Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Bo CR upadajac zachaczył pięte Mascherano. Warto tylko zauwazyc, ze Ronaldo był de facto faulowany, wiec powinien być przywilej i bramka. nie ma. UEFA 3 : 1 RM. Na te Katalonskie smiecie szkoda komentarzy, proponuje sobie darowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:07, drblase napisał:

Biedni fani realu znowu ogólnoświatowy spisek ich wyeliminował :D.

biedny kibic barcelonki ktory nie potrafi odpowiedziec na zaden argument :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się oprzec i obejrzałem ten mecz. Pierwsze co pomyślałem to "o kurdę ale ten sędzia jest aptekarzem".

1. Każde dotknięcie gracza Barcelony to był praktycznie z miejsca faul, czasem pozwolił na walkę w bark, a czasem nie (Lass, kolejno z Messim i Xavim).
2. Symulki graczy Barcelony nikogo nie dziwią już chyba na świecie. Villa, Busquets, Pedro, Marscherano, Puyol (tu jestem w szoku, jak sędzia podytkował "faul" Di Marii na tarzanie). Ciągłe łapanie się za wszystkie części ciała w tym nogi i twarz.
3. Kontrowersyjna bramka, nie będe się wypowiadał na ten temat bo nie stać mnie na obiektywną ocenę ale wydaje mi sie że faul na Marscherano to była najbardziej debilna decyzja w tej sytuacji)
4. O dziwo dotrwali w 11 do końca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak już to powinien odgwizdać faul na Ronaldo.
Na pierwszy rzut oka widać, że Mascherano przewrócił się bo wiedział, że nie dogoni Higuaina.
To jest niemożliwe sku***syństwo.

Na początku nie bardzo wierzyłem w to całe przepychanie dalej Barcy, ale po tym jak usłyszałem o przełożeniu tej komisji na piątek, a teraz jak zobaczyłęm ten faul, to jestem pewien, że fryzjer mógłby się tylko uczyć przekrętów od UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:07, drblase napisał:

Biedni fani realu znowu ogólnoświatowy spisek ich wyeliminował :D.

Nie, Pepe zasłużył na czerwo, Barcelona nie symulowała, Ronaldo nie był faulowany, ale faulowany był masherano, sędzia nie był stronniczy i nie rozwiązywał sytuacji stykowych na korzyść Barcelony, Masherano, Alves, Pedro nie zasłużyli na czerwoną kartkę, tylko całemu światu się tak wydawało. :)

Barca i UEFA [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:43, PJ_MW napisał:

Jeżeli już o farcie mówisz, to jest to najlepsze określenie bramki Manu. I tylko
nie mów mi, że strzał Injacia również nim był...



Super, Injac strzelił takie dwie bramki w karierze. A ile meczy rozegrał? :) 9 na 10 takich strzałów ląduje na trybunach. Wystarczyło, żeby Lech strzelił jeszcze ze trzy i nawet "fartowne" trafienie Manu by nie pomogło. Nie strzelili, przegrali w karnych i są sami sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mimo faktu że finał PP był rozgrywany w moim mieście nie skusiłem się na to widowisko :P

A szkoda, bo po tych transparentach na początku meczu miałem nadzieję, że do tych ludzi coś naprawdę dotrze... Ehh... Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Injać to defensywny pomocnik, a nie ofensywny napastnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Znowu dym w moim mieście... do bydła powinno się po prostu strzelać. Przy akcjach takich jak dzisiaj powinna wpaść policja z gazem i gumowymi kulami spacyfikować bydło, pozgarniać i dowalić kary po parę tysięcy i dożywotni zakaz wstępu na mecze piłki nożnej. Dla każdego, kto opuści trybuny.

Jeśli chodzi o ligę mistrzów- pierwsza bramka Realu powinna być uznana i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:36, PJ_MW napisał:

Pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Injać to defensywny pomocnik, a nie ofensywny napastnik...


No i? Nie zmienia to faktu, że takie strzały wychodzą bardzo rzadko. Taka prawda. Sorry, ale czy jak Legia remisowała z Zagłębiem to przychodziłem tu krzyczeć, jakiego farta mieli Miedziowi, bo bramka na 2:1 była po rykoszecie? Czy jak Ruch wygrał 3:2, w pierwszej połowie nie istniejąc w ogóle, to twierdziłem, jakiego mają farta? Ojejeje, wielki, wspaniały Lech, mesjasz polskiej piłki przegrał i oczywiście "Legia miała fartaaa". Bullshit, trzeba było wykorzystać te 60 minut przewagi. Nie wykorzystaliście - wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jako kibic Legii powiem, że Legia jednak miała lekkiego farta. Gol przypadkowy i ogólnie jednak Lech grał lepiej, niemniej bardzo się ciesze, że Legia wygrała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 00:04, MisticGohan_MODED napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=riQd1U3-FzE
Omg... uefalona pełną gębą xp
A myślałem już ,że nic nie przebije meczu z Chealsea :/

Zamiast reklam Forda powinni w przerwie puszczać "Mecz obejrzeli państwo dzięki UEFA, nieoficjalnemu sponsorowi FC Barcelony". To już jest przegięcie, kluby, które zasługują na finał takie jak Real czy Chelsea są eliminowane od lat przez tą zgraje symulantów dzięki opłaconym sędziom.
Znając życie UEFA ukaże pół składu Realu, a w Barcelonie zawieszą kogoś na moment by tuż przed finałem odwołać kare. A w samym finale ManU będzie kolejną ofiarą korupcji Barcelony.
"Piękno futbolu" grane na pokaz ze słabszymi rywalami, a gdy już trafią na kogoś kto jest w stanie ich pokonać to zaczynają swoje firmowe zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 00:48, Hartus napisał:

> > http://www.youtube.com/watch?v=riQd1U3-FzE
> Omg... uefalona pełną gębą xp
> A myślałem już ,że nic nie przebije meczu z Chealsea :/
>
Zamiast reklam Forda powinni w przerwie puszczać "Mecz obejrzeli państwo dzięki UEFA,
nieoficjalnemu sponsorowi FC Barcelony". To już jest przegięcie, kluby, które zasługują
na finał takie jak Real czy Chelsea są eliminowane od lat przez tą zgraje symulantów
dzięki opłaconym sędziom.
Znając życie UEFA ukaże pół składu Realu, a w Barcelonie zawieszą kogoś na moment by
tuż przed finałem odwołać kare. A w samym finale ManU będzie kolejną ofiarą korupcji
Barcelony.
"Piękno futbolu" grane na pokaz ze słabszymi rywalami, a gdy już trafią na kogoś kto
jest w stanie ich pokonać to zaczynają swoje firmowe zagrania.


PS Nie mogę się doczekać wypowiedzi Mourinho na konferencji prasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 23:59, Bambusek napisał:

> Pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Injać to defensywny pomocnik, a nie ofensywny
napastnik...


Właśnie wróciłem z Bydgoszczy i odniosę się do meczu z Legią w PP. Jeśli chodzi o kwestie sportową to Lech grał może 45, 60 minut. Strzelił bramkę a potem to już czekanie na koniec meczu. Zemściło się to fartownym golem tego samuraja.. który ogólnie jest na wylocie w Legii i dziś w sumie też grał padake jak zawsze ale trafił, dobrze nie widziałem, chyba po rykoszecie. Bramy Injacia to już w ogóle prawie nie widziałem (ale on już strzelił co najmniej 3 takie bramki z dystansu i to w najważniejszych meczach sezonu - z Wisłą, City oraz teraz z Legią), oprócz wpadającej do siatki piłki, także sobie rano oblukam.
Ogólnie z obu stron grali taki piach, że gdyby nie było co robić tylko miał bym patrzeć na to jak grają to bym długo nie wytrzymał :/ Karne, cóż loteria, ale ciała dał Bosy, który pierwszego karnego nie wykorzystał, tego najważniejszego, Legia już potem strzelała bez presji, a nasi mimo, że już się nie mylili to nie wygrali :( Normalnie widać było, że obie drużyny potrenowały karne przed meczem i wykonywały je prócz Bosego(co do było?!), perfekcyjnie.

Co do oprawy, to Lech, co mnie dziwi, najwyraźniej odpuścił ten element na PP, nie wiem tylko czemu (z takim Zagłębiem pare dni temu była fajna oprawa, a na PP nic :/
Legia widać było, że potraktowała sprawę poważnie i zrobili całkiem ciekawą.

Doping - obie drużyny kibicowały całkiem nieźle przez calutki meczyk. Spore ciśnienie pod koniec dogrywki było już jednak czuć w powietrzu, a wtedy jeszcze było kulturalnie, prócz tych rac odpalonych przez Legie, że nic nie było widać.
No a potem.. cóż Legia tak się cieszyła, że ławki rezerwowych powyrywali i z tej całej radości ciskali nimi w policje.. cóż można było się tego spodziewać, co do Lechitów to też w końcu wylecieli za ogrodzenie.. :P
nom nie wiem jak tam było rok temu na finale PP, że prezydent Bydgoszczy tak ochoczo zgodził się na rozegranie finału drugi raz z rzędu.. no ale chyba przecenił swoje możliwości, a raczej możliwości miasta. Może po prostu miał pecha, że wypadło na mecz Lecha z Legią.
Policji to jak na taką masę ludzi (po obu stronach 6 tys.), było mało.. a w sumie spotkały się 3 największe siły na jednym terenie, Lech (Arka, Cracovia), Legia (Pogoń itp.) oraz Zawisza (Śląsk -> Wisła itp.), nom a pikanterii dodawał spiker.. no ale tego to trzeba była na żywo posłuchać ;P
Budo@
Sory za stadion, ja tam wam nic nie popsułem jak coś :P nie wiem co z niego zostało, bo do końca jatki nie zostałem.. o 21.30 miałem mieć pociąg do pzn, ale z tego co jeszcze widziałem to była demolka masakryczna :/ pokazywali to w ogóle w telewizji?!
Szczerze to ostatnio jak wasz stadion uległ uszkodzeniu to słyszałem, że to sami kibice drugoligowej Zawiszy nieźle się udzielali.. że potem na ich wyjazdy jechał spory konwój opiekunów z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, że przy pierwszej bramce dla Realu ( tej nie uznanej ) nie było faulu Ronaldo?
Owszem zahaczył Mascherano, ale tylko dlatego, że wcześniej sam został zahaczony, więc
moim zdaniem przywilej korzyści powinien być zastosowany.
Podobała mi się też decyzja o przyznaniu żółtej kartki dla Pedro za próbę faulu, nie zawsze
sędziowie decydują się podejmować podobne roztrzygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 08:03, Dark_elves napisał:

Nie sądzicie, że przy pierwszej bramce dla Realu ( tej nie uznanej ) nie było faulu Ronaldo?
Owszem zahaczył Mascherano, ale tylko dlatego, że wcześniej sam został zahaczony, więc
moim zdaniem przywilej korzyści powinien być zastosowany.
Podobała mi się też decyzja o przyznaniu żółtej kartki dla Pedro za próbę faulu, nie
zawsze
sędziowie decydują się podejmować podobne roztrzygnięcia.

Oczywiście. Za taki sam faul Pique, Ramos dostał w pierwszym meczu żółtą kartkę, a tutaj wiadomo jak się potoczyły sprawy.

Skandal z tym dwumeczem. W obu meczach sędziowie sędziowali bezczelnie pod Barcelonę, w pierwszym meczu niezasłużone czerwo dla Pepe, w drugim niuznany prawidowy gol, oprócz tego nieodgwizdywane ewidentne faule na Realu, a odgwizdywane faule widmo na piłkarzach Barcelony.

Hańba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować