Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2011 o 23:35, szaryczlowiek napisał:

> i myślę że przy dobrej formie i innym trenerze możemy się pokuśić o wygranie tej
grupy.


Innym trenerze czyli wedlug Ciebie jakim?Benhaker polegl a jest to raczej czlowiek doswiadczony.Smuda
jak narazie nie zawodzi,wyciska co sie da,wiadomo ze sa bledy ale takowe nawet Barca
popelnia.Jezeli nie Smuda to na stanowisku trenera polskiej kadry widzialbym jedynie
Jose Mourinho,bo nikt inny z tego burdelu druzyny nie zrobi.

Beenhaker poległ? Czy ja wiem? Doprowadził nas po raz pierwszy na Mistrzostwa Europy. A że wypadliśmy tak jak na ostatnich mundialach to już inna bajka.
Co do Smudy strasznie chaotycznie prowadzi kadrę. Naturalizuje zbyt wielu zawodników. Nie powołuje zawodników do kadry którzy mają duże umjętności i są jednymi z najlepszych ale mają cięty język co przeszkadza trenerowi. Robi bezsensowne tournee( po USA, i pamiętny Puchar Króla w Tajlandii bodajże?). No i co do Euro na razie słabo to widzę, ale Polacy to taki naród że z niczego może być jakiś sukces typu wyjście z grupy czy ćwierćfinał. Jeżeli jednak by Smudzie nie wyszło jest dużo kandydatów, oby z zagranicy którzy mają większe umjętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Myślę, że w takiej grupie mamy szansę powalczyć o pierwsze miejsce. Anglia jest do pokonania, choć z pewnością nie będzie to łatwe. Natomiast Ukraina się zepsuła i od paru lat pokazuje poziom porównywalny z Polską. Czarnogóra nie powinna być dla nas problemem. Chyba, że będziemy grać fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to gra w Pucharze Króla w Tajlandii była uzgodniona jeszcze zanim Smuda został selekcjonerem, więc to nie jego pomysł. Poza tym nie wiem co w tym złego, że Polacy tam grali. Wątpię, czy gdyby tam nie pojechali, to zagraliby w tym czasie 3 mecze z kimś innym. Według mnie, im więcej kadra gra, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:24, MithrandirII napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to gra w Pucharze Króla w Tajlandii była uzgodniona jeszcze zanim
Smuda został selekcjonerem, więc to nie jego pomysł. Poza tym nie wiem co w tym złego,
że Polacy tam grali. Wątpię, czy gdyby tam nie pojechali, to zagraliby w tym czasie 3
mecze z kimś innym. Według mnie, im więcej kadra gra, tym lepiej.

Tak tylko że na tych tournee powoływał piłkarzy którzy nigdy w kadrze nie grali. Zagrali po 2 mecze w tym tournee i oni na Euro ani w innych znaczących meczach grać nie będą. Tam szły takie powołania dla takich piłkarzy że szok. Żadni znaczący piłkarze nie grali więc gdzie tu sens robić takie mecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:41, Ziggy napisał:

Tak tylko że na tych tournee powoływał piłkarzy którzy nigdy w kadrze nie grali. Zagrali
po 2 mecze w tym tournee i oni na Euro ani w innych znaczących meczach grać nie będą.
Tam szły takie powołania dla takich piłkarzy że szok. Żadni znaczący piłkarze nie grali
więc gdzie tu sens robić takie mecze?


Anonimowych grajków z 1. ligi raczej nie wziął, a z takiej grupy zawsze mógł się wyłonić ktoś kto będzie się nadawał do stałej gry. Już nie pamiętam kto tam grał, poratuje się Wikipedią.

Piotr Brożek, którego niektórzy rekomendują na lewą obronę, więc mógł się tam sprawdzić.
Tomasz Jodłowiec i Kamil Glik, czyli ówczesna para stoperów, z którą wiązano spore nadzieje.
Maciej Sadlok - j/w, tyle że może grać też na lewej stronie.
Patryk Małecki, którego teraz Smuda nie wiadomo do końca czemu nie powołuje.
Sławomir Peszko, kolejny zawodnik z okolic pierwszego składu reprezentacji (wtedy, teraz trochę dalej od niego).
Maciej Rybus, ówczesna nadzieja na dobrego skrzydłowego.
Robert Lewandowski, wtedy wyróżniający się napastnik Lecha.

Oprócz nich byli tam jeszcze Mariusz Pawełek, Maciej Iwański, Jacek Kiełb, Tomasz Bandrowski, Dawid Nowak, Marcin Robak i kilku innych, w większości piłkarze, z którymi wiązano większe lub mniejsze nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z reprezentantów polski w pucharach stracił pkt. w pierwszej kolejce. Lenczyk nie wyciągnął wniosków z meczu Wisły, wręcz przeciwnie wprowadził jeszcze więcej zmienników do 11 Śląska i skończyło się wynikiem 1:1, choć warto dodać, że Górnik mógł ten mecz wygrać, ale w końcówce opadli z sił. Czekam jeszcze na Legię, jaki wynik osiągnie ze wzmocnionym Zagłębiem.

Póki co oprócz jednostronnego spotkania ŁKS-Lech i nudnych podobno Ruch-Bełchatów i Widzew-Wisła, to mecze Polonia-Lechia i Śląsk-Górnik, niezłe, obfitujące w sytuację podbramkowe. Ten Wszołek z Polonii robi wrażenie - niezłe gabaryty jak na piłkarza, młody wiek i spore umiejętności - mijał Lechistów jak tyczki, ja bym go niedługo do kadry wziął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając mecz Śląsk - Górnik zdziwiłem się, że jedna z tych drużyn gra w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Śląsk nie zagrał w tym meczu według moich oczekiwań, Górnik w pierwszej połowie przeważał. Mógł nawet wygrać cały mecz, ale jak mój przedmówca napisał, pod koniec meczu stracili już resztki sił. Choć jak dla nich to bardzo dobry wynik. Mieli problemy finansowe i sprzedali swoich najlepszych zawodników. Cieszę się, że Górnik zremisował. Co do reprezentacji Polski po losowaniu. Uważam, że szanse istnieją, a nawet możemy powalczyć o remis z Anglią - choć oczywiście to będzie bardzo ciężkie. Nie możemy teraz wysuwać wniosków, bo eliminacje do Mistrzostw Świata są odległe i skupmy się na razie na Euro 2012 w Polsce. Jeżeli będziemy grać tak jak teraz, wątpię czy coś osiągniemy na nich. Ale czas pokaże... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że trenerzy drużyn grających w Europie postanowili troszkę odpuścić początek ligi, wystawiać nieco rezerwowe składy, żeby przypadkiem zawodnicy z pierwszej 11 nie doznali jakichś urazów i żeby byli wypoczęci na mecze w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henry na Emirates Stadium...tęsknię za jego najlepszymi czasami, jeden z moich 2 ulubionych napastników ever (obok Ronaldo, wiadomo którego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Henry miał okazję zobaczyć, co się dzieje z jego ukochaną drużyną. Arsenal zremisował oba mecze na EC i nawet tego trofeum nie zdobył w tym roku. Najpierw utrata prowadzenia 2:0 z Boca Juniors, potem samobój w starciu z New York Red Bulls w 85 minucie i 1:1. Coś mi się zdaje, że [o ile wypowiedzi Thierry''ego nt Arsenalu są szczerze, ale w to nie wątpię] Francuz ucieszyłby się bardziej widząc dobrą dyspozycję Londyńczyków, niż osobiście wznosząc puchar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 20:27, Magok napisał:

Podbeskidzie dzisiaj zaszokowało.


Szkoda, że nie udało im się strzelić na 3:2 w końcówce, bo mieli ku temu znakomita okazję (któryś piłkarz Jagi wybił piłkę z linii bramkowej). Jednak wydaje mi się, że w osiągnięciu remisu piłkarzom z Bielska wydatnie pomogła ulewa i stan boiska a''la mecz Polska - Niemcy w 74 r., co uniemożliwiło ekipie Jagiellonii granie swojej piłki, a gospodarze prostymi środkami forsowali obronę gości. Warto dodać, że bramki dla Białostoczan padły po fatalnych błędach bramkarza Podbeskidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej kiedy mecz o Superpuchar Hiszpanii, i w ogóle czy to są dwa mecze czy jeden? Bo jak dwa to będą Gran Derbi nr 5 i 6 w tym roku :D a nr 7 na jesieni w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:58, Paoro napisał:

Tej kiedy mecz o Superpuchar Hiszpanii, i w ogóle czy to są dwa mecze czy jeden? Bo jak
dwa to będą Gran Derbi nr 5 i 6 w tym roku :D a nr 7 na jesieni w lidze.

15 sierpnia pierwszy mecz w Madrycie a drugi mecz w Barcelonie 19 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:09, szaryczlowiek napisał:

Pytanko: Mozna gdzies w publicznej telewizji obejrzec dzisiejszy mecz Wisly w LM?

Owszem, w otwartym polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować