Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Porównanie Ljuboji do Dudka lekko z kosmosu. Widocznie w pierwszej kolejności zależało im na sprowadzeniu napastnika i jak widać udało się zakontraktować Serba. Mam nadzieję, że do naszej ligi wreszcie zaczną przychodzić piłkarze, o których nazwiskach chociaż przelotnie słyszeliśmy. Szczerze mówiąc za bardzo nie wiadomo, czego się spodziewać po tym piłkarzu, może stać się od razu gwiazdą ligi, ale równie dobrze może się okazać, że wiek robi swoje i nie będzie prezentował on już tego, co kiedyś. Pożyjemy, zobaczymy - w każdym razie gratulacje dla Legii za ten transfer.

>ŁKS i Podbeskidzie jak dostaną licencję to pewnie się obronią - pierwszy sezon jest zawsze łatwy, zwłaszcza

Dnia 15.06.2011 o 20:52, Paoro napisał:

jak się ma w składzie całkiem nieznanych graczy, którzy potrafią zaskoczyć, często jednym i tym samym
zwodem,ale zawsze to działa na początku, aż się wszyscy połapią..

ŁKS już dostał licencje, Podbeskidzie na razie nie.
http://www.90minut.pl/news/159/news1597333-LKS-z-licencja-Podbeskidzie-bez.html

Dnia 15.06.2011 o 20:52, Paoro napisał:

Lech bez skrzydeł dał ciała, a teraz jeszcze Semir odejdzie to już będzie taka lipa, że nie wiem. Jeszcze niech
sprzedadzą Rudnevsa i spadek będzie. W ogóle jak tak klub można prowadzić?!

Spokojnie, jeszcze nikogo nie sprzedaliście więc jeszcze aż tak źle nie jest. Poza tym Lech z racji że nie gra w pucharach nie musi się spieszyć z transferami, w przeciwieństwie to reszty drużyn z początku tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 21:53, Hoplita napisał:

> Lech bez skrzydeł dał ciała, a teraz jeszcze Semir odejdzie to już będzie taka lipa,
że nie wiem. Jeszcze niech
> sprzedadzą Rudnevsa i spadek będzie. W ogóle jak tak klub można prowadzić?!
Spokojnie, jeszcze nikogo nie sprzedaliście więc jeszcze aż tak źle nie jest. Poza tym
Lech z racji że nie gra w pucharach nie musi się spieszyć z transferami, w przeciwieństwie
to reszty drużyn z początku tabeli.

Tyle, że Rutek już powiedział, że nici z transferów :( może kogoś za Stilicia kupią, ale najpierw go muszą sprzedać, a Borussia M. do której raczej trafi (na transfermarkcie 64% prawdopodobieństwa, a zazwyczaj znaczy to niemal pewny transfer) też musi kogoś sprzedać i dlatego Semir jeszcze u nas jest, ale odejdzie na bank, zresztą jak chłopak ma się marnować w naszej lidze to niech lepiej sprzedadzą go za niezłą kasę, bo naprawdę trochę żal się patrzy jak gra na pół gwizdka, a potrafi czasem zagrać taką piłę, że gały wychodzą. Drugiego takiego piłkarza w e-klasie nie ma, mogę to zagwarantować.

Reszta prócz jeszcze Rudnevsa i Injacia to drogo opłacani statyści. Bez Peszki, Stilicia i Artjomsa ta drużyna nie istniała, a dzięki Bakero miałem okazję to zobaczyć na własne oczy ;]

Murawski w ogóle nie przypomina zawodnika, który odchodził z Kolejorza, wtedy praktycznie nie miał strat, zawsze dokładne podanie, a do tego te fajerwerki jak gol z Austrią Wiedeń. Teraz to cień samego siebie, a w jego ostatnim meczu tego sezonu, czyli z Francją to wyglądał najsłabiej. Cały mecz rękawami oddychał. I jeszcze te nowe kontrakty dla staruszków Kotora i Djuki, wiem co oni znaczą dla drużyny.. z drugiej strony po takim sezonie trzeba trochę odświeżyć skład, oni już lepsi nie będą, mogą iść na trenerów albo jak chcą grać niech idą do Warty z Bosym i awansują do e-klasy. Arboleda dostał kasę i zaraz obniżył loty, to już nie jest kandydat do kadry, bo z taką grą go nawet Smuda nie weźmie.

Moja asekuracja jest uzasadniona, z takim balastem jaki obecnie ma mój klub (trener + właściciel) za wyniki nie odpowiadam ;] no nic na mecze chodziłem jak było gorzej także pozostaje po prostu czekać na lepsze czasy.. a póki co pośmieje się jak nasze rodzynki odpadają w eliminacjach ;) choć życzę im teraz jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:39, Ecko09 napisał:

> >

Podziel się, ja znam tylko sport.pl, a przydałoby się coś więcej.


waszapilka.pl, pilkarze.net, premiership24.pl, naszaliga.pl, sportowefakty.pl i 90minut.pl - te strony odwiedzam regularnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian Mierzejewski sprzedany do Trabzonsporu za 5,3 mln euro, czyli ok. 21 mln zł (!) To chyba nowy rekord transferowy w polskiej lidze. Ciekawe co właściciel Polonii zrobi z tą kasą, coś czuje że może być jakiś grubszy transfer, bo Pan Wojciechowski lubi poszaleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:19, Wszystkozajete napisał:

Adrian Mierzejewski sprzedany do Trabzonsporu za 5,3 mln euro, czyli ok. 21 mln zł (!)
To chyba nowy rekord transferowy w polskiej lidze. Ciekawe co właściciel Polonii zrobi
z tą kasą, coś czuje że może być jakiś grubszy transfer, bo Pan Wojciechowski lubi poszaleć
;]


Bardziej ciekaw jestem co się stanie z mierzejewskim. Utonie czy wypłynie. Swoją drogą to taki mały polski trabzonsor się zrobił. Tylko jakby przyszedł nowy trener to nie będzie tak różowo. Jakoś zakochany w polskim futbolu musi być ten trener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:02, Luk04229 napisał:

Tylko jakby przyszedł nowy trener to nie będzie
tak różowo. Jakoś zakochany w polskim futbolu musi być ten trener.

Nie w futbolu, a w polskiej myśli szkoleniowej =D ot, co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:19, Wszystkozajete napisał:

Adrian Mierzejewski sprzedany do Trabzonsporu za 5,3 mln euro, czyli ok. 21 mln zł (!)
To chyba nowy rekord transferowy w polskiej lidze. Ciekawe co właściciel Polonii zrobi
z tą kasą, coś czuje że może być jakiś grubszy transfer, bo Pan Wojciechowski lubi poszaleć
;]

Kwota z kosmosu, ale Turcy już tak mają. Za Lewego też dawali 6 mln euro (chyba Galatasaray), tyle że Robert w przeciwieństwie do Mierzejewskiego zdawał sobie sprawę, że tam to można jechać na emeryturę. Także Mierzejewski już większej kariery nie zrobi. Pogra dwa, może 3 lata i wróci do Polski. Jak ciężko tam jest, może świadczyć to jak idzie Brożkom. Paweł 1 lub 2 bramki w całej rundzie, trochę mało jak na króla strzelców.. No ale brawa dla Wojciechowskiego, on zawsze musi być tym numer 1 i znów mu się udało, wynegocjował ten rekord :] Co do transferów do Polonii to wątpię by tam ktoś musiał jeszcze dojść, Jeża z Górnika ściągnęli w miejsce Mierzejewskiego, ale kto wie może Józek jakoś odpowie na Ljuboje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odchodzi z Ekstraklasy, ale za taką kasę (!!!), to się nie dziwie. Już zacieram rączki na kolejne transfery, bo Wojciechowski jaki jest to jest, ale kasy na transfery nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety Mierzejewski podjął średnią decyzję, co prawda w Turcji czeka go trochę szybszy rozwój niż w Polsce, jednak mógł poczekać na lepsze oferty. Dobrze zrobił Peszko zostając w Koln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 23:26, Vejx napisał:

no niestety Mierzejewski podjął średnią decyzję, co prawda w Turcji czeka go trochę szybszy
rozwój niż w Polsce, jednak mógł poczekać na lepsze oferty. Dobrze zrobił Peszko zostając
w Koln.

Mi akurat wydaję się, że zrobił dobrze. Pieniądze w Turcji będzie zarabiał konkretne, klimat super,
prawdopodobnie będzie grał cały sezon, a gdyby poczekał na ofertę z lepszego klubu to pewnie
by grzał ławę, więc czego chcieć więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 07:36, Dark_elves napisał:

> no niestety Mierzejewski podjął średnią decyzję, co prawda w Turcji czeka go trochę
szybszy
> rozwój niż w Polsce, jednak mógł poczekać na lepsze oferty. Dobrze zrobił Peszko
zostając
> w Koln.
Mi akurat wydaję się, że zrobił dobrze. Pieniądze w Turcji będzie zarabiał konkretne,
klimat super,
prawdopodobnie będzie grał cały sezon, a gdyby poczekał na ofertę z lepszego klubu to
pewnie
by grzał ławę, więc czego chcieć więcej:)



Mam podobne zdanie, a z resztą myślę, że ta liga też będzie mu pasować. IMHO w bundeslidze np. raczej by się nie odnalazł, nie ten styl. Musiałby zacząć grać wtedy inaczej i pewnie nie na pozycji na której czuje się najlepiej, a to nie byłoby najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leonardo odchodzi z Interu, nie rozumiem tego...w dodatku ma przejść do PSG, ja wiem, że tam teraz kasą szastają, no ale potęga to to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 13:53, Ecko09 napisał:

Leonardo odchodzi z Interu, nie rozumiem tego...w dodatku ma przejść do PSG, ja wiem,
że tam teraz kasą szastają, no ale potęga to to nie jest...


Może widzi, że Inter się rozsypuje i w najbliższym czasie może z nich zostać tylko wspomnienie. To już nie jest ta sama drużyna. Sporo się mówi o odejściu Sneijdera chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 13:38, azure83 napisał:

Fajna kompilacja z Manu Arboleda
http://zabijnude.com/smieszne/manuel-arboleda-mix/
ciekawe czy on rzeczywiście jest taki konfliktowy czy to jednak wychodzi polski rasizm..

Normalnie mnie krew zalewa. To, że Arboleda jest świetnym obrońcą, nie znaczy, że trzeba go od czarnuchów wyzywać... I to jeszcze Smolarek. Ha, gwiazda od siedmiu boleści. Najpierw proponowałbym Smolarkowi jakiegoś dobrego logopedę a potem udzielania się przed kamerą. Egoista nie widzi, że sam gra ostro. Lubię Arboledę i jestem za tym aby przeniósł się do jakiejś normalniejszej ligi na poziomie. Nie dość, że zarobki małe, to przyszłości nie ma a już nie wspominając o chodzących "magistrach (czyt. Smolarek)" co wszystko najlepiej wiedzą a mówić nawet nie umieją. Ot, cała prawda o polskiej lidze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować