Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Legia-Sporting 2:2
Ogłądałem całe spotkanie i powiem że Legia miala szanse wygrac, nie wykorzystała tego. jeśli się nie wykorzystuje sytuacji 100% to do kogo ma sie mieć pretensje. LE to nie Ekstraklasa ze błedy i nie wykorzystane sytuacje, bedą drugie. Gra Legii chaotyczna, pamietam Legie z wczesniejszych meczów w LE i lepiej sie ogłądało, momentami pokazywali piekna piłke ale wczoraj było inaczej.
Moze brak rozegrania i sytuacje przełozyły sie takie jak sprzedanie ostatnio 2 piłkarzy. Niby maja pozykać ale Rybusa bedzie na pewno brakowało, nieh załuje ze odchodzi, zamiast grac w swoim kraju to sie idzie za granice.
Na pewno bedzie bardzo ciezkow rewanzu, tylko wygrana da szanse awansu. Powinni sobie poradzic, widac że przeciwnik jest w słabej formie ale nawet te brami 2 były z niczego. Prowadząc 2:1 za bardzo byli pewni ze wygrają a nawet mogło byc na koniec 2:3. Takiego klubu nie wolno lekcewazyc.

Wisła-Standard 1:1
Gra Wisly bardzo dobra, miło sie patrzyło na rozgrywanie, kombinacje ale za brakło wykonczenia akcji. Wielkie pochwały dla Meliksona, wspaniały pokaz piłki, widac ze ciagnie zespół. Nie podobało mi sie to ze momentami piłkarze nie grali zespołowo, jak juz taki Małecki miał piłkę to zamiast podać do kolegi wolał sam to skonczyć i zamiast oddac strzał to stracił piłke. Zachowanie piłkarza jak schodził to tak nie powinien zachowywac sie, przeciez niczego dobrago nie pokazał i tak jak by był obrażony na cały swiat ze musi zejść.
Zal sie patrzy jak taki klub traci brame i piłkarza pzrez zabawe z piłką. Jeden bład i przegrywasz i grasz w 10.
Sądze ze takie błedy się nie powtórzą i wyciagna wnioski, a najbardziej piłkarz. Gdyby puscił przeciwnika bramkarz miał by wieksze szanse na obrone i obronic karnego.
Sory ale patrząc na Wisłe i wyjscie z grupy, zaspól ma wiecej szczescia i tylko szczescie uratowało od porazki.
Wiec ładna gra, bark wykonczenia akcji to trzeba poprawić to moze i jest szansa na awans. Tylko wiadomo że przeciwnik jest typem przeciwnika który traci bardzo mało goli a u siebie jest bardzo grozny.
I wracajac do Małeckiego, do kogo ma pretencje? Nie potrafi wykorzystać szansy na poczatku gry a Wisła mogła prowadzić i moze i karnego i zcerwonej kartki by nie było.
W całym meczu najbardziej co sie nie podobało to rzucanie śnieżek w bramkarza, kibicuje Wiśle ale takie zachowania nik nie pochwala. Jeszcze mogo dojsć do przerwania meczu. I to przeciez nie koniec bo jie wiadomo jakie bedą sankcje. Wtedy mógł by byc mecz przerwany skonczyło by się dla piłkarz żle. Wtedy piłkarze nie mieli by okazji powalczenia z przeciwnikiem a ja chce ogladac mecz a nie to jak przerywaja mecz.
Czekam na rewanż i licze na awans, a najlepiej jak by Legia i Wisła awansowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem do tematu z typowaniem, bo chyba wysłał Ci się nie taki post, jaki powinien.

Co do samych wczorajszych spotkań - o dziwo obie nasze drużyny zaprezentowały się bardzo przyzwoicie, ale jednak wyniki nie są satysfakcjonujące. W przypadku Legii szkoda zmarnowanych sytuacji oraz straconych goli, które były trochę z niczego. Przy Wiśle to wiadomo - gdyby nie ten idiotyczny błąd Nuneza wszystko by pewnie wyglądało inaczej, poza tym też było kilka niewykorzystanych świetnych sytuacji, ale przynajmniej Wiślacy w końcu pokazali ambicję i udało się chociaż wyrównać.

Zobaczymy, jak to będzie wyglądało za tydzień, bo szanse na awans oba zespoły mają jeszcze całkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wczorajszych meczów polskich zespołów, to wyniki przez nie uzyskane nie są fenomenalne, ale też nie najgorsze. Zdumiało mnie, że w tej kolejce LE tylko trzech gospodarzy wygrało swoje mecze, natomiast łupem gości padło aż 9 :D więc te remisy Wisły i Legii można wręcz uważać za sukces ;)
To, co mi się bardzo nie podobało, to zachowanie polskich kibiców, którzy postanowili sobie urządzić zabawę w rzucanie śnieżkami w bramkarzy drużyn przeciwnych. Ci idioci, bo chyba inaczej ich nazwać się nie da, nie rozumieją, że w zaden sposób nie pomagają swojemu zespołowi. Wręcz przeciwnie, i Legii i Wiśle groziło przegranie meczów walkowerem i chyba nikt by nie miał pretensji do sędziów, gdyby przerwali mecze. Co więcej, zespołom grożą kary finansowe, a nie są na tyle bogate, by nie było to bez znaczenia dla ich finansów. Niestety, nadal kibice (kibole) piłkarscy niszczą pozytywny obraz wypracowany przez kibiców innych dyscyplin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga ruszyła, ale dla mnie tak jakby jeszcze nie i z Bakero jako trenerem raczej szybko nie ruszy. Jak po przerwie zimowej, po "ciężkich" obozach przygotowawczych, rozegranych sparingach nasi prezentują taką szybkość, formę to widać, jak na dłoni, że ktoś popełnił błąd i to nie jeden. Oczywiście władze dadzą jeszcze czas Marii, kolejne 2-3 mecze i może go zwolnią. Szkoda tylko, że wtedy będzie już pozamiatane, kolejny sezon bez pucharów, bez Stilicia i Rudniewa, który razem z Lewym będzie pewnie tworzyć atak marzeń BVB, a za wszystko dostaniemy marne 4 mln euro, a Niemcy po 2-3 latach sprzedadzą tych graczy za 13-15 mln. Szczerze to przydał by się Lechowi taki rzeźnik jak Petrescu (teraz ma jeszcze większy autorytet, niż wtedy gdy zaczynał), który zmusi drogo opłacane piłkarzyny do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia mnie dobija Komorowski do Tereka przechodzi. Brawo 3 osłabienie klubu, na pewno bedą dobrze grać. Ciekawe czy 3 sprzedaż to ostatnia?
A kogo sprowadzą? 1 zawodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 19:37, karolekx23x napisał:

Legia mnie dobija Komorowski do Tereka przechodzi. Brawo 3 osłabienie klubu, na pewno
bedą dobrze grać. Ciekawe czy 3 sprzedaż to ostatnia?
A kogo sprowadzą? 1 zawodnika?


Okienko się zamyka z końcem lutego chyba, wiec raczej ostatnia. Co do sprowadzania: podobno ma być jeszcze Ismael Blanco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesena vs. AC Milan 1:3

Niestety nie mogłem zobaczyć pierwszej połowy jak i początku drugiej ;/
Z tego co zdąrzyłem zobaczyć to nie był to łatwy mecz ,nawet wtedy gdy Milan prowadził już 0:3 :P

Ostatecznie straciliśmy tylko jedną bramkę ,po wielu błędach w obronie :P
El Shaarawy też miał znakomitą okazję na podwyższenie wyniku ,ale bardzo źle się zachował w sytuacji sam na sam xp

Tak czy siak jestem bardzo zadowolony z wyniku :]
FORZA MILAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 01:46, Bambusek napisał:

> Legia mnie dobija Komorowski do Tereka przechodzi. Brawo 3 osłabienie klubu, na
pewno
> bedą dobrze grać. Ciekawe czy 3 sprzedaż to ostatnia?
> A kogo sprowadzą? 1 zawodnika?

Okienko się zamyka z końcem lutego chyba, wiec raczej ostatnia. Co do sprowadzania: podobno
ma być jeszcze Ismael Blanco.

Jak nasi pucharowicze zostali przygotowaniu, zresztą nie tylko oni, ale ogólnie zespoły z czołówki to widać po wynikach, Lech przegrywa nic nie grając z Bełchatowem, Ślask remisuje, a mimo to powiększy pewnie przewagę nad Legią, która sensacyjnie przegrywa w tej chwili 2:0 z Górnikiem, no i Wisła remisuje z ostatnio drużyną ligi. Z taką polityką transferową Legia mistrza nie zdobędzie, jak można sprzedawać tylu zawodników w połowie sezonu, mistrza zdobędzie pewnie Śląsk, albo Polonia. Lepiej by to zrobiła ekipa JW - Józek chociaż nie osłabi drużyny tylko jeszcze ją wzmocni. A Śląsk to wiadomo, latem straci Fojuta i Celebana pewnie - Pietrasiakiem LM nie zdobędą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właścicielom Legii zależy bardziej na zmnejszeniu długu, który mają u ITI niż dalszej przygodzie w LE. Klub jest obecnie na sprzedaż i aby uatrakcyjnić go, włodarze starają się zmiejszyć dług, który wynosił podobno ok. 180 milionów złotych. Kibice się wkurzają, bo odchodzą najlepszi zawodnicy, ale niestety nic nie mogą poradzić. Pisał o tej sprawie niedawno Roman Kołtoń na swoim blogu i teraz trochę inaczej patrzę na tą sprawę.

Małecki odsunięty od zespołu do końca sezonu. Władzie zapewnią mu warunki do indywidulanego treningu, ale nie zagra on ani w pierwszej drużynie, ani w rezerwach do końca sezonu. Latem pewnie zmieni klub. Małecki myślał, że mu dużo wolno i może robić co chce, ale tym razem się zagalopował i Wisła w końcu go dotkliwie ukarała. Jestem tylko ciekaw, gdzie ewentualnie przeniesie się latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 15:59, SongoX napisał:

Małecki odsunięty od zespołu do końca sezonu. Władzie zapewnią mu warunki do indywidulanego
treningu, ale nie zagra on ani w pierwszej drużynie, ani w rezerwach do końca sezonu.
Latem pewnie zmieni klub. Małecki myślał, że mu dużo wolno i może robić co chce, ale
tym razem się zagalopował i Wisła w końcu go dotkliwie ukarała. Jestem tylko ciekaw,
gdzie ewentualnie przeniesie się latem.


Małecki to bezczelny gnojek, który nic praktycznie nie osiągnął, a myśli o sobie, że jest wielką gwiazdą. Ostatnio zagrał totalne dno, ale to oczywiście wszyscy inni są winni, tylko nie on. Jak najmniej takich ludzi w piłce nożnej i ogólnie w sporcie. Jeszcze żeby mu chodziło o dobro drużyny, wtedy chamstwo byłbym w stanie wybaczyć. Ale jemu chodzi tylko o jego własny interes i nic innego. Niech się teraz sprawdzi gdzie indziej. Był dużą rybą w małym stawie, teraz zobaczmy jak mu pójdzie w dużym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próby strzałów z ok. 30, 35 metrów podsumowują tylko jego występ. On chyba myśli, że jest w Wiśle niezastąpiony, w dodatku nie może wcześniej zejść z boiska, bo przecież on powinien decydować czy chce zejść, czy gra dalej. Wiśle może to wyjść na dobre. Reszta zawodników będzie miała świadomość, że nawet jeden z lepszych zawodników może się doigrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. Co za pech. Wkurza mnie to niemiłosiernie jak przy 1:0 Mourinho muruje bramke. Zdejmuje Ozila, wprowadza Albiola i potem tracimy gola z dupy. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 10:08, karolekx23x napisał:

Zawsze taki ciekawy wynik robi LM ciekawszą, tu nie ma pewniaków tylko sa faworyci którzy
czasami zawodz

Jeżeli chodzi o wygraną Napoli nad Chelsea, to nie widzę w tym żadnej niespodzianki. Dobra drużyna z Serie A pokonuje ekipę angielską przed własną publicznością. Ekipy Albionu ogólnie licho sobie radzą na arenie międzynarodowej w tym sezonie. W latach 2007-2009 po trzy ekipy angielskie grywały w półfinałach LM. Obecnie prawdopodobnie nie zagra w 1/4 finały ani jedna. MU i MC, wielcy finansowi potentaci nie potrafili wyjść z grypy. Arsenal dostaje lanie od AC Milan, a S.S.C. Napoli wywalczyło dobrą zaliczkę przed rewanżem.
Co do meczu CSKA Moskwa z Realem. Jakaż to niespodzianka, że drużyny która wyszła z fazy grupowej nie przegrała na własnym stadionie w 1/8 finału? To nie jest przypadek, że ta drużyna gra dalej.
Oczywiście, zwycięstwo moskiewskiej ekipy może by było małą niespodzianką - ale remis to nadal bardzo korzystny wynik dla Realu który to ma bardzo dobry sezon i być może nawet aspiracje na finał Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina sytuacje z zeszłego roku, gdy Real grał z Lyonem w 1/8.

Też prowadzili 1:0 i pod koniec meczu pechowego gola stracili. W obu przypadkach winę ponosi Mourinho, który w LM uwielbia murować bramkę na wyjazdach. Nie rozumiem jak można odpuścić przy 1:0. Ale przed rewanżem jestem spokojny. Wschód to ciężki teren o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olympique Marsylia - Inter Mediolan 1:0. W meczu sporo walki dość wyrównanej, często gra przesuwała się raz pod jedną bramkę, raz pod drugą - ale klarownych sytuacji było jak na lekarstwo. Irytujące były akcje ofensywne francuskiej drużyny z tego powodu, że nie próbowali generalnie niczego innego jak wrzutka na głowę ze skrzydła. Masa takich akcji i wszystkie zatrzymywane przez obronę włoską. Oczywiście do czasu, bo dzięki takiej akcji ostatecznie strzelili gola w doliczonym czasie i wygrali. Osobiście liczyłem na coś więcej, ale cieszę się że Olympique wygrał, bo nie ukrywam że jako kibic Starej Damy nie przepadam za Internazionale.
P.S. komentator Polsatu (chyba jakiś Kowalski) doprowadzał mnie do szału brakiem umiejętności komentatorskich i swą stronniczością opowiadając się za klubem z Serie A. I jego słynne "zawodnik jest na desancie" o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować