Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 14:16, Dark_elves napisał:

Dobrze, że finał jest przynajmniej o ludzkiej godzinie:) 20.50 bodajże, nie wiem jak
z meczem
o 3 miejsce?


O 3 miejsce też jest o 20:50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śląsk pewnie wkroczył na szlak przetarty przez Jagiellonie i prowadzący poza europejskie puchary. Po 5 minutach już 2-0 dla szkotów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt Solorz chyba wiedział co się szykuje i zdjął Śląsk z anteny otwartego Polsatu, choć mieli go z początku w ramówce.

EDIT: 2:1 ciekawy początek meczu, no chociaż wszystko rozstrzygnie się w 90 minut i karnych jak w co drugim meczu Copa America nie będzie, bo już mnie nudzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek fatalny. Potem zdobyliśmy na szczęście gola na 2:1 i poprawiliśmy automatycznie grę. Można powiedzieć ze przeważaliśmy potem prawie przez 30 minut. Ale niestety kolejna głupio stracona bramka. Nie rozumiem jak bramkarz głupim wykopem naprzód może stwarzać sytuację dla swojego napastnika. Obrona nasza gra beznadziejnie. Dundee bez problemu sobie stwarza sytuację i to w bardzo prosty sposób. Jedyny plus że ten mecz możemy przegrać jedną bramką i wtedy awansujemy:) Liczę że jednak uda nam się strzelić na 3:2 i awans będzie nasz.

PS: Sanchez w Barcelonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:29, Magok napisał:

Było by ciekawie ale też nieprzyjemnie jak Śląsk by przegrał 7:2 chociaż to raczej mało
możliwe.

Możliwe bo obrońcy WKS grają słabo.. Celtic i Rangersi tylko mocni w Szkocji.. taa.. już mnie nawet tu na tym form przekonali niektórzy, że tak jest. A teraz wychodzi, że Mandarynki zagrały we Wrocławiu na remis, przestraszone "Wielkiego Śląska". Teraz nie mieli nic do stracenia to grali swoje, a Śląsk robi w portki :( niestety, ale obrona cała do wymiany, Socha z Celebanem to ja nie wiem dlaczego grają. A serio to powinno byc już 4:1, albo nawet 5:1, także wynik &:2 niestety możliwy.. Coś się boje, że to może być tak. 1. runda Jaga out, 2. runda Śląsk odpada, 3. Legia, a w 4. rundzie Wisła.. i po pucharach, proszę mnie tu nie posądzać o nadmierny pesymizm, ale gra Jagi, Sląska teraz, czy Wisły ze słabym Skonto nie napawają optymizmem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:39, Magok napisał:

A wiesz czemu akurat 7:2?

ciężko o tym nie wiedzieć jak wszystkie media trąbią o tym wyniku z sezonu 80/81...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się jakoś, ale emocje były do końca :D Szkoda, że Voskamp nie trafił na 3:3, byłoby spokojniej, ale i tak WKS miał szczęście w końcówce. Teraz czas na Łokomotiw Sofia. Będą dwa pojedynki bułgarsko-polskie. Ich ekstraklasa jest mimo wszystko słabsza od naszej, także nie wypada odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... udało się. Aleź emocje były w tym meczu. No i ta bramka Dudka to cud, miód i malina. Brawo Śląsk za przede wszystkim walkę i determinację. Brakuje nam umjętności technicznych, dużo błędów na tym etapie sezonu w obronie ale myślę że będzie coraz lepiej. Brawo Śląsk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest awans, brawo Śląsk ! Podnieśli się, pokazali charakter i zasłużenie awansowali do następnej rundy eliminacji ligi europy. Czekam na kolejne spotkania w wykonaniu tej ekipy, mają potencjał ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za patałachy grają na obronie w Śląsku Wrocław. Tyle błędów, beznadziejne podania, głupie wykopy, fatalne ustawianie się, tragiczna komunikacja, żenująca gra głową.

A ich bramkarz? Doliczony czas gry, kwestia awansu otwarta, a ten idiota zamiast podać do obrońcy i trochę przetrzymać piłkę to 3 wykopy i 3 straty.

Chociaż jak wie jakich ma obrońców to może i mądrze zrobił?

Nie mówię, że pomocnicy grali lepiej (bo napastnika nie widziałem), ale drużynę sie buduje od tyłu, a takiej mizerii jak w Śląsku to chyba nigdzie nie ma.

PS Ładny gol Dudka. Można się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:39, Ziggy napisał:

Brakuje nam umjętności technicznych, dużo błędów na tym etapie sezonu w obronie

Jeśli chodzi o technikę to biliśmy Szkotów na głowę, z tym drugim się zgodzę, obrona beznadziejna.
Taki Socha takie błędy w obronie z Clebanem, ale jak dostał piłkę to mijał Szkotów jak pachołki na treningu, nie mówiąc o Sobocie. Śląsk miał naprawdę lepszą technicznie drużynę, ale Szkoci radzili sobie z nami najprostszymi sposobami - piła na hura, co martwi :( ale cieszmy się bo WKS awansował, a mecz mógł się podobać. No i bramka Dudka, ostatnio zawodnicy polskich drużyn mają szczęście do pięknych i co ważne bardzo ważnych bramek w europejskich pucharach ;)
@Smooqu

Dnia 21.07.2011 o 22:39, Ziggy napisał:

Chociaż jak wie jakich ma obrońców to może i mądrze zrobił?

Myślę, że dlatego wykopywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za MECZ, może nie grali pięknie, ale EMOCJE były przez cały mecz (nie to co 1 mecz skonto-wisła), mam nadzieję, że śląsk dojdzie do fazy grupowej i dostarczy nam tyle emocji co lech w poprzednim sezonie. Nie zapominajmy o wiśle, może będziemy mieć drużyny w obu rozgrywkach
Ps. Jest jeszcze legia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Śląsk! Wygrana pomimo poważnych pomyłek w pełni zasłużona. :) Choć przez parę momentów było naprawdę groźnie i chwilowo wynik dołował to daliśmy radę. Ładny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować