Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kurczę, postawiłem stówkę na 2:1 Portugalii i obeszłem się smakiem.
Chociaż zapłacić stówkę, by zobaczyć jak żelek partaczy akcję za akcją (przede wszystkim bodajże 77 min - sam na sam) - bezcenne xD

Troszkę nastrój poprawia wygrana 1:1 z wczoraj, tamtejsza postawiona stówka się z nawiązką zwróciła. Ale chyba starczy zakładów, zbyt ryzykowne, skoro Porto gładko z 2:1 zrobiło 3:2.

Liczę, że Pomarańcze troszkę się postawią i mecz z Deutschami nie będzie tak nudny jak ich ostatnie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o emocje i dramaturgię to zdecydowanie najlepszy mecz turnieju (nie licząc naszych oczywiście). Ależ musiał Ronaldo odetchnąć z ulgą po golu Vareli. Miejmy nadzieję, że - jak to przedstawiają media- to była faktycznie tylko przystawka przed daniem głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było dla grupy, gdyby Niemcy nawiązali do ostatnich tradycji - za Löwa zawsze przegrywają drugi mecz w grupie na turniejach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 20:35, Kadaj napisał:

Fajnie by było dla grupy, gdyby Niemcy nawiązali do ostatnich tradycji - za Löwa zawsze
przegrywają drugi mecz w grupie na turniejach. ;p

Na razie na przegraną Niemców się nie zapowiada.

Gomez razy 2 i Niemcy w 40 minucie prowadzą już 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Gomez idzie na króla strzelców, a Holendrzy - dno. Portugalczycy wyglądali na tle Niemców znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holendrom już chyba można podziękować za udział w turnieju. Chyba, że zdąży się cud, a druga połowa sprawi, iż zobaczymy najlepszy mecz mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holandie padaka zupełna, nie wiem, co Van Persie robi na murawie, jak nie zmnieni go zaraz na początku 2 połowy na Huntelaara to chyba GG.
A Niemcy? Rozkręcili się i sądzę, że mają szanse na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Holandia poza turniejem. W sumie szkoda, zawsze podobała mi się ich gra, ale na tym turnieju coś im nie poszło... Mam nadzieję, że z grupy B awansuje Portugalia, Niemcy są już raczej pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 22:42, NeroNarmeril napisał:

Pierwszy raz widzę, żeby drużyna z dwoma porażkami jeszcze miała szanse na awans... Holandia
musi sklepać Portugalię dwiema bramkami a Niemcy wygrać z Danią.

Albo Dania wygrać 2 bramkami z Niemcami, wtedy wchodzą Holandia i Dania :-)
Ale mecz ładny. Żałuję tylko, że za mało piłek dostawał Podolski. Zresztą on jakby nie za bardzo szukał gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 22:49, A-cis napisał:

Albo Dania wygrać 2 bramkami z Niemcami, wtedy wchodzą Holandia i Dania :-)


Ciekawe jak, skoro Niemce już 6 punktów mają. Według twojego pomysłu wtedy Niemcy i Dania mają po 6 punktów, a Holandia ledwo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 22:49, A-cis napisał:

Albo Dania wygrać 2 bramkami z Niemcami, wtedy wchodzą Holandia i Dania :-)


Jakim cudem, skoro Niemcy mają 6 punktów, a Holandia 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że nikt jeszcze nie ma zaklepanego awansu, przynajmniej nie będzie wrzucania rezerw na ostatnie mecze jak 4 lata temu i zapowiadają się emocje do samego końca. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 21:37, NeroNarmeril napisał:

Kurde, co to ma być, że najlepszy strzelec Bundesligi siedzi na ławie, a padaka van Persie
gra od pierwszej minuty? Myślałem, że tylko Smuda ma dziwne pomysły na skład.

Może dlatego, że padaka Van Persie jest królem strzelców Premier League, która jest lepsza od Bundesligi.
No ale co by nie mówić obaj grają słabo i obaj mają problemy z własnym ego.
Szkoda mi Sneijdera, bo nawet przy całej drużynie ciągnącej go w dół gra świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holendrzy mimo zerowej zdobyczy punktowej po dwóch meczach wciąż z szansami na awans i to całkiem realnymi. Powiedzmy sobie szczerze Niemcy na 99% Danię ograją (niestety, ale piłkarze Olsena raczej zaprzepaścili szansę na awans wczorajszym meczem z Portugalią), a wtedy wszystko w nogach Oranje. Muszą pokonać Ronaldo i spółkę przynajmniej dwoma bramki. Jedno jest pewne, że szykują się spore emocje w ostatniej kolejce i grupa śmierci w końcu pokazała, że zasługuje na swoją nazwę, bo wczoraj obejrzeliśmy dwa świetne widowiska.

News niezwiązany z Euro: Harry Redknapp nie jest już trenerem Tottenhamu. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony Redknapp wiele dla tej drużyny zrobił. Za jego kadencji grali najładniejszą piłkę od dawien dawna, awansowali do LM i zagrali w ćwierćfinale. Z drugiej strony nie da się ukryć, że to na niego trzeba zrzucić odpowiedzialność za to co stało się ze Spurs w tym sezonie. W pewnym momencie mieli trzecie miejsce, 13 punktów przewagi nad Arsenalem i realną szansę na włączenie się do walki nawet o mistrzostwo, a ostatecznie ligę skończyli czwarci co nie dało im nawet LM. Możliwe, więc, że Harry się wypalił. Ja jednak uważam, że to krok wstecz dla Kogutów, choć oczywiście duże znaczenie ma to kto zostanie jego następcą i jak na te zmiany trenerskie zareagują najważniejsi zawodnicy.

Dużo lepszą decyzję podjęto w Chelsea, gdzie Roberto Di Matteo podpisał dwuletni kontrakt. Chyba każdy się zgodzi, że w pełni zasłużył sobie na to, by dostać szansę już nie jako trener tymczasowy, choć jak gdzieś przeczytałem od czasów Mourinho wszyscy trenerzy w Chelsea są tymczasowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oranje nie mają szans wygrac z Portugalią.
Zszokołała mnie ich beznadziejna gra z Niemcami. Zero walki. Gapili się jak słupy na piłkę rogrywaną przez Niemcy. Bardzo dużo niecelnych podań i głupich strat piłek. Faule i statyczna gra. Bardzo mi się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować