Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2012 o 22:37, NeroNarmeril napisał:

Trza było nie zraszać trawy. 4:0 i Irlandia do domu :/

I przewiduję wałek w meczu Hiszpania - Chorwacja... Im wystarcza remis, żeby Włochów
wywalić.

Chyba ,że Włosi wygrają z Irlandią minimum 2 golami to wtedy Chorwacja pojedzie do domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2012 o 22:39, MisticGohan_MODED napisał:

Chyba ,że Włosi wygrają z Irlandią minimum 2 golami to wtedy Chorwacja pojedzie do domu
;/


Byłoby miło bo Chorwatów jakoś nie mogę ździerżyć. Póki co jednak moje typy na to Euro się z rzadka sprawdzają. Oby najważniejszy pozostał bez zmian w sobotę wieczorem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Irlandzkich kibiców, pomimo bardzo niekorzystnego wyniku wspierali zespół do końca. Oby Włosi stracili z nimi punkty, bo wolałbym Chorwację w 1/4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 22:39, MisticGohan_MODED napisał:

Chyba ,że Włosi wygrają z Irlandią minimum 2 golami to wtedy Chorwacja pojedzie do domu
;/


Z Barotellim na szpicy to oni w życiu dwóch bramek nie zdobędą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten mecz i zęby mi zgrzytału z bólu. Ten Trzeciak nie powinien komentować meczów Hiszpanii bo kompletnie się go słuchać nie da.

Irlandia to najgorszy zespół na EURO. Kompletnie bez pomysłu 2 mecz grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holandia już odpadła z turnieju prawdę mówiąc.
Chorwaci w zasadzie też.

Sytuacja w grupie C:
Hiszpanie, Chorwaci po 4
Włosi 2

Włosi grają z Irlandią = 5 pkt
Hiszpanie zmotywowani by wygrać, bo remis zbyt ryzykowny = 7;4 dla Chorwacji
Niespodzianki raczej nie będzie, wątpię w zwycięstwo kratkowanych, remis raczej mało prawdopodobny.

Szkoda, fajnie grają, nie mają głupka ballona w drużynie, wolałbym ich widzieć w 1/4 zamiast Włochów. Cóż, piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 22:53, vonArnold napisał:

Włosi grają z Irlandią = 5 pkt
Hiszpanie zmotywowani by wygrać, bo remis zbyt ryzykowny = 7;4 dla Chorwacji
Niespodzianki raczej nie będzie, wątpię w zwycięstwo kratkowanych, remis raczej mało
prawdopodobny.


Jeżeli będzie remis bramkowy powyżej 1-1, to Włosi i tak odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Gdybyśmy to my przegrali 0:4 z Hiszpanią to byłyby gwizdy, wychodzenie ze stadionu etc. A po meczu różni "eksperci" mówiliby o hańbie, kompromitacji i podawaliby Smudę do dymisji. Czasem po prostu gra się z przeciwnikiem, który jest na nieosiągalnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie MŚ w RPA 2010. Co by było na stadionie słychać zamiast śpiewu? BZZZZZZZZZZZZZZZZZ... Hehehe :P

Pod wieloma względami najgorsza impreza sportowa jaką oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pamiętam. Nawet Youtube dodał wtedy specjalny przycisk z dźwiękiem wuwuzeli, jakby komuś było mało i chciał też poczuć "atmosferę" poza meczami. Pamiętam też, że wszyscy bali się czy ta moda nie przeniesie się na europejskie stadiony, całe szczęście bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 14:40, NeroNarmeril napisał:

Z innej beczki. Wiadomo, jakie mecze tv pokaże, skoro w ostatniej kolejce wszystkie są
o tej samej godzinie?

Oba mecze jednocześnie - tzn. jeden będzie na TVP1, a drugi w tym samym czasie na TVP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom komentarzy jest ogólnie żałosny, jak to u TVP bywa.
Z Darkiem Szpakowskim na czele. Bardzo mnie zaciekawił nowy piłkarz Irlandczyków, niejaki McGiven, parę razy pojawił się na lewej stronie według Darka. Standardowe pomyłki przy wymawianiu nazwisk to klasyka tego Pana.
Także nieznajomość tego kto gra w jakiej lidze i czy w ogóle w swoim klubie występuje.

Bardzo mnie rozbawił mecz Włochy - Hiszpania.
Nie wiem kto wtedy akompaniował Darkowi, ale w pewnym momencie poszło podanie do Cassano, wyłapane przez Casillasa.

DSZ "Długie podanie do Cassano....i pewnie Iker Casillas"
Zbliżenie kamery na Di Natale

Cisza. Cisza. Cisza.

Po chwili ten drugi "To był Di Natale"

Cisza.

Wkurwiony Darek "Przepraszam, Di Natale". To mu młokos dogadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 15:54, Diverso napisał:

Bardzo mnie rozbawił mecz Włochy - Hiszpania.
Nie wiem kto wtedy akompaniował Darkowi, ale w pewnym momencie poszło podanie do Cassano,
wyłapane przez Casillasa.

Mnie w tym meczu mocno irytowało dziesięciokrotne powtórzenie "Manchester SITY" :D

Najlepiej w Tvp komentuje moim zdaniem.. Żewłakow. Wie o czym gada i chociaż troche się jąka to da się go słuchać. Szkoda, że Zimoch nie komentuje tych mistrzostw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeciak i jego zachwyty nad klepaniem Hiszpanii. Ja tu prawie śpię w fotelu, a on podekscytowany jak dziecko :)

W grze Hiszpanii brakuje mi szybkości trochę i kogoś kto zamiast ciągle szukać podania zagrałby trochę egoistycznie. Czyli to co robią Messi czy Ronaldo. Za mało gry skrzydłami. Mimo, że uwielbiam Xabiego to bym go zdjął z boiska i w jego miejsce np. Navasa wprowadził.

Del Bosque zbytnio Guardiolę naśladuje, a zapomina, że nie ma Messiego w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 15:54, Diverso napisał:

Cisza. Cisza. Cisza.
Po chwili ten drugi "To był Di Natale"

Normalnie Szpakowski (i Szaranowicz jeżeli coś komentuje) nigdy nie przyznaje się do błędu tylko pomija milczeniem, albo wykręca kota ogonem. Że (od że się zdania nie zaczyna) mu o coś innego chodziło :-)
A mnie jeszcze co innego śmieszy. W ostatnich meczach Szpaku, po różnych akcjach piłkarzy, bez przerwy używa określenia: odczytał to (lub przeczytał to), w sytuacji kiedy piłkarz przewidział przebieg podania.
Wygląda, że Szpaku sam nauczył się czytać i słówko mu się spodobało.

EDIT. Wyglada na to że Ukraińcy nawalili jako organizatorzy i nie zabezpieczyli właściwej pogody w Doniecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:05, A-cis napisał:

EDIT. Wyglada na to że Ukraińcy nawalili jako organizatorzy i nie zabezpieczyli właściwej
pogody w Doniecku :-)

Przerwanie meczu piłkarskiego z powody pogody to sytuacja dość niecodzienna. Na tak wielkim turnieju chyba widzę to po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować