Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2011 o 19:41, Eff3ctiv3 napisał:

Widzę że forum opanowała zaraza w postaci kibiców Realu Madrid.

Przeciw barcelonie są obecni kibice większości drużyn.


UEFA odrzuciła skargę Realu, czyli mówiąc prosto z mostu, Alves, Busquets, Pedro NIE SYMULOWALI. Do tego Busquets nie zachował się rasistowsko nazywając Marcelo małpą. W innym przypadku przepisy UEFA nakazują ukarać piłkarzy zawieszeniem na dwa mecze.

Nie wiem czemu taki Dida był zawieszony, a taki Busquets czy Pedro nie jest. Cóż, Barcelona, więcej niż klub i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:19, Kadaj napisał:

No cóż, spotkanie 2 kandydatów do mistrzostwa w ostatniej kolejce to kwestia terminarza.
Gdyby w takiej Premier League przenieść spotkanie MU - Chelsea na sam koniec to zapewne
byłyby podobne emocje. Choć i tak będą, jak rok temu zresztą. ;p


Rok temu w Anglii napięcie było do ostatniej kolejki:) Już nie mogę się doczekać tego meczu. Jeżeli Chelsea wygra to 3 ostatnie spotkania obu drużyn w Premier Leauge będą bardzo emocjonujące. Nikt nie bedzie mógł popełnić błędu. Ale to lepiej dla ogólnego widowiska jakim jest PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 mecze wtedy zostaną i ściganie się na gole wprawi pewnie wielu kibiców w zawał. ;p Ale jako fan Manchesteru wolałbym nie, będą wtedy co najmniej 2 bramki straty do odrobienia. : /

Trzeba na Old Trafford wygrać i tyle. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:41, Eff3ctiv3 napisał:

Widzę że forum opanowała zaraza w postaci kibiców Realu Madrid.

Nie tyle RM :) W moim otoczeniu nagle każdy oprócz kibiców Barcy przestał ją lubić i szanować. Na forum widać podobnie, co mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:32, Kadaj napisał:

2 mecze wtedy zostaną i ściganie się na gole wprawi pewnie wielu kibiców w zawał. ;p
Ale jako fan Manchesteru wolałbym nie, będą wtedy co najmniej 2 bramki straty do odrobienia.
: /

Trzeba na Old Trafford wygrać i tyle. ;p

A ja jako fan Chelsea liczę na victorię The Blues i zaciętą walkę do końca, chociaż wydaję mi się że bardziej na tytuł zasługuje MU. Po tym gwałtownym spadku formy Chelsea i złej passie oraz równej grze ManUtd przez cały sezon, tytuł bardziej "przechyla się" w stronę Diabłów. Ale ile można mieć tych tytułów:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:37, Caymanpl napisał:

A ja jako fan Chelsea liczę na victorię The Blues i zaciętą walkę do końca, chociaż
wydaję mi się że bardziej na tytuł zasługuje MU. Po tym gwałtownym spadku formy Chelsea
i złej passie oraz równej grze ManUtd przez cały sezon, tytuł bardziej "przechyla się"
w stronę Diabłów. Ale ile można mieć tych tytułów:PP

A ja uważam, że Chelsea. ManU miało dobre momenty, niemniej przez większość sezonu raczej męczyła wyniki w moim odczuciu i wygrywała jedną bramką, także kibicuję Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:37, Caymanpl napisał:

A ja jako fan Chelsea liczę na victorię The Blues i zaciętą walkę do końca, chociaż
wydaję mi się że bardziej na tytuł zasługuje MU. Po tym gwałtownym spadku formy Chelsea
i złej passie oraz równej grze ManUtd przez cały sezon, tytuł bardziej "przechyla się"
w stronę Diabłów. Ale ile można mieć tych tytułów:PP


Ja mam tylko nadzieję, że wczorajsza porażka Manchesteru z Arsenalem nie jest oznaką spadku formy drużyny, bo poziom rozgrywek jest na bardzo zaawansowanym szczeblu. W lidze ważne mecze, które będą decydować o tytule, a w Lidze Mistrzów jeszcze jeden mecz półfinałowy, którego raczej United nie przegra, a potem finał. Ciekawa końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

A i w świetle ostatnich wydarzeń w football''owym świecie mam jedno życzenie: mecz dobrze sędziowany. Żeby potem nie było wielkich pretensji, że Chelsea/Manchester wygrała ligę przez przychylne decyzje sędziego. Pomyłek arbitrów na ten sezon już wystarczy:)

Co do ewentualnej wygranej Chelsea: jeżeli The Blues wygrają ligę to będzie to niezły wyczyn. W pewnym momencie mieli już ogromną stratę do lidera, a teraz mogą wskoczyć na pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, to sędziowanie to porażka, ale widocznie takie fazy są UEFA na rękę, bo nie wprowadza powtórek wideo.

Byli sędziowie w PS nawołują do wprowadzenia samemu takich powtórek i dobrze, bo są na tyle silną ligą, że są w stanie to zrobić, bo na UEFA w sferach sprawiedliwości liczyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:58, Caymanpl napisał:

Co do ewentualnej wygranej Chelsea: jeżeli The Blues wygrają ligę to będzie to niezły
wyczyn. W pewnym momencie mieli już ogromną stratę do lidera, a teraz mogą wskoczyć na
pierwsze miejsce.


Już podobno były plany, aby wylać Ancelottiego, a teraz trener ma szansę poprowadzić drużynę do zwycięstwa w lidze. Czołówka ligi nie grała równo przez większy okres i teraz takie są konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 21:04, SongoX napisał:

> Co do ewentualnej wygranej Chelsea: jeżeli The Blues wygrają ligę to będzie to niezły

> wyczyn. W pewnym momencie mieli już ogromną stratę do lidera, a teraz mogą wskoczyć
na
> pierwsze miejsce.

Już podobno były plany, aby wylać Ancelottiego, a teraz trener ma szansę poprowadzić
drużynę do zwycięstwa w lidze. Czołówka ligi nie grała równo przez większy okres i teraz
takie są konsekwencje.


Dokładnie, ale media lubią sobie tak powstawiać innych trenerów na miejsce obecnego, szczególnie jeżeli właścicielem klubu jest Abramowicz. Co do zwolnienia Ancelottiego to poroniony pomysł. Trener zdobył pierwszy w historii dublet, a po spadku formy już chcą go zastępować. Zresztą wg mnie to Ancelotti jest świetnym trenerem i nie ma sensu rozwiązywać kontraktu tylko trzeba go przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:37, Caymanpl napisał:

Ale ile można mieć tych tytułów:PP

Więcej od Liverpoolu, trzeba ich w końcu wyprzedzić. ;p

A co do Ancelottiego - z Milanem wygrał więcej Pucharów Mistrzów niż mistrzostw Italii, co sugeruje po co został sprowadzony. Choć zwalnianie go po tym, jak pokazał że potrafi wyciągnąć drużynę z kryzysu, byłoby IMO głupie. W przyszłym sezonie, po kolejnych wzmocnieniach, gdy Torres wróci do formy, mogą być jeszcze groźniejsi. Z pożytkiem dla Premier League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 20:42, Moutywator napisał:

ManU miało dobre momenty, niemniej przez większość sezonu raczej
męczyła wyniki w moim odczuciu

po tym debilizmie przestałem czytać twoje posty. A szkoda, bo miałem Cię za kogoś, kto potrafi coś w miare sensownego napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 09:16, Pernia napisał:

po tym debilizmie przestałem czytać twoje posty. A szkoda, bo miałem Cię za kogoś, kto
potrafi coś w miare sensownego napisać

Nie obchodzi mnie co czytasz, a czego nie, natomiast obchodzi mnie jak się wyrażasz, a wyrażasz się nieładnie i powinieneś przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 09:16, Pernia napisał:

> ManU miało dobre momenty, niemniej przez większość sezonu raczej
> męczyła wyniki w moim odczuciu
po tym debilizmie przestałem czytać twoje posty. A szkoda, bo miałem Cię za kogoś, kto
potrafi coś w miare sensownego napisać


Po części się zgadzam z Moutywator, bo ile to goli padło w "Fergie time"? Jednakże to tylko klasa MU dawała te zwycięstwa, ktoś inny by raczej tego nie strzelił. I to jest właśnie mentalność zwycięzcy, której np Arsenalowi brak. Jak przypomnę sobie te mecze z Newcastle, albo Tottenhamem to nie chce się wierzyć w to że Gunners przegrali/zremisowali. Szkoda trochę Arsenalu bo już w następnym sezonie odejdzie parę gwiazd i nie wiadomo czy drużyna będzie na tyle silna aby coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze Arsenal moze tylko skorzystac, na pozbyciu sie, przykladowo Fabregasa, ktory w moim odczuciu jest troszke przereklamowany. Nie chce ujmowac mu umiejetnosci, moze po prostu nie pasuje do angielskiej pilki, w Hiszpanii powinien czuc sie jak ryba w wodzie. Arsenal sporo zarobi na jego transferze, Wenger wkoncu bedzie mogl zaszalec na rynku i moze znajdzie (w obecnym skladzie czy wsrod nowych zawodnikow) prawdziwego kapitana, ktory zmotywuje druzyne do dawania z siebie wiecej w meczach jak ten z Newcastle. Duzego skoku jakosciowego Goonersi nie powinni poczuc, co pokazali w meczu z Man United. Ciekawi mnie tez, czy Wenger zacznie kupowac graczy innej narodowosci niz francuska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 09:53, Caymanpl napisał:

Szkoda trochę Arsenalu bo już w następnym sezonie odejdzie parę gwiazd i nie wiadomo
czy drużyna będzie na tyle silna aby coś ugrać.


Skąd wiesz, że odejdzie "parę gwiazd"? ;>
W tamto lato było od groma plotek o przejściu Fabsa, a nawet Nasriego czy Gaela i my kibice nie mamy pojęcia, które z tych wiadomości miały szczyptę prawdy czy były kompletnie wyssane z palca. Prasa uwielbia wymyślać teorie transferowe, a dowodem tego ok. 150 piłkarzy łączonych z Arsenalem w letnim okienku 2010 ;-)

Choć jeśli chodzi o takie "gwiazdy" jak pan "filar obrony" Squillaci czy Benio, to ja im drzwi do innych klubów nie zamykam, wręcz przeciwnie :D

A meczyk z ManU bardzo mi się oczywiście podobał, a jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 11:26, Kapizak1 napisał:

A mi sie wydaje, ze Arsenal moze tylko skorzystac, na pozbyciu sie, przykladowo Fabregasa,
ktory w moim odczuciu jest troszke przereklamowany. Nie chce ujmowac mu umiejetnosci,
moze po prostu nie pasuje do angielskiej pilki, w Hiszpanii powinien czuc sie jak ryba
w wodzie. Arsenal sporo zarobi na jego transferze, Wenger wkoncu bedzie mogl zaszalec
na rynku i moze znajdzie (w obecnym skladzie czy wsrod nowych zawodnikow) prawdziwego
kapitana, ktory zmotywuje druzyne do dawania z siebie wiecej w meczach jak ten z Newcastle.
Duzego skoku jakosciowego Goonersi nie powinni poczuc, co pokazali w meczu z Man United.
Ciekawi mnie tez, czy Wenger zacznie kupowac graczy innej narodowosci niz francuska ;]


Wenger nie zaszaleje na rynku, bo się sparzył niegdyś na Reyesie ;] Nie pamiętam ile za niego dawno temu dał, ale to było zupełnie sprzeczne z jego filozofią transferową, czyli kupować/szkolić młodych i wrzucać do pierwszej 11, jeśli są już dobrzy. Poza tym Arsenal nie ma kłopotów z kasą, Wenger jest ekonomistą z wykształcenia i wie, że musi spłacić Emirates i się nie zadłużyć, więc nawet jakby sprzedał Fabsa za np. 50 patyków czy ile tam + kasa od Kroenke/Aliszera to i tak wydałby może jedną trzecią tego na transfery.

A co do zmiany kapitana, to ja nie widzę nikogo sensownego oprócz Robina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować