Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2012 o 23:48, Rogalenko napisał:

Co ma wspólnego historia klubu piłkarskiego z wiekiem zawodników w poszczególnych latach ?

A no to, że automatycznie przekładało się to na grę... Może z tymi sześcioma latami przesadziłem ale ostatnie 4 - sam przyznaj - były żałosne - Milan męczył się już w 1/8 Ligi Majstrów... A jak doszedł Inter Mourinho to już całkiem... Ale oczywiście się tego wyprzesz - samo pojęcie "Kibic Milanu" zaobowiązuje - z resztą jak wszędzie...

Dnia 03.02.2012 o 23:48, Rogalenko napisał:


Mimo wszystko nawiązując do twojego dziwnego postu przypomnę, że będąc przez 6 lat (?)
"domkiem dla emerytów" Milan w 2003 roku zdobył Puchar Europy (dziadki wyeliminowały
m.in Ajax, Inter, Juventus), w 2004 Mistrzostwo Włoch, w 2005 wystąpił w finale Ligi
Mistrzów , w 2006 doszedł do półfinału tych rozgrywek, w 2007r. ponownie zdobył Puchar
Europy (dziadki ponownie wyeliminowały takie drużyny jak Bayern, Manchester Utd, Liverpool).

A umiesz liczyć? Na początku powiedziałem 6, potem poprawiłem się na 4... A Ty dałeś mi ostatnie DZIEWIĘĆ lat a nie 6 czy 4 - z czego wyróżniłeś 4 lata najlepszej gry... Czyżby tryb "FAN ON" się uruchomił? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 09:56, karolekx23x napisał:

Oglądałem wczoraj mecz FC Nürnberg - Borussia Dortmund 0:2 powiem ze dość ciekawy, należało
się Borussii wygrana, chociaż gospodarz na początku miał kilka dobrych sytuacji aby strzelić
bramkę.
Teraz zalezy tylko od przeciwników czy utrzyma pozycje lidera.

Bayern remisuje z HSV i polacy z BVB mają lidera! Do pełni szczęścia brakował gola Lewego albo Kuby w ostatniej kolejce, ale była asysta Piszczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 19:26, Czarek188 napisał:

> Co ma wspólnego historia klubu piłkarskiego z wiekiem zawodników w poszczególnych
latach ?
A no to, że automatycznie przekładało się to na grę...



Aha, czyli według Ciebie piękną historię może mieć klub, który przez całe swoje istnienie był na szczycie ?
W sumie to, że Milan zdobył mnóstwo tytułów we Włoszech i w Europie się nie liczy, bo przecież przez parę lat nie wygrywał wszystkiego co się da. Co zatem ma do zaoferowania Juventus, którego bronisz ? Przecież ostatnio grał o wiele gorzej niż Milan.

Dnia 04.02.2012 o 19:26, Czarek188 napisał:

Może z tymi sześcioma latami przesadziłem ale ostatnie 4 - sam przyznaj - były żałosne


Rok temu Milan zdobył Mistrzowo Włoch. Doprawy, żałosne osiągnięcie.

>Ale oczywiście się tego wyprzesz - samo pojęcie "Kibic Milanu" zaobowiązuje

Po prostu gadasz głupoty od rzeczy (pozbawione sensu przywołanie "domka dla emerytów" byle tylko czymś obrazić i sprowokować kibica Milanu), z których się próbujesz głupio tłumaczyć :)

- z resztą jak wszędzie...

Kolejna porcja filozofii, której nie zrozumiałem. "Jak wszędzie" - ale co? Wszędzie kibice (każdego klubu) się wypierają, czy akurat chodziło ci konkretnie o kibica Milanu ? Tak czy siak, kolejne bezsensowne sforumułowanie.

Dnia 04.02.2012 o 19:26, Czarek188 napisał:

A umiesz liczyć? Na początku powiedziałem 6, potem poprawiłem się na 4...


Ok, poprawiłeś się, ale zauważ, że zrobiłeś to dopiero po moim poście. Pisałem w piątek (03.02), odpowiedź dostałem dzisiaj (04.02). Rozumiem, że moim obowiązkiem było domyślenie się, co napiszesz mi w odpowiedzi ?

Dnia 04.02.2012 o 19:26, Czarek188 napisał:

A Ty dałeś mi ostatnie DZIEWIĘĆ lat a nie 6 czy 4 - z czego wyróżniłeś 4 lata najlepszej gry...


Podałem ci lata w których Milan uznawany był za "domek dla emerytów". O ile pamiętam to Szpakowski w taki sposób już określał Rossonerich w pamiętnym finale z 2005r. z racji, chyba, wieku zawodników z defensywy (Maldini, Nesta, Stam, Cafu, Serginho) Wiadomo, że i tak chodziło o to, żeby zjednać przy sobie towarzystwo z Liverpoolu, bo w bramce stał bohater Jerzy Duduś. (no offence z mojej strony w kierunku The Redds)

W 2006r. w półfinale LM z Barcą, też padały te złośliwości. Wtedy już powoli rozwijało się fanboystwo Barki, bo pamiętam, że do studia zaproszono 3 kibiców Barcelony, do wygrania w konkursie były koszulka z autografem Puyola i takie docinki pod adresem Milanu padały często i nieprzypadkowo. Zawsze był dobry powód, żeby pośmiać się z Milanu i gromadzić wokół siebie kibiców sukcesu (Jerzy Duduś i wielka Barcelona).


W 2007r. kiedy Milan zdobył Puchar Europy, również ze studia usłyszałem, że to ostatni moment na sukces Milanu bo zawodnicy "zaczynają już się sypać". Potem Milanowi, jak mówiłeś, rzeczywiście nie szło za dobrze dlatego nikt nie mówił o domie spokojnej starości bo po prostu z racji braku sukcesów Milanem się nikt nie interesował. Wszystkie te przykłady podałem dlatego, żeby uświadomić Ci, że nie ma sensu nabijanie się w taki sposób z Rossonerich, bo za tymi "dziadkami" przemawiają fakty - konkretne osiągnięcia. Oni, mimo swojego wieku, tak naprawdę przez pewien okres DOMINOWALI w Europie. Może nie zawsze byli na samym szczycie, ale trudno żeby bez przerwy wygrywać Ligę Mistrzów - to bardzo trudne rozgrywki, nikomu w historii nawet nie udało się wygrać ich 2x z rzędu.

Nie można zatem mówić, że okres "domu dla emerytów" był dla Milanu słaby, bo to był okres wielkich sukcesów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Aha, czyli według Ciebie piękną historię może mieć klub, który przez całe swoje istnienie
był na szczycie ?
W sumie to, że Milan zdobył mnóstwo tytułów we Włoszech i w Europie się nie liczy, bo
przecież przez parę lat nie wygrywał wszystkiego co się da. Co zatem ma do zaoferowania
Juventus, którego bronisz ? Przecież ostatnio grał o wiele gorzej niż Milan.

Ale czy ja powiedziałem, że Juventus był mistrzem? Po prostu zirytowało mnie zachowanie pana MisticGohan_MODED... Gadał, że Juve nie ma się czym pochwalić.. Naprawdę 29 tytułów Mistrza Włoch, 9 Pucharu Włoch, 4 Super Pucharu Włoch, 3 Puchary UEFA, Puchar Zdobywców Pucharów i 2 Puchary Ligi Mistrzów.. Tak, nie ma sie czym chwalić... Jego wypowiedź jest jak głupia, że aż śmieszna :D Ale wracamy do tematu.. Czy ja napisałem, że Milan to słaby klub? Chodziło mi o politykę transferową... Ronaldinho? WTF?! Zakup nie ma co, świetny - 29 lat na karku, do tego predyspozycje 45 letniego chłopa i wielkie skłonności do balowania... Teraz rozumiesz co miałem na myśli pisząc "A no to, że automatycznie przekładało się to na grę..." - czyli jedno pociąga drugie...

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Rok temu Milan zdobył Mistrzowo Włoch. Doprawy, żałosne osiągnięcie.

Załosne to nie - co najwyżej dobre - Czyli twierdzisz, że to niebywałe osiągnięcie dla Milanu, zdobyć mistrzostwo kraju, przy fatalnej formie Interu, Juventusu i innych zespolów? Hmm, ja trochę wyżej cenię Milan :D

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Po prostu gadasz głupoty od rzeczy (pozbawione sensu przywołanie "domka dla emerytów"
byle tylko czymś obrazić i sprowokować kibica Milanu), z których się próbujesz głupio tłumaczyć :)

Głupot nie gadam - stwierdzam fakty - jakiekolwiek by one nie były :)

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Kolejna porcja filozofii, której nie zrozumiałem. "Jak wszędzie" - ale co? Wszędzie kibice
(każdego klubu) się wypierają, czy akurat chodziło ci konkretnie o kibica Milanu ? Tak
czy siak, kolejne bezsensowne sforumułowanie.

Ano, to już dziecko powinno załapać :) To jest ogólnie zinterpretowane - do wszystkich :) Czy jeżeli postawisz stosowne argumenty, uderzające jakkolwiek w klub, to czy jakikolwiek kibic się tego nie wyprze? :)

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Ok, poprawiłeś się, ale zauważ, że zrobiłeś to dopiero po moim poście. Pisałem w piątek
(03.02), odpowiedź dostałem dzisiaj (04.02). Rozumiem, że moim obowiązkiem było domyślenie
się, co napiszesz mi w odpowiedzi ?

Ano, przesadyzm jest u mnie częstym zjawiskiem :) Do tego nie jestem nastolatkiem siedzącym przed komputerem 24/7 - mam bardzo wiele innych rzeczy do roboty :)

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Podałem ci lata w których Milan uznawany był za "domek dla emerytów". O ile pamiętam
to Szpakowski w taki sposób już określał Rossonerich w pamiętnym finale z 2005r. z racji,
chyba, wieku zawodników z defensywy (Maldini, Nesta, Stam, Cafu, Serginho) Wiadomo, że
i tak chodziło o to, żeby zjednać przy sobie towarzystwo z Liverpoolu, bo w bramce stał
bohater Jerzy Duduś. (no offence z mojej strony w kierunku The Redds)

Jeżeli słuchać Szpakowskiego to na porządnym towarze :) Sorki, dla mnie on umie komentować tylko mecze polski... Posłuchaj sobie jak komentuje mecze Barcy.. 2 orgazmy w ciągu 5 minut? Boje się myśleć co by zrobił z Messim gdyby byli obaj w domu...

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

W 2007r. kiedy Milan zdobył Puchar Europy, również ze studia usłyszałem, że to ostatni
moment na sukces Milanu bo zawodnicy "zaczynają już się sypać". Potem Milanowi, jak mówiłeś,
rzeczywiście nie szło za dobrze dlatego nikt nie mówił o domie spokojnej starości bo
po prostu z racji braku sukcesów Milanem się nikt nie interesował. Wszystkie te przykłady
podałem dlatego, żeby uświadomić Ci, że nie ma sensu nabijanie się w taki sposób z Rossonerich,
bo za tymi "dziadkami" przemawiają fakty - konkretne osiągnięcia. Oni, mimo swojego wieku,
tak naprawdę przez pewien okres DOMINOWALI w Europie. Może nie zawsze byli na
samym szczycie, ale trudno żeby bez przerwy wygrywać Ligę Mistrzów - to bardzo trudne
rozgrywki, nikomu w historii nawet nie udało się wygrać ich 2x z rzędu.

Nie powiedział bym, że się nikt Milanem nie interesował - wiele razy słyszałem, że to domek dla emerytów :) A dominowało wiele klubów - każdy w swoim okresie - Real, Milan, Barca, Juventus, Liverpool, Chelsea :) Można by tak wyliczać w nieskonczoność :)

Dnia 04.02.2012 o 21:31, Rogalenko napisał:

Nie można zatem mówić, że okres "domu dla emerytów" był dla Milanu słaby, bo to był okres
wielkich sukcesów.

Czytaj wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Napoli 0:0

Pierwsza połowa była tragiczna :P Kompletny nieład :P
W drugiej Milan ruszył już zdecydowanie ,ale bez większych rezultatów ;/
Brak formy Robinho ,a także żałosna i tragiczna gra Seedorfa po raz kolejny dały o sobie znać ;/

Może Ibra jeszcze by coś sam zdziałał ,ale jego impet zatrzymała czerwona kartkę za swoją boiskową głupotę :P
Trzeba jednak mieć na uwadze fakt że sędzia podyktował faul za nic i przerwał w trakcie akcję Milanu ,która defakto miała szansę zakończyć się golem :P Jeśli już był jakiś faul to tylko na Emanuelsonie ,który w tym czasie był na polu karnym więc... pieprzyć Rizzolliego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 21:15, MisticGohan_MODED napisał:

AC Milan vs. Napoli 0:0


Nie martw się, Juventus też zremisował 0:0, więc wciąż macie tylko 1 punkt straty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem już w niebie, skończyłem ze stanem przedzawałowym. Boas nie mając dużego pola manewru z rezerwowymi i tak po raz kolejny zrobił idiotyczne zmiany... Romeu - ok, ale nie za Daniela, tylko za Flo. No i czemu na ostatnie chociaż 5 minut nie wszedł Lukaku za zmęczonego Essiena? Tak się bał kompromitacji?
The Blues troszkę zbyt pewnie się poczuli i los ich za to ukarał :/ To był bolesny upadek...

Spoiler

Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mówię - dzisiejszy emocjonujący mecz Chelsea - MU, 3:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 12:00, BoloMaster napisał:

ktoś tu ostatnio się chyba wykłócał, sędziowie nie gwiżdżą pod MU
tyle w temacie:


troche stare take koszulki juz. Moze wtedy gwizdali wicej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:40, MisticGohan_MODED napisał:

Tak... historia pełna kupowanych/sprzedawanych meczy i gry na dopingu :P
Fakt kibice Juve mają się czym pochwalić :P


Widzę, że nikt jeszcze o tym nie wspominał, a to akurat pasuje idealnie do Twoich zarzutów:
http://www.juvepoland.com/news.php?id=21239

Nie ma żadnych dowodów na rzekome przekręty Juve. Nie było ustawek, nie było niczego co mogło im pomóc w zdobyciu tamtych dwóch tytułów.

I co teraz ja się pytam? Jak to rozstrzygną? I czy znajdzie się w końcu prawdziwy winny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitująca decycja dla polskiego furbolu, tyle szumu, a i tak odwołali Superpuchar na Narodowym. Może bali się o stadion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 18:23, Paoro napisał:

Kolejna kompromitująca decycja dla polskiego furbolu, tyle szumu, a i tak odwołali Superpuchar
na Narodowym. Może bali się o stadion?

"Stadion zamknięty z powodu otwarcia"

Mam nadzieję, że tydzień przed rozpoczęciem euro nie okaże się, że nie ma zgody policji na rozegranie meczu otwarcia. Bo skoro głupiego spotkania o nic nie znaczące "trofeum" nie są w stanie zabezpieczyć to niby czemu ma im się to udać podczas mistrzostw, gdy stadion będzie zapełniony po brzegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pani minister nie wie kto wybrał drużyny do Superpucharu, to może lepiej nie robić.
Proponuję powołać komisję śledczą, albo lepiej od razu po Rutkowskiego dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabio Capello nie jest już trenerem Anglików!!!! Zrezygnował z funkcji bo pewnie czuł że jego autorytet upadł po tym jak bez konsultacji odebrali opaskę Johnowi Terremu. Capello masz u mnie dużyyyy respekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 21:08, Ziggy napisał:

Fabio Capello nie jest już trenerem Anglików!!!! Zrezygnował z funkcji bo pewnie
czuł że jego autorytet upadł po tym jak bez konsultacji odebrali opaskę Johnowi Terremu.
Capello masz u mnie dużyyyy respekt.


Sesnacyjna wiadomość! Szanse Anglików na triumf na Euro zmalały już co prawda prawie do 0 (co mnie smuci), ale taka postawa się chwali. Z tego co wiem, istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 21:08, Ziggy napisał:

Fabio Capello nie jest już trenerem Anglików!!!! Zrezygnował z funkcji bo pewnie
czuł że jego autorytet upadł po tym jak bez konsultacji odebrali opaskę Johnowi Terremu.
Capello masz u mnie dużyyyy respekt.

Dobrze zrobił ,bo ile mozna było to ciągnąć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pod wodzą nowego trenera Anglicy zaczną grać lepiej. Oby. Chciałbym, żeby w końcu zdobyli jakieś trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 21:43, Ecko09 napisał:

Może pod wodzą nowego trenera Anglicy zaczną grać lepiej. Oby. Chciałbym, żeby w końcu
zdobyli jakieś trofeum.

Jestem właśnie ciekaw kogo znajdą Anglicy na trenera? Niby pierwszym kandydatem jest Harry Rednkapp ale osobiście wątpię. Totenham jednak ma dobry sezon i w miarę niezłą szansę na mistrza albo chociaż na miejsce w trójce. Może Guus Hiddink? Chyba nie ma pracy z tego co wiem. Jedno jest pewne Anglicy muszą sięszybko uporaćze znalezieniem trenera bo 29 luty to już oficjalne towarzyskie mecze więc wypadałoby już zagraćz nowym trenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować