Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lech uratował trochę twarzy, ale 1:0 to dużo za mało na odrobienie strat. Legia na szczęście dowiozła zwycięstwo i może jakoś się uda dalej.
A Ruch i Śląsk? ROTFL. 0:7 i 1:6 w dwumeczach mówią wszystko. Ale Mila ma rację, jest w grze Śląska postęp - w pierwszym meczu 0:3, w drugim już tylko 1:3, jeszcze trochę i może dojdziemy do remisów z takimi europejskimi potentatami jak Szwedzi. A Czesi pokazali przepaść między ich czołową drużyną, a naszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 23:01, Ecko09 napisał:

Lucas oficjalnie piłkarzem PSG...a tyle razy mówił, że nie chce odchodzić z Brazylii...


Więcej o tym, że nie chce opuszczać Brazylii mówił prezes Santosu. Ferguson wściekł się tym, że Lucas poszedł do PSG za takie pieniądze. Najpierw Chelsea mu Hazarda sprzątnęła, teraz znowu Lucasa PSG. Bajońskie sumy czynią cuda. Fergie teraz podobno chcę się teraz skupić na sfinalizowaniu przedsięwzięcia pt. "van Persie". Chociaż osobiście wolałbym jakiegoś środkowego pomocnika, ale Persie byłby dosyć sporym wzmocnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 23:01, Ecko09 napisał:

Lucas oficjalnie piłkarzem PSG...a tyle razy mówił, że nie chce odchodzić z Brazylii...


Z nim to w ogóle jakieś żarty, miał już iść do Man Utd, a tu w 2 dni się dogadał z PSG i za rezerwowego na IO zapłacono 50 mln $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 13:54, Bambusek napisał:

W IV rundzie Legia z Rosenborgiem, Śląsk z Hannoverem. Legia na pewno losowanie miała
szczęśliwe.


Legia trafiła (teoretycznie) najlepiej jak mogła, tak więc mimo słabych występów naszych drużyn w tegorocznych pucharach jest spora szansa na jedną drużynę w grupie LE, więc taki plan minimum zostałby zrealizowany. Co do Śląska to niema się co wypowiadać, bo na kogo by nie trafili to nie mają praktycznie żadnych szans na awans, pozostaje jedynie liczyć, że przeciwnik będzie litościwy i nie odprawi Wrocławian z wynikiem jakim Pilzno odprawiło Ruch lub gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:04, Wszystkozajete napisał:

Legia trafiła (teoretycznie) najlepiej jak mogła


No biorąc pod uwagę jakie były alternatywy to na pewno. Chociaż Rosenborg to zagadka, ogólnie liga norweska nie jest u nas znana. Ale na pewno szanse są wieksze niż były rok temu jak się trafił Spartak. A wtedy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawią skuteczność i wyeliminują swoją niepewność w obronie to może być nieźle.Wczoraj powinni wygrać co najmniej 5:1, a nie 3:1 z nerwówką w końcówce. Sytuację Koseckiego mógłbym jeszcze przeboleć, ale Radovic i sam na sam z bramkarzem to był koszmar. Takie akcje trzeba kończyć. Pozytyw, że akcji z sytuacjami bramkowymi było sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:58, Bambusek napisał:

> Legia trafiła (teoretycznie) najlepiej jak mogła

No biorąc pod uwagę jakie były alternatywy to na pewno. Chociaż Rosenborg to zagadka,
ogólnie liga norweska nie jest u nas znana. Ale na pewno szanse są wieksze niż były rok
temu jak się trafił Spartak. A wtedy się udało.

Rosenborg to znany klub norweski, ale najlepsze lata ma za sobą, teraz w Skandynawii są wysokie podatki i dobrzy zawodnicy uciekają z tej ligi. No myślę, że na poziomie Szwedów z którymi rywalizowały Lech i Śląsk, ale w przeciwieństwie do nich, Legia gra w piłkę.

Ciekawy transfer się szykuje, Alex Song może przejść do Barcelony, to będzie już drugie poważne wzmocnienia Katalończyków tego lata. Kameruńczyka nie muszę przedstawiać, ogólnie świetnie podaje:
http://www.youtube.com/watch?v=bjbazhvwBe4
Jak transfer dojdzie do skutku, to kiepsko widzę szanse Arsenalu na LM w kolejnym sezonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 20:33, Paoro napisał:

Jak transfer dojdzie do skutku, to kiepsko widzę szanse Arsenalu na LM w kolejnym sezonie..


Czemu? Podolski, Giroud i Cazorla wzmocnili w tym roku Kanonierów.

Cazorla - IMO świetny pomocnik, poważne wzmocnienie
Podolski - poziom Walcotta, zawsze większa rywalizacja w składzie
Giroud- nie oglądam Ligue, więc się o nim nie wypowiem, ale 21 bramek w zeszłym sezonie to niezły wynik. W końcu van Persie będzie miał zmiennika bo Chamakh to porażka

Wszystko wskazuje na to, że Robin zostanie więc nie widzę problemów w walce o LM. Chociaż wolałbym, żeby Song nie odchodził bo to zawsze wzmocnienie dla Barcy, Busquets go poduczy nurkować (widział ktoś jego dive w meczu sparingowym MU-FCB?) i wpasuje się idealnie.


LFC wzmocnił się dwoma nieznanymi szerzej graczami. Borini z Romy i Allen ze Swansea. Nie znam ich i jestem ciekawy co pokażą. Nie oczekuje po nich cudów. W Tottenham AVB też nie wierzę zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 21:00, Smooqu napisał:

> Jak transfer dojdzie do skutku, to kiepsko widzę szanse Arsenalu na LM w kolejnym
sezonie..

Czemu? Podolski, Giroud i Cazorla wzmocnili w tym roku Kanonierów.


Tyle, że tak naprawdę odejście Songa zaprzepaściłoby te transfery. Wymienieni przez Ciebie gracze to wzmocnienia ataku, a Song jakby odszedł to tak jakby zburzyć ścianę nośną.

Dnia 11.08.2012 o 21:00, Smooqu napisał:

LFC wzmocnił się dwoma nieznanymi szerzej graczami. Borini z Romy i Allen ze Swansea.
Nie znam ich i jestem ciekawy co pokażą. Nie oczekuje po nich cudów. W Tottenham AVB
też nie wierzę zbytnio.


Borini to wychowanek Chelsea, ale nie przypominam sobie żadnego jego występu w pierwszej drużynie. Najpierw był na wypożyczeniu w bodajże Swansea, zeszłego lata trafił do Włoch. To podobno utalentowany napastnik. A Allen to środkowy pomocnik też ze Swansea, był dość popularnym zawodnikiem w Fantasy Premier League w zeszłym sezonie i trochę punktów nazbierał :P

A tak BTW.
Liga Angielska rusza lada moment, więc zachęcam do spróbowania sił w FPLu :) Kod do ligi gram.pl: 67641-23010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraniak gol i asysta a jego drużyna wygrywa 2:3, fajnie jakby do LM się załapali, w poprzednim sezonie mieli niezłą wiosnę, praktycznie od przyjścia Ludo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 20:33, Paoro napisał:

Ciekawy transfer się szykuje, Alex Song może przejść do Barcelony...


Ten transfer byłby dla mnie bolesny ;P Lubię Songa. Pamiętam z jaką agresją grał w meczu LM z Barceloną, miał żółtą kartkę, ale walczył w środku jak szalony cały czas na pograniczu faulu. Uwielbiam gościa i trochę byłoby mi żal, że przeszedł do klubu, za którym zbytnio nie przepadam. Do tego podobno on tam miałby być wzmocnieniem ławki rezerwowej, a to byłaby szkoda, bo zawodnik dla Arsenalu odwala kawał dobrej roboty.

ManweKallahan
Dobrze, że napisałeś, że jest liga gram.pl w FPL, bo ostatnio właśnie utworzyłem moją drużynę i jestem zapisany do jednej ligi, a zapomniałem, że już kiedyś pisałeś o lidze gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 22:34, ManweKallahan napisał:

Tyle, że tak naprawdę odejście Songa zaprzepaściłoby te transfery. Wymienieni przez Ciebie gracze to wzmocnienia ataku, a Song jakby odszedł to tak jakby zburzyć ścianę nośną.


C''mon! Wiem o tym że póki co przychodzili na Emirates sami gracze ofensywni, ale w końcu Wenger poszedł po rozum do głowy i nie osłabił drużyny tylko ją wzmocnił porządnymi graczami.

Jeżeli sprzedają Songa, to na pewno kupią kogoś na jego miejsce.

Dnia 11.08.2012 o 22:34, ManweKallahan napisał:

A Allen to środkowy pomocnik też ze Swansea, był dość popularnym zawodnikiem w Fantasy Premier League w zeszłym sezonie i trochę punktów nazbierał


Charlie Adam, mówi Ci to coś xP Podobna historia, zobaczymy jaki będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 22:34, ManweKallahan napisał:

Liga Angielska rusza lada moment, więc zachęcam do spróbowania sił w FPLu :)

Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem, przy rejestracji nie ma w ogóle możliwości wybrania nicka. Jak są widoczne w takiej lidze profile graczy? E-mail (lol?), imię (lol^2?) czy czy jakiś unikalny kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować