Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2011 o 11:45, Neysha napisał:

>
Wenger nie zaszaleje na rynku, bo się sparzył niegdyś na Reyesie ;] Nie pamiętam ile
za niego dawno temu dał, ale to było zupełnie sprzeczne z jego filozofią transferową,
czyli kupować/szkolić młodych i wrzucać do pierwszej 11, jeśli są już dobrzy. Poza tym
Arsenal nie ma kłopotów z kasą, Wenger jest ekonomistą z wykształcenia i wie, że musi
spłacić Emirates i się nie zadłużyć, więc nawet jakby sprzedał Fabsa za np. 50 patyków
czy ile tam + kasa od Kroenke/Aliszera to i tak wydałby może jedną trzecią tego na transfery.

A co do zmiany kapitana, to ja nie widzę nikogo sensownego oprócz Robina.


Wenger ma taką a nie inna politykę. Może i klub zarabia, ale tytułów brak. Co do kapitana to też myślę że van Persie. Może w późniejszych latach Wislhere.

Na arbitra meczu Chelsea Manchester wybrano Howarda Webb''a. Co o tym myślicie, jakie będzie sędziowanie? Mi się wydaje że to bardzo dobry wybór na taki mecz. Webb jest raczej jednym z najlepszych sędziów w UK. Miejmy nadzieję że i arbiter i gracze dopiszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 11:33, Neysha napisał:

>
Skąd wiesz, że odejdzie "parę gwiazd"? ;>
W tamto lato było od groma plotek o przejściu Fabsa, a nawet Nasriego czy Gaela i my
kibice nie mamy pojęcia, które z tych wiadomości miały szczyptę prawdy czy były kompletnie
wyssane z palca. Prasa uwielbia wymyślać teorie transferowe, a dowodem tego ok. 150 piłkarzy
łączonych z Arsenalem w letnim okienku 2010 ;-)


Wiedzieć nie mogę, ale ktoś pewnie odejdzie. Piłkarzom też się nie widzi siedzieć cały czas w klubie, z którym nie mogą nic zdobyć.

Dnia 03.05.2011 o 11:33, Neysha napisał:


Choć jeśli chodzi o takie "gwiazdy" jak pan "filar obrony" Squillaci czy Benio, to ja
im drzwi do innych klubów nie zamykam, wręcz przeciwnie :D

A meczyk z ManU bardzo mi się oczywiście podobał, a jakże ;)


Ja też oglądałem i też mi się podobał. Tylko zastanawia mnie czy w przerwie meczu ktoś powiedział arbitrowi że puścił mimochodem rękę Vidicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2011 o 12:54, Caymanpl napisał:


Na arbitra meczu Chelsea Manchester wybrano Howarda Webb''a. Co o tym myślicie, jakie
będzie sędziowanie? Mi się wydaje że to bardzo dobry wybór na taki mecz. Webb jest raczej
jednym z najlepszych sędziów w UK. Miejmy nadzieję że i arbiter i gracze dopiszą:)

Nie patrząc na to co zrobił nam H. Webb, to nie rozumiem czemu on ma taką świetną renomę. Gościu jest słabym sędzią, podejmuje dziwne decyzje, często błędne. Czy to dobry wybór na ten mecz? Zobaczymy, może poprowadzi bardzo dobrze ten mecz i zwrócę mu honor, ale wątpię w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:00, Eff3ctiv3 napisał:


>
>
Nie patrząc na to co zrobił nam H. Webb, to nie rozumiem czemu on ma taką świetną renomę.
Gościu jest słabym sędzią, podejmuje dziwne decyzje, często błędne. Czy to dobry wybór
na ten mecz? Zobaczymy, może poprowadzi bardzo dobrze ten mecz i zwrócę mu honor, ale
wątpię w to.


No właśnie myślę że Polacy patrząc przez pryzmat Euro 08'' strasznie subiektywnie go oceniają. Oglądając mecze w PL nie mam wrażenia żeby jego poziom sędziowania był niski. Ale zawsze jak go widzę to przypomina mi sie ten karny dla Austrii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 09:26, Moutywator napisał:

> po tym debilizmie przestałem czytać twoje posty. A szkoda, bo miałem Cię za kogoś,
kto
> potrafi coś w miare sensownego napisać
Nie obchodzi mnie co czytasz, a czego nie, natomiast obchodzi mnie jak się wyrażasz,
a wyrażasz się nieładnie i powinieneś przeprosić.

Ty też się o ManUtd nieładnie wyraziłeś i powinieneś przeprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:00, Caymanpl napisał:

Wiedzieć nie mogę, ale ktoś pewnie odejdzie. Piłkarzom też się nie widzi siedzieć cały
czas w klubie, z którym nie mogą nic zdobyć.


Na pewno jest to bardzo frustrujące, ale to pokazuje, który piłkarz jest w Arsenalu, bo kocha ten klub, a który traktuje AFC jako odskocznię do innych. Tutaj od razu nasuwa mi się na myśl Robin i jego zdjęcie będące jeszcze gdzieś w necie, jak siedzi u siebie w pokoju na łóżku w koszulce Arsenalu jako nastoletni chłopak, który nawet wtedy nie marzył jeszcze, że kiedyś będzie grał dla AFC. Piękne :D

Dnia 03.05.2011 o 13:00, Caymanpl napisał:

Ja też oglądałem i też mi się podobał. Tylko zastanawia mnie czy w przerwie meczu ktoś
powiedział arbitrowi że puścił mimochodem rękę Vidicia.


W niepodyktowanych karnych jest 1:1, choć ten dla ManU po faulu chyba Gaela był mniej oczywisty. Sędziemu chyba nie wolno mówić jaki błąd popełnił, ale jeśli ktoś powiedział i dzięki temu Gaelowi się upiekło w 2 połowie, to w sumie wyszło na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:03, Caymanpl napisał:

>
No właśnie myślę że Polacy patrząc przez pryzmat Euro 08'' strasznie subiektywnie go
oceniają. Oglądając mecze w PL nie mam wrażenia żeby jego poziom sędziowania był niski.
Ale zawsze jak go widzę to przypomina mi sie ten karny dla Austrii...

Dokładnie, dlatego Ja staram się oceniać jego pojedyńcze mecze, starając się nie patrzeć na to co się działo w Austrii.
Jednak Ja patrząc na te mecze uważam, że jest słabym sędzią, ale to już kwestia indywidualna każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:12, Neysha napisał:

>
Na pewno jest to bardzo frustrujące, ale to pokazuje, który piłkarz jest w Arsenalu,
bo kocha ten klub, a który traktuje AFC jako odskocznię do innych. Tutaj od razu nasuwa
mi się na myśl Robin i jego zdjęcie będące jeszcze gdzieś w necie, jak siedzi u siebie
w pokoju na łóżku w koszulce Arsenalu jako nastoletni chłopak, który nawet wtedy nie
marzył jeszcze, że kiedyś będzie grał dla AFC. Piękne :D

Zawsze taki wychowanek klubu jest czymś wspaniałym. Mogę tu przytoczyć przykład Terry''ego, który w Chelsea jest od zawsze i mam nadzieję na zawsze:) Co do wychowanków to ostatnio czytałem że Neuer, po tym jak pojawiły się plotki o jego odejściu z Schalke, został usunięty z klubu kibica, a warto dodać że jest związany z klubem od małoletności.

Dnia 03.05.2011 o 13:12, Neysha napisał:

>
W niepodyktowanych karnych jest 1:1, choć ten dla ManU po faulu chyba Gaela był mniej
oczywisty. Sędziemu chyba nie wolno mówić jaki błąd popełnił, ale jeśli ktoś powiedział
i dzięki temu Gaelowi się upiekło w 2 połowie, to w sumie wyszło na plus.


Jak komu na plus:PP No ale przez błędne decyzje sędziego mecz budził/budzi wiele kontrowersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:51, DuduTutu napisał:

Na jakim kanale można dziś zobaczyć mecz?


Chyba tylko nSport bo na Polsacie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:51, DuduTutu napisał:

Na jakim kanale można dziś zobaczyć mecz?


nsport, o innych nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jesteś nie na bieżąco ;> ponieważ od chyba już trzech lat (jak nie więcej) Polaków nie obowiązuje ruch wizowy i na terytorium Ukrainy wjeżdża się wyłącznie na podstawie paszportu. Tylko na granicy dostajesz dokument migracyjny, który musisz zachować aż do chwili wyjazdu, bo inaczej dostaniesz po kieszeni. Daje Ci on prawo pobytu na terenie państwa przez 90 dni.

No, chyba że planujesz dłuższy pobyt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 12:54, Caymanpl napisał:

Na arbitra meczu Chelsea Manchester wybrano Howarda Webb''a. Co o tym myślicie, jakie
będzie sędziowanie? Mi się wydaje że to bardzo dobry wybór na taki mecz. Webb jest raczej
jednym z najlepszych sędziów w UK. Miejmy nadzieję że i arbiter i gracze dopiszą:)


Czy to nie Webb sędziował finał w RPA? Nie popisał się wtedy.

Co do Arsenalu, to jak sądzicie - czy nie przydałby się tej drużynie jakiś doświadczony zawodnik (np. pomocnik), z mentalnością zwycięzcy, który mógłby wejść z ławki w sytuacji, gdy drużyna prowadzi, a przeciwnik przejmuje inicjatywę - w takich sytuacjach jak mecze z Tottenhamem czy Newcastle. Może Andrea Pirlo?

Podobno Abramowicz ma przeznaczyć 80 mln na wzmocnienia latem. Ciekawe czy to prawda, bo na Carlo w Chelsea trochę narzeka się, że jest pasywny na rynku transferowym. Mam nadzieję, że przyjdą Van Der Wiel i np. Sanchez, o którym się sporo mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 15:10, MithrandirII napisał:

>
Czy to nie Webb sędziował finał w RPA? Nie popisał się wtedy.

Co do Arsenalu, to jak sądzicie - czy nie przydałby się tej drużynie jakiś doświadczony
zawodnik (np. pomocnik), z mentalnością zwycięzcy, który mógłby wejść z ławki w sytuacji,
gdy drużyna prowadzi, a przeciwnik przejmuje inicjatywę - w takich sytuacjach jak mecze
z Tottenhamem czy Newcastle. Może Andrea Pirlo?


Może to i dobry pomysł. Ale czy Arsenal nie ma dobrego środka pola? Owszem doświadczonego zawodnika brakuje, ale nie wydaje mi się żeby kupowali kogoś do wzmocnienia pomocy.

Dnia 03.05.2011 o 15:10, MithrandirII napisał:


Podobno Abramowicz ma przeznaczyć 80 mln na wzmocnienia latem. Ciekawe czy to prawda,
bo na Carlo w Chelsea trochę narzeka się, że jest pasywny na rynku transferowym. Mam
nadzieję, że przyjdą Van Der Wiel i np. Sanchez, o którym się sporo mówiło.


Media zawsze mówią że Abramowicz ma zamiar wydać masę kasy na transfery, ale myśle że w tym okienku Chelsea więcej sprzeda niż kupi. Van der Wiel to niezła propozycja, szczególnie że Bosingwa z Chelsea się już pożegna. Atak The Blues mają bajeczny, ale o jedną gwiazdę za dużo. Z drużyny odejdzie prawdopodobnie Anelka, albo Malouda, bo w odejście Drogby nie chce mi się wierzyć. Z wypożyczenia wróci robiący furorę w Boltonie Sturrdrige, który może przebić się do pierwszego składu. Jest jeszcze świetnie ostatnio grający Kalou i oczywiście Torres, którego gole mam nadzieję oglądać częściej w następnym sezonie. A w pomocy? No właśnie może w pomocy Abramowicz zdecyduje się na jakieś wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 11:45, Neysha napisał:

Wenger nie zaszaleje na rynku, bo się sparzył niegdyś na Reyesie ;] Nie pamiętam ile
za niego dawno temu dał (...)

35 mln € (tak dla przypomnienia)

Dnia 03.05.2011 o 11:45, Neysha napisał:

czy ile tam + kasa od Kroenke/Aliszera to i tak wydałby może jedną trzecią tego na transfery.


Krążą plotki o kupnie Per Mertesacker''a z Bremy, cena w sam raz dla Wengera ~12.5 mln €. Z jego wzrostem byłby całkiem przydatny. No i są też piłkarze na wypożyczeniu, którzy wracają z nowym sezonem do składu. Mam tylko nadzieję, że Kanonierzy pożegnają się już z Almunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 13:03, Mange napisał:

Ty też się o ManUtd nieładnie wyraziłeś i powinieneś przeprosić :)

Czy ja nazwałem ManU debilnym klubem? Także czekam na przeprosiny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:33, Moutywator napisał:

> Ty też się o ManUtd nieładnie wyraziłeś i powinieneś przeprosić :)
Czy ja nazwałem ManU debilnym klubem? Także czekam na przeprosiny. :P


Chodzi tu raczej o sam obraźliwy skrót ManU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:36, RhastA napisał:

Chodzi tu raczej o sam obraźliwy skrót ManU.

Skrót ManU nie jest powszechnie uważany za obraźliwy, jeśli masz z tym problem, to trudno. Natomiast słowa, że ktoś mówi debilne rzeczy są obraźliwe. Nie chcesz przyznać się do chamskiego zachowania, trudno, zostawię to w spokoju bo i tak nic nie wskóram, a ty i tak nie przyznasz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:48, Moutywator napisał:

> Chodzi tu raczej o sam obraźliwy skrót ManU.
Skrót ManU nie jest powszechnie uważany za obraźliwy, jeśli masz z tym problem, to trudno.

Dla kibiców Manchesteru jest.

Dnia 03.05.2011 o 17:48, Moutywator napisał:

Natomiast słowa, że ktoś mówi debilne rzeczy są obraźliwe. Nie chcesz przyznać się do
chamskiego zachowania, trudno, zostawię to w spokoju bo i tak nic nie wskóram, a ty i
tak nie przyznasz racji.

? Nie wiem o co ci chodzi. Ja napisałem tyle, że też obraziłeś ManUtd. Ktoś tu ma chyba problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:48, Moutywator napisał:

Skrót ManU nie jest powszechnie uważany za obraźliwy, jeśli masz z tym problem, to trudno.
Natomiast słowa, że ktoś mówi debilne rzeczy są obraźliwe. Nie chcesz przyznać się do
chamskiego zachowania, trudno, zostawię to w spokoju bo i tak nic nie wskóram, a ty i
tak nie przyznasz racji.


Oj jest i to bardzo obraźliwy. W środowisku kibiców Manchesteru skończyłoby się to dla Ciebie nie mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować