Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2012 o 11:45, ManweKallahan napisał:

Ciekawie się prezentuje tabela strzelców przed finałem. Balotelli, Mandżukić, Dżagojew,
Gomez i Ronaldo mają po 3 gole. Wiadomo, że tylko Balotelli ma szansę jeszcze coś strzelić,

Jak Balotelli zdobędzie bramkę i zostanie królem strzelców, to wtedy dopiero mu odbije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 19:08, A-cis napisał:

> Ciekawie się prezentuje tabela strzelców przed finałem. Balotelli, Mandżukić, Dżagojew,

> Gomez i Ronaldo mają po 3 gole. Wiadomo, że tylko Balotelli ma szansę jeszcze coś
strzelić,
Jak Balotelli zdobędzie bramkę i zostanie królem strzelców, to wtedy dopiero mu odbije
:-)

Odbije mu wcześniej po zdobyciu 4 gola :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:03, MisticGohan_MODED napisał:

Odbije mu wcześniej po zdobyciu 4 gola :]


Właściwie to kilka lat temu mu nieźle odbiło. Mam wielką nadzieję, że taki ktoś nie zapisze się w historii jako król strzelców naszego Euro :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh miałem szczęście być na stadionie na tym polskim półfinale meczu i muszę powiedzieć, że był to najwspanialszy mecz na jakim miałem okazje być. Nie tylko najwyższy poziom pod względem piłkarskim (sorry, ale nie porównujmy polskiej ligi, czy polskiej repry - z całym szacunkiem...), również mecz o najwyższą stawkę jaki widziałem na żywo, no i świetny pod względem dopingu.

Tak wiem - my potrafimy się drzeć głośniej i to non stop przez 90 min, ale Włosi byli świetni i jak tylko zobaczyli, że razem z nimi śpiewamy "Italiaaa" to zaczęli śpiewać z nami "Polska biało-czerwoni" (nie wiem czy to było słychać w transmisji, ale tak to też było w trakcie meczu ;) ). I w ogóle była świetna atmosfera na trybunach, a już włoscy kibice przebrani np. za papieża i kardynałów wymiatali :D . Razem z nami się bawili, robili zdjęcia i co tylko.

Większość Polaków, w tym i ja, zdecydowanie była za Włochami, nie to żebyśmy mieli jakieś zażyłości historyczne z Niemcami, ale polska trybuna już w pierwszej połowie po drugim golu śpiewała "auf Wiedersehen Deutschland" :D .

A to co na płycie? Ehh Balotelli pięknie, szczególnie drugi gol. Pirlo rządził i dzielił, obrona, całym zespołem, wymiatała. Nie wiem jak to wyglądało w TV, ale na boisku Niemcy nie mogli zrobić nic, poza tymi kilkoma akcjami na początku. Potem tylko wrzutki byle w pole karne bo dojść się nie da i gra na karnego. Aż szkoda, że Di Natale się tak ślizgał bo by był jeszcze większy łomot.

Innymi słowy było pięknie i wymarzone pożegnanie polskiego Euro.

Ehh dopiero się zaczeło, a już się kończy... a ja chcę jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2012 o 00:16, MKRaven napisał:

i świetny pod względem dopingu.

Polecam odwiedzić stadion Polskiego zespołu gdy rozgrywa mecz. Jeżeli doping na Euro czy LM jest dla kogoś ''świetny'', to znaczy, że chyba nigdy dopingujących kibiców nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 00:24, Pernia napisał:


> i świetny pod względem dopingu.
Polecam odwiedzić stadion Polskiego zespołu gdy rozgrywa mecz. Jeżeli doping na Euro
czy LM jest dla kogoś ''świetny'', to znaczy, że chyba nigdy dopingujących kibiców nie
widział.


Polecam czytać ze zrozumieniem posty. Chyba napisałem tam wyraźnie co mam na myśli? I tak byłem na meczach polskiej repry i polskiej ligi bo mam tak, że się o czymś nie wypowiadam jak sam nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 00:16, MKRaven napisał:

Eh miałem szczęście być na stadionie na tym polskim półfinale meczu

Też byłem na tym meczu (siedziałem na trybunie zielonej w pobliżu Włochów) i podzielam Twoją opinię.
A stadion robi wrażenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 17:23, Janek_Izdebski napisał:

Ja się zastanawiam, co tym razem Balltoeliemu wpadnie do głowy jak Włochy (na nich raczej
stawiam) wygrają turniej. Już jedna chatę spalił w Manchesterze.... ;)


Sugerujesz żeby się cieszyć, że finał na Ukrainie? :D

Ja myślę, że Hiszpania wygra, oczywiście 1-0 bo jakby inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 17:33, Smooqu napisał:

Sugerujesz żeby się cieszyć, że finał na Ukrainie? :D

Mnie najbardziej zastanawia, czemu w mistrzostwach Europy nie ma meczu o 3-cie miejsce. Podczas Mistrzostw Świata jest taki mecz. Wie ktoś może dlaczego? Gdyby podczas tego turnieju był taki mecz, powinien odbyć się w Polsce, finał na Ukrainie. Proste.

Dnia 01.07.2012 o 17:33, Smooqu napisał:

Ja myślę, że Hiszpania wygra, oczywiście 1-0 bo jakby inaczej :P

E tam, Włochy są, jak to mądrzem mawiają, "na fali schodzącej". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 17:46, Janek_Izdebski napisał:

> Sugerujesz żeby się cieszyć, że finał na Ukrainie? :D
Mnie najbardziej zastanawia, czemu w mistrzostwach Europy nie ma meczu o 3-cie miejsce.
Podczas Mistrzostw Świata jest taki mecz. Wie ktoś może dlaczego? Gdyby podczas tego
turnieju był taki mecz, powinien odbyć się w Polsce, finał na Ukrainie. Proste.


To już trzeba zapytać Uefę :) Nie ma od bardzo dawna, może nie było wielkiego zainteresowania (w co wątpię) lub zaangażowania ze strony uczestników (bardziej prawdopodobne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 18:02, serser napisał:

jakiej tam schodzacej... na zwyklej fali sa. dzisiaj pojada hiszpanow jak siemasz

Sorki "w" mi się nie wcisnęło! Miało być "wschodzącej"! Włochy dziś wygrają, mówię Wam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 18:36, ManweKallahan napisał:

To już trzeba zapytać Uefę :) Nie ma od bardzo dawna, może nie było wielkiego
zainteresowania (w co wątpię) lub zaangażowania ze strony uczestników (bardziej prawdopodobne)?

Więc FIFA potrafi zorganizować mecz o 3-cie miejsce w przypadku Mistrzostw Świata, a UEFA nie może zorganizować meczu o 3-cie miejsce w przypadku Mistrzostw Europy?? Toż to kuriozalne i bez sensu. No ale czego oczekiwać od takiej instytucji jak UEFA...

Zresztą, moim skromnym, FIFA, UEFA, PZPN są wszystkie siebie warte i najbardziej skrumpowane instytucje na świecie (obok MKOL-u)... Tak w ogóle, gdybym miał być bardzo złośliwy i wredny to dodalbym, że zarówno Platini jak i Boniek mają krew na rękach... Ciekawe czy ktoś wie co mam na myśli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 19:14, Janek_Izdebski napisał:

Więc FIFA potrafi zorganizować mecz o 3-cie miejsce w przypadku Mistrzostw Świata, a
UEFA nie może zorganizować meczu o 3-cie miejsce w przypadku Mistrzostw Europy?? Toż
to kuriozalne i bez sensu. No ale czego oczekiwać od takiej instytucji jak UEFA...

To nie jest kwestia móc albo nie móc, tylko chcieć, albo nie chcieć. O tym czy warto organizować mecz o III miejsce przelano już tyle tekstu, że nawet nie chce mi się tego dalej komentować.

Dnia 01.07.2012 o 19:14, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe
czy ktoś wie co mam na myśli... ;)

Wątpię aby kogoś interesowały twoje rewelacyjne teorie spiskowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,wierzyłem we Włochów. Teraz ich szanse maleją,i to bardzo. Może w drugiej połowie wyrównają chociaż,bo spodziewałem się karnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania dobry mecz. Włochy beznadziejny. Tło dla Hiszpanów i to mocno bezbarwne, no ale oby strzelili na 2-1. Z pewnością byłoby więcej emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 21:40, NeroNarmeril napisał:

Meczu się nie da oglądać przez durne komentarze Szpakowskiego...


Ja wiem, że to było lata temu... że dawno i nie prawda... że Szwajcaria pokonała Hiszpanie - i to nie miało prawa się zdarzyc.

Ale komentator S. chyba ma demencje albo 2 lata to taki szmat czasu że fakty już mi się mylą kompletnie. Powiedzcie mi - czy w tamtym pamiętnym meczu Szwajcarzy grali z Hiszpanami otwarty futbol? Bo moja definicja otwartej gry w piłce nożnej w jednej chwili legła w gruzach. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować