Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i Scholes zdecydował się zakończyć swoją wieloletnią i wspaniałą przygodę z piłką nożną. Jedna z ikon Manchesteru United. Zdobył z tym klubem wszystko co mógł (oprócz mniej prestiżowego pucharu Uefa/ Ligi Europy). Grał w drużynie seniorów United 18 lat i przez wiele lat był czołowym zawodnikiem. Nic tylko pogratulować tak świetnej kariery, szczególnie tej klubowej. Teraz Czerwone Diabły muszą sprowadzić jakiegoś środkowego pomocnika, bo Carrick gra jak gra, a Fletcher też czasami będzie musiał złapać oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Cię to obrazić lub nie ale chodziło mi o samego SAF''a w meczu z Barcą. Grają to samo od lat, no i powinien przewidzieć, że źle odpowiednio dobraną taktyką to tak się skończy. Było minęło.... Co do Arsenalu - masz rację. Jako kibica The Gunners boli mnie to okropnie - tak wyśmienitą pozycję w tabeli mogą spartaczyć tylko łajdacy. Póki nie kupią doświadczonego zawodnika, który pociągnie ich za sobą w trudnych chwilach to będzie to DUPA nie zespól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mój idol z dzieciństwa odchodzi, kwestią czasu jest kiedy buty na kołku powiesi Giggs. No cóż, kiedyś trzeba było to zrobić i żadna to nowość ani sensacja, ale mimo wszystko jest smutno. Kończy się pewna epoka w United. Scholes był naprawdę genialnym piłkarzem i choć ostatnio, nie oszukujmy się, nie błyszczał to nadal miał pazura jak nikt inny. Potrafił kretyńsko złapać kartonik, ale taka natura i lata gry z Keanem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć MU nie za bardzo lubię (fan Chelsea :))to jednak takiego piłkarza jak Schools czy Giggs trzeba doceniać i trochę szkoda,że kończy karierę,bo jak pisał Shlafrok,kończy się pewna epoka w United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 20:46, Oblivion2450 napisał:

Choć MU nie za bardzo lubię (fan Chelsea :))to jednak takiego piłkarza jak Schools czy
Giggs trzeba doceniać i trochę szkoda,że kończy karierę,bo jak pisał Shlafrok,kończy
się pewna epoka w United.

Kiedyś buty odwiesić musieli/muszą. Myślę, że to był dobry moment dla Schoolsa. Giggs gra teraz dobrze więc jeden sezon może jeszcze pograć. Odejście Schoolsa, mam nadzieję zmobilizuje MU do dobrych transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 19:34, Czarek188 napisał:

Grają to
samo od lat, no i powinien przewidzieć, że źle odpowiednio dobraną taktyką to tak się
skończy.

WTF? Skończyło się póki co na 19 mistrzostwach Anglii z czego 12 samego Giggsa ( 1 brakuje do wyrownania KLUBOWEGO rekordu Arsenalu, 13 mistrzostw ), przez 25 lat nikt w Anglii nie znalazł na Manchester patentu. Każda drużyna kiedyś przegrywa, mecz z Barceloną był dobry w założeniach taktycznych, zabrakło wykonawców, za słabi zawodnicy - z taką kadra nie ma sie co na nich pchać, bo niestety ale Carrick to przeciwko Xaviemu nie powalczy

Dnia 31.05.2011 o 19:34, Czarek188 napisał:

Było minęło.... Co do Arsenalu - masz rację. Jako kibica The Gunners boli mnie
to okropnie - tak wyśmienitą pozycję w tabeli mogą spartaczyć tylko łajdacy. Póki nie
kupią doświadczonego zawodnika, który pociągnie ich za sobą w trudnych chwilach to będzie
to DUPA nie zespól.

jakby Wenger dostał tam Messiego ,Xaviego i Iniestę w prezencie to by i tak spieprzył sprawę, bo zrobił z tego klubu bandę dzieciaków bez mentalności zwycięzców, Arsenal postrzegany nie jest, tak jak Real, Barca czy United - jako klub do którego dołącza się o szczytu kariery, walcząc o trofea, tylko drużyna przejściowa, żeby się podszkolić. Wenger nie ma jaj, jest za słaby, jest beznadziejnym motywatorem, jego jedyny plus to współpraca z młodymi.
@Up - te 'SCHOOLSY' to obraza dla tak genialnego zawodnika, przed wypowiadaniem się radzę przyjrzeć się zawodnikowi, bo nazwisko specjalnie trudne nie jest, a jest to taka sama profanacja jak pomylenie nazwiska Pele, Zidane'a czy Raula....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 18:54, SongoX napisał:

No i Scholes zdecydował się zakończyć swoją wieloletnią i wspaniałą przygodę z piłką
nożną. Jedna z ikon Manchesteru United. Zdobył z tym klubem wszystko co mógł (oprócz
mniej prestiżowego pucharu Uefa/ Ligi Europy). Grał w drużynie seniorów United 18 lat
i przez wiele lat był czołowym zawodnikiem. Nic tylko pogratulować tak świetnej kariery,
szczególnie tej klubowej. Teraz Czerwone Diabły muszą sprowadzić jakiegoś środkowego
pomocnika, bo Carrick gra jak gra, a Fletcher też czasami będzie musiał złapać oddech.

Carrick, Fletcher?? Wylądowali w MU już jakiś czas temu i nawet na chwile nie grali tak jak Scholes i Giggs za swoich najlepszych czasów. To byli niegdyś nieźli rezerwowi, a teraz niby mają grać pierwsze skrzypce.. szkoda tylko, że nie grają. MU zasługuje na lepszych.
Może Arsenal to banda dzieciaków, ale mają w składzie naprawdę świetnych ofensywnych piłkarzy z Fabregasem i Van Persim (To nie są już dzieci!). MU może w tej chwili tylko pozazdrościć takiej pomocy. W Chelsea (Lampard, Terry, Drogba) i MU gwiazdy, które do tej pory ciągnęły te kluby powoli się starzeją i nie zdziwię się jak Arsenal za rok wygra Mistrzostwo Anglii.
Ten sezon to pasmo porażek, choć póki grali we wszystkich rozgrywkach wymiatali, od porażki w finale pucharu już nie pamietam czy Anglii czy Ligi się zaczęła ta słaba gra. Moim zdaniem umiejętności im nie brakowała, tylko problem pojawił się w głowach - mieli szanse na trofea a jak byli już tak blisko zaczęli przegrywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:21, Paoro napisał:

W Chelsea (Lampard, Terry, Drogba) i MU gwiazdy, które do
tej pory ciągnęły te kluby powoli się starzeją i nie zdziwię się jak Arsenal za rok wygra
Mistrzostwo Anglii.

Co roku Arsenal mówi to samo. Co roku są starsi, a i tak zostają dziećmi. Na 90% jestem pewien, że za rok po puchar sięgnie Chelsea albo MU.
Mam nadzieje, ze w końcu SAF dostanie GRUBĄ kasę na transfery. Bo chciałbym, żeby też u nas nazwiska też grały XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 16:40, Mange napisał:

I ja sie z tym zgadzam jako kibic MU. Top 4 to Barca Real MU i Chelsea imo. Ciekawi mnie
też to jak real poradzi sobie bez Mou w przyszłości. Liczę też, że za rok to im uda się
wygrać ligę. Jeśli nie będą przegrywać ze słabymi (czyt cała resztą ligi XD) to z Barcą
mogą wygrać jeden meczyk i będzie bardzo miło :)

Z tym, że ja tak nie twierdzę. Ja twierdzę, że jest top 2 i jest to Barca i Real, a o poziom nizej sa zespoly jak Chelsea czy Manchester.

Obecnie, gdyby nie Barcelona, Real wygrałby wszystko, a tak przegrał z nią ligę i odpadł z nią w LM. Dobrze, że przynajmniej z Pucharem się udało, liczę na przyszły sezon i mam nadzieje, że Mou zostanie w Realu na bardzo długie lata i będzie takim realowym Fergusonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 21:56, Pernia napisał:

WTF? Skończyło się póki co na 19 mistrzostwach Anglii z czego 12 samego Giggsa ( 1 brakuje
do wyrownania KLUBOWEGO rekordu Arsenalu, 13 mistrzostw ), przez 25 lat nikt w Anglii
nie znalazł na Manchester patentu. Każda drużyna kiedyś przegrywa, mecz z Barceloną był
dobry w założeniach taktycznych, zabrakło wykonawców, za słabi zawodnicy - z taką kadra
nie ma sie co na nich pchać, bo niestety ale Carrick to przeciwko Xaviemu nie powalczy

Owszem. Mają te mistrzostwa i nikt im tego nie odbierze. Jednak to co ManUtd przedstawił w meczu z Barcą - to nie było to. Ot nie rozumiem upartości SAF''a. Nie lepiej było kupić zawodników trochę wcześniej niż teraz robić to na ostatnią chwilę? De Gea nie wiadomo czy w ogóle przejdzie, Sneijder zostaje w Interze... Czarno to widzę.

Dnia 31.05.2011 o 21:56, Pernia napisał:

jakby Wenger dostał tam Messiego ,Xaviego i Iniestę w prezencie to by i tak spieprzył
sprawę, bo zrobił z tego klubu bandę dzieciaków bez mentalności zwycięzców, Arsenal postrzegany
nie jest, tak jak Real, Barca czy United - jako klub do którego dołącza się o szczytu
kariery, walcząc o trofea, tylko drużyna przejściowa, żeby się podszkolić. Wenger nie
ma jaj, jest za słaby, jest beznadziejnym motywatorem, jego jedyny plus to współpraca
z młodymi.

Tutaj się zgodzę. Powinien mieć charakter Mou - czyli świetnie motywować zawodników. Co do niego samego to jak pójdą następne sezony tak samo jak ten to ja go już nie chcę widzieć na posadzie trenera. Już mam go dość. Marzy mi się Mou... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Nie lepiej było kupić zawodników trochę wcześniej niż teraz robić to na ostatnią chwilę?
jak widać, nie

Dnia 01.06.2011 o 16:23, Czarek188 napisał:

De Gea nie wiadomo czy w ogóle przejdzie

przejdzie, bo to, że bedzie nastepca VDS potwierdził Ferguson. Najprawdopodobniejsza opcja, dla której transfer nie jest jeszcze ogłoszony jest fakt że są ME Młodzieżowe na które David jedzie, w związku z czym nie chce robic afery wokół swojej osoby.

Dnia 01.06.2011 o 16:23, Czarek188 napisał:

Sneijder zostaje w Interze... Czarno to widzę.

No, Ronaldo, Tevez też zostali w Manchesterze, a Carrick i Giggs dominowali środek w meczu z Barceloną. To co się mówi to jedno, a to co robią, to drugie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakiś spis wszystkich meczy, które odbędą się dziś i w najbliższej przyszłości? Chodzi mi o reprezentacje (głównie Brazylię ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie. Po błędzie obrońcy argentyńskiego (nr 6) zdobywamy gola i prowadzimy z Argentyną B 1:0
Ale czy wygramy? Nie jestem taki przekonany. Argentyńczycy już mieli przynajmniej 2 tzw. 100% sytuacje.

BTW. Na początku transmisji Szpakowski powiedział, że kamera pokazuje a trybunie naszego czołowego strzelca Włodzimierza Lubańskiego. Ale o tym, że Lubański rozmawia z innym naszym reprezentacyjnym napastnikiem - Andrzejem Szarmachem, to się nawet nie zająknął.
Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2011 o 17:37, A-cis napisał:

BTW. Na początku transmisji Szpakowski powiedział, że kamera pokazuje a trybunie naszego
czołowego strzelca Włodzimierza Lubańskiego. Ale o tym, że Lubański rozmawia z innym
naszym reprezentacyjnym napastnikiem - Andrzejem Szarmachem, to się nawet nie zająknął.
Nieładnie.

A poza tym co chwile mylił Adriana Mierzejewskiego z Łukaszem Mierzejewskim który nie gra:) No i Boenisch który nie dostał jeszcze obywatelstwa xDD.
Poziom meczy słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:50, Ziggy napisał:

No i Boenisch który nie dostał jeszcze obywatelstwa xDD.


Chyba coś ci się pomyliło, bo Boenisch zagrał już 2 mecze w reprezentacji Polski :D
To Perquis jeszcze nie ma paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 17:57, MithrandirII napisał:

> No i Boenisch który nie dostał jeszcze obywatelstwa xDD.

Chyba coś ci się pomyliło, bo Boenisch zagrał już 2 mecze w reprezentacji Polski :D
To Perquis jeszcze nie ma paszportu.

Lol wiem. Ja pisałem o wpadkach Szpaka który tak powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 18:06, Ziggy napisał:

> Chyba coś ci się pomyliło, bo Boenisch zagrał już 2 mecze w reprezentacji Polski
:D
> To Perquis jeszcze nie ma paszportu.
Lol wiem. Ja pisałem o wpadkach Szpaka który tak powiedział:)


Sorry, źle cię zrozumiałem X(
Polacy nie grają tragicznie, ciekawe jak wyjdzie mecz z Francją, bo ma chyba grać pierwszy skład (albo zbliżony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 18:16, MithrandirII napisał:

Polacy nie grają tragicznie, ciekawe jak wyjdzie mecz z Francją, bo ma chyba grać pierwszy skład (albo zbliżony).

Też jestem ciekaw, bo jednak Argentyna była sporo osłabiona. Nasi będą podbudowani dzisiejszym zwycięstwem więc atmosfera będzie dobra.
Ale bardziej mnie interesuje czy wreszcie zaczną grać szybciej, w sensie szybszymi podaniami z pierwszej piłki.
Bo jak na razie to grają bardzo staroświecko starając się zawsze przez kilkanaście/dziesiąt metrów prowadzić piłkę zamiast podawać, co słusznie zauważył (wreszcie) Trzeciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz padaka. Dobra w lidze bieda, to jeszcze jak tak grają to mogę przeżyć, ale żeby 1 repra naszego kraju z kadrą D nawet Argentyny nie wygrała gładko 4:0 jak ostatnio Nigeria. Powinni pojechać po nich równo i przy okazji stworzyć miliard stuprocentowych sytuacji. Słabo.. z Francją przegramy jak przyjedzie do nas tym drugim składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mecz wygrany, ale (które zawsze jest :P) nie z silnym I zespołem, lecz młodymi rezerwami. Reprezentacja grała w miarę dobrze, ale chcę ich zobaczyć na tle zespołu właśnie takiego jak Francja, która chyba nie będzie grała taką rezerwą jak Argentyna. Póki co nie ma znów jakiejś bardziej porywającej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować