Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Polsat kupił prawa do pokazywania ekstraklasy? Bo widzę, że w piątek mecz
Lecha jest na żywo na Polsacie Sport. Choć z drugiej strony żadnego innego meczu na żywo w weekend nie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 07:40, Dark_elves napisał:

Polsat kupił prawa do pokazywania ekstraklasy? Bo widzę, że w piątek mecz
Lecha jest na żywo na Polsacie Sport. Choć z drugiej strony żadnego innego meczu na żywo
w weekend nie pokazują.


Prawa ma chyba Canal+, bo słyszałem reklamę w radio. Ale chyba przy przetargu było coś takiego, że jakieś mecze mają być też pokazywane w otwartej telewizji. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 07:40, Dark_elves napisał:

Polsat kupił prawa do pokazywania ekstraklasy? Bo widzę, że w piątek mecz
Lecha jest na żywo na Polsacie Sport. Choć z drugiej strony żadnego innego meczu na żywo
w weekend nie pokazują.

Polsat ma prawa do 4 meczów ekstraklasy co kolejkę. Z tego zawsze będzie pokazywany mecz Śląska Wrocław. No i mają jeszcze prawa do magazynów gdzie będą pokazywać bramki, analizy spotkań Ekstraklasy.
Dla zainteresowanych również Eurosport co kolejkę będzie pokazywał zawsze mecz odbywający sie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 15:01, Asthariel napisał:

.... Malagi....


Co do rozsądnego budowania drużyny to proponuje się jeszcze wstrzymać. Myślę że należy poczekać chociaż do zakończenia rundy jesiennej. Jeżeli okaże się że będą mieć realne szanse na LM, to i zaraz kaska na "nazwiska" zostanie wyłożona.

Ja generalnie uważam że aktualnie dokonywane transfery są jedynie układaniem fundamentów pod rzeczywiste inwestycje. Daje maksymalnie dwa lata na rozwiązanie wora z petrodolarami.
Mam wrażenie że drużyna teraz budowana będzie walczyć w pierwszym sezonie o LE, po wywalczeniu promocji zostanie dokupionych kilku fajnych zawodników podnoszących status drużyny na rynku. W następnym sezonie powalczą o LM w lidze i zwycięstwo albo dobry wynik w LE. A już w trzecim sezonie, po wcześniejszym uzyskaniu kwalifikacji LM, to już "Hulaj dusza, piekła nie ma". Zacznie się skupowanie różnych grajków, mających zdobyć mistrzostwo Hiszpanii.

Tak to widzę, chociaż znając szejków, to oni do cierpliwych ludzi nie należą i bardzie stawiam na scenariusz z pierwszej części posta.

Nie zmienia to faktu, że większą uwagę będę zwracał, na grę i wyniki Malagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że oni słabo znają się na piłce. Uważają że jak rzucą sporo kasy , to od razu przyjdą wyniki, a to tak nie działa. Na dodatek potrzebny jest charyzmatyczny trener, który poukłada i zespół i gwiazdorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 17:04, Eff3ctiv3 napisał:

Najgorsze że oni słabo znają się na piłce. Uważają że jak rzucą sporo kasy , to od razu
przyjdą wyniki, a to tak nie działa. Na dodatek potrzebny jest charyzmatyczny trener,
który poukłada i zespół i gwiazdorów.


Pellegrini nie jest zły. Zawsze uważałem, że dano mu za mało czasu na budowę zespołu w Realu, a z Villarealem radził sobie bardzo dobrze. W Maladze nikt na niego nie naciska, i może pracować nad zespołem tak, jak chce.

Ale jeśli Malaga kupi Pastore, to utracę bardzo dużo ze swego optymizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 18:39, Eff3ctiv3 napisał:

Ja miałem na myśli ogólnie, nie konkretnie o Pellegrinim.
Dlaczego stracisz optymizm w momencie gdy kupią Pastore?

Bo to będzie koniec rozsądnych zakupów. Pastore za 50 mln Euro = Pastore przepłacony.

Do tej pory Malaga nie wydała za grajka więcej niż 10 mln euro, za wyjątkiem Cazorli. A chyba nie można zaprzeczyć, że Toulalan i Joaquin to dobrzy piłkarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujący mecz Śląska, liczyłem na ostre lanie tych Bułgarów, a tu 0:0. Nie dziwie się, że długo nie zagrzał miejsca w Wiśle Ćwielong. Taką sete miał i nie trafił, zresztą on sam miał jeszcze okazję, do tego Sobota, Mila po jednej.. z taką grą powinniśmy być jednak spokojni o awans, z drugiej strony nie z takimi zespołami odpadali Polacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śląsk strasznie zawalił sprawę. Tyle mieli sytuacji, mogło być trzy lub cztery do zera, a tu remis. Niby 0:0 nie jest takie złe, bo każdy bramkowy remis daje Wrocławianom awans, a nawet na wyjeździe powinni być oni faworytami, ale niedosyt zostaje. Z drugiej strony ciekaw jestem, jaką taktykę przyjmie Lokomotiv, byleby nie próbowali dociągnąć do karnych. Nie dziwie się, że mieli oni tak dużą stratę do mistrza w swojej lidze, bo w porównaniu do Litexu grają o klasę gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 10:58, Ziggy napisał:

Polsat ma prawa do 4 meczów ekstraklasy co kolejkę.

W nadchodzący weekend pokazują tylko Lecha, z tego co widzę patrząc na program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 18:03, Asthariel napisał:

Ale jeśli Malaga kupi Pastore, to utracę bardzo dużo ze swego optymizmu...


W walce o Pastore podobno liczą się już tylko Chelsea i PSG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 19:05, Dark_elves napisał:

> Polsat ma prawa do 4 meczów ekstraklasy co kolejkę.
W nadchodzący weekend pokazują tylko Lecha, z tego co widzę patrząc na program.

To coś źle patrzysz.
Piątek: Polsat Sport g. 17:45 ŁKS Łódź vs Lech Poznań
Sobota: Polsat Futbol g. 13:15 Cracovia vs Korona Kielce
g. 15:30 Ruch Chorzów vs GKS Bełchatów
Niedziela: Polsat Futbol g. 14:30 Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 19:32, Ziggy napisał:

To coś źle patrzysz.
Piątek: Polsat Sport g. 17:45 ŁKS Łódź vs Lech Poznań
Sobota: Polsat Futbol g. 13:15 Cracovia vs Korona Kielce
g. 15:30 Ruch Chorzów vs GKS Bełchatów
Niedziela: Polsat Futbol g. 14:30 Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze

Ok, zapomniałem o takim bajerze jak Polsat Futbol:) Patrzyłem tylko na "otwarty" i sport.
Ale to i tak lipa, bo nie mam tego kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie nawet Legie... hehe zawsze można się trochę pośmiać ;) pierwsze 20 minut posiadanie piłki 67-33 dla Turków :) potem trochę nadrobili wymianą piłek między obrońcami, ogólnie obrona Częstochowy, a jak Turcy odpoczywają to pełno niedokładnych podań ze strony Legii, a Ljuboja to mój idol :D ma sprinta nie ma co ;) nie można ich jednak przekreślać może zremisują, póki co jest 0:0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Legia wygrywa póki co na wyjeździe z Gaziantepsporem 1-0. Myślę, że jeżeli
tak się zakończy to będzie to spora niespodzianka. Kursy u buckmacherów wahały się od 4,50-5,50zł( przy
zwycięstwie Legii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuksem, ale się udało im wygrać :D trochę się zdziwiłem, jak włączyłem w pewnym momencie a tu 0:1 dla Legii :P potem na powtórce zobaczyłem gola, no i... asysta Ljuboji :P technicznie widać, że jest dobry i nawet bawi się grając w piłkę, nie to co nasi kopacze. Mimo, wszystko biegać to już nie biegał, ale za to robił częste piętki i jedna mu się taka udała, do tego nieźle się zastawiał. Co do drugiej z "wielkich" transferów Legii - Zewłakow samobója nie strzelił ;) a grał nie wiele gorzej niż w kadrze. Podsumowując, niezły wynik, ale gra do poprawki, chyba, że wybijanie piłki na Ljuboje to taktyka Legii na cały nadchodzący sezon, jeśli tak to powodzenia ;)

MisticGohan_MODED@
Fajny mecz do tego hat-trick Ronaldinho i 2 bramy Neymara.
Podobny wynik w meczu o Superpuchar Francji między Lille i OM, dwie asysty Obraniaka, 3 bramki w 90+' i naciągany karny dla OM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Śląska, bo było kilka świetnych. Lokomotiv nie grał porywająco, a do tego często się zdarzało, że jak jakiś piłkarz Sofii zdobył piłkę na połowie przeciwnika, to oddawał bezmyślny strzał na bramkę, co wyglądało na prawdę śmiesznie. Na wyjeździe liczę na wygraną Śląska. Już w Dundee pokazali, że umieją się podnieść i grać w trudnej sytuacji, do której mam nadzieje nie dojdzie.
Miłą niespodzianką jest także minimalne zwycięstwo, ale zwycięstwo Legii. Przynajmniej to jakieś punkty do rankingu. Fajnie byłoby gdyby w drugim meczu, także strzelili gola, ale po trochę lepszej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować