Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

OL w ogóle grał? Podobało mi się, jak wyszli na drugą połowę i stanęli sobie w miejscu w bezruchu, a RM od początku do końca rozgrywał, ale w końcu kto miał grać? Gdyby Królewscy też odpuścili, to chyba jedynym widowiskiem byłyby wybryki Pepe. Sędzia z pewnością nie może zaliczyć tego meczu do udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:45, Mange napisał:

W 1/4 dalej jest zasada, że "kumple" z podwórka się nie spotkają?


Nie, Real może trafić na każdego. Obstawiam FC Barceloną albo Schalke. Chociaż powiem szczerze, że już wolałbym na FCB trafić niż widzieć Raula w koszulce innej niż biała na Santiago.


Tylko ja odniosłem wrażenie, że dzisiaj Bernabeu było głośne wyjątkowo? Wrzawa była niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:51, Grinczar napisał:

Sędzia z pewnością nie może zaliczyć tego meczu do udanych.


Co??? Najlepszy sędzia w LM do tej pory. Poza tą sytuacją z Pepe w 90+ minucie praktycznie cały czas bezbłędnie. Sędziował równo i solidnie. A to zagranie Pepe jeszcze raz bym zobaczyl na powtórce. Dziwne i niepotrzebne. Nie pierwszy raz zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy? Szczególnie, że nie gwizdał ewidentnych fauli dla RM, a Pepe powinien wylecieć dwa razy. Dziwne? Jeżeli nie zauważyłeś, to nasi tchórzowscy przyjaciele cały czas zahaczali specjalnie korkami, próbowali kopnąć, ugryźć, zjeść. Pepe łatwo daje się sprowokować, ale na szczęście nie wyleciał.

Obstawiam, że Królewscy trafią na Inter. Chciałbym natomiast, aby w finale zmierzył się RM z ManUtd. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od sędziów w meczach Barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gwizdał po równo. Nie popełniał błędów, które wypaczyłyby wynik meczu. W obecnych czasach to ważne w futbolu, zwłaszcza że tyle miernot biega z tymi gwizdkami po murawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Realu ,który wreszcie się przemógł i dotarł do ćwierćfinału :]
Po drugiej bramce obrona Lyonu kompletnie się rozsypała :]

Pepe powinien był już dużo wcześniej wylecieć z boiska ;/
Zobaczymy teraz czy UEFA go zawiesi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 10:15, karolekx23x napisał:

Real zagrał piekny mecz, Lyon grał beznadziejnie, mało widoczny an boisku.

Nie wszyscy zagrali pięknie w Realu => http://www.youtube.com/watch?v=euvXjNSQ8eA
Pepe pokazał po raz kolejny że jest wielkim chamem boiskowym, powinien zacząć się leczyć za nadmierną agresję a i mimo, że lubię Real to akurat dyskwalifikacja dla tego kolesia mnie osobiście by ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz zagrał wczoraj Real Madryt. W końcu coś więcej niż 1/8 finału. Jestem ciekaw kto będzie przeciwnikiem w ćwierćfinale. Mówi się dużo, że Galaktyczni mogą trafić na Barcelonę, ale działoby się dużo, gdyby te drużyny trafiły na siebie w finale :P
Dziś jeszcze mecze Ligi Europy. Ciekawie zapowiadają się spotkania Liverpoolu z Bragą, oraz Manchesteru City z Dynamem Kijów. Obie mniej naszpikowane gwiazdami drużyny wygrały z o wiele mocniejszymi zespołami. Ciekawe jak rozstrzygną się te dwa mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 17:28, SongoX napisał:

Bardzo dobry mecz zagrał wczoraj Real Madryt. W końcu coś więcej niż 1/8 finału. Jestem
ciekaw kto będzie przeciwnikiem w ćwierćfinale. Mówi się dużo, że Galaktyczni mogą trafić
na Barcelonę, ale działoby się dużo, gdyby te drużyny trafiły na siebie w finale :P
Dziś jeszcze mecze Ligi Europy. Ciekawie zapowiadają się spotkania Liverpoolu z Bragą,
oraz Manchesteru City z Dynamem Kijów. Obie mniej naszpikowane gwiazdami drużyny wygrały
z o wiele mocniejszymi zespołami. Ciekawe jak rozstrzygną się te dwa mecze.

Równie ciekawie byłoby gdyby Real wylosował Inter. Pojedynek Real Barca tak, ale w finale to byłoby coś ;P myślę że właśnie na taki mecz z Barca czeka Mou. Jeden pojedynek, który zadecyduje o najważniejszym trofeum, bo jasne że na wszystkich frontach Real nie ma szans z Barca, ale 1 z 5 meczy w tym sezonie Królewscy mogą wygrać, kto wie może będzie to finał LM ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 22:58, Smooqu napisał:

Co??? Najlepszy sędzia w LM do tej pory. Poza tą sytuacją z Pepe w 90+ minucie praktycznie
cały czas bezbłędnie. Sędziował równo i solidnie. A to zagranie Pepe jeszcze raz bym
zobaczyl na powtórce. Dziwne i niepotrzebne. Nie pierwszy raz zresztą.


Nie przesadzałbym z tymi peanami na jego cześć. Wyniku nie wypaczył, ale w pierwszej połowie pozwolił jednak na zbyt brutalną grę. Śmiem twierdzić że o 3 żółte kartki pokazał za mało. Nawet jakby i czerwoną jedną pokazał, to było by OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się spodobała gra Realu wczoraj ale obudzili sie dopiero po dobrej akcji Marcelo. z kims takim jak barcelona to zdecydowanie za mało tu potrzeba ataku od pierwszych minut meczu pełnego presingu pewnych podan i tego co barkowało Realowi najbardziej to porozumienia w ataku i kontrach gdyby Di maria albo Benzema czasami podawali to może wynik byłby wyższy tymbardziej, że OL grał poniżej oczekiwań.Powiem tak jak myślą chociaż o jednym zwycięstwie z dumą kataloni albo o tym by przejść dalej w LM do niech jeszcze popracują nad taktyką i współpracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Manchester City odpada z walki o puchar Ligi Europy. Manchester ma aspiracje na grę w LM, a nie mogą sobie poradzić z Dynamem Kijów w LE. Nie porywali swoją grą i zdołali wbić tylko jednego gola, który i tak nie pozwolił im odrobić dwubramkowej zaliczki Dynama. Za chwilę zobaczymy czy kolejna angielska drużyna odpadnie z tych rozgrywek, czy też odrobią tylko jednobramkową stratę do Bragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 21:02, SongoX napisał:

No i Manchester City odpada z walki o puchar Ligi Europy. Manchester ma aspiracje na
grę w LM, a nie mogą sobie poradzić z Dynamem Kijów w LE. Nie porywali swoją grą i zdołali
wbić tylko jednego gola, który i tak nie pozwolił im odrobić dwubramkowej zaliczki Dynama.
Za chwilę zobaczymy czy kolejna angielska drużyna odpadnie z tych rozgrywek, czy też
odrobią tylko jednobramkową stratę do Bragi.


Standardowy syndrom Ligi Europejskiej w wykonaniu klubów z czołowych lig, które chyba start w niej traktują jak karę.:P Plus idiotyzm wielkiego Mario, ale do tego akurat zdążył już wszystkich przyzwyczaić.:/
Już dawno obstawiałem, że LE znowu wygra ktoś z poza ligowego top4, i chyba będzie to celny strzał.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary ćwierćfinałowe LM:
Real Madryt- Totenham
Chelsea- Manchester
Barcelona- Szachtar
Inter- Shalke

W półfinałach mogą się spotkać:
Schalke/Inter-Chelsea/Manchester
Real Madryt/Totenham-Barcelona/Szachtar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować