Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2012 o 16:18, Budep napisał:

Nudne to Euro. Oglądam, ale brakuje porywających widowisk.


Ja już oglądałem kilka wielkich turniejów i mogłem w ciemno stawiać, że na początku nie będzie pięknych meczy. Nigdy nie ma. Losowanie też sporo ustawiło, bo gdyby Włosi grali z Hiszpanami i Anglicy z Francuzami w ostatniej kolejce (szczególnie gdyby tylko jedni mieli pewny awans, a drudzy jeszcze nie), a nie w pierwszej (gdzie wszyscy grają tak byle tylko nie przegrać), to byłoby więcej ciekawych widowisk. Takie turnieje zwykle ożywają na koniec fazy grupowej i w fazie pucharowej, kiedy panuje już zasada, że wszystko albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudy, wybitne, az zmuszam się do dalszego ogladania. Obstawialem wynik 1:1. Republika Francuskiej Afryki Zachodniej, ani Rasistowskie Kolonie Brytyjskie nie zachwycają, może ożywia się jak pograją ze Szwedami.
Zresztą, kibice też zasypiają.

Mnie co innego trąci - pustki na stadionach w Ukrainie. Podejrzewam, ze to wina odległości, infrastruktury i małej bazy hotelowej, raczej kampania bolshevik broadcasting company nie okazała się skuteczna. Szkoda, ze w Polsce takie małe są areny, z pewnością więcej chętnych by się znalazło. No i ten narodowy, najdroższy w świecie, a nie mieści choćby 2/3 tego co Camp Nou :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedosyt, jak Francuzi chcieli strzelić bramkę to strzelili, a potem atakowali, ale już bez takiego przekonania i remis, który można było przewidzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:30, vonArnold napisał:

Nudy, wybitne, az zmuszam się do dalszego ogladania. Obstawialem wynik 1:1. Republika
Francuskiej Afryki Zachodniej, ani Rasistowskie Kolonie Brytyjskie nie zachwycają, może
ożywia się jak pograją ze Szwedami.

Nie jest tak źle. Wczoraj było dużo nudniej w Gdańsku.

Dnia 11.06.2012 o 19:30, vonArnold napisał:

Szkoda, ze w Polsce takie małe są areny, z pewnością więcej
chętnych by się znalazło. No i ten narodowy, najdroższy w świecie, a nie mieści choćby
2/3 tego co Camp Nou :/

Tak, wybudujmy stadion na 70 tysięcy, a po Euro go wysadźmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:57, filip29 napisał:

>
Nie jest tak źle. Wczoraj było dużo nudniej w Gdańsku.
>


Mnie akurat wczorajszy mecz dużo bardziej ciekawił, tutaj praktycznie spałem, a wczoraj jednak Włosi potrafili rozruszać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ślamazarnie Francuzi rozgrywali tą piłkę. Niby przeważali, ale grali jakoś bez pomysłu co po części wynika z tego jak bronili się Anglicy, ale spodziewałem się więcej po Trójkolorowych. Anglicy tak jak można było przewidzieć. Dobrze z tyłu, słabo z przodu. Dobry mecz Gerrarda i Parkera, nieźle Chamberlain, który robił trochę szumu w środku. Na pewno to piłkarze Hodgsona mogą być bardziej zadowoleni z tego rezultatu. Ogólnie mecz słaby, a szkoda, bo pierwsza połowa wyglądała obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 19:30, vonArnold napisał:

Nudy, wybitne, az zmuszam się do dalszego ogladania. Obstawialem wynik 1:1. Republika
Francuskiej Afryki Zachodniej, ani Rasistowskie Kolonie Brytyjskie nie zachwycają, może
ożywia się jak pograją ze Szwedami.
Zresztą, kibice też zasypiają.

Takie już są te pierwsze mecze w dodatku między zespołami które chcą wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Mam nadzieję, że w drugiej kolejce będzie więcej ciekawych spotkań. Narazie mecze najlepszych wiały w 80% nudą.

Dnia 11.06.2012 o 19:30, vonArnold napisał:

Mnie co innego trąci - pustki na stadionach w Ukrainie. Podejrzewam, ze to wina odległości,
infrastruktury i małej bazy hotelowej, raczej kampania bolshevik broadcasting company
nie okazała się skuteczna.

Ja tak bym się bał na Ukrainę wyruszyć. Pewnie jak większość kibiców. Jednak Polska jest bardziej cywilizowana XD

Dnia 11.06.2012 o 19:30, vonArnold napisał:

Szkoda, ze w Polsce takie małe są areny, z pewnością więcej chętnych by się znalazło. No i ten narodowy, >najdroższy w świecie, a nie mieści choćby 2/3 tego co Camp Nou :/

I kto by potem utrzymywał takie kolosy ?

Co do meczu to Anglia mnie zaskoczyła, myślałem, że będą kompletnie rozbitą drużyną, a oni pokazali solidna obronę, waleczność i jedność drużyny. Nie można ich lekceważyć. W kolejnych meczach wolałbym Younga na Pomocy. Tak jak gra u nas. Pewnie po powrocie Roo tam zawita.

W następnym meczu stawiam na szwedów. 2:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 09:14, karolekx23x napisał:

To ja sie bałem o murawe w Poznaniu a to wyszło że w Gdansku był problem i to spory.
Piekne stadiony ale szkoda ze zaden nie jest podstosowany do zawodów lekkoatletycznych.

Luknij sobie na stadion w Kijowie podczas meczu Ukraina-Szwecja.. obiekt uniwersalny, ale jednocześnie beznadziejny do oglądania piłki nożnej. Kibice są daleko od boiska i sytuacje pod bramką przeciwną ledwo widać, jak ktoś siedzi na trybunie za bramką. Ja tam wolę by stadiony były typowo piłkarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kopanina w Kijowie, póki co najgorszy mecz (już Polska-Grecja chyba lepszy był, sytuacje były, emocje, kontrowersje), jedyna godna odnotowania akcja to kiedy Ibra, cały mecz niewidoczny prócz tej akcji, gdy trawił w słupek. Dwie chyba najsłabsze drużyny, Szwedzi zawodzą, Ukraińcy próbują, ale pełno strat z obu stron, obie drużyny grają na aferę, no poziom bardzo niski, a jak będzie 0:0 to będzie pierwszy mecz bez bramek, oby się obudzili, bo kiepsko to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selekcjoner reprezentacji Polski zdecydował, że Dariusz Dudka a nie Maciej Rybus rozpocznie wtorkowy mecz z Rosją - dowiedział się Polsat News.

Będzie cholernie ciężko. Dudka, Polanski, Murawski razem na boisku to zły omen. Oni nic nie potrafią z przodu pograć. Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:45, Smooqu napisał:

Selekcjoner reprezentacji Polski zdecydował, że Dariusz Dudka a nie Maciej Rybus rozpocznie
wtorkowy mecz z Rosją - dowiedział się Polsat News.

Będzie cholernie ciężko. Dudka, Polanski, Murawski razem na boisku to zły omen. Oni nic
nie potrafią z przodu pograć. Ehh.

Będziemy grać z kontry, głównie prawą stroną Piszczek, Błaszczu, Lewy, ew. Obraniak, na nic więcej nie ma co liczyć, obrona Częstochowy, może jakiś stały fragment gry, ale jak wygramy to styl nie będzie miał znaczenia :)
Dudka trochę wzmocni defensywę, bo Arszawin, Dzagojew inaczej by rozklepali Perkisa, Wasyla czy Benisza. Oby nie było tak jak na Mundialu z Niemcami, co się broniliśmy cały mecz a nam strzelili w 90 minucie :/ Ważny jeszcze będzie wynik Grecja-Czechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 20:06, Mange napisał:

I kto by potem utrzymywał takie kolosy ?


Jak u mnie w rodzinnym mieście, rządząca partia złodziei postawiła kibel miejski za 0,5 miliona, to kasa z pewnością by się znalazła, o ile nie kreatywna, czy w zasadzie lewa ksiegowość.

Co do meczu kolejnego.
Chciałbym, żeby Polska tak zagrąła jak Ukraina. I IMO Szwecja > Grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Szewczenko powinien być wzorem dla Lewandowskiego. Świetny piłkarz. A Ukraina zagrała tak jak oczekiwaliśmy od Polski, a mieli mocniejszego przeciwnika. Brawo dla współ-gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz się zrobił w drugiej połowie :) po golu Ibry mówiłem sobie, ale z niego kozak, niewidoczny, a bramkę strzelił z niczego, ale co potem zrobił Szewa... zawstydził Ibrę, strzelającego jeszcze z rzutu rożnego, gdy ten go krył. Jak Andrij strzelał pierwszą bramkę to się trochę wzruszyłem aż, przy drugiej byłem mega zdziwiony, ale to jest właśnie wielki piłkarz, takich jest już coraz mniej, brakuje mi na Euro takich piłkarzy jak Raul, Del Piero, ale dobrze, że jest chociaż Szewczenko :) Fory dla nas jako gospodarza się kończą, Ukraina bliżej awansu i już sędziowie nie będą nam pomagać, prędzej Ukrainie pomogą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:51, Paoro napisał:

Będziemy grać z kontry, głównie prawą stroną Piszczek, Błaszczu, Lewy,


Rosjanie świetnie o tym wiedzą. Wystarczy, że wzmocnią swoją lewą flankę i będzie kupa.

Dnia 11.06.2012 o 21:51, Paoro napisał:

Dudka trochę wzmocni defensywę, bo Arszawin, Dzagojew inaczej by rozklepali Perkisa, Wasyla czy Benisza.


Dudka IMO nic nie pomoże. Wymieniłbym całą trójkę naszych defensywnych pomocników na jednego Makelele w formie.

Nasza lewa strona będzie w tym meczu żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaobczyliśmy przed chwilą najlepszy "come back" póki co na tych mistrzostwach. Po piwerszej połowie mecz wyglądał na 0:0, choć już przed przed przerwą gra się nieco ożywiła. Później po golu Ibry na pocztku drugiej połowy wydawało się, że Szwedzi mają ten mecz w garści, tymczasem to co zrobił Szewczenko - najwyższa klasa, dwie wrzutki i dwa gole w krótkim odstępie czasu, to się nazywa skuteczność. W końcówce Szwedzi mogli wyrównać ale nie popisali się skutecznością i Ukraina może świętowac pozycję lidera.
Szwecja będzie miec już bardzo trudno o wyjście z grupy, za to Ukraina wydaje się, że jeśli teraz złapie wiatr w żagle, to może pokusić się o awans kosztem któregoś z faworytów grupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 22:58, Wszystkozajete napisał:

tymczasem to co zrobił Szewczenko - najwyższa klasa, dwie wrzutki
i dwa gole w krótkim odstępie czasu, to się nazywa skuteczność.

W dodatku zagrał prawie cały mecz i nieźle go wytrzymał kondycyjnie. A przecież przedtem się mówiło, że będzie wchodził na końcówki, na 20 - 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować