Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Transferowy kocioł trwa. Nasri chciał odejść, ale zostanie i to już raczej przesądzone. Teraz zamieszanie ze Sneijderem. Jedni mówili, że inter nie chce go puścić, a teraz już jak otrzymają dużą kasę to go puszczą. Ciekawe co na to sam Wesley. Podobno również z Manchesteru została wysłana delegacja do negocjowania kontraktu z holendrem. Super byłoby gdyby Sneijder znalazł się w składzie UNITED. Ktoś musi zastąpić Scholesa. Co z sanchezem? Przechodzi w końcu do Barcelony czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 19:11, Luk04229 napisał:

. Co z sanchezem?
Przechodzi w końcu do Barcelony czy nie?


Podobno jest bardzo blisko Barcy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak widze ta beznadziejna kamere w meczu Skonto vs Wisła po 2 minutach wyłączyłem. Nic nie widać co się na boisku dzieje. Żenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:35, Ziggy napisał:

Kurde jak widze ta beznadziejna kamere w meczu Skonto vs Wisła po 2 minutach wyłączyłem.
Nic nie widać co się na boisku dzieje. Żenada:(


Ja jeszcze próbuje to oglądać, ale się nie da kur.... Takiego meczu to jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 20:36, Luk04229 napisał:

Ja jeszcze próbuje to oglądać, ale się nie da kur.... Takiego meczu to jeszcze nie widziałem.

Jak to zobaczyłem to się czuję jakbym oglądał mecz klasy A niż eliminacje LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 20:38, Ziggy napisał:


> Ja jeszcze próbuje to oglądać, ale się nie da kur.... Takiego meczu to jeszcze nie
widziałem.
Jak to zobaczyłem to się czuję jakbym oglądał mecz klasy A niż eliminacje LM


I jeszcze ten hymn ligi mistrzów. W drugiej rundzie el. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie, bardzo ładne flagi;).

Gratuluję realizatorom rozmieszczenia kamer. Idealnie wprost. Czasem tylko przełączą na inną, zbliżenie na danego zawodnika, to da się oglądać. Ale oglądać pół akcji, pół flagi, to najlesze to to nie jest.

Jazda jazda jazda! Biała Gwiazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słaby mecz :P grają z dzieciakami to powinni pocisnąć z 5:0.. a najlepszy jest Małecki :D Polacy w tej Wiśle to chyba są po to by w ogóle jacyś byli :P Wisła chce wygrać ten mecz na stojąco. W ogóle Skonto to taki no name team z PESa :D To nie jest nawet poziom drużyn z Azerbejdżanu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęła pierwsza połowa meczu Wisła - Skonto... ładne flagi a w tle dwie słabiutkie drużyny z ogona Europy , grające beznadziejnie nudny meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mecz strasznie senny, ale czy ktoś się spodziewał czegoś innego? Najważniejsze jest jedynie wygrać z tym Skonto, a że Łotysze chyba za bardzo nie chcą awansować dalej to Wisła też zbynio się nie przykłada to pierwszego meczu w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonto - Wisła 0:1

Mecz na żenującym poziomie, w zasadzie nie spodziewałem się wiele po grze Wisły, ale zagrali jeszcze gorzej niż myślałem. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie na połowie Skonto, ale nie wynikła z tego praktycznie żadna dobra szansa Wisły, później przypadkowy gol samobójczy, który zamiast dodać Wiśle przysłowiowych skrzydeł (mogę zrozumieć, że była przed meczem duża presja, co nie ułatwia gry) spowodował, że po przerwie Wisła całkiem odpuściła co doprowadziło do kilku groźnych akcji Skonto, na szczęście wynik nie uległ już zmianie.
Pozostaje liczyć, że Wisła będzie grała z meczu na mecz coraz lepiej, bo z taką grą to w następnej rundzie wiele nie zdziałają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego meczu Wisły z Ryga urzekł mnie moment gdy nasi kochani kibice krzyczeli: Wy*ierdalaj! w momencie gdy zawodnik Skonto schodził po czerwonej kartce. A tak to nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile o pierwszej połowie pisałem, że była senna, to o drugiej wolałbym się w ogóle nie wypowiadać. Bo to, co podczas niej wyprawiali nasi piłkarze to czysta kpina. Nie wiem, czy im się koszulki myliły, czy co, ale tylu podań do przeciwnika w jednym meczu jeszcze nie widziałem. A Małecki z tym swoim "dryblingiem" dał by już sobie spokój.

Dobrze przynajmniej, że skończyło się na zwycięstwie. Niby nasze drużyny zawsze początki w pucharach mają trudne, (jak chociaż Lech w zeszłym sezonie męczył się z Interem Baku, a później było coraz lepiej) ale po dzisiejszej grze ciężko być optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimaliści i zwykli najemnicy z piłkarzy Wisły. W lidze też tak grali, często ich nie oglądałem, ale pamiętam mecze, jak prowadzili 1:0 i na utrzymanie wyniku.. gdzie te czasy kiedy Wisła w rezerwowym składzie takie kluby odprawiała z bagażem kilku goli.. W sumie bardzo skromne zwycięstwo, inne kluby też z cieniasami, ale strzelili 2-3 bramki, chyba tylko BATE Borysów zremisowało swój mecz, o grze nie bd mówił, tak naprawdę to wisła chyba nawet sytuacji podbramkowej nie miała, a gol był samobójczy :P Iliev dobry transfer, jemu i Meliksonowi się chciało grać. Rozwalił mnie też Borek, jak powiedział, że ten Honduranin piłki podać nie umie :D no ale taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na transfery Chelsea mam nadzieje, ze zakupią tego utalentowanego Belga Romelu Lukaku, Javier Pastore też by się teraz przydał bo Essien wyleciał z gry na pół roku, moim zdaniem Neymar nie przejdzie i zostanie w Santosie, a Wy kogo chcielibyście ujrzeć na Stamford Bridge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: ociężała i słaba gra Wisły przez większość spotkania, kilka koszmarnych błędów w obronie, mało dynamiki i polotu w grze Białej Gwiazdy. Lamey podłączał się czasami w akcje ofensywne, bo i dzięki jego wstrzeleniu piłki w pole karne padł gol samobójczy. Małecki jeszcze nie wszedł w dobrą dyspozycje. Myślę, że przeciwnik nie zdoła wygrać w meczu wyjazdowym. Mam nadzieję, że podczas następnego meczu zobaczymy więcej dobrej gry.
Dziś natomiast mecz Śląska Wrocław i trzeba przyznać, że mają realne szanse na pokonanie przeciwnika. Wszystkie mecze sparingowe wygrane, do tego świetna gra Diaza.Lenczyk też nie jest przeciętnym trenerem. Liczę, na dobry mecz w wykonaniu Wojskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie spokoj juz ten biednej wiselce,przyszlo kilku nowych zawodnikow,musza sie zgrac i w ogole dojsc do formy to byl przeciez dopiero pierwszy oficjalny mecz(nie liczac sparingow).Poza tym widzieli ze mecz maja pod kontrola wiec nie forsowali tempa zeby nie narazac sie na nie potrzebne kontuzje,bo do fazy grupowej jeszcze droga daleka a nogi zawodnikow z cementu nie sa.Dzisiaj mysle duzo ciekawszy mecz bo Slask podejmuje Szkockie Dundee united,mysle ze jezeli Slask nie wygra u siebie to w rewanzu nie maja w ogole na co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować