barcelona vs Arsenal. Jestem bardzo ciekaw jak będzie przebiegać to spotkanie. Mam nadzieję, że barca nie da popisu i nie wygra dużym stosunkiem. Chciałbym żeby to było wyrównane spotkanie. A jak ze składami? W barcie za kartki nie zagra pique, w arsenalu van persie, tyle wiem. A czy Puyol już wrócił po kontuzji?? I ogólnie jak reszta zawodników obu ekip. Fabregas, Walcott są zdrowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować