Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 23:27, conradzik napisał:

Ale masz przecież prawo do wyrażania własnej opinii, więc do kibiców włochów nic nie mam...
tylko im współczuję :)


Tego że są w półfinale?:) Tak a my cieszyć się mozemy z nie możemy wyjść z grupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 23:27, .Darnok napisał:

Najlepsze jest to, że tysiące kibiców jakie przyjechały do Niemiec wolało imprezować na świeżym
powietrzu i przeżywać mecze zamiast odwiedzać tamtejsze burdele :D Biedne prostytutki nastawiały
się na wielki zysk i złote żniwa, a tutaj lipa ;) Wyszło, co jest prawdziwą miłością mężczyzn


Darnok, no nie wiem co Ci odpowiedzieć. :D Może się wyśpij ? :P
Wisła i Wódka powiadasz ? :D
Wódka Ci obiadku nie zrobi, a Wisła nie zrobi CI tego czy owego.
Wiesz seks to też sport...
Żeby nie było - nie żebym sądził, że kobieta tylko do tego służy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 23:33, Vaxinar napisał:

(...)
Żeby nie było - nie żebym sądził, że kobieta tylko do tego służy. :D


To one sie przydają do czegoś innego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 23:32, Stwór napisał:

> Ale masz przecież prawo do wyrażania własnej opinii, więc do kibiców włochów nic nie mam...

> tylko im współczuję :)

Tego że są w półfinale?:) Tak a my cieszyć się mozemy z nie możemy wyjść z grupy..


...tego, że mają się za Bóg wie jakie gwiazdeczki a:
1. Nie mieli trudnej grupy
2. Trafili na Australię... z którą i tak się męczyli do ostatniej minuty i niezasłużenie wygrali.
3. Trafili na Ukrainę.
Tak więc w tym przypadku szczęście nie sprzyja lepszym... tylko włochom. A to już zasadnicza różnica. Zresztą i od nich szczęście się odwróciło... Trafili na niemców... (he, he :)

A to, że Polska nie wyszła z grupy? Czechy też nie... Taki szczegół, że w ostatnim rankingu fifa przed mundialem Polska była (nie dam sobie palca uciąć) 24 czy 26 a Czesi - 2! Zaraz za Brazylią. Z grup wychodzi 16 najlepszych drużyn, więc niby dlaczego mielibyśmy oczekiwać, że Polska wyjdzie? Wiadomo... nadzieje są, mecz z Ekwadorem - no koments, ale żeby zaraz żałobę narodową wprowadzać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 23:45, .Darnok napisał:

To one sie przydają do czegoś innego? :P


Zapewniam Cię, że tak. :P Spróbuj kiedyś.
P.S.
Widzę, że nie spodobało Ci się to porównanie Wisły.
Przepraszam za to, ale to było porównanie klubu do kobiety, jednak skoro Cię uraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 12:08, Rzezim napisał:

> Jesteś fantastyczną wróżką ;-DD
Rozumiem, że to pochwała.

Oczywiście że pochwała. Odkąd odkryłeś prawidłowość, że jak typujesz jakąś drużynę na zwycięstwo to ona od razu przegrywa i specjalnie wytypowałeś Brazylię ;-P
Znając prawidłowość możesz doprowadzić teraz do zwycięstwa Twojego prawdziwego ale cichego faworyta ;-)

Dnia 02.07.2006 o 12:08, Rzezim napisał:

A jeśli chodzi o reklamy to musze Ciebie zmarwić. Dopuszczalna długość reklam w ciagu 1 h to 13 minut z tego
co pamiętam. Wiec 45 minut meczu +pare minut studia - czyli wszystko jest w dopuszczalnej normie.

Nie jest w normie. Bo o ile nic się nie zmieniło w przepisach, to TVP nie wolno przerywać audycji reklamami.
Tymczasem oni to robią permanentnie. Prawdopodobnie domyślam się dlaczego. Otóż łącząc się ze studiem uważają, że to już inna audycja, a zatem mogą - w ich mniemaniu - "między" audycjami wyemitować blok reklamowy.
Tymczasem dla mnie, i dla widzów myślących zdroworozsądkowo, jest to ciągle ta sama audycja (transmisja z meczu przeprowadzana przez tą samą redakcję TVP). Więc nadawać reklam w trakcie transmisji im nie wolno.
Jeszcze kilka lat temu takich bezczelnych zachowań nie było. Więc jeśli nie będziemy reagować, to wkrótce doczekamy się, że głos do studia będzie oddawany nawet podczas przerwy związanej z faulem i w międzyczasie machną jakąś reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 01:28, A-cis napisał:

/..../

Aż tak Ci te reklamówki przeszkadzają ? Można wyjść do kibla, albo herbate zrobić czy kawę i nic nie przegapisz.
Ja nieraz lubię posłuchać co Panowie taktycy - Jerzy Engel, Jacek Gmoch i inni mają do powiedzenia w studio. (Szczególnie Pan Paulo Cozza - jak to się pisze ? :P)
Naprawdę, to jest nic w porównaniu z królem reklam - Polsatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:05, spider88 napisał:

> http://mundial.onet.pl/0,1247843,1349702,wiadomosc.html
> Niemcy się znów nas czepiają, ale z tymi samochodami, to już przegięli.
Ja bym się nie przejmował , bądźmy bardziej dojrzali :D

Jestem, ale to przekracza granice dobrego smaku. Z tego artykułu wychodzi jasno, że mają nas za parobków i złodzodzieji. Ale nich sobie myślą...cyborgi jedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:09, paweusz napisał:

Jestem, ale to przekracza granice dobrego smaku. Z tego artykułu wychodzi jasno, że mają nas
za parobków i złodzodzieji. Ale nich sobie myślą...cyborgi jedne ;)

Sami jesteśmy sobie winni .
Auta kradliśmy ?? - Kradliśmy
Na roboty jeździmy ?? - Jeździmy
Jak nas widzą tak nas piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:11, spider88 napisał:

Sami jesteśmy sobie winni .
Auta kradliśmy ?? - Kradliśmy
Na roboty jeździmy ?? - Jeździmy
Jak nas widzą tak nas piszą .

Nam auta kradną Ruscy, przyjeżdżają na miejsce Polaków, którzy pracują na Zachodzie, a się nie śmiejemy z naszych wshcodnich sąsiadów. Ale może zakończę, bo to się bardziej nadaje do tematu o polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2006 o 22:48, Yarr napisał:

Tak, nie widziałem :D


To może w skrócie Ci opiszę :)
Eee, jakby to ująć... aha może tak- otóż ja bym lepiej strzelił
<w noge grałem ostatnio w zeszłe lato :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

> /..../
Aż tak Ci te reklamówki przeszkadzają ? Można wyjść do kibla, albo herbate zrobić czy kawę
i nic nie przegapisz.


Albo nawet z psem wyskoczyć na szybko:P

Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

Ja nieraz lubię posłuchać co Panowie taktycy - Jerzy Engel, Jacek Gmoch i inni mają do powiedzenia
w studio. (Szczególnie Pan Paulo Cozza - jak to się pisze ? :P)


No jak Gmoch się włącza ,to ja kanał zmieniam. Nie to że nie zna się, ale te jego jąkanie i mylenie się doprowadza mnie do szału. O gadaniu głupot nie wspominam. Engela czy Zamilskiego słucza się z przyjemnością. A tamten? Szkoda gadać.

Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

Naprawdę, to jest nic w porównaniu z królem reklam - Polsatem.


Bez komentarza bo będe strzelał. Nie zdziwie się jak w trakcie meczu, jak np. interwencja medyczna będzie, będą puszczać reklamy.
Zresztą muszą jakoś ratować budżet. Zaiwestowali kupe kasy w żałosna TV cyfrową i teraz kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:11, spider88 napisał:

Sami jesteśmy sobie winni .


Prosiłbym bez generalizowania, bo:

Dnia 03.07.2006 o 09:11, spider88 napisał:

Auta kradliśmy ?? - Kradliśmy


Ja nic nie kradłem!

Dnia 03.07.2006 o 09:11, spider88 napisał:

Na roboty jeździmy ?? - Jeździmy


Pracuje w Polsce i nie wybieram się pracować za granicę, tym bardziej do Niemiec.

Dnia 03.07.2006 o 09:11, spider88 napisał:

Jak nas widzą tak nas piszą .


Krótkowzroczne generalizowanie. Muszą mieć jakieś kompleksy i tyle.

Wymaga się od nas tolerancji i przymkniecia oka na ich żałosne dowcipy, a jak ktoś im wypomni Hitlera, Holcaust i nazizm to go wyzywaja od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

Naprawdę, to jest nic w porównaniu z królem reklam - Polsatem.


Oj... nie zgadzam się. Królem reklam pezprzecznie od początku jest TVN! Kiedyś puścili Matrixa, zaprosiłem znajomych a tu się okazało, że dzięki reklamom film trwał 3 godziny, a wszyscy gubili wątek po każdej przerwie i koniec końców uznali film za beznadziejny. Rekord padł gdzieś tak w połowie filmu, gdy kumpel naliczył 46 reklam! Najlepszym przykładem tego, był inny "hit" puszczony przez nich. W przerwie na reklamy zdążyłem zrobić sobie kolację i ją zjeść pomimo, iż wcale się nie spieszyłem! No i jeszcze załapałem się na 2 reklamy :)
Natomiast polsat ostatnimi czasy wyraźnie nie chce być gorszy -puszcza reklamę, następnie ogłasza, że to koniec reklamy i puszcza informacje nt. jutrzejszego repertuaru swojej tv, po czym robi przerwę na reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 09:32, Quire napisał:

Ja nic nie kradłem!

Ja też tylko wiesz nam dorobili taką etykietę nasi rodacy .Myślisz że wszyscy Niemcy brali czynny udział w np.wojnie ?? Mówi się że to Niemcy napadli na Polskę a nie że tylko część tego narodu która akurat była w wojsku.

Dnia 03.07.2006 o 09:32, Quire napisał:


Pracuje w Polsce i nie wybieram się pracować za granicę, tym bardziej do Niemiec.

Tu akurat wstydu nie ma bo czego się wstydzić wiele narodów ma emigrację zarobkową nie tylko my .

Dnia 03.07.2006 o 09:32, Quire napisał:


Krótkowzroczne generalizowanie. Muszą mieć jakieś kompleksy i tyle.

Tak jak pisałem to nasi rodacy przypieli nam taką metkę i pretensje powinniśmy mieć do naszych którzy to zrobili .

Dnia 03.07.2006 o 09:32, Quire napisał:


Wymaga się od nas tolerancji i przymkniecia oka na ich żałosne dowcipy, a jak ktoś im wypomni
Hitlera, Holcaust i nazizm to go wyzywaja od najgorszych.

Nie przesadzaj bo nie chcę wspominać naszych rodaków którzy też święci w historii nie byli a o nich się nic nie wspomina nawet na lekcjach historii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

Aż tak Ci te reklamówki przeszkadzają ? Można wyjść do kibla, albo herbate zrobić czy kawę i nic nie przegapisz.

Oczywiście że przeszkadzają. Reklamy zawsze przeszkadzają w oglądaniu. Ale tu nie o przeszkadzanie chodzi. Chodzi o to, że TV Polska (telewizja publiczna) nie ma prawa przerywać audycji reklamami, a to czyni naciągając przepisy. A ja nie lubię jak się robi wała ze mnie i innych telewidzów.
Polsat ma prawo tak robić, bo jest telewizją komercyjną i utrzymuje się wyłącznie z reklam, podczas gdy w TVP obowiązują inne zasady.

Dnia 03.07.2006 o 01:33, Vaxinar napisał:

Ja nieraz lubię posłuchać co Panowie taktycy - Jerzy Engel, Jacek Gmoch i inni mają do powiedzenia
w studio. (Szczególnie Pan Paulo Cozza - jak to się pisze ? :P)

Ja też ich lubię posłuchać (choć najmniej Gmocha :) ale - powtarzam - występuję przeciw przerywaniu transmisji reklamami a nie wypowiedziami ekspertów.

Ale skończmy ten temat, bo widzę że reklamy przeszkadzają tylko mnie. Wszystkim pozostałym jest to co najmniej obojętne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować