Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nazwijcie mnie sezonowcem, ale chyba zostanę fanem Malagi. Nie dlatego, że nagle szastają kasą - dlatego, że maja kasę, ale nią NIE SZASTAJĄ, w przeciwieństwie do Manchester City. Do tej pory każdy transfer malagi był bardzo dobry i mądry, a do tego za niską kwotę (pomijając Cazorlę). Na walkę o mistrzostwo jeszcze zdecydowanie nie pora, ale mam nadzieje, że załapię się w pierwszej szóstce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>popatrz na skok Czarnogóry, niedawno byli losowani z 5

Dnia 27.07.2011 o 14:53, Transylvanian_Hunger napisał:

koszyka, a są w 2. To jest dopiero awans.

Ale są mocni pokazują to niemal w każdym meczu, a 0-0 na Wembley to już wogóle było coś
Z drugiej strony, grają dopiero od niedawna i 17 miejsce w rankingu fifa wydaje mi się trochę przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 16:23, Dark_elves napisał:

Ale są mocni pokazują to niemal w każdym meczu, a 0-0 na Wembley to już wogóle było coś
Z drugiej strony, grają dopiero od niedawna i 17 miejsce w rankingu fifa wydaje mi się
trochę przesadzone.

Dobra drużyna to fakt, a o znaczeniu i sensowności rankingu FIFA już pisałem na ile jest on wiarygodny i miarodajny. Nie zmienia to faktu, że Czarnogóra przebojem wchodzi w skład znaczących europejskich reprezentacji. Z ich ligą jest już dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:49, Dark_elves napisał:

> Niektóre miejsca raczej dziwne...
Grecja w pierwszym? Pff.. Mistrzostwa Europy 2004 robią swoje cały czas:) Kiedy losowanie?

Losowanie w sobotę. Co do koszyków to mieliśmy farta, że się na 4 koszyk załapaliśmy, bo mało brakowało, a byśmy wylądowali w 5..

Co do rewanżu dwumeczu Wisła Litex, to martwią mnie trochę braki personalne - niepewny występ z powodu kontuzji Małeckiego, Pareiki, a do tego Iliev musi pauzować za kartki. Niby na każdą pozycję Maaskant ma dwóch zawodników, ale ci w/w zawodnicy ciągnęli grę zespołu, dobrze ze chociaż Melikson jest zdrowy. Ja bym go w meczu ligowym oszczędzał ;) zmiennicy, to zawodnicy, którzy w większości odpadli z Karabachem.. a i fajnie, że w końcu zaczęło nam dopisywać szczęście, tak jak to było w meczu Wisły, czy wcześniej Śląska, bo już miałem dość odpadania po wyrównanych bojach, gdzie tego szczęścia brakowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:02, Paoro napisał:

zmiennicy, to zawodnicy, którzy w większości odpadli z Karabachem.

Ta większość jest dość mała ;) W Wiśle już na szczęście niewielu pamięta pucharowe "potyczki" z poprzednich lat.
Mam nadzieję, że Małecki i Pareiko na rewanż będą gotowi, Ilieva szkoda, ale szczerze mówiąc to obie kartki zarobił w bezmyślny spodób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:15, Hoplita napisał:

Mam nadzieję, że Małecki i Pareiko na rewanż będą gotowi, Ilieva szkoda, ale szczerze
mówiąc to obie kartki zarobił w bezmyślny spodób.

Jovanić i Gervasio dobrze sobie radzili, więc nawet bez Patryka i Sergieja nie powinno być wielkich luk.
Gorzej z Ilievem, bo ten piłkarz robi dla Wisły faktyczną różnicę. Bardzo trafiony transfer. Pewnie wystawią Jirsaka w jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kibicuj arsenalowi (tak jak ja)
Oni mają dużo kasy a jej nie wydają, ale jak już wenger wyda troszke to zawsze trafia w dobrych zawodników.... (koscielny, gervinho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:22, 1096 napisał:

Oni mają dużo kasy a jej nie wydają, ale jak już wenger wyda troszke to zawsze trafia
w dobrych zawodników.... (koscielny, gervinho)

Pierwsze słyszę by kibicować drużynie ze względu na ich politykę transferową i zasoby budżetowe.
Może to jakiś nowy trend.
P.S. Wenger ciekawie prowadzi drużynę, młodzi zawodnicy itd. tylko kiedy Kanonierzy coś wygrali ostatnimi czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:22, 1096 napisał:

To kibicuj arsenalowi (tak jak ja)
Oni mają dużo kasy a jej nie wydają, ale jak już wenger wyda troszke to zawsze trafia
w dobrych zawodników.... (koscielny, gervinho)


Nie rozpędzaj się z Gervinho, bo zagrał do tej pory tylko w sparingach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:39, Eff3ctiv3 napisał:

Cazorla jest w Maladze teraz? Ciekawie by było jakby nowy zespół poszalał w górnej czołówce.


Tak pisalem o tym przed chwila na poprzedniej stronie.Byc moze na mistrzostwo jeszcze za wczesnie ale o LM czy LE mozna powalczyc.Do tego przydalby sie jeszcze jeden klasowy napastnik..moze Jelen?:D

A co do Arsenalu to wyglada mi jakby z sezonu na sezon coraz bardziej sie rozsypywal.Gdyby w tym sezonie odszedl Nasri z Fabregasem i nikt konkretny nie przyszedl to rowniez i w tym sezonie beda mogli zapomniec o wygraniu czegokolwiek.W nastepnym znowu odejdzie paru najlepszych i tak kolo sie zamyka.Arsenal musi przestac sprzedawac a zaczac kupowac bo inaczej odpadnie z gry o trofea i stanie sie tylko przedsionkiem dla pilkarzy robiacych wielkie kariery,szkoda tylko ze nie dla Arsenalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... 7 lat temu, juz nikt z tamtego zespolu nie gra w arsenalu, ale ich gra cieszy oko, gorzej ze skutecznoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 17:15, Hoplita napisał:

> zmiennicy, to zawodnicy, którzy w większości odpadli z Karabachem.
Ta większość jest dość mała ;) W Wiśle już na szczęście niewielu pamięta pucharowe "potyczki"
z poprzednich lat.
Mam nadzieję, że Małecki i Pareiko na rewanż będą gotowi, Ilieva szkoda, ale szczerze
mówiąc to obie kartki zarobił w bezmyślny spodób.

Pierwszy garnitur jaki gra owszem, nie pamięta, ale taki Jovanić, Bunoza, Kowalski, Jirsak czy Garguła to już gwiazdy początku poprzedniego sezonu ;) ale racja zanim oni zagrają to w kolejce do pierwsze składu jest jeszcze paru świeżków. Kirma nie podaje, bo akurat on miał bardzo udany zeszły sezon. Nawet się trochę dziwie, że nie gra w pierwszym składzie, teraz pewnie to on zagra za Ilieva. Z drugiej strony, jeśli się Wiśle uda awans, to Iliev, który ma chyba skłonność do łapania kartek, będzie miał czyste konto na IV rundę, gdzie rywale beda jeszcze mocniejsi, a on potrzebniejszy niż dotąd.
Kibicuje Śląskowi, Wiśle, nawet Legii by zaszli w pucharach jak najdalej, jestem ciekaw jak sobie poradzą z graniem co 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 18:39, Paoro napisał:

Kibicuje Śląskowi, Wiśle, nawet Legii by zaszli w pucharach jak najdalej, jestem ciekaw
jak sobie poradzą z graniem co 3 dni ;)


Pewnie tak jak Lech rok temu ;P
Chociaż może Wisła lepiej by sobie poradziła, bo mają szerszą kadrę niż Lech rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Wisły za wczorajsze zwycięstwo. Obawialiśmy się tego Litexu, a jednak nie było za bardzo czego. Zagrali dobrze, szczególnie ten brazylijczyk Tom, ale na szczęście przegrali, choć przyznać trzeba, że Wisła miała farta. 2 poprzeczki i jeszcze ten gol, który nie wiadomo czy powinien być uznany czy nie. Myślę, że w Krakowie z Paljiciem, Pareiko i Małeckim powinno być dobrze i powinniśmy awansować do IV r. el. LM, przez co już pewna grupa LE.

PS: Tam w Bułgarii nieźle też się zachowują. Po tym nieuznanym golu na boisku pojawiły się butelki rzucane z trybun, sędzia chyba nawet chciał przerwać mecz Później jak już w doliczonym czasie Garguła leżał, jak Bułgar wystartował do Wilka, a później już kilku wystartowało do Sobola i Jaliensa. Nie ma co, nie są chyba dobrze poinformowani do kogo startować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka, że żeby Wisła grała w najlepszym składzie to z Polaków by musiał być tam tylko Małecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 19:31, Magok napisał:

Niestety prawda jest taka, że żeby Wisła grała w najlepszym składzie to z Polaków by
musiał być tam tylko Małecki.

W takim razie kim zastąpiłbyś środek Sobolewski - Wilk? Skoro Maaskant ma do dyspozycji wszystkich środkowych pomocników, a wybiera po raz kolejny tą dwójkę to widocznie ustawienie z nimi jest w tej chwili najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:53, Transylvanian_Hunger napisał:

-> MisticGohan_MODED popatrz na skok Czarnogóry, niedawno byli losowani z 5
koszyka, a są w 2. To jest dopiero awans.

Aż tak to mnie nie zdziwiło ,bo Czarnogóra gra dość dobrze ostatnio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W meczu III rundy el. LM grał Trabzonspor z Benfiką, padł wynik 2:0 dla Portugalczyków. W drużynie z Turcji zagrał Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek i Adrian Mierzejewski. Mierzej zdobył nawet bramkę, która została jednak nie uznana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo myślałem, że sobie Trabzonspor zobaczę w IV r. el. LM w nSport, a tu bach, chociaż przewidywałem, że polegną z Benficą. Przez to korupcyjne Fenerbahce polegną w LM i zostanie tylko LE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować