Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2012 o 00:05, BoloMaster napisał:

zespoły które zmierzą się z Hiszpania pewnie wyciągna odpowiednie wnioski i zdołają ich
pokonać:) A Niemcy to jak narazie główny kandydat do tytułu:)


Okaże się. Niemcy równie dobrze mogą się rozbić o grecki mur. Grecy już pokazali, że są ekspertami w fartownym wygrywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You''ll never beat the Irish... Święta prawda, ich nie da się pokonać. Zazdroszczę Irlandii takich kibiców, żałuję że nie mieszkam w miastach, gdzie Irlandczycy zawitali. To muszą być genialni ludzie. Życzę im z całego serca kilku dobrych graczy i coraz lepszej drużyny. Może któreś Euro właśnie tam? To dopiero byłaby impreza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 00:29, JayL napisał:

Może któreś Euro właśnie tam? To dopiero byłaby impreza. :D

Pewnie kiedyś tam zorganizują EURO, ale jak znam życie na spólkę z UK (jak w przypadku Austrii i Szwajcarii). A co do kibiców, świetni ludzie. Szkoda tylko, że tak ich mało zawitało do stolicy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 00:29, JayL napisał:

You''ll never beat the Irish... Święta prawda, ich nie da się pokonać. Zazdroszczę Irlandii
takich kibiców, żałuję że nie mieszkam w miastach, gdzie Irlandczycy zawitali. To muszą
być genialni ludzie. Życzę im z całego serca kilku dobrych graczy i coraz lepszej drużyny.
Może któreś Euro właśnie tam? To dopiero byłaby impreza. :D

Jak to ludzie, też nie są idealni, w tv widać jak pięknie śpiewają itd. Z tego względu, że dwa mecze ich repra rozgrywała w Poznaniu, to często ich widywałem, oczywiście bez względu na to czy grali z Chorwacją czy Włochami (wczoraj), to oni przeważali na Starym Rynku, w strefie czy na stadionie. Mało tego cały rynek był zielony już dzień wcześniej przed meczem (niektórzy chyba nie mieli noclegu i noc spędzali w pubach). Ogólnie w porządku się zachowywali i mega się bawili, widać było, że dużo kasy zostawili w Polsce, no na pewno najwięcej z tych trzech goszczących w Poznaniu reprezentacji. Zresztą spotkałem się z taką wypowiedzią Irlandczyka, że fajnie jest w Polsce, bo tanie piwko (ceny wbrew pozorom nie wzrosły, chyba że hoteli), mało tego stać go na taksówki, a w Irlandii jest bezrobotnym w tej chwili, ale chociaż dzięki temu miał czas pojechać do nas na Euro, no i przede wszystkim mamy pięknie kobiety. To podkreślali wszyscy Irlandczycy na każdym kroku, jak nie tak w rozmowie, to zachowaniem, jak szła jakaś dziewczyna to klaskali, buczeli.. niektórzy przyjechali przygotowani z transparentami?! "Szukam żony" i nr tel pod spodem.. Ogólnie z tego względu wyszli na prymitywów, przede wszystkim przed Polkami, bo tak było to wszystko nawet zabawne, ale jak zobaczyłem kibicki z Irlandii to się nie dziwię, że byli tak oczarowani naszymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od podejścia. Jak dla mnie nie na prymitywów, ale na pokręconych, pozytywnych ludzi. ;P Bardziej to zabawne niż żenujące. Pewnie i wśród nich znajdą się jakieś wyjątki, ale jednak jako cała społeczność zostawią chyba najlepsze wrażenie ze wszystkich krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 12:10, JayL napisał:

Zależy od podejścia. Jak dla mnie nie na prymitywów, ale na pokręconych, pozytywnych
ludzi. ;P Bardziej to zabawne niż żenujące. Pewnie i wśród nich znajdą się jakieś wyjątki,
ale jednak jako cała społeczność zostawią chyba najlepsze wrażenie ze wszystkich krajów.

Napisałem, że było to bardziej zabawne, ale moje znajome, uwierz mi, inaczej to odbierały. Może po prostu tak się oburzały i mówiły o Irlandczykach jako obleśnych, tak dla zasady :P Ja w każdym bądź razie podobnie to odbierałem jak ty, że chłopaki się najeb... i robią sobie śmiechy. Nawet wtedy kiedy wychodząc z jakiejś knajpy, ściągali gacie i podnosili te swoje sukienki (tak a propos myślałem, że to Szkoci je noszą..), pokazując swoje cztery litery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 11:38, Paoro napisał:

Zresztą spotkałem się z taką wypowiedzią Irlandczyka, że fajnie jest w
Polsce, bo tanie piwko (ceny wbrew pozorom nie wzrosły, chyba że hoteli), mało
tego stać go na taksówki, a w Irlandii jest bezrobotnym w tej chwili, ale chociaż
dzięki temu miał czas pojechać do nas na Euro, no i przede wszystkim mamy pięknie
kobiety. To podkreślali wszyscy Irlandczycy na każdym kroku, jak nie tak w rozmowie,
to zachowaniem, jak szła jakaś dziewczyna to klaskali, buczeli.. niektórzy przyjechali
przygotowani z transparentami?! "Szukam żony" i nr tel pod spodem.. Ogólnie z tego
względu wyszli na prymitywów, przede wszystkim przed Polkami, bo tak było to
wszystko nawet zabawne, ale jak zobaczyłem kibicki z Irlandii to się nie dziwię, że
byli tak oczarowani naszymi dziewczynami.

Wiesz, kwestia urody kobiet z Ilandii czy Wielkiej Brytanii jest uwarunkowana genetycznie. Po prostu to są wyspiarskie kraje, gdzie pula wymiany genów jest ograniczona. W dawniejszych czasach było jeszcze gorzej u nich... To podobny mechanizm jak z prokreacją w kazirodczych związkach... Dlatego się nie dziwię, że poszukują ładnych Polek, Ukrainek czy Czeszek, ogólnie Słowianek.

A co do kwestii gościnności, chciałbym zauważyć, ze w samej Irlandii mieszkańcy bardzo nie lubią Polaków. Zdarzały się nawet napady i mordy na Polakach na tle resistowskim. Trochę to dziwne, bo zarówno my, jak i oni to w większości katolicy...

Mnie natomiast interesuje inna "hardkorowa kwestia"... Reakcja Irlandczyków, jakby ktoś w okolicy, gdzie oni przebywają założył koszulkę z napisem: "FU*K IRA!"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 13:11, Janek_Izdebski napisał:

Mnie natomiast interesuje inna "hardkorowa kwestia"... Reakcja Irlandczyków, jakby ktoś
w okolicy, gdzie oni przebywają założył koszulkę z napisem: "FU*K IRA!"... ;)


IRA to nie jest z Irlandii Płn., która ma niewiele wspólnego z właściwą Irlandią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 13:16, NeroNarmeril napisał:

IRA to nie jest z Irlandii Płn., która ma niewiele wspólnego z właściwą Irlandią?

Michael Collins współzałożyciel IRA w całej swojej karierze działał głównie na terenie Irlandii właściwej, więc nie do końca prawdą jest to co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy pokazują nam jak się gra mecz, który trzeba wygrać. Od początku siedli na rywala i wytrzymali tak przez całe 45 minut, a nie tylko pierwsze 20 jak nasza reprezentacja. Nie zapominajmy też przeciwko komu grają, bo przecież Anglicy, których cała jedenastka występuje w Premier League są przyzwyczajeni do gry na najwyższych obrotach, a mimo to nie dają sobie z pressingiem Ukrainy rady. Tyle, że współgospodarzom brakuje tego co najważniejsze czyli bramki. Ciekawe czy Ukraińcy wytrzymają drugie 45 minut w tym tempie, jeśli tak to moim zdaniem są w stanie Anglię ograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, bo kibicuje Anglikom, ale trzeba przyznać, że gra Ukrainy wciąż wygląda nieźle, choć już nie sądzę by piłkarze Hodgsona to wypuścili z rąk.

PS. Chociaż teraz Ukraińców okradziono z gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:07, mati285 napisał:

PS. Chociaż teraz Ukraińców okradziono z gola.

Ale zdaje się, że wcześniej był spalony więc i tak gol nie powinien paść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:12, mati285 napisał:

Ale padł. Choć faktem faktem, że w sumie wyszło na zero, a Anglikom w końcu oddali to
co im zabrali w RPA.

Jakby gol został zaliczony to PADŁ BY ZE SPALONEGO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:17, mati285 napisał:

Więc tyle dobrego, że wynik meczu nie został wypaczony, ale dwa duże błędy arbitrów w
jednej akcji to mimo wszystko przesada.


W ogóle arbitrzy liniowi byli beznadziejni, a ci za bramkami to jakieś nieporozumienie - jak nie widzą, że piłka przeszła linię bramkową, to nie wiem po co w ogóle tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straciłem wiarę w sędziów bramkowych. Piłka przekroczyła linię i gol powinien być zaliczony, gdyby wcześniej nie było spalonego. Tak więc wyszło ok.
Brawa dla Ukrainy, zaprezentowali się według mnie lepiej niż Polska, ale mieli trudniejszą grupę. Wielka szkoda, że nasi nie byli tak przygotowani i tak zmotywowani jak współgospodarze. Tylko z Francją zagrali słabiej, ale z Anglią potrafili grać jak równy z równym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francuzi dostali 2:0 od Szwedów. A Anglia wygrała z Ukrainą 1:0.

Pary ćwierćfinałowe:
Grecja - Niemcy
Czechy - Portugalia
Hiszpania - Francja
Włochy - Anglia

Przewiduję awans Niemców i Anglii. Nie wiem, co pokażą Hiszpanie z Francuzami i Portugalczycy z Czechami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam sytuację z meczu Anglia-Szwecja, gdy Hart nie opanował piłki, ta uciekła mu jakiś metr za linię końcową, arbiter stał jakiś metr od całej sytuacji gapiąc się na piłkę i zupełnie nie zareagował, dopiero sędzia główny wskazał na róg. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować