Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dzisiaj oglądałem Cafe Futbol na Polsacie Sport i powiedzieli, że Smuda znowu zainteresowany
jest jakimś młodym zawodnikiem z ligi szwedzkiej. Czasami wydaję mi się, że żeby grać w tej
reprezentacji to wcale nie trzeba być takim dobrym, ważne jest to, że grasz w innej lidze niż polska.
A czy liga szwedzka jest dużo lepsza od naszej? Szczerze to nie wydaję mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mecz o superpuchar Europy jest na stadionie w Monaco jak co roku, czy
już od tego roku rozpoczyna się rotacja stadionów jak to ma miejsce przy rozgrywaniu meczów finałowych
innych europejskich pucharów? Bo słyszałem o finale w Pradze, ale nie wiem czy to w tym roku
czy dopiero w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.uefa.com/uefasupercup/news/newsid=1665251.html#uefa+obecna+przez+ca%C5%82y+tydzien+monako
Wedle tego to Superpuchar będzie w Monako.

Valencia przyjęła ofertę za Matę, już oficjalnie to wiadomo. Pozostał jedynie kontrakt i testy medyczne. Bardzo dobry transfer, jeden skrzydłowy w klubie (Malouda) to zdecydowanie za mało, Mata wypełni lukę na prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2011 o 15:35, ManweKallahan napisał:

Valencia przyjęła ofertę za Matę, już oficjalnie to wiadomo. Pozostał jedynie kontrakt
i testy medyczne. Bardzo dobry transfer, jeden skrzydłowy w klubie (Malouda) to zdecydowanie
za mało, Mata wypełni lukę na prawej stronie.

Mata raczej będzię rządził na lewej stronie ale co tam:) Cieszę się z tego transferu bo chłopak ma potencjał duży i może ruszyć naszą grę skrzydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jesteśmy prawie codziennie zasypywani kolejnymi nowymi nazwiskami do gry w kadrze, dlatego ciężko teraz będzie odróżnić prawdziwy talent od zwykłego grajka.

Co do Pękalskiego - http://www.wprost.pl/ar/258339/Ibrahimovic-Ivo-Pekalski-to-pilkarz-przyszlosci/


Podobno Milan już się nim interesuje, coś w tym musi być bo Zlatan nie bez kozery mówiłby o nim w taki sposób, jeszcze do tego w kontekście Milanu. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 17:10, Rogalenko napisał:

Co do Pękalskiego - http://www.wprost.pl/ar/258339/Ibrahimovic-Ivo-Pekalski-to-pilkarz-przyszlosci/
Podobno Milan już się nim interesuje, coś w tym musi być bo Zlatan nie bez kozery mówiłby
o nim w taki sposób, jeszcze do tego w kontekście Milanu. Pożyjemy, zobaczymy.

Ciekawe... chyba sam się nim zainteresuję i zobaczę co tam potrafi :]
Może go nawet sprowadzę w nowym FM''ie do Milanu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Manchester United wygrał dziś z trudnym przeciwnikiem, jakim był Tottenham, 3:0. Bramki zdobyli Danny Welbeck, Anderson i niezawodny Rooney. Cieszy dobra postawa młodych zawodników, Welbecka i Toma Cleverley. Mimo trzech puszczonych bramek dobrze spisywał się po stronie kogutów Friedel. Dobry wynik przeciwko solidnemu rywalowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 17:10, Rogalenko napisał:

Podobno Milan już się nim interesuje, coś w tym musi być bo Zlatan nie bez kozery mówiłby
o nim w taki sposób, jeszcze do tego w kontekście Milanu. Pożyjemy, zobaczymy.

To ciekawe czy jest w ogóle co rozważać? Bo jeśli koleś naprawdę jest niezły, to na jego
miejscu wybrałbym Szwecję i to nie tylko dlatego, że to lepsza reprezentacja niż nasza, ale
przede wszystkim dlatego, że wychował się w tym kraju, pewnie bardziej czuje się szwedem niż
Polakiem (zgaduję), no i grał we wszystkich reprezentacjach młodzieżowych tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 15:41, Wszystkozajete napisał:

Mecz się nieco ożywił dopiero po czerwonej kartce dla Frimponga, a to ze względu na lepszą
grę Liverpoolu,
który grał w przewadze i atakował. To co wyprawia obrona Arsenalu to jakaś parodia, masa
kiksów, niepewnych interwencji itp, a już epicki samobój pozostawię bez komentarza.
Do tego coraz więcej podstawowych graczy wypada im ze składu

Sam łudzę się, że właśnie przez plagę kontuzji gramy tak słabo. Niezdolnych do gry jest chyba 9 zawodników, przy czym wielu z nich z podstawowego składu. Poza tym to dopiero początek sezonu, tragedii jeszcze nie ma. Ale jak jutro zdupimy z Udinese to już będzie. Chociaż patrząc na to, kto musi grać w obronie... będzie chyba dramat. No nic, może ktoś się zdąży wykurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nadeszła chwila, w której Wisła Kraków może przejść do historii. Wszystko wskazuje na to, że mecz będzie bardzo trudny i póki co sprawy nie toczą się w pełni po myśli Białej Gwiazdy. Na pewno złą wiadomością jest to, że Melikson na piątkowym treningu doznał kontuzji i na wczorajszym treningu zeszedł z boiska po 15 minutach. Nawet jeśli sztab medyczny zrobi co może, to Maor nie da rady grać całego meczu. Należy być jednak dobrej myśli i czekam już na dzisiejszy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 12:29, SongoX napisał:

No i nadeszła chwila, w której Wisła Kraków może przejść do historii. Wszystko wskazuje
na to, że mecz będzie bardzo trudny i póki co sprawy nie toczą się w pełni po myśli Białej
Gwiazdy. Na pewno złą wiadomością jest to, że Melikson na piątkowym treningu doznał kontuzji
i na wczorajszym treningu zeszedł z boiska po 15 minutach. Nawet jeśli sztab medyczny
zrobi co może, to Maor nie da rady grać całego meczu. Należy być jednak dobrej myśli
i czekam już na dzisiejszy wieczór.


Racja dziś jest ten dzień! ;]
To, że mecz będzie trudny to niemal pewne, APOEL u siebie gra dużo lepiej, co raczej nie powinno dziwić. Dwa lata temu w eliminacjach była podobna sytuacja, gdzie Kopenhaga wygrała u siebie 1:0, a później na Cyprze było 3:1 dla APOELu (bodajże Kosowski wtedy strzelił bramkę) i to Cypryjczycy zagrali w fazie grupowej. Mam nadzieję że historia się nie powtórzy i Wisła wywiezie stamtąd chociaż zwycięski remis. Choć niestety Wisła na wyjazdach radzi sobie póki co dużo gorzej.
Co do kontuzji Meliksona to może być zagrywka taktyczna trenera Maaskanta, bo po co miałby dużo wcześniej informować o kontuzji czołowego gracza, żeby trener rywali obrał odpowiednią taktykę? Może to być właśnie zmyłka, choć dziś mało trenerów się już na takie coś nabiera. Jeśli jednak Maor naprawdę nie zagra, to Wisła może być w poważnych tarapatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że Wisła awansuję, choć na wygraną w dzisiejszym meczu nie ma co liczyć.
Chyba pierwszy raz w życiu cieszyłbym się dzisiaj z porażki 1-2, albo 2-3:) No i szkoda tego
Meliksona, bo nawet gdy wyjdzie dzisiaj na boisko, to pewnie nie będzie ten sam zawodnik
co w ostatnich tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melikson to zapewne zasłona dymna. Dlaczego najważniejszy zawodnik Wisły miałby akurat na najwazniejszy mecz mieć kontuzję?
P.S Czy była kiedyś taka sytuacja, że zawodnik biegł z piłką, a reszta jego drużyny ustawiła się wokół niego w kółko a ten biegł aż do bramki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 16:50, BoloMaster napisał:

Nasri w City;p Arsenalowi pozostaje walka o LE bo z takim składem o top 4 mogą zapomnieć:D


Kolejne poważne osłabienie Arsenalu. Nie dość, że trafiła ich plaga kontuzji, to i gracze odchodzą, wcześniej Fabregas, teraz Nasri. Będzie im w tym sezonie ciężko. Szkoda, że taki klub powoli zaczyna się staczać. Co do City, to jestem ciekaw, czy zdecydują się sprzedać kogoś, bo konkurencja na wielu pozycjach jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odejście Nasriego z Arsenalu poważnie osłabi ten klub. Bardzo lubiłem tego gracza, bardzo chciałem go w MU, jednak się nie udało. W LM przeciwko Barcelonie podobała mi się jego otwarta gra, nie bał się przeciwnika i akcji 1vs1. Ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać za parę kolejek. Czy Arsenal dotrzyma kroku topce i tam będzie jego miejsce. No i MC, rozpędzają się z sezonu na sezon i teraz nie odpuszczą walki o trofea ani o krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 17:12, PJ_MW napisał:

Trzymam dziś mocno kciuku za Wisłę, mam nadzieję, że w końcu się uda. :)


Ja również trzymam kciuki za Wisłę, mam nadzieję, że dzisiaj będę świętował ich wygraną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować