Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2012 o 20:33, Paoro napisał:

Rosenborg to znany klub norweski, ale najlepsze lata ma za sobą, teraz w Skandynawii
są wysokie podatki i dobrzy zawodnicy uciekają z tej ligi. No myślę, że na poziomie Szwedów
z którymi rywalizowały Lech i Śląsk, ale w przeciwieństwie do nich, Legia gra w piłkę.


Zobaczymy :) Ja Norwegów pamiętam tylko z sezonu 95-96, kiedy grali z Legią w grupie LM. Tylko w piłce to była niemalże epoka temu.

A w Brazyli po tym finale igrzysk to chyba żałobę narodową ogłosza. Ich to boli pewnie bardziej niż nas wszelkie porażki faworytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 03:39, Kadaj napisał:

> Liga Angielska rusza lada moment, więc zachęcam do spróbowania sił w FPLu :)
Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem, przy rejestracji nie ma w ogóle możliwości wybrania
nicka. Jak są widoczne w takiej lidze profile graczy? E-mail (lol?), imię (lol^2?) czy
czy jakiś unikalny kod?


To co podasz w polach imię i nazwisko oraz nazwa drużyny, którą już podajesz po lub na koniec rejestracji. Jeśli uważasz, że będziesz na tyle dobry, żeby być najlepszym wśród wszystkich to podaj prawdziwe dane (bo są nagrody dla najlepszych) ;) Jak nie chcesz to wpisz nick jako imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 20:32, Bambusek napisał:

Ciekawe jak długo Rumak potrenuje jeszcze Lecha.

To jeszcze nie galop czy cwał w wykonaniu Rumaka, ale jestem przeciwny zwalnianiu trenera nim ten zacznie pracować na dobre i wprowadzać swoje koncepcje. Niestety, ale w polskiej lidze nikogo nie dziwi jeżeli dany klub w ciągu sezonów ma 2 czy nawet 4 trenerów. Okres przygotowawczy z jednym, start sezonu i nagle ktoś inny... Bezsens i nie chodzi mi jedynie o Rumaka, gdyż jest mi generalnie obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 20:41, Transylvanian_Hunger napisał:

To jeszcze nie galop czy cwał w wykonaniu Rumaka, ale jestem przeciwny zwalnianiu trenera
nim ten zacznie pracować na dobre i wprowadzać swoje koncepcje. Niestety, ale w polskiej
lidze nikogo nie dziwi jeżeli dany klub w ciągu sezonów ma 2 czy nawet 4 trenerów. Okres
przygotowawczy z jednym, start sezonu i nagle ktoś inny... Bezsens i nie chodzi mi jedynie
o Rumaka, gdyż jest mi generalnie obojętny.


Tylko jak na razie to Rumak wyleciał z chukiem z obu pucharów, z czego to w PP to kompromitacja. Ja wiem, że 1/16 i 1/8, kiedy grany jest tylko jeden mecz, to rundy niespodzianek, ale nadal. Jak Legia odpadała z Sandecją to się nabijali wszyscy, bo było z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 18:57, Ecko09 napisał:

Kiedy Superpuchar Europy?


Dzisiaj rano właśnie się nad zastanawiałem i z tego co się dowiedziałem to 31 sierpnia tradycyjnie na stadionie w Monako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 22:43, Bambusek napisał:

ciach

ogólnie to panuje przekonanie, że Rumak to człowiek Rutka, a nie trener z prawdziwego zdarzenia, bo jaki trener pozwala pozbyć się wszystkich najlepszych graczy i to w ilościach hurtowych. Naiwni kibice Lecha tacy jak ja z początku myśleli, że dobrze się dzieje, że pozbywają się "leniwych" graczy, ale prawda jaka okazała się podczas meczy z AIK jest brutalna - te lenie i tak lepiej grali od drewna jakie teraz zostało. Murawski nie gra to potrafimy przegrać z jakimś I ligowcem.. choć i on ostatnio biega po boisku z nadwagą.. Mimo lojalności wobec zarządu, ten sam zarząd go pewnie zwolni, bo w końcu musi być kozioł, przepraszam.. rumak ofiarny. Pasożyty z zarządu błędów nie popełnili, mówią tylko o męskich decyzjach które trener musi podjąć ;] jedno jest pewno Lech w tym sezonie o puchary się raczej bić nie będzie, o mistrzostwo będą walczyć Legia i Wisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^
To się kuzyn z lekka zdziwi jak dojedzie do domu i wejdzie na stronkę Arsenalu !! Jego to osłabi, a mnie wzmocni ! GO go Red Devils!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie mnie cieszy, że legenda Arsenalu będzie grała w Manchesterze, ale napad to w tej chwili mamy zabójczy. :D
Jestem tylko ciekaw jakim ustawieniem SAF zamierza grać i mam nadzieję, że dla Kagawy znajdzie się miejsce w 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasze gwiazdy znowu dały popis swych umiejętności przegrywając z Estonią. Nie rozumiem dlaczego nikt nie wprowadzi do PZPN-u kuratora, i nie pogoni tej bandy. Znowu będziemy karmieni wielkimi wizjami i planami a kończy się to tylko coraz większymi kompromitacjami, żałosny poziom kady i nędzna liga, w której wielkie gwiazdy/patałachy zgarniają grube pieniądze= polska rzeczywistość. Ile czekamy już na polski klub w LM czy chociaż przyzwoitą grę reprezentacji na jakiejś imprezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ogółu twojej wypowiedzi to 100% racji, kuratora i wykluczenie z MŚ2014 biorę z góry (bo i tak nie wejdziemy :P), ale to tylko sparing, w dodatku pierwszy mecz nowego trenera.

Mnie ciekawi tylko czy prędzej spadniemy poza 100 miejsce w rankingu FIFA, czy doczekamy się klubu w LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 22:46, BoloMaster napisał:

Nie rozumiem dlaczego nikt nie wprowadzi do PZPN-u kuratora, i nie pogoni tej bandy.


Był kiedyś kurator i z miejsca dowaliły się UEFY czy inne FIFY i groziły wywaleniem naszych z wszelakich rozgrywek. W sumie żadna strata by to była, to nie wiem, czemu się przerazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mamy w 100% bezjajecznych rządzących, ot co. Latę i Kręcinę to powinni na stryczku powiesić, a pewnie 1 z nich będzie nowym prezesem.

A nasz futbol będzie dalej się staczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować