Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 21:31, MisticGohan_MODED napisał:

Milan niespodziewanie porzegna się dzisiaj z ligą mistrzów...teraz to jest już tylko
kwestia czasu xp


Lol co się tam dzieje, 3:0 dla Arsenalu? Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 21:31, MisticGohan_MODED napisał:

Milan niespodziewanie porzegna się dzisiaj z ligą mistrzów...teraz to jest już tylko
kwestia czasu xp


Na razie wyglądają na przerażonych, a Arsenal to bezlitośnie wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, Arsenal gra jak Milan poprzednio. Jak dotąd obrona popełniła ledwie 1 błąd, pewnie gdyby piłkę miał Ibra albo Robinho byłoby 3-1, ale strzelał Al Sharaaway czy jak mu tam. Sorry fanom Milanu, nie wiem jak to się pisze. ;P

Jeszcze tylko 1 gol, a najlepiej 2 albo i kolejne 3... Jak Milan strzeli to zawału dostanę chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 22:38, MisticGohan_MODED napisał:

Arsenal vs. AC Milan 3:0

Może i Milan awansował... ale hańba i wstyd pozostanie ;/


Arsen walczył o honor, jednej bramki zabrakło i była by dogrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 22:45, Kraju napisał:

Na kogo ewentualnie może teraz trafić Milan w 1/4?

Na wszystkie pozostałe drużyny które awansują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 22:45, Kraju napisał:

Na kogo ewentualnie może teraz trafić Milan w 1/4?

jw

Dopiero przy losowaniu par 1/4 będzie losowanie par do 1/2

btw. Widzę ,że Benfice udało się odrobić straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło klasowych zmienników i gola na początku 2 połowy gdy jeszcze nie byli tak zmęczeni a sytuacje były dosyć klarowne. Park i Chamahk to nie na poziomie takiego klubu jak Arsenal, gdyby był Arszawin lub Benayoun może wyglądało by to żywiej w końcówce. Teraz pozostaje liga, i realne 3 miejsce z taką grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zapominam że o losowaniu. :/ Jeszcze do dzisiaj do 20:45 chciałem żeby Milan zagrał z Realem, bo tylko oni ew. Barca mogą wyeliminować Real z dalszej rozgrywki. Lecz patrząc na dzisiejszy mecz, nie jestem już tego taki pewny. Ale jakby grali tak jak pierwszy mecz z Arsenalem to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granit Xhaka znalazł się na liście Borussii Dortmund, jest w stanie dać podobno 12 mln euro. Jeśli przyjdzie moze byc jeden piłkarz który wygryzie któregoś piłkarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 09:03, karolekx23x napisał:

Jeśli przyjdzie moze byc jeden piłkarz który wygryzie któregoś piłkarza


Sayyy whaaat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło mu że ten zawodnik jest na tyle dobry że zasługuje na pierwszy skład i najprawdopodobniej ktoś z obecnego podstawowego składu musiał by przejść do rezerw. Wolne tłumaczenie z jego na Polski, więc mogę się mylić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 23:28, MisticGohan_MODED napisał:

Wierzyłem w zwycięstwo i awans Apoelu i się nie zawiodłem :]


Ja mimo wszystko jestem zaskoczony, myślałem, iż ta wygrana 1:0 Lyonu u siebie wystarczy do awansu, jako, że tutaj też coś ustrzelą. Jednak APOEL po raz kolejny pokazał, że u siebie jest niezwykle mocny i 1:0 to za mała zaliczka przed meczem na Cyprze (Wiślacy coś o tym wiedzą).


Barcelona rozbiła na Camp Nou Bayer Leverkusen 7:1, widać było, że Niemcy po stracie pierwszego gola całkiem stracili ochotę do gry (o ile ją w ogóle mieli), czego efektem były kolejne bramki. Z drugiej strony jeśli trener przed meczem mówił, że piłkarze mają "bawić się grą"l i nie narzucił żadnej konkretnej taktyki to chyba nie mogło skończyć się inaczej w meczu z takim rywalem.


Jutro też kilka ciekawych spotkać w LE, więc znów będzie co oglądać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 15:03, ManweKallahan napisał:

Wielkie brawa dla APOELu, życzę im szczęśliwego losowania!


Ja rowniez zycze im szesliwego losowania - moj ukochany Real Madryt na pewno przyciagnie duzo fanow na stadion na Cyprze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość, kiedy dowiedziała się, że oba kluby z Manchesteru będą grać w Lidze Europy, myślała, że bez większych problemów będą przechodzić kolejne etapy rozgrywek, dopóki nie trafią na siebie. Natomiast wczoraj City przegrało 0:1 ze Sportingiem, a United poległo 2:3 z Bilbao. Ciekawię się to ułożyło. Daję większe szanse w rewanżu Manchesterom, ale porażki świadczą, że jednak jakiś kryzys angielskie czołowe kluby przeżywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 20:50, SongoX napisał:

Większość, kiedy dowiedziała się, że oba kluby z Manchesteru będą grać w Lidze Europy,
myślała, że bez większych problemów będą przechodzić kolejne etapy rozgrywek, dopóki
nie trafią na siebie. Natomiast wczoraj City przegrało 0:1 ze Sportingiem, a United poległo
2:3 z Bilbao. Ciekawię się to ułożyło. Daję większe szanse w rewanżu Manchesterom, ale
porażki świadczą, że jednak jakiś kryzys angielskie czołowe kluby przeżywają.


To jest dość poważny kryzys i nie mam pojęcia z czego wynika. Bo w lidze te zespoły grają zupełnie inaczej. Na rozgrywki europejskie nie starcza im już chyba chęci... A ja na miejscu menedżerów obu zespołów z Manchesteru odebrałbym graczom tygodniówki, bo nie przykładają się do swoich obowiązków. Wystarczy popatrzeć na MU - Sir Alex wystawił rezerwowy skład, chciał dać szansę się pokazać zawodnikom rezerwowym, a oni się snuli po boisku jak cienie. A powinni zapieprzać wzdłuż i wszerz boiska, gryźć trawę, brak umiejętności nadrabiać ambicją itd. Ech, za dobrze mają obecnie piłkarze, dostają kasę, chociaż wyraźnie olewają swoje obowiązki. W tej chwili jestem za tym, żeby oba Manchestery odpadły, a FA i klubu zastanowiły się czy czasem nie są potrzebne jakieś zmiany w angielskiej piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować