Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 14:10, Stwór napisał:

To najlepsze nowina poprzedniego dnia:) odpadla bo słabo grała:)

Z mojego punktu widzenia to takie Pyrrusowe zwycięstwo, bo teraz Niemcy wygrają mistrzostwa... Bo jeśli nie Brazylia, to kto ma ich zatrzymać? Włosi chyba do tego nie są przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:16, Cheed napisał:

Z mojego punktu widzenia to takie Pyrrusowe zwycięstwo, bo teraz Niemcy wygrają mistrzostwa...
Bo jeśli nie Brazylia, to kto ma ich zatrzymać? Włosi chyba do tego nie są przygotowani.


Wg mnie to bardzo złe podejście.
Takie temay jak Francja czy Włochy mają większe szansa niż Brazylia, po tym co pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 09:27, HumanGhost napisał:

Lol! Rozumiem, że można nie kibicować polskiej reprezentacji, ale twoje podejście to przegięcie.
Jaki masz paszport? Zresztą nieważne, bo w moich oczach jesteś teraz nikim.

Chłopie łaski mi nie robisz, powiem jeszcze że chciałbym aby nawet nie dostali się do mistrzostw w 2010 roku.

Dnia 02.07.2006 o 09:27, HumanGhost napisał:

Pokaz mi piłkarzy, którzy nie płaczą po przegranej w tej fazie rozgrywek. Ty chyba nie rozumiesz
tego sportu.

ale najbardziej Brazylia - Ahhhgggrrrrr !!! Nareszcie skończą się te reklamy tych Ronaldo, Ronaldinio itd, denerwuje mnie ta brazylijks a samba - ZNISZCZYĆ !!!

Dnia 02.07.2006 o 09:27, HumanGhost napisał:

P.S. Zmiażdżyli? Chyba widzieliśmy rózne mecze. Jeden gol w doliczonym czasie gry to nie jest
miażdżąca porażka.

To powiem innaczej - ciemiężyli ich :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:16, Cheed napisał:

Z mojego punktu widzenia to takie Pyrrusowe zwycięstwo, bo teraz Niemcy wygrają mistrzostwa...
Bo jeśli nie Brazylia, to kto ma ich zatrzymać? Włosi chyba do tego nie są przygotowani.


A co nie tak z włochami? Grają bardzo skuteczną piłkę i niemcy jako kosa trafi na kamien!:) Zobaczysz;) Nawet sędziowie im nie pomoga;) Włosi nekają na błedy i jak przychozi potrzeba grają bardzo szybką piłkę;) Strasznie skuteczną;) Niemcy momętami grają chaotycznie, A zrestą skąd wiesz że zaraz wygrają mistrzostwa? Prorok jesteś? przed meczem francji z brazylią pewnie twierdziłeś ze brazylia i tak wygra mistrzostwa.. Poczekajmy a zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był historyczny mecz, aż mi się śmiac chciało jak słyszalem różne epitety dotyczące piłkarzy zapodawane przez komentatorów. Najlepsze wg. mnie to
- "bramkostrzelny" - ciekawy przymiotnik
- "to nie ta brazylia"- a która ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:24, Harmegidon napisał:

Chłopie łaski mi nie robisz, powiem jeszcze że chciałbym aby nawet nie dostali się do mistrzostw
w 2010 roku.


A podaj jakiś powód? To źle że "Nasi" mogą coś osiągnąć? Tak samo jak inne reprezentacje walczą o ten sam cel, mają te same marzenia na mistrzostwach! Co przemawia przez ciebie że tak źle im życzysz?

Dnia 02.07.2006 o 14:24, Harmegidon napisał:

ale najbardziej Brazylia - Ahhhgggrrrrr !!! Nareszcie skończą się te reklamy tych Ronaldo,
Ronaldinio itd, denerwuje mnie ta brazylijks a samba - ZNISZCZYĆ !!!


To sięnie skończy, ronaldinio nadal będize w reklamach, zaponiałeś już że gra w barcelonie? A jak nie oni to inni będą i też cię będą denerwować? Bo niby czemu? Ty byś oczywiście odmawiał reklam!:P

Dnia 02.07.2006 o 14:24, Harmegidon napisał:

> P.S. Zmiażdżyli? Chyba widzieliśmy rózne mecze. Jeden gol w doliczonym czasie gry to nie
jest
> miażdżąca porażka.
To powiem innaczej - ciemiężyli ich :P.


Tak Niemcy nie potrafiący nas pokonać do ońcameczy, miazga! Okropna aż skoda było patrzeć co nie! .. phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:31, Stwór napisał:

Tak Niemcy nie potrafiący nas pokonać do ońcameczy, miazga! Okropna aż skoda było patrzeć co
nie! .. phi


Uch ale literówka! przepraszam za nie:P miało być do końca meczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, sorki. Nie wiedziałem, że Ty takie problemy masz. Może idź do jakiegoś specjalisty czy coś, moze jeszcze da się to jeszcze wyleczyć?
Ciemiężyli? Nie dostali się na mistrzostwa? Zniszczyć?.. Rany, Ciebie przepełnia gorycz jakaś i nienawiść. Albo sobie jaja robisz, ale nie wiem co Ci poradzić poza tym specjalistą.
Nie chcę Cię teraz obrażać, ale ten post trochę odbiega od normy. Wzywanie do nienawiści, nieładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:35, HumanGhost napisał:

Nie chcę Cię teraz obrażać, ale ten post trochę odbiega od normy. Wzywanie do nienawiści, nieładnie..


Ąz strach sie bać mu odpisywać;P Polak Polakowi tak życzy.. Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 08:47, HumanGhost napisał:

Choć miałem wrażenie ,że bramka padła po spalonym. Szkoda, że nie
mam gdzies nagrania.


Zapewniam Cię, że Henry nie był na spalonym. Wbiegał na pole karne, zupełnie nie pilnowany.
A ogólnie to wreszcie nie stał razem z obrońcami i dawał się łapać na spalonym. Tak grać powinnien już wcześniej.

Właśnie muszę i ja dodać pochwały dla francuskiej defensywy. Zagrała przyzwoicie, pomimo kilku błędów i momentami nerwowości, to nie stracili gola, więc należy się ;)

Kontynując modę na "rewanże" za wcześniejsze porażki, to teraz będą mieli szanse Portugalczycy odpłacić Francuzom za półfinał Euro 2000. W co wątpię.
Natomiast Niemcy nigdy nie wygrali z Włochami. Mają sporą szansę to zmienić. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:46, Bedwyr napisał:

Zapewniam Cię, że Henry nie był na spalonym. Wbiegał na pole karne, zupełnie nie pilnowany.


Tak, Henry nie był na spalonym. Ale wcześniej zaczynał wbiegać za obrońców inny Francuz i według mnie był spalony. Ale niestety nie mam zadnej powtórki, więc nie da rady sprawdzić. Oczywiście mogę się mylić, dlatego warto byłoby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:54, HumanGhost napisał:

Tak, Henry nie był na spalonym. Ale wcześniej zaczynał wbiegać za obrońców inny Francuz i według
mnie był spalony. Ale niestety nie mam zadnej powtórki, więc nie da rady sprawdzić. Oczywiście
mogę się mylić, dlatego warto byłoby się upewnić.


Z tego co wiem, to spalony byłby, gdyby piłkę dotknął właśnie ten zawodnik, który wyprzedził obrońców. Ale dośrodkowanie było kierowane na długi słupek, a właśnie tam znalazł się Henry, calkowicie bez krycia.
Dla porównania można dać wcześniejszą sytuację, gdzie dośrodkowanie też zmierzało do Henry''ego, który idealnie wyprzedzil obrońców - bez spalonego - ale wcześniej piłkę dotknął Vieria, będący wlaśnie na spalonym. Wtedy sędzia nie uznał strzału Henry''ego. Niestety słusznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:05, Bedwyr napisał:

Z tego co wiem, to spalony byłby, gdyby piłkę dotknął właśnie ten zawodnik, który wyprzedził obrońców.


Nie bardzo. Akcja rozgrywała się na polu bramkowym, a więc na tyle małej powierzchni, że nie wazne jest do kogo konkretnie podanie było skierowane, czy to na długi czy na krótki słupek. Według mnie to była kontrowersyjna sytuacja, ale jak mówiłem - z chęcią obejrzałbym powtórkę żeby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:50, HumanGhost napisał:

Nie bardzo. Akcja rozgrywała się na polu bramkowym, a więc na tyle małej powierzchni, że nie
wazne jest do kogo konkretnie podanie było skierowane, czy to na długi czy na krótki słupek.
Według mnie to była kontrowersyjna sytuacja, ale jak mówiłem - z chęcią obejrzałbym powtórkę
żeby się przekonać.


Jest tak jak pisze Bedwyr! Będzie odgwizdany spalony jeśli pikę dotknie ta osoba która była na spalonym, w tym przypadku Henry nie był na spalonym dlatego nie odgwizdano spalonego i bramkę słusznie uznano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:07, Stwór napisał:

Jest tak jak pisze Bedwyr!


Nie zupełnie. Jeśli ten piłkarz (nie Henry) ruszał w stronę bramki to jest to spalony. Pamiętaj, że spalony nie jest wtedy kiedy osoba piłkę dotknie. Jest wtedy kiedy znajduje się bliżej bramkarza w momencie podania niż obrońcy i porusza się w stronę bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:57, HumanGhost napisał:

Nie zupełnie. Jeśli ten piłkarz (nie Henry) ruszał w stronę bramki to jest to spalony. Pamiętaj,
że spalony nie jest wtedy kiedy osoba piłkę dotknie. Jest wtedy kiedy znajduje się bliżej bramkarza
w momencie podania niż obrońcy i porusza się w stronę bramki.


I tu jest problem z przepisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:00, Stwór napisał:

I tu jest problem z przepisami:)


Wiesz, nie da się wszystkiego umieścić w przepisach. Przepis jest ogólny i dużo zalezy od interpretacji sędziów. W tym przypadku nie mówiłbym też o błędzie, bo to właśnie jest interpretacja przepisów. Tak samo jak w przypadku kiedy jeden piłkarz jest na spalonym, ale się nie porusza, stoi a dopiero inny wybiega zza obrońców. Niektórzy to gwiżdżą, inni nie. Kwestia interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo nienawiści to mam do reklam, które przeraklamowywują polską reprezentację, reklamują i figa z tego jest,
hity na mundial - jacie no poprostu Polska w stylu przejściowym - LOL.
A jak się nie dostanie to tych reklam nie będzie bo sobie zepsuli passę podczas mistrzostw świata.

p.s. Tak jak 8 lat temu Polska musi pokazać że ona gra że ona gra, tak jak by nikt nie wiedział LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować