Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i Ashley Young oficjalnie piłkarzem Manchesteru United. Dobry, solidny piłkarz zasilił szeregi Czerwonych Diabłów. Ograny jest już w Premiership i myślę, że poradzi sobie w nowym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda dla mnie, że Chelsea nie ma chrapki na takich piłkarzy. Moim zdaniem Young jest świetny, po za tym młody i do tego za 15 mln funtów Man go kupił. Ehh, no, ale nic się nie poradzi na poglądy Abramovicha lub raczej teraz na Villa-Boasa, bo ma 100mln funtów i ciekawe na kogo je wyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:36, Kwas17 napisał:

bo ma 100mln funtów i ciekawe na kogo je wyda...

Z tego co wiem, to weszło w życie prawo że klub nie może wydać na transfery więcej niż wynoszą ich dochody.
"Datki" pana Abramowicza nie zaliczają się do wpływów klubowych, więc nie wiem czy faktycznie Chelsea może wydać aż 100 mln funtów na pozyskiwanie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:43, Transylvanian_Hunger napisał:

> bo ma 100mln funtów i ciekawe na kogo je wyda...
Z tego co wiem, to weszło w życie prawo że klub nie może wydać na transfery więcej niż
wynoszą ich dochody.
"Datki" pana Abramowicza nie zaliczają się do wpływów klubowych, więc nie wiem czy faktycznie
Chelsea może wydać aż 100 mln funtów na pozyskiwanie graczy.


Ta zasada (finansowe fair-play) ma chyba obowiązywać od przyszłego roku. Ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:48, MithrandirII napisał:

Ta zasada (finansowe fair-play) ma chyba obowiązywać od przyszłego roku. Ale pewien nie jestem.

Być może ją zatwierdzono, a w przyszłym sezonie zostanie wprowadzona w życie. Hmm, teraz też nie wiem czy to już czy za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:51, Transylvanian_Hunger napisał:

> Ta zasada (finansowe fair-play) ma chyba obowiązywać od przyszłego roku. Ale pewien
nie jestem.
Być może ją zatwierdzono, a w przyszłym sezonie zostanie wprowadzona w życie. Hmm, teraz
też nie wiem czy to już czy za rok.


Przewidziano fazę wprowadzającą, która potrwa przez trzy lata, zanim najważniejszy przepis - zbilansowania wydatków i przychodów (zabraniający klubom wydawać więcej, niż potrafią wygenerować dochodu) - wejdzie w życie i będzie wymagany w okresowych oświadczeniach finansowych na koniec 2012 roku. Pierwsze sankcje, które mogą zostać nałożone na kluby nie spełniające tego wymogu, mogą zostać wyciągnięte w sezonie 2013/14 na podstawie informacji finansowych z poprzednich dwóch sezonów.

http://pl.uefa.com/uefa/aboutuefa/organisation/executivecommittee/news/newsid=1493275.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:38, MisticGohan_MODED napisał:

USA vs. Meksyk 2:4

To musiał być dobry mecz :]

miałem szczęście oglądać, mecz nie dobry co świetny, cios za ciosem, zero szachów, czysta piłka. Kiedy ja ostatnio taki mecz w Europie widziałem, to nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:47, Pernia napisał:

miałem szczęście oglądać, mecz nie dobry co świetny, cios za ciosem, zero szachów, czysta
piłka. Kiedy ja ostatnio taki mecz w Europie widziałem, to nie pamiętam...

Hmmm to poczekam na powtórkę na Eurosporcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz był mega oglądałem tylko retransmisję, jednak nie znając wyniku emocje były ogromne, a gol wieńczący
zwycięstwo Meksyku, moim zdaniem bajeczny. Swoją drogą Amerykanie prowadząc
różnicą kilku bramek w ostatnim czasie zbyt mocno się rozprężają. Pamiętam jak na Pucharze Konfederacji
prowadzili do przerwy z Brazylią 2-0, żeby przegrać całość 2-3, zresztą to był chyba finał tamtej imprezy, ale
głowy nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra niespodzianka spotkała kibiców polskiej piłki. Stacja Polsat ogłosiła, że dwumecz Wisły Kraków ze Skonto Ryga nie będzie pokazywany w otwartym Polsacie. Już wcześniej było wiadomo, że taki los czeka też Jagiellonię. Jedynie mecze Śląska będą mogli zobaczyć wszyscy kibice. Jeżeli ktoś chce zaprotestować przeciw temu, może podpisać petycję: http://www.petycjeonline.com/europuchary_w_kanale_otwartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano własnie - Copa America. Na kogo stawiacie? Na pewno żelaznym faworytem jest Brazylia, normalka. Ale kto po nich? Argentyna? Hmmm, dla mnie to niewiadoma, z nami grali niemalże trzecim składem. Meksyk? Hmmm, na pucharze pokazali, że dużo potrafią (chociaż znowu kto tam był dla nich rywalem po za USA?), ale to będzie drugi ich turniej w ciągu tygodnia, trudno powiedzieć, czy starczy im sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 23:13, Bambusek napisał:

Ano własnie - Copa America. Na kogo stawiacie? Na pewno żelaznym faworytem jest Brazylia,
normalka. Ale kto po nich? Argentyna? Hmmm, dla mnie to niewiadoma, z nami grali niemalże
trzecim składem. Meksyk? Hmmm, na pucharze pokazali, że dużo potrafią (chociaż znowu
kto tam był dla nich rywalem po za USA?), ale to będzie drugi ich turniej w ciągu tygodnia,
trudno powiedzieć, czy starczy im sił.

Ja tam bym na Argentynę nie stawiał...
Poza Brazylią to Chile lub Meksyk (jeśli zdążą się zregenerować) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meksyk wątpliwy, tym bardziej, że zagrają składem U23 + zawodnicy z ligi meksykańskiej + 1 czy 2 z kadry na Gold Cup. Ja tam stawiam na Argentynę i mam nadzieję, że wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wierzę, że Argentyna wygra. Gdyby dalej ją trenował Maradona to nie dawałbym im
najmniejszych szans( moim zdaniem ten koleś nie powinien trenować nawet drużyn w okręgówkach).
Ale jeśli jest inny trener, to myślę, że mogą dać radę. Oczywiście dochodzi kwestia jakim
składem zagrają i zmęczenie po ciężkim sezonie w Europie największych gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować