Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To znaczy ja też zaliczam się do grona osób, które są przeciwne zespołom pokroju Manchester City, PSG czy Anży Machaczkała i mam nadzieję, że ten pomysł Platiniego z finansowym Fair Play wypali, bo trochę mnie zaczyna wkurzać, że większość piłkarzy pozmieniała się w najemników, a tradycje i historia są obecnie gówno warte, bo liczy się tylko kasa.

A z drugiej strony lubię jak transferowa karuzela się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 22:29, Diverso napisał:

No, no, ależ PSG szaleje na rynku transferowym, Silva, Lavezzi, teraz Ibrahimović :)
Dużo się dzieje tego lata..

Przy tym nalezy wspomnieć ,że PSG zbroji sie już tak 3 rok... w tym roku ma już wystarczająco mocną kadrę ,ale większość z nich to typowi indywidualiści ,więc o grę zespołową będzie ciężko nawet mając Pastore i Silvę :P

Tak przy okazji... ciekawe ilu teraz sezonowych fanoli PSG się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 23:11, MisticGohan_MODED napisał:

Tak przy okazji... ciekawe ilu teraz sezonowych fanoli PSG się pojawi :P


Ja od dłuższego czasu mam jakąś sympatię do tego klubu ;] Jak dowiedziałem się owego czasu, że PSG będzie mieć silne wsparcie finansowe to nawet ucieszyłem się, jednak spodziewałem się trochę innej polityki tego klubu. Myślałem, że klub będzie sprowadzał jakieś głośniejsze nazwiska, a resztę składu wypełniał jakimiś utalentowanymi wschodzącymi gwiazdami. Natomiast widzimy tu przykład polityki podobnej do City, czyli bierzemy najlepszych nie ważne za jakie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 23:08, Diverso napisał:

i mam nadzieję, że ten pomysł Platiniego z finansowym
Fair Play wypali, bo trochę mnie zaczyna wkurzać, że większość piłkarzy pozmieniała się
w najemników, a tradycje i historia są obecnie gówno warte, bo liczy się tylko kasa.


A wiadomo wogóle kiedy mają to wprowadzić? Trąbią o tym od kilku dobrych lat, a nikt sobie z tego nic nie robi. Bogate kluby i tak znajdą jakiś sposób na obejście przepisów.

Dnia 17.07.2012 o 23:08, Diverso napisał:

A z drugiej strony lubię jak transferowa karuzela się kręci :)

Ja też :D
Fajnie by było zobaczyć transfer kogoś droższego od Ronaldo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas tymczasem wygląda na to, że panu Wojciechowskiemu znudziła się już zabawa w championship managera na żywo i postanowił sprzedać licencję klubu, który prowadził. Licencje tą kupiła jakaś firma będąca udziałowcem GKS Katowice, co zaowocowało tym, że w ekstraklasie zamiast Polonii Warszawa zobaczymy nowy twór zwany podobno KP Katowice, chyba że coś jeszcze pokombinują i zostanie oryginalna nazwa GKS. No do ładnego bajzlu narobił na naszym podwórku pan J.W., najpierw z piłkarskiej mapy Polski wymazał Groclin, a teraz zniknie Polonia, która grała na jego licencji (może nie zniknie, bo podobno ma rozpocząć rozgrywki pod oryginalną nazwą i herbem gdzieś w dolnych ligach). W całym tym zamieszaniu szkoda tylko kibiców, którzy od lat chodzili na mecze swojej drużyny, która potem zamienia się w jakiś biznesowy twór.

Poza tym zobaczymy co dziś Śląsk pokaże w eliminacjach, oby nie było kompromitacji, a patrząc na sytuacje w ataku to pewnie zagrają znaną sobie taktyką nastawioną na obronę i stałe fragmenty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zaczyna w końcu powakacyjna przerwa i będzie co oglądać. Ja czekam na meczyk United o 19 bodajże na Canal Plus Sport bodajże no i o 20:45 meczyk Sląska na TVP 1. Jestem ciekaw w której rundzie Sląsk odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:51, Lukasz924 napisał:

Orientuje sie ktoś czy są w tv transmitowane mecze polskich druzyn jutro w LE??

Patrzyłem po wszystkch kanałach czyli tvp sport, nsport, polsat sport, orange sport i niestety chyba meczu w TV nie obejrzymy. Wiem że bez problemu na necie bedzie można obejrzeć i ja tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 13:34, Ziggy napisał:

Patrzyłem po wszystkch kanałach czyli tvp sport, nsport, polsat sport, orange sport i
niestety chyba meczu w TV nie obejrzymy. Wiem że bez problemu na necie bedzie można obejrzeć
i ja tak zrobię.


Uprzedziłeś mnie właśnie, bo też szukałem czy nie będzie opcji obejrzenia czegoś w tv... Pozostaje PC, ekran monitora albo śledzenie na sportowych faktach lub livesports.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Śląsk po raz kolejny miał szczęście w losowaniu pucharowym. Tak wyglądali potencjalni rywale Śląska w III rundzie eliminacji:
RSC Anderlecht, BATE Borysów/FK Vardar, Football 1991 Dudelange/FC Salzburg, CFR Cluj, New Saints FC/Helsingborgs IF i to właśnie na tą ostanią parę (czyli na 90% Helsingborgs) trafili Wrocławianie, a więc teoretycznie najlepiej.

W ogóle było to szczęśliwe losowanie dla polskich klubów. Jeśli wszystkie nasze ekipy awansują (a sytuacja przed rewanżami raczej dobra ku temu) to zobaczymy takie spotkania:
AIK/FH - Xəzər/Lech
Szachtior/Ried - Metalurgs/Legia
Ruch/Metalurg - Rustawi/Plzeň
Ruch może mieć bardzo ciężko, ale biorąc pod uwagę, że mogli trafić na Inter Mediolan to chyba nie jest źle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:48, ManweKallahan napisał:

Można już tworzyć zespół w Fantasy Premier League na nowy sezon.

Ja tam wolę poczekać do samego końca. Jeszcze Van Persie przejdzie do United i trzeba będzie wszystko zmieniać :D

Jest jakaś liga gramowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi sprawa z "Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej"? Dalej będziesz prowadził temat, czy będą poszukiwania nowego prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:52, Ecko09 napisał:

Gdzieś w TV będzie można oglądać mecze piłki nożnej na Olimpiadzie?

No lekko. Na Nsport bodajże nawet wszystkie mecze bedą pokazane. Od czwartku się zaczyna i chyba 3 mecze dziennie będą. Wiem że na nce na bank z komentarzem zapewne "niezniszczalnego" Sergiusza Ryczela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stilić wylądował na 4 lata w Karpatach Lwów.. a nie chciało mu się w Lechu biegać, w takich przypadkach to nawet talent nie pomoże. Wg mnie miał szanse grać w wielkim europejskim klubie, ale zmarnował swoim lenistwem ostatnie 3,5 roku. Gdzie jest teraz Lewy, a gdzie on... w najlepszy wypadku Szachtar, Dynamo, Dnipro lub Metalist, oby bo inaczej to będzie zaprzepaszczona kariera. Powodzenia Semir :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A był już przymierzany o ile dobrze pamiętam do jakiegoś klubu z Bundesligi. No cóż szkoda, bo na prawdę podobała mi się jego gra, kiedy był w formie. Oby się ogarnął i jakoś błysnął w tych Karpatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 18:42, SongoX napisał:

Jak stoi sprawa z "Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej"? Dalej będziesz prowadził temat,
czy będą poszukiwania nowego prowadzącego?

Cóż, jeżeli nie ma nikogo chętnego (a no to wygląda, bo już po zakończeniu sezonu napisałem, że jeśli ktoś chce przejąć temat to nie ma problemu) to mogę spróbować dalej podliczać punkty. Z tym, że tak jak pisałem - nie wiem jak będzie wyglądała moja sytuacja z czasem, gdy zacznie się rok akademicki i możliwe będzie, że znowu późno będę umieszczał schematy z meczami.

Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni to zaczniemy... może od następnej fazy pucharowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły wałek był w dzisiejszych (wczorajszych) meczach el. LM. Mistrz Austrii Salzburg odpadł w rywalizacji z mistrzem Luksemburga Dudelange. Pierwszy mecz 1:0 dla Dudelange, w drugim Austriacy wygrali 4:3, ale to luksemburczycy grają dalej. Jeszcze 2 rundy i faza grupowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować