Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Van Persie znalazł się w kadrze meczowej, lecz nie wiadomo czy wystąpi ponieważ Wenger wybrał 19 zawodników, czyli 1 będzie musiał usiąść na ławce. Na pewno nie zagrają Alex Song i Theo Walcott. W Barcelonie nie zagra Pique za kartki, i Puyol ponieważ nadal ma kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 15:17, Daqes napisał:

W Barcelonie nie zagra Pique za kartki, i Puyol ponieważ nadal ma kontuzję.

I w tym jako naczelny hejter Barcy upatruje szansy dla Gunners. Jesli sie nie wystrasza, to moga namieszac. Kto w takim razie zagra na srodku obrony Blaugrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal jedną nogą w ćwierćfinale. Oby postawili drugi krok, a nawet nieco go zaakcentowali golem (dwoma).

PS. 1:0 dla Barcy, mam szczęście... I jak to farsa (ostatnio) też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szczęsnego. Człowiek czeka na Polaka w tak wielkim meczu a tu taki pech. No nic. Mam nadzieję, że Arsenal wyrówna i Barca odpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wenger będzie musiał im przemówić, bo na razie nie wygląda to optymistycznie. Z drugiej strony barca też nie gra wielkiego meczu i jeszcze wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom farsy sięgnął szczytu. Nigdy już nawet neutralnego słowa o tej drużynce nie powiem - przy tym żarcie to nawet Hamilton zdobywając mistrza dwa lata temu wypada uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:09, Dexter_McAaron napisał:

Poziom farsy sięgnął szczytu. Nigdy już nawet neutralnego słowa o tej drużynce nie powiem
- przy tym żarcie to nawet Hamilton zdobywając mistrza dwa lata temu wypada uczciwie.


Przypomnę, że FCB karny się już w pierwszym meczu należał. Ale o tym na razie nic nie mówię bo nie jestem w stanie meczu obejrzeć. Więc pewnie dopiero jutro ocenię jak będę mógł bramki zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komenatrz z Nsport:

"Messi! Messi! Messi! Almunia ośmieszony przez Messiego (Leo strzelił gola z karnego)!! Nie miał szans w starciu z nadpiłkarzem!! Nadczłowiekiem!!! Piłkarzem Playstation!!!


Coś czuje ze tym meczem grono Barca-hejterów się powiększyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No komentator to doszedl przy karnym Messiego, ten kopnal po ziemi a on "ALEZ TO ZROBIL LEO MESSI!" hhahaha. Czerwo dla RVP to kpina, a Bendtnera ojcem jest DŻEPETTO

Haha Smooqu mi jeszcze przypomnial PILKARZA PLEJSTEJSZYN, HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha Barcy nie lubię, Arsenalu nie lubię, ale byłem w tym meczu za barcą. A jako, że im kibicowałem to komentator mi nie przeszkadzał, no chyba, że barca zagra z moim klubem to wtedy będzie ble. Wiec GG WP. Tak to jest jak się gra w 10 w XXI wieku i do tego przeciwko barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Barca jedzie dalej :). A van persil zasłużył na tytuł piłkarskiego kretyna roku. Gdyby tylko Adriano zamiast podawać potrafił strzelać a Dani odwrotnie to by było znacznie więcej ;D. Ciekawe co pokażą madry(dzie)ciaki next week,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:47, Smooqu napisał:

Coś czuje ze tym meczem grono Barca-hejterów się powiększyło :P


Jak słuchają komentarza z bożej łaski na biedakanale to ich problem :P

Nad wieloma klubami się kiedyś rozpuszczano i było cacy, jak teraz przyszła kolej na FCB to nagle źle. Ot ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:52, Bambusek napisał:

Nad wieloma klubami się kiedyś rozpuszczano i było cacy, jak teraz przyszła kolej na FCB to nagle źle. Ot ciekawostka.


Bo Barcelona jako jedyna wzbudza taki zbiorowy orgazm. Ja rozumiem, że Messi grał miodzio meczyk ale drzeć pape po karnym, strzelonym w normalny sposób, po ziemi, że MESSI TO NADPIŁKARZ, MESSI PIŁKARZ PLEJSTEJSZYN to przesada.

A Arsenal sam sobie winien. To jak oni kryli Dani Alvesa to była parodia. Non stop latał po skrzydle samotnie. Klucz do zwycięstwa FCB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 22:56, Smooqu napisał:

Bo Barcelona jako jedyna wzbudza taki zbiorowy orgazm. Ja rozumiem, że Messi grał miodzio
meczyk ale drzeć pape po karnym, strzelonym w normalny sposób, po ziemi, że MESSI
TO NADPIŁKARZ, MESSI PIŁKARZ PLEJSTEJSZYN
to przesada.


No jest przesada, prawda, ale co zrobisz. Nasi komentatorzy zawsze mieli tendencje do przesadzania, a ponieważ obecnie rodzima piłka leży na dnie i kopie dalej to się podniecają innymi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować