Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ta druga bramka Barcy, tzn. ta Messiego to straszny babol :/ ja wiem że to Van der Saar i jego ostatni mecz, poza tym on takich bramek nie wpuszcza ;P ale gdyby Borucowi, Kuszczakowi, czy innemu polskiemu grajkowi przytrafiłoby się coś takiego w meczu kadry to na forach całej polski byłyby jednoznaczne posty.. Bramkę Pedro zawaliła obrona, Messi (chyba) wyłożył piłkę Pedro na tacy, jakby Holender to obronił to byłby mega. Przy 3 bramce zero szans. No ale ta bramka Leo to szmata, strzał w środek bramki, wiadomo był zasłonięty ale to go nie tłumaczy. A ta szalona radość Messiego xD jakby jakomś brame z kosmosu trafił, w okienko, albo z przewroty, woleja :P a tu taki zwykły klops i ten wandalizm w postaci kopniętego mikrofonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 13:34, Smooqu napisał:

Póki co 9 vs 4 w Pucharach Europy więc Barca ma co nadganiać jakby nie patrzeć :P Mam
nadzieję, że spuszczą z tonu ale póki jest Guardiola może być z tym ciężko bo to wybitny
motywator.

Nie ma się co dziwić, że Rooney był sfrustrowany. Więcej biegał za piłka niż z piłką.


5 lat temu było jeszcze 9:1 ;). Guardiola pewnie zostanie jeszcze sezon, może 2 w porywach i poszuka nowego wyzwania (w przeciwieństwie do Cruyffa, który stworzył Dream Team, wygrał sporo trofeów i skończył z trenerką...). Ciekawe jak się spisze od przyszłego sezonu Luis Enrique jako trener zespołu pierwszoligowego bo on może być następcą Pepa.

A mecz pokazał dobitnie, że ManU nie ma prawdziwego rozgrywającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ten Canal Plus pokombinował z tą ostatnią kolejką? Tylko kilka meczów jest transmitowanych, chociaż w zeszłym tygodniu, gdy również wszystkie mecze były o tej samej godzinie jakoś udało się transmitować wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powiedział, że zawiodła obrona United, bo jedynym słabym aspektem był tam Evra z winy którego padła pierwsza bramka. Dwie kolejne to gole zupełnie nie w stylu Barcelony i obydwa z winy pomocników. Ja przed meczem za bardzo wierzyłem w Giggsa, a ten zagrał z kompletnym brakiem zaangażowania. Co do Ataku, to działał tam dużo Rooney, bardzo mu zależało i sporo walczył, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Hernandez zawiódł bo nie miał piłek, trudno się dziwić. Manchester przegrał mecz w środku boiska i tyle w temacie, Barca to idealnie podczas meczu wypunktowała. Żadna obrona świata nie przetrwa całego meczu bez straty bramki, jeżeli nie będzie pomocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 16:39, drblase napisał:

>


Następny sezon będzie ostanim Guardioli w Barcelonie, mówił kiedyś, że kontraktu nie przedłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeez, gdyby tylko Ruch strzelił jedną bramkę, Lech w następnym sezonie zagrałby w Lidze Europejskiej, a tak lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:26, PJ_MW napisał:

Jeez, gdyby tylko Ruch strzelił jedną bramkę, Lech w następnym sezonie zagrałby w Lidze
Europejskiej, a tak lipa...

Ruch musiałby wygrać z Jagą, żeby Lech grał w pucharach, więc potrzebne wam był dwa gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:32, Hoplita napisał:

Ruch musiałby wygrać z Jagą, żeby Lech grał w pucharach, więc potrzebne wam był dwa gole.


Nie, Jaga przed tą kolejką miała 45 punktów, Lech 43. Bilans meczów bezpośrednich identyczny, ale bilans bramek z całego sezonu lepszy ma Lech, więc to oni byliby wyżej przy identycznym dorobku punktowym. Przynajmniej tak mi wynika z obecnej tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:37, Bambusek napisał:

Nie, Jaga przed tą kolejką miała 45 punktów, Lech 43. Bilans meczów bezpośrednich identyczny,
ale bilans bramek z całego sezonu lepszy ma Lech, więc to oni byliby wyżej przy identycznym
dorobku punktowym.

Lech miał przed tą kolejką 42 pkt. Chyba patrzycie na onet, bo z tego co widzę tam jest błąd w punktacji w tabeli końcowej. Jeśli podliczycie punkty Lecha patrząc na zwycięstwa i remisy to ma on teraz 45 pkt, a Jaga 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 19:40, Hoplita napisał:

Lech miał przed tą kolejką 42 pkt. Chyba patrzycie na onet, bo z tego co widzę tam jest
błąd w punktacji w tabeli końcowej. Jeśli podliczycie punkty Lecha patrząc na zwycięstwa
i remisy to ma on teraz 45 pkt, a Jaga 48.


Aaaa, jak tak to faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG!
Serio to nie kibice Barcy mają popsutą opinię, tylko chyba zazdrość i "haterstwo" reszty po prostu przewala się z lewej na prawą.
Po pierwsze nikogo nie obraziłem chłopcze, więc nie życzę sobie odzywek tupu "zamknij się".
Po drugie nie napisałem nic bo by było nieprawdą, więc nigdzie o braku szacunku mowy być nie może. Osiąga gościu wiele i potrafi wbrew wszelkim opiniom robić swoje i za to mu chwała. Moim zdaniem styl gry jego zespołów niszczy ten sport dla kibica i tyle. KROPKA.
Po trzecie nigdzie nie napisałem, że BARCUSIA grała ładnie miło i nie po chamsku, tylko, że WSZYSCY tam na stadionie tak grali. WSZYSCY TJ. MU I FCB, wiec czemuż, ah czemuż robisz ze mnie jakiegoś zaślepionego fana, podczas gdy to ty, jak wielu innych, z założenia plujesz się do wszystkich którzy kibicują Barcie, nawet jeśli o niej nie mówią! Nigdzie nie napisałem, że Barca jest "najlepsza EVER" i że "mamy się jej oddać" - twoje słowa.
Pszem szanownego użytkownika tegoż forum. Kibicuję FCB juz od bodaj 14 lat i zwisa mi to i powiewa co ty wiesz i skąd wiesz co ja powiem jak Barca nie będzie wygrywać.

Tak samo szczerze Ci powiem, że nie trafiają już do mnie takie teksty. Przyzwyczaiłem się, że na świecie już tak jest, że jak coś jest dobre i ma fanów, to ma też zawsze drugie tyle antyfanów jeszcze bardziej zaślepionych. Tak jest z gwiazdami muzyki, filmami, książkami, nawet wynalazkami, a widać również i z zespołami piłkarskimi. Tak więc daruj sobie.

A Mourinho? Niech sobie gra i osiąga sukcesy. Ja wolę mimo wszystko oglądać i kibicować przegrywającemu MU, niż zespołowi przez niego prowadzonemu. Nie podoba mi się to co robi i już - mam prawo do swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oreee, super Wisełka. :D
No i kolejny tytuł mistrzowski w naszych rękach. Szkoda tylko, że ostatni mecz to po prostu istna tragedia.
Kilka dobrych okazji, ale niestety zmarnowanych, brak jakiegokolwiek ruchu w środkowej części boiska.
Do tego słabiutka gra w obronie i puszczanie napastników "Czarnych Koszul" przy wielu sytuacjach.

Moje rozgoryczenie podwaja fakt, że musiałem wracać do domu ( 100km ) i nie mogłem zostać na fecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szkoda że Manchester poległ, ale Barcelona była zdecydowanie lepsza piłkarsko i to im oddam.

Natomiast nie podoba mi się coś innego. Strasznie mnie drażni pycha, która wylewa się z serwisu FCBarca.com.

Zawsze myślałem, że zapowiedzi przedmeczowe mają być obiektywne, ale chyba się mylę.

Troszkę cytatów:

"Jutrzejsza batalia z Manchesterem United będzie doskonałą okazją do udowodnienia tego, co dla nas drodzy Culés jest oczywiste. Barça jest najlepsza, a przez większość krzykaczy i krytyków przemawia zwykła zazdrość."

"Na stronach głównie angielskich drużyn więcej pisało się o piłkarzach Guardioli aniżeli swoich zespołach, nie wiem czy dlatego, że gra Arsenalu, Man U czy Chelsea była nudna jak Plebania w Telewizji Publicznej (bardzo możliwe), a pisać o czymś trzeba czy... to tylko kompleksy. Stawiam na to drugie bowiem Barça swoją grą przyprawiała swoich przeciwników o ów kompleksy z łatwością nie mniejszą od kolejnych wygranych Sobestiena Loeba w rajdowych mistrzostwach świata."

czy

"w Świątyni Futbolu"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisły.
Kraków odzyskuje mistrza Polski, moim zdaniem zasłużenie, co prawda poziom Ekstraklasy pozostawia bardzo wiele do życzenia ale to właśnie Biała Gwiazda grała najrówniej z całej stawki.
Pytanie tylko czy jakąkolwiek z naszych drużyn zobaczymy na wiosnę w LE?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po sezonie.. mam nadzieje że Areczka za sezon wraca do Ekstraklasy razem z Wartą Poznań :)

Co do wyników drużyn z czołówki, to gratki dla Śląska i Jagi za awans do pucharów. Wiśle już gratulowałem.
Szczerze jednak wątpię by Wisła, a tym bardziej reszta pucharowiczów zaszła gdzieś daleko.
Wiadomo w Polsce po roku sukcesów musi przyjść rok posuchy :(

Leszek zajął miejsce najgorsze z możliwych nie dające nic, nawet wysoka wygrana w ostatniej kolejce tu nic nie pomogła. Najlepsze, że w pewnym momencie tak się układały wyniki że Lech w tych pucharach był, tylko potem Jaga strzeliła te dwie bramy :(

Co do Wisły to mistrz który przegrywa dwa mecze w końcówce z Legią i Polonią nie da rady bez wzmocnień awansować do LM, ale poczekajmy może bd wzmocnienia, choć nie pamiętam by kiedykolwiek MP się wzmacniał przed LM :) to taka ściema działaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, ten kto wygra dwumecz Real-Barca, ten wygra LM. Obecnie Real i Barcelona są o klase lepsze niż wszystkie topowe drużyny świata i nikt nie może się z nimi równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 09:00, Paoro napisał:

No to po sezonie.. mam nadzieje że Areczka za sezon wraca do Ekstraklasy razem z Wartą
Poznań :)


Dużo zależy od zarządu, najważniejsze to żeby po spadku nie osłabić drużyny (i tak już dość słabej), ale koniecznie dokonać wzmocnień, bo wbrew pozorom w I lidze nie gra się łatwo. Ja osobiście drużyny Arki nie darzę zbytnią sympatią ale awansować by mogli, bo ze względu na ładny stadion podnosili by poziom ligi przynajmniej wizualnie ;]

Dnia 30.05.2011 o 09:00, Paoro napisał:

Co do wyników drużyn z czołówki, to gratki dla Śląska i Jagi za awans do pucharów. Wiśle
już gratulowałem.
Szczerze jednak wątpię by Wisła, a tym bardziej reszta pucharowiczów zaszła gdzieś daleko.
Wiadomo w Polsce po roku sukcesów musi przyjść rok posuchy :(


Owszem, ostatnie kilka sezonów to na przemian rok, w którym mamy drużynę w fazie grupowej LE i nie mamy - teraz wychodzi ta druga opcja ;d Trzeba mieć nadzieję na przerwanie tej serii.
Fakt, że jednak Śląskowi i Jadze wielkich sukcesów nie wróże. Jaga będzie rozpoczynać najwcześniej i oby nie skompromitowali się z jakimiś kelnerami, bo patrząc na to co grali na wiosnę to jest to całkiem możliwe. W Śląsku jeśli zostanie Lenczyk to jakieś nadzieję na dobre występy są, bo to bardzo dobry trener, ale potrzebne są wzmocnienia, bo skład we Wrocławiu mają przeciętny. Legia to wielka niewiadoma, niby potencjał i pieniądze mają, ale wg. mnie słaby zarząd, który pewnie znów nie dokona zbyt wielu dobrych transferów. Do tego Legia będzie zaczynać od III rundy, więc pewnie trafią na mocnego rywala.

Dnia 30.05.2011 o 09:00, Paoro napisał:

Leszek zajął miejsce najgorsze z możliwych nie dające nic, nawet wysoka wygrana w ostatniej
kolejce tu nic nie pomogła. Najlepsze, że w pewnym momencie tak się układały wyniki że
Lech w tych pucharach był, tylko potem Jaga strzeliła te dwie bramy :(


Co tu dużo mówić. Fatalna gra na wyjazdach zrobiła swoje, wystarczyło wygrać jeden mecz więcej i były by puchary. Z pewnością o słabszej grze w lidze zaważył fakt, że Lech grał na 3 frontach - w lidze, LE i PP i w obu pucharach walczyli dość długo, natomiast w poprzednim sezonie, kiedy zdobywali tytuł mistrzowski, z pucharów krajowych i europejskich odpadli dość szybko, przez co mogli skupić całą uwagę na Ekstraklasie.

Dnia 30.05.2011 o 09:00, Paoro napisał:

Co do Wisły to mistrz który przegrywa dwa mecze w końcówce z Legią i Polonią nie da rady
bez wzmocnień awansować do LM, ale poczekajmy może bd wzmocnienia, choć nie pamiętam
by kiedykolwiek MP się wzmacniał przed LM :) to taka ściema działaczy


Wydaję mi się że jednak w tym roku będą wzmocnienia. Wyprzedaż już była w przerwie zimowej i teraz na pewno drugiej takiej nie będzie. Wisła ma dobry holenderski sztab szkoleniowy, który mam nadzieję dokona kilku dobrych transferów przez lato. Na LM może to nie wystarczyć, bo w IV rundzie eliminacji przeciwnik może być trudny, ale faza grupowa LE jest bardzo realna, jeśli przeszli by dwie rundy eliminacyjne LM i odpadli w ostatniej.

A co do wzmocnień Wisły to taki mały joke ;]
http://www.eurofutbol.pl/news/279938-Van-Nistelrooij-trafi-do-Wisly/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 12:18, Wszystkozajete napisał:

Fakt, że jednak Śląskowi i Jadze wielkich sukcesów nie wróże. Jaga będzie rozpoczynać
najwcześniej i oby nie skompromitowali się z jakimiś kelnerami, bo patrząc na to co grali
na wiosnę to jest to całkiem możliwe. W Śląsku jeśli zostanie Lenczyk to jakieś nadzieję
na dobre występy są, bo to bardzo dobry trener, ale potrzebne są wzmocnienia, bo skład
we Wrocławiu mają przeciętny. Legia to wielka niewiadoma, niby potencjał i pieniądze
mają, ale wg. mnie słaby zarząd, który pewnie znów nie dokona zbyt wielu dobrych transferów.
Do tego Legia będzie zaczynać od III rundy, więc pewnie trafią na mocnego rywala.

Od razu dodam, że warto grać od pierwszych rund, bowiem zdobywa się pkt. do rankingu i jest możliwość rozstawienia w późniejszych fazach, także Jaga teoretycznie najlepiej na tym wszystkim wyszła. Za to Legia.. dwa mecze i jak zawsze koniec przygody w pucharach, pewnie jeszcze na Austrie Wiedeń wpadną ;)
Śląsk góra jedną runde przyjdzie a potem wpadnie na mocny team i też odpadnie.
Oczywiście życzę wszystkim jak najlepiej ale jestem realistą w tej sprawie :P

Dnia 30.05.2011 o 12:18, Wszystkozajete napisał:

A co do wzmocnień Wisły to taki mały joke ;]
http://www.eurofutbol.pl/news/279938-Van-Nistelrooij-trafi-do-Wisly/

Tak zabawny, tak jak z Kluivertem jakiś czas temu ;) Nie oszukujmy się jak naszych klubów nie stać by przyjechali znani rodacy, którzy mają przecież sentyment do Polski, to jak ściągnąć takich piłkarzy, mission impossible..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 11:33, Moutywator napisał:

Tak jak mówiłem, ten kto wygra dwumecz Real-Barca, ten wygra LM. Obecnie Real i Barcelona
są o klase lepsze niż wszystkie topowe drużyny świata i nikt nie może się z nimi równać.

I ja sie z tym zgadzam jako kibic MU. Top 4 to Barca Real MU i Chelsea imo. Ciekawi mnie też to jak real poradzi sobie bez Mou w przyszłości. Liczę też, że za rok to im uda się wygrać ligę. Jeśli nie będą przegrywać ze słabymi (czyt cała resztą ligi XD) to z Barcą mogą wygrać jeden meczyk i będzie bardzo miło :)

Co do polskiej ligi. Żaden z top 4 (? nie wiem ile będzie grać w eliminacjach do pucharów) nic nie ugra. Ciężko będzie im powtórzyć wyczyn? Lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować