Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2012 o 20:06, Kadaj napisał:

Obrona wyniku i zmiana taktyczna. ;p

Smuda za dużo sie modli do świętej trójcy. Oczywiscie mecz nie jest jakąś kompromitacją, co najwyżej niewykorzystaną szansą, 11 na 10.. Teraz moje pytanie, jak mamy problem 11 na 10 z Grecją to co będzie z Portugalią? Jeśli wychodzą z założenia - aby tylko wyjśc z grupy, to ja nie wiem co oni tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:10, szaryczlowiek napisał:

Chyba tylko ty sie smiejesz,a tym samym reszta smieje sie z Ciebie.Nie wiem czy ogladalimy
ten sam mecz,dla mnie to raczej Grecy sie przewracali a polacy walczyli jak malo kiedy,nie
wiem czemu czepiasz sie pilkarzy z BVB bo piszczek np zagral bardzo dobry mecz,a Kuba
przygasl niestety w drugiej polowie,Lewy wiadomo sam meczu nie wygra.Z takim komentarzem
i podejsciem radze udac sie do serwisu onet.pl gdzie pelno takich "specjalistow"



Prawda jest taka, że cały świat się śmieje z Polski. Smuda trenerek bez matura, ale po studiach. Ale nic to - Widzew doprowadził do LM. Taktyka Polski = taktyka Milanu gdy gra jednym napastnikiem - wszystko na Ibrę - u nas wszystko na Lewandowskiego. A Lewandowski co? Raz mu się udało trafić - większość czasu walił "panu Bogu w okno". I notorycznie się przewracał bez powodu. Grecy się przewracali, ale przynajmniej aby zyskać piłkę za faul/dodatkowy czas. Błaszczykowski - słaby jak w LM. Piszczek - on tam grał w tym meczu? Szczęsny - bez "kumentaża" Rezerwowi dobrzy na Andorę - na Euro się nie nadają - i dobrze, że nie weszli na boisko - skończyłoby się się na 1:3 dla Grecji.
Te nasze gwiazdy są IDENTYCZNE jak gwiazdy "Eńdżela" - ich przydatność ogranicza się do reklamowania gorących zupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:16, qq_MoaR napisał:

Teraz moje pytanie, jak mamy problem 11
na 10 z Grecją to co będzie z Portugalią? Jeśli wychodzą z założenia - aby tylko wyjśc
z grupy, to ja nie wiem co oni tam robią.

Lepiej się martwić Rosją i Czechami, żeby sił wystarczyło na cały mecz (bo umiejętności są), a Portugalia raczej z grupy nie wyjdzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sie zaczęło, potem było coraz gorzej. Na szczęście udało się wywieść remis. Brawa dla Tytonia.
Pan ''''kszyszow" troluje nie tylko tu. jak ci sie nie odoba i masz zamiar tylko hejtowac to wyjdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczyliśmy dziś dwie różne reprezentacje Polski, bardzo dobra gra w pierwszej połowie i tragiczna w drugiej części spotkania. Ciekawe czy nasi tak przycisnęli w pierwszej połowie, że na drugą zabrakło sił (być może przez tą duchotę na stadionie), czy trener Greków tak ich świetnie poustawiał w szatni, czy Polacy przegrali tą druga połowę mentalnie. Cóż, nasz trener chyba uważa, że nie mamy rezerwowych, albo zapomniał spojrzeć na zegarek. Chciał wpuścić Grosickiego na ostatnie sekundy, chyba żeby się zapisał w statystykach i miał prezent na urodziny, ale mecz się skończył.
PS. Świetnym wyczuciem popisałem się na fantasy EURO - do mojej "15" wybrałem dwóch zawodników, którzy dostali dziś czerwone kartki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:21, Mange napisał:

Pięknie sie zaczęło, potem było coraz gorzej. Na szczęście udało się wywieść remis. Brawa
dla Tytonia.
Pan ''''kszyszow" troluje nie tylko tu. jak ci sie nie odoba i masz zamiar tylko hejtowac
to wyjdz


Krytyka boli - twoja sprawa.
To samo mówiłem przed WC 2002 (gdy waliłeś w pieluchy), to samo przez WC 2006 i EU 2008. Wszystko się sprawdza. Polacy są dobrzy tylko w jednym - zgadnim w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:16, qq_MoaR napisał:

> Obrona wyniku i zmiana taktyczna. ;p
Smuda za dużo sie modli do świętej trójcy. Oczywiscie mecz nie jest jakąś kompromitacją,
co najwyżej niewykorzystaną szansą, 11 na 10.. Teraz moje pytanie, jak mamy problem 11
na 10 z Grecją to co będzie z Portugalią? Jeśli wychodzą z założenia - aby tylko wyjśc
z grupy, to ja nie wiem co oni tam robią.

Portugalia raczej nie wyjdzie z grupy z Niemcami i Holandią. Co do naszego meczu, to musisz przyznać, że gdyby nie Tytoń (co prawda specjalista od karnych, tak o nim mówią w Holandii) to byś nie pisał, że to niewykorzystana szansa, tylko właśnie kompromitacja, bo w głupszy sposób to chyba nie można by przegrać. Z optymisty po tym meczu zrobiłem się pesymistą co do wyjścia z grupy, bo cały plan wywalczenia awansu dobrymi meczami z Grecją i Czechami spalił się na panewce. Z Ruskimi będzie bardzo ciężko, a Smuda pokazał, że wszystko co ma to jego "żelazna" 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:24, KrzysztofT napisał:

Krytyka boli - twoja sprawa.
To samo mówiłem przed WC 2002 (gdy waliłeś w pieluchy), to samo przez WC 2006 i EU 2008.
Wszystko się sprawdza. Polacy są dobrzy tylko w jednym - zgadnim w czym?


W narzekaniu i marudzeniu nie ważne co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie dostaliśmy w plecy jak to się ostatnimi czasy na dzień dobry turnieju zdarzało.

A tak co? Grecy widzę nie porzucili swojej taktyki ''murować bramę i czekać na błędy przeciwnika''. Nie wydaje mi się, żeby z takimi Rosjanami czy Czechami mieli coś do powiedzenia.

A my? Koledzy, którzy narzekają na Smudę że zmian nie robił chyba nie pamiętają ostatnich turniejów. Niemal każdy miał własnych ulubieńców i nie robił zmian, gdy były konieczne a jeśli już, to na jakieś indywidua. Taktyka widzę też się nie zmieniła - byle do przodu i może ktoś złapie.

Obraniak nie wiem, co wyprawiał na boisku ale po dwóch wpadkach powinien pójść na ławę. Tytoń miał mega fuksa dzisiaj i mam nadzieję, że z Rosją będzie miał mecz życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem to notoroczynie byl faulowany,a gdy tylko dostla pilke zaraz zjawialo sie przynajmniej 2 obroncow kolo niego,sprawdz sobie statystyki fauli na Lewym,ja ich nie znam ale jestem pewien ze bylo ich najwiecej w calym meczu.Kolego powiem Ci tyle,przywolujesz tutaj forme pilkarzy z LM gdzie tak naprawde cala Borusia grala slabo,myslisz z w BVB graja tylko polacy?cala druzyna grala tam slabo bo wedlug mnie zabraklo im doswiadczenia,za to w lidze gdzie juz byli ograni pokazali ze nie ma na nich mocnych.Przestan sie osmieszac bo widze ze nie masz kszty pojecia o fubolu a chcesz pokazac jaki to z Ciebie nie ekspert i kozak,przestan hejtowac i oferowac tylko pusta krytyke bez zadnych podstaw bo to napewno nie pomaga(chociaz zeby to byla prawda a to tylko Twoja bujna wyobraznia kreowana przez nadumane i zacofane ego)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu ma bolec. przeciez ty tylko obrazasz. wiec twoje argumenty mozna roztrzaskac a kant stolka.

co najlepsze poraz drugi wyciagasz pochopne wnioski ale to dla ciebie typowe juz. ms 2002 pamietam. kolejny raz fail.

pisze z komorki wiec przepraszam normalnych uzytkownikow tego forum za bledy.

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 20:28, NeroNarmeril napisał:

A tak co? Grecy widzę nie porzucili swojej taktyki ''murować bramę i czekać na błędy
przeciwnika''. Nie wydaje mi się, żeby z takimi Rosjanami czy Czechami mieli coś do powiedzenia.

Zgodzę się, Ruskie i Pepiki z nimi pojadą. Zagrali dramatycznie słabo, a potem tylko z kontry, ale z drugiej strony tak Euro 2004 wygrali, a i dziś mogli wygrać.

Dnia 08.06.2012 o 20:28, NeroNarmeril napisał:

Tytoń miał mega fuksa dzisiaj i mam nadzieję, że z Rosją będzie miał mecz życia...

Tytoń, akurat w tym elemencie bramkarskiego rzemiosła jest dobry, gorzej trochę, że w pozostałych jest słabszy. No ale chociaż karne będzie nam bronił w meczu z Rosją ;) a Lewy piękna bramka, szkoda, że reszta ekipy się niedostosowała, prócz Kuby i Piszczka, którzy do 45 minuty grali poprawnie, a w drugiej połowie też ze dwa razy pociągnęli do przodu. Im trzem się chciało, reszta zagrała padakę, bardzo asekuracyjnie. Mimo to setek to mieliśmy w pierwszej połowie ze 3-4, szkoda bardzo tego meczu :/ mężczyzn poznaje się po tym jak kończą, dziś więcej było ich u Greków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... dlaczego mając tak silną prawą stronę Polacy nie przeprowadzili w drugiej połowie żadnej akcji ofensywnej tą stroną? To pytanie pewnie pozostaje bez odpowiedzi. Nie moge tego po prostu zrozumiec. Człowiekiem meczu bez wątpienia, jeżeli nie liczyc zmarnowanego karnego powinien zostac Karagounis.

Co do naszej drużyny: Brakuje lidera. Nie ma kogos kto poprowadziłby drużynę w trudnych chwilach. Brak ognia, brak jaj. Z Rosjanami pewnie trudne chwile będą. Wtedy się okaże czy jest żelazo w tych słowach które mówiły o wyjściu z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A apropo Wojtka,mysle ze po tym meczu troche ochlonie jego ego i zrozumie ze na drodze do wielkiej kariery czeka go jeszcze wielka ciezka praca,niestety ale w obu sytuacjach braklo mu nic innego a doswiadczenia dlatego wszyscy dobrze mowili ze w jego miejsce powinnien byc nikt inny a Artur Boruc(no moze jeszcze niezastapiony Jerzy;)).

Rowniez mysle ze nalezy wyroznic w tym meczu Eugena Polanskiego ktory odwalil kawal dobrej roboty w odbiorze pilki,az oczom nie wierzylem gdy co Grecja tracila pilke przejmowal ja wlasnie rzekomy Pan naprawde brawa

Paoromysle ze Murawski zagral za bardzo asekuracyjnie bo tylko odgrywal pilki do tylu i nie dostosowal sie do poziomu swojego kolegi z pozycji wlasnie Eugena no nic brawa dla bialo czerwonych bo zasluzyli mimo co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować