Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 21:00, vonArnold napisał:

Zgodzę się, tylko kto zamiast Torresa? Pedro bez formy? Navas też nie powala. A Llorente?
Sam nie wiem. Brak Villi bardzo daje we znaki niestety.



No niestety tą lukę ciężko tu wypełnić, swoją drogą może warto było przed euro rozejrzeć się gdzieś za jakimś ambitnym młodziakiem w dobrej formie ?
Bo to co dziś robił Torres to było dno i metr mułu [kilka lat wstecz nikt by gościa nie zatrzymał, to jest teraz cień człowieka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po najnudniejszym meczu tych mistrzostw, przy którym trzymało mnie tylko trzymanie kciuków za Italię, spotkanie Irlandii z Chorwacją jest miłą odmianą - grają szybko, dynamicznie i fajnie się to ogląda. Oby w 2 połowie tempo nie siadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 22:43, MisticGohan_MODED napisał:

Mecz Irlandii z Chorwacją póki co najlepszy na tym turnieju :]

Lepszy był Rosja - Czechy, a to dlatego, że była szybsza gra, sporo sztuczek ze strony Ruskich, ale dzisiejszy na drugim u mnie :) Warto dodać, że mecz naszych grupowych rywali, nie był wcale tak jednostronny jak na to wskazuje wynik. A druga linia Czechów dawała rady, brakowało tylko napastnika z prawdziwego zdarzenia, no i Cech nie miał dobrego dnia, praktycznie nic nie obronił, a od takiego bramkarza wymaga się wręcz by z 1 lub 2 beznadziejne sytuacje wybronił.

Mecz Hiszpanii z Włochami rozczarował (podobno trawa nie była zbyt śliska wg graczy Barcelony, a jak ;P), podobnie jak wczorajszy szlagier Niemcy-Portugalia.

Póki co najpiękniej grają Rosjanie i Chorwaci i im zła trawa, deszcz i inne rzeczy nie przeszkadzają :)

Jutro inny klasyk Francja gra z Anglią. Patrząc na poprzednie szlagiery, ten też może rozczarować, oby nie, stawiam na Francję, bo Anglicy są w rozsypce, bez zawieszonego Rooneya jeszcze. Ciekawie też będzie w ostatnim meczu Ukrainy ze Szwecją, spodziewam się remisu. Gol Ibry, oraz jakaś kontrowersyjna sytuacja na korzyść Ukrainy i będzie 1:1 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 21:04, Pietro87 napisał:

Bo to co dziś robił Torres to było dno i metr mułu [kilka lat wstecz nikt by gościa nie
zatrzymał, to jest teraz cień człowieka]

Ale go dzisiaj Buffon zrobił ;D no ale tak to jest jak ciągle się chce robić ten sam unik, który wszyscy po 100 razy widzieli w wykonaniu Torresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to mecze na polskich stadionach obfitują w bramki. Dotychczas w 4 meczach strzelono ich 13. Na Ukrainie na razie 2 w 2 meczach. Zobaczymy czy jutro spróbują przegonić nasze boiska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 22:44, Kadaj napisał:

Ciekawe którego z faworytów grupy Chorwaci odeślą do domu. :D

Wydaje mi się, że żadnego. Zagrali świetnie, ale na tle słabiutkich Irlandczyków. Z Hiszpanią i Włochami tak łatwo nie będzie, oczywiście mam nadzieję, że uda się Chorwatom jakąś niespodziankę sprawić, ale sądzę, że to jednak faworyci tej grupy awansują. Irlandczycy zaś to najsłabiej grająca drużyna w tym turnieju, pokazali strasznie archaiczną piłkę, niestety podobnej gry (i chyba też podobnego wyniku) spodziewam się dziś po Anglikach.

Nie zgadzam się też, że mecz Hiszpania-Włochy rozczarował. Ktoś oczekiwał po tym spotkaniu ofensywnej gry i gradu bramek? Naprawdę? Dla mnie mecz był dużo lepszy niż się spodziewałem, zwłaszcza w drugiej połowie. Znacznie gorszy był mecz Niemców z Portugalią, co dla mnie było mega rozczarowaniem, bo spodziewałem się (zwłaszcza po Niemcach) dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sie bałem o murawe w Poznaniu a to wyszło że w Gdansku był problem i to spory.
Piekne stadiony ale szkoda ze zaden nie jest podstosowany do zawodów lekkoatletycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 09:14, karolekx23x napisał:

Piekne stadiony ale szkoda ze zaden nie jest podstosowany do zawodów lekkoatletycznych.


Jest takie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do dupy. Stadiony z bieżnią są beznadziejne. Najlepsze stadiony mają murawę tuż obok trybun, wtedy lepiej widać, słychać i jest atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 09:14, karolekx23x napisał:

To ja sie bałem o murawe w Poznaniu a to wyszło że w Gdansku był problem i to spory.


Z tego co pamiętam to już nie wina Polaków, tylko UEFA, która załatwiała murawę na wszystkie stadiony.
Swoją drogą Hiszpanie chcieli ją podlać, ale Włosi się nie zgodzili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jako wieloletni fan reprezentacji Anglii z każdym kolejnym wielkim turniejem coraz bardziej tęsknię za epoką Svena "nie umiem wygrać ze Scolarim" Erikssona, kiedy to drużyna dochodziła do ćwierćfinałów na wielkich imprezach, odpadając po wyrównanych meczach, często dość pechowo. Dziś z "liczę na medal" zostało "mam nadzieje, że Francuzi będą się powoli rozkręcać na Euro"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość powiedzieć, że Anglicy całą swoją nadzieję upatrują w 18-letnim Oxladzie-Chamberlainie, który ma według doniesień prasowych wyjść w pierwszym składzie. Piłkarz utalentowany, ale czy gotowy, by udźwignąć taką presję na swoich barkach? Wątpliwe. Przy całej mojej sympatii dla Anglików dziś stawiam na Francję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy pare postów temu wspomnieli że mecz Irlandii z Chorwacją na razie najlepszy. Mnie właśnie ten mecz nudził, ciężko mi się go oglądało. Najlepsza to chyba była atmosfera na tym meczu ze wszystkich innych ( nie licząc meczu Polaków). Fakt padły 4 bramki ale jakoś gra nie wyglądała wg mnie za ciekawie.

Dzisiaj Francja vs Anglia. Coś czuję że Francuzi się przejadą po tych rasistach:) Mają dobrze ułozony zespół z dobrym trenejro, i są dla mnie jednym z faworytów. Anglicy to totalna niewiadoma wg mnie. To może być totalna klapa albo największe zaskoczenie turnieju. Będzie dobry mecz bo jakby nie patrzeć dwaj odwieczni rywale więc będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak większość myślę, że dziś Francja zwycięży z Anglią. Ekipa Anglii ma dziury i słaby skład na tle innych wielkich drużyn. Francja ponadto ma kilku ciekawych graczy. Rami w tym sezonie grał dosyć ciekawie, M''Vila to wschodząca gwiazda i Giroud zachwycił swoimi bramkami wielu kibiców. Menez też może coś ciekawego wznieść do gry Trójkolorowych. Do tego piłkarze z renomą, czyli Benzema, Nasri, Ribery. Liczę na dobre widowisko, bo czuć mały niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować