Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2006 o 18:12, Modest-Vermin napisał:

Ech ja już to widze.. Niemcy jak zawsze fuksem wygrają czy to jakoś ostatniej minucie czy w
karnych, wszak grają zawsze do końca ale i tak fuksem zwyciężą.


To się spotkaly dwie fuksiarskie drużyny, bo Włosi z tego też słynął, o czym można było się już na tych mistrzostwach przekonać. Teraz tylko kwestia kto będzie miał większe chody u kapryśnej Fortuny ;) Stawiam na Niemców i ryczący stadion w Dortmundzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No nie wiem, ostatnio to Włosi peszka mieli jak trafili na Koreę. Nie lubię ich za bardzo, między innymi za cwaniacką grę, ale chciałbym żeby dzisiaj nakopali Niemcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry mecz w Dortmundzie. Bardzo szybkie akcje i raz przewaga Niemców, a raz Włochów. Brakuje tylko wykończenia. Jestem pod wrażeniem gry Italii. Grają... tak nie po włosku. Ofensywnie, z polotem, naprawdę przyjemnie się patrzy :]
Sędzia sprawia wrażenie obiektywnego, ale niepotrzebnie pozwala na ostrą grę. To się zemści na nim w drugiej połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też podoba mi sie spotkanie. Kurde jak dojdzie do karnych niech Niemcy spieprzą plzzzz.
A co do samej gry to naprawdę wyrównana, na początku tempo było niezłe, widac było zacięcie i determinacje zwycięstwa, czyli coś czego ostatnimi czasy troche w piłce brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:49, walgierz napisał:

Sędzia sprawia wrażenie obiektywnego, ale niepotrzebnie pozwala na ostrą grę. To się zemści


ale w pierwszej połowie nie dał ewidentnych żółtych kartek dla niemców (nie radzili sobie w pojedynkach jeden na jeden) za faule od tyłu. borowski dostał ale dopiero za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:03, jaceloth napisał:

ale w pierwszej połowie nie dał ewidentnych żółtych kartek dla niemców (nie radzili sobie w pojedynkach jeden na jeden) za faule od tyłu. borowski dostał ale dopiero za drugim razem.

Ano nie dawał. Też miałem takie wrażenie, ale wygląda na to, że po prostu toleruje bardzo twardą grę.
Żeby Gilardino strzylił kilka centymetrów w lewo, to byłoby pięknie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha co za mecz nieprawdopodobne ! :D juz myslalem ze karne ,a tu bach minuta przed 1:0 i na dobicie Niemcow 2:0 Niesamowite :) (uff Niemcy w koncy odpadli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


JEEEEEEEEEEEEEE
Ładny mecz, a jaka końcówka!
Super, ciesze sie że Niemców nie ma, ale mecz był naprawde wyrównany- aż do dogrywki kiedy Włosi zaczeli cisnąć. Dobre sędziowanie i dobra gra, oraz emocjonująca końcówka- o to chodzi w piłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany julek, ale emocje...
Lipi to chyba ze stali jest. Ja się darłem jak opetany, a on uniósł ręce :))
Włosi mnie dzisiaj zachwycili, ale dość tego kibicowania makaroniarzom :]
Mam dzisiaj trochę radości.
PS. Ballack jest beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeest !! Niech się teraz uciszą, ci co mówili, że Włosi są słabi, mieli fuksa i słabych rywali. Teraz pozostaje wywalczyć copa el mundo. Italia Sforza, Squarda Azzurra Ultras. Del Piero też o sobie w końcu przypomniał. Będę się uśmiechał przez sen całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:37, paweusz napisał:

Jeeeeeeeeeeeeeeest !! Niech się teraz uciszą, ci co mówili, że Włosi są słabi, mieli fuksa
i słabych rywali. Teraz pozostaje wywalczyć copa el mundo. Italia Sforza, Squarda Azzurra
Ultras. Del Piero też o sobie w końcu przypomniał. Będę się uśmiechał przez sen całą noc :)


No i wygraliśmy dwaj, czyż nie ? :) Niech wygra dobre widowisko. I wygrało.
I było dobre widowisko. Boli mnie to, że nie została wzięta pod uwagę ta reką w polu karnym, ale trudno się mówi i żyje się dalej.
Piękny mecz, pierwsza połowa należała dla Włochów, druga natomiast do Niemców. Co do dogrywki to było już raczej 50 na 50. Podobała mi się gra Lahma, trochę Borowskiego i Odonkora. Klose miał jedną ładną akcję.
Oczywiście Ballack - totalna klapa, nie to co w Bundeslidze, niestety. Brawa dla Lehmanna.
Niezależnie kto przechodzi do finału, a mam nadzieję, że bedzie to Francja kibicuje Włochom.
Co do małego finały, to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 23:41, Vaxinar napisał:

No i wygraliśmy dwaj, czyż nie ? :) Niech wygra dobre widowisko. I wygrało.
I było dobre widowisko. Boli mnie to, że nie została wzięta pod uwagę ta reką w polu karnym,
ale trudno się mówi i żyje się dalej.

Argentyńczycy też żałowali. Poza tym tam było ramie bardziej. Moim zdaniem arbiter dobrze zrobił nie dyktując karnego.

Dnia 04.07.2006 o 23:41, Vaxinar napisał:

Niezależnie kto przechodzi do finału, a mam nadzieję, że bedzie to Francja kibicuje Włochom.
Co do małego finały, to wiadomo.

Hmm... nie zdiwiłbym się gdyby Portugalia pokonała Francuzów. Chociaż łatwo im nie pójdzie. Mam nadzieję że Francja wygra mundial. A jeżeli będzi eto Portugalia,to też chętnie ich zobaczę z pucharem w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:46, paweusz napisał:

12 lat czekałem na kolejny finał z udziałem Włochów !! Tym razem nie weszli tam przegrać, puchar
wracam na płw. Apeniński. Piekna gra, wielkie emocje, nerwy do końca i zwycięstwo Włochów.

:) Piękny mecz, tego chciałem.
Teraz też kibicuje Włochom, zresztą zaraz za Niemcami lubię najbardziej Anglię i Włochy.
Oby...

Dnia 04.07.2006 o 23:46, paweusz napisał:

zwycięstwo Włochów. Czegóż chcież więcej ?

Nie będę Ci dzisiaj odpowiadał na to pytanie. :) Po cóż mam Ci psuć Twój dobry humor, 12 lat - to jest wiara !
Pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż moi faworyci Niemcy odpadli, więc w finale bez znaczenia kto będzie przeciwnikiem Włoch jestem za Włochami, a w meczu pocieszenia rzecz jasna za Niemcami. Szkoda, ale ważne, że mecz był ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny mecz, głupie wlochy przegrały....mam załamke i żałobe.... okropne to było nie powinni włosi tak robic to nie fer....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali....nienawidze Włochów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

beznadziejny mecz, głupie wlochy przegrały....mam załamke i żałobe.... okropne to było nie
powinni włosi tak robic to nie fer....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali....nienawidze
Włochów.....


I tu sie z kolezankom w pełni zgadzam (hle hle) tyle że pierwszy raz odkad pamietam kibicowałem Włochom ze względu na Niemiaszków
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować