Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2012 o 14:51, gothicsheep napisał:

Ktos wie czy i gdzie bedzie mozna sledzic euro przez internet? Chodzi mi o transmisje
meczow w jak najlepszej jakosci, studio, analizy itp.

meczyki drhtv i inne tego typu portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wystawiacie skład w http://wygrajeuro.sport.pl ?

Pochwalę się swoim:

Casillas-Abate, Corluka, Piszczek - Sneijder, Ozil, Polański, Iniesta - Benzema, van Persie, Lewandowski.

Nie wiem czy Lewego na Torresa nie wymienić. Z jednej strony wierzę w Lewego, ale Torres ma lepszych asystentów za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 15:45, Smooqu napisał:

Casillas-Abate, Corluka, Piszczek - Sneijder, Ozil, Polański, Iniesta - Benzema, van
Persie, Lewandowski.

Nie wiem czy Lewego na Torresa nie wymienić. Z jednej strony wierzę w Lewego, ale Torres
ma lepszych asystentów za plecami.

Dosyć podobnie ;p

Casillas- Piszczek, Jones, M.Olsson-Rybus, Walcott, Ozil, Sneijder, M''Vila- Van Persie, Silva (tak, jest napastnikiem :D)
+ Rezerwa:
Lindegaard, K. Papadopulos, Koscielny i Pedersen

Edit: Złapał ,ale niegroźną i jedzie na Ukrainę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód, że mediom nie można ufać. Parę dni temu na sport.pl był news, że nie jedzie. Ale to dobrze, że jednak nic poważnego mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 18:40, mati285 napisał:

W kadrze Francji nadal jest i strona fantasy też nic nie sugeruje, więc może się wykurował?

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/kontuzja-m-vili_sto3294065/story.shtml
teoretycznie w składzie w ostatnim meczu przeciwko Estonii był, ale nie wszedł ani na minutę na boicho. Jak dla mnie, M''Vila jest bardzo ryzykownym grajkiem na fantasy :)

Moja 11, cały czas dopracowywana ;)
Neuer - Piszczek, Evra, Chiellini - Iniesta, Afellay, Nasri, Modrić - Cristiano Ronaldo, Ibrahimović, Lewandowski
Subs: Lindegaard, M. Olsson, Kahlenberg, Shevchuk

Może mała liga gram.pl?
http://en.euro2012fantasy.uefa.com
Już założona: 145268-84783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak dla mnie, M''Vila jest bardzo ryzykownym grajkiem na fantasy :)
Może i masz rację? Zamieniłem M''Vilę na Nigela De Jonga i lekko zmodyfikowałem ustawienie na 3-5-2 zmieniając Pepe na Montolivo.

Dnia 07.06.2012 o 19:44, cubbek napisał:

Może mała liga gram.pl?

Już dołączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 20:57, Ecko09 napisał:

Wszystkie mecze będą na tvp1 i tvp2?


Jedyne co mnie martwi to komentatorzy i eksperci w studiu. Z większą chęcią będę oglądał Cafe Euro, które będzie emitowane na Polsacie Sport codziennie o 22:45 (dziś już się zaczyna). Eurosport natomiast nabył prawa do retransmisji spotkań na swoich kanałach. Mi jak na złość ostatnio TVP HD zaczęło źle odbierać i będę musiał to naprawić jak najszybciej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy, żeby Eurosport nabył kiedyś prawa do takiej dużej imprezy (na żywo) albo Ligi Mistrzów, bo to najlepsza stacja jeśli chodzi o komentatorów. Puchar Narodów Afryki stał na wysokim poziomie, a komentarz podczas meczów tenisa to istny majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś specjalnego zdania na temat komentatorów Eurosportu nie mam, ale oglądając Bundesligę był nawet niezły komentarz. Jeśli chodzi o tenisa to rzeczywiście wysoki poziom. Oglądałem ostatnio Roland Garros i mecze komentowane świetnie. W Polsacie jest natomiast Bohdan Tomaszewski, którego głos zna chyba każdy ;] Wracając do piłki to usłyszymy pewnie "Swansnajdera", "Kojta/Kujta", "Czapiego", zabraknie jedynie legendarnego "Puziola" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cech - Strinic, Piszczek, Abate - Elm, Kroos, Van der Vaart, Shirokov - Carroll, Van Persie, Lewandowski

Casillas - Marchisio, Alba, Evra

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Optymistycznie dałem kapitana Lewandowskiemu.
Tym, którzy znają zasady z Fantasy Premier League polecam zapoznać się z zasadami punktowania, bo tutaj są trochę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 21:32, mati285 napisał:

Mi się marzy, żeby Eurosport nabył kiedyś prawa do takiej dużej imprezy (na żywo) albo
Ligi Mistrzów, bo to najlepsza stacja jeśli chodzi o komentatorów. Puchar Narodów Afryki
stał na wysokim poziomie, a komentarz podczas meczów tenisa to istny majstersztyk.


Mnie zawsze niszczą ci od komentowania kolarstwa i Biathlonu.Zabawni są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzykowski i Jaroński. Duet majstersztyk. Tak samo w snookerze Kruk i Jewtuch. Oni wsyscy to są goście, znają się jak łyse konie, inteligentni, "luźni" i spora wiedza. Eurosport ma bardzo dobrych komentatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować