Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wątpię. Kadra angielska sypie się jak domek z kart. W meczu z Belgią kontuzji doznali Terry i Cahill i nie wiadomo czy wystąpią na Euro. Wypadł Anglikom środek pomocy, teraz możliwe, że wypadnie im środek obrony, napastnika nie mają, sam bramkarz i skrzydłowi to trochę mało, by pociągnąć tą drużynę. Zwłaszcza w tak trudnej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem sieci śmieszne tytuły: "Polska rozgromiła Andorę". No sorry , ale 4:0 z Andorą to po prostu zwycięstwo jakiego należało się spodziewać i tyle. Cztery bramki to wartość oczekiwana. Gdyby w tym meczu było ich mniej należałoby się martwić. Andora to nie jest jakaś potęga piłkarska a samo państwo jest ledwie widoczne na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 08:00, mati285 napisał:

Wątpię. Kadra angielska sypie się jak domek z kart. W meczu z Belgią kontuzji doznali
Terry i Cahill i nie wiadomo czy wystąpią na Euro. Wypadł Anglikom środek pomocy, teraz
możliwe, że wypadnie im środek obrony, napastnika nie mają, sam bramkarz i skrzydłowi
to trochę mało, by pociągnąć tą drużynę. Zwłaszcza w tak trudnej grupie.

Anglicy zawsze mają pecha, a to im prawidłowo zdobytej bramki (Lamparda w meczu z Niemcami chyba) nie uznają, a to zdziesiątkują ich kontuzje.. zresztą składu, nawet jakby byli wszyscy zdrowi nie mają jakiegoś rewelacyjnego, no Rooney zawieszony bodajże na dwa mecze i z najtrudniejszymi rywalami z grupy, wróci dopiero na mecz z Ukrainą..

Dużo lepsi kadrowo są Niemcy, Holandia i oczywiście Hiszpania - w tych drużynach jest tak, że wszyscy prezentują wysoki poziom, a nie że są dwie gwiazdy. Klęską skończy się Euro pewnie dla rozbitych tą aferą korupcyjną Włochów, podobnie może być z Portugalią, która też jest w ciężkiej grupie, a składem nie powala, dobrzy tylko Kryśka i Nani.

Do ćwierćfinałów może być parę niespodzianek, mam nadzieje, że w tym gronie będzie Polska, ale potem w półfinałach na 99% zobaczymy trojkę faworytów w/w. Szkoda, że w ćwierćfinale wpadniemy prawdopodobnie na Holandie albo Niemcy, nie wiem co lepsze. Może faktycznie lepiej zagrać z Niemcami, bo się chociaż boją Lewego, Kuby i Piszczka. Holenderscy piłkarze pewnie nawet naszej trójki z BVB nie kojarzą, a co dopiero resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no mysle ze Robben takiego Lewego pewnie kojarzy;).Nie przesadzajmy,jezeli wyjdziemy z grupy to juz inne druzyny beda mialy podstawy aby sie nas bac bo badz co badz jestesmy gospodarzami,ale tez wiele zalezy od wynikow meczow w fazie grupowej i postawie naszych orlow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 10:41, Paoro napisał:

Do ćwierćfinałów może być parę niespodzianek, mam nadzieje, że w tym gronie będzie Polska,
ale potem w półfinałach na 99% zobaczymy trojkę faworytów w/w.

Rozsądek podpowiada, że do tej trójki dołączą Francuzi. Mają dobrą drużynę, w końcu porządnego trenera przy których nie powinni odstawiać takich szopek jak w RPA, więc jak wszystko dobrze pójdzie będą walczyć o medale. Co do niespodzianek to oczywiście fajnie by było gdyby było ich jak najwięcej, ale ciężko sobie wyobrazić co by musiało się stać, by Polska czy też jakakolwiek inna drużyna z grupy A awansowała do półfinału patrząc na to jak słabo prezentuje się ta grupa w porównaniu do grupy B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha,w miejsce kontuzjowanego Cahilla selekcjoner powola mlokosa Martina Kellego z Liverpoolu:D:D.Przeciez to juz mala telenowela sie robi w tej reprezentacji,czyzby brak w premierleage pozadnych angielskch obroncow?:DDDA John Terry jednak przyjedzie do Polski i Ukrainy gdyz kontuzja okazala sie nie grozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Niemcami niby lepiej grać? Z Holandią przynajmniej zdarzyło się nam wygrać w historii naszych występów, Niemców pokonaliśmy tylko, gdy byli podzieleni (i to tylko grając z ich mniejszą częścią). Zresztą wydaje mi się, że z tej grupy wyjdzie Portugalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhaha. Hodgson opiera reprezentację Anglii na przeciętnym zespole ze środka tabeli Premier League, bo go kiedyś trenował. Idę do buka obstawiać, że Anglia nie wyjdzie :D

@demnerfaris
Ja daję większe szanse Danii niż Portugalii. To samo ze Szwecją w grupie D. Skandynawskie drużyny są niedoceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Hodgson trenował Polskę to by protesty były na ulicach przeciwko takiemu kolesiostwu co on odpieprza. Na EURO zabiera chyba swoich kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w Anglii nastroje muszą być w tym momencie koncertowe ;] Hodgson zaskakuje powołaniami, do tego kontuzje. Dochodzi do tego ostatnio brak szczęścia na tego typu imprezach, jak klops Greena, nieuznana bramka Lamparda. Te mistrzostwa zapowiadają się podobnie.

Teraz może trochę powiem o meczu z Andorą. Nikt nic wielkiego nie oczekiwał, ale myślałem, że niektórzy piłkarze na prawdę pokarzą się z lepszej strony na tle takiego rywala. W tej chwili chodzi mi o Wolskiego. Spodziewałem się po tym chłopaku więcej. Grał trochę statycznie i zaliczał dużo niedokładnych podań. Wojtkowiak słabo grał, mało ofensywnych wejść ze skrzydła. Moim zdaniem też Mierzejewski nie zapowiada się na gracza wiodącego na Euro, a z tego co widzę, to Smuda ufa mu trochę za bardzo. Teraz czekamy na Euro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jak ma wyglądać strefa kibica w Warszawie?
Otwarta dla wszystkich chętnych, bez zapisów, nieograniczone miejsca itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:32, Nightdew napisał:

Dodają do jakiś browarów w tym roku flagę, którą można wywiesić na balkon?


Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:32, Nightdew napisał:

Dodają do jakiś browarów w tym roku flagę, którą można wywiesić na balkon?


Dziś widziałem w moim miejskim sklepie dwie flagi biało-czerwone, na których jest napis "5 stadion Tyskie". Flaga ma podobny design do poprzednich, które były dodawane do piwa podczas wcześniejszych imprez. Dosyć fajna flaga i sam zamierzam sobie taką sprawić. Będę musiał zakupić jakiś pack Tyskacza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:32, Nightdew napisał:

Dodają do jakiś browarów w tym roku flagę, którą można wywiesić na balkon?

A nie lepiej zakupić prawdziwą polską flagę i wywiesić ją, zamiast jakieś szmaty z reklamą browaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:30, ManweKallahan napisał:

To niedługo będzie Liverpool i przyjaciele, a nie drużyna złożona z najlepszych angielskich
piłkarzy.

Faktycznie Hodgson powołał tylu pilkarzy Liverpoolu jakby ten klub nadal był w wielkiej czwórce, ale tak już d 3 sezonów nie jest. Teraz to drużyna środka tabeli, także ilość powołanych może bardzo dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:32, Nightdew napisał:

Dodają do jakiś browarów w tym roku flagę, którą można wywiesić na balkon?

W moi mieście w niektórych barach dają flagę jak kupisz 5xTyskie z beczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować