Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 23:09, Smooqu napisał:

Bo mamy w 100% bezjajecznych rządzących, ot co. Latę i Kręcinę to powinni na stryczku
powiesić, a pewnie 1 z nich będzie nowym prezesem.


Swoją drogą kiedyś Putin wywalił wszystkich związkowców w Rosji i zrobił porządek i UEFA siedziała cicho...

A co do Grzesia i spółki - http://www.youtube.com/watch?v=Fwnl6C-Rdi4&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:12, NeroNarmeril napisał:

Swoją drogą kiedyś Putin wywalił wszystkich związkowców w Rosji i zrobił porządek i UEFA
siedziała cicho...


Bo bali się Putina :P
Z nim się puefa liczyła ,a naszych rządzących ma w dupie zresztą słusznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:01, NeroNarmeril napisał:

> Nie rozumiem dlaczego nikt nie wprowadzi do PZPN-u kuratora, i nie pogoni tej bandy.


Był kiedyś kurator i z miejsca dowaliły się UEFY czy inne FIFY i groziły wywaleniem naszych
z wszelakich rozgrywek. W sumie żadna strata by to była, to nie wiem, czemu się przerazili.

Po Euro się mogą dowalać ile chcą i tak polskie teamy nie grają w pucharach, a kadra przegrywa z Estonią.. Jak 1 sezon będziemy mieli z głowy czy 1 nieudany Mundial to i tak warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:57, Paoro napisał:

Po Euro się mogą dowalać ile chcą i tak polskie teamy nie grają w pucharach, a kadra
przegrywa z Estonią.. Jak 1 sezon będziemy mieli z głowy czy 1 nieudany Mundial to i
tak warto :)


Ech, ja miałem nadzieję, że jak się nasi nie zakwalifikowali na MŚ w RPA to coś się zmieni (bez jakichś drastyczności), ale to były jednak złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi wczoraj pokazali.Żeby przegrać z Estonią to trzeba być niezłym :P Ciekawe co pokarzą w eliminacjach 2014 :D no już chyba gorzej być nie może jak jest teraz :) ale pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:10, ManweKallahan napisał:

Ech, ja miałem nadzieję, że jak się nasi nie zakwalifikowali na MŚ w RPA to coś się zmieni
(bez jakichś drastyczności), ale to były jednak złudzenia.

Wtedy to było już wiadomo, że będziemy organizować Euro i żaden polityk nie próbował nawet się za tą sprawę zabierać, była bowiem realna możliwość zmiany organizatora. Teraz sprawa wygląda inaczej - nic już nie stracimy, możemy tylko zyskać. Wiadomo nie łatwo jest zabrać się za takie brudny, ale poparcie społeczne w tej kwestii jest na poziomie 99,999999%, ta 1 milionowa niezadowolonych to oczywiście działacze PZPN. Tu już nie ma co reformować.. Po prostu zatrudnić ludzi wykształconych, nie związanych z tym środowiskiem, postawić jasny cel - Mistrzostwo Europy za 15-20 lat i budować wszystko od podstaw. Przy okazji marzy mi się rozwiązanie tej amatorskiej ligi, piłkarzynom dać wolną rękę, kto chce to niech wyjedzie z kraju i pogra sobie za granicą (ciekawe ilu by sobie polskich pseudograjków znalazło kluby płacące im tyle ile nasze za to co prezentują), a reszta jak chce grać w kraju to za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:54, Paoro napisał:

poparcie społeczne w tej kwestii jest na poziomie 99,999999%


Właśnie tego tu nie rozumiem, nie oszukujmy się ale nasz rząd zbiera baty ze wszystkich stron (zasłużenie i niezasłużenie) i to jest idealna szansa, żeby się wykazać i zdobyć te 3-5% w sondażach, a tu cisza w tym temacie :( A cierpimy my kibice, bo z roku na rok jest gorzej i niedługo to naprawdę możemy spaść poza 100 miejsce w rankingu FIFA.

Ciekawe co wtedy powie Piechniczek&Friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:15, Smooqu napisał:

> poparcie społeczne w tej kwestii jest na poziomie 99,999999%
Właśnie tego tu nie rozumiem, nie oszukujmy się ale nasz rząd zbiera baty ze wszystkich
stron (zasłużenie i niezasłużenie) i to jest idealna szansa, żeby się wykazać i zdobyć
te 3-5% w sondażach, a tu cisza w tym temacie :( A cierpimy my kibice, bo z roku na rok
jest gorzej i niedługo to naprawdę możemy spaść poza 100 miejsce w rankingu FIFA.

Też o tym pomyślałem, nie wiem może czekają na koniec kadencji, by przed wyborami sobie podwyższyć poparcie, albo mają inne powody, no naprawdę nie wiem i już nie chce nawet wynikać. Pragnę tylko by ktoś ukrócił ten proceder i wprowadził porządek, pewnie jak każdy w tym kraju. Możemy być najlepsi w inne dyscypliny, ale i tak piłka nożna daje największy splendor. Widać to było na ME - wszyscy jakieś flagi na samochody, nom ogólnie wielka duma z barw narodowych, na żadne święto czy to 11 listopada/3 maja czy tam inne nie było tyle flag co na Euro.

Dnia 16.08.2012 o 12:15, Smooqu napisał:

Ciekawe co wtedy powie Piechniczek&Friends.

Oni mają tą całą piłkę nożną gdzieś, zero honoru tylko by się na chapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Estonią to 0-1 to dobry wynik, przecież rywal w rankingu FIFA wyżej niż my, i to jeszcze na wyjeździe graliśmy ;)


A i tak po każdym meczu znajdą się idioci co będą śpiewać, że nic się nie stało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robin van Persie w United. To chyba będzie najgłośniejszy transfer w Premier League tego lata. Jestem ciekaw gdzie znajdzie dla niego miejsce Fergie. Skrzydło, czy może szpica przed Rooneyem. Wtedy Kagawa przesunięty zostałby trochę do tyłu. Na ten sezon United posiada kilku świetnych napastników.
O Reprezentacji nawet się nie wypowiadam, bo po pierwsze - meczu nie oglądałem, a po drugie - szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak napastników ci u nas dostatek. Gorzej w środku pola. I tam Fergie powinien kogoś poważniego sprowadzić. Mecz Polaków? hmmh Na szczęście o pietruszke, ale ktoś się powinien zdrowo walnąć w łeb w tych naszych związkach itd. W tym roku polski sport można powiedzieć przegrał. Fakt na pocieszenie, że zdobyliśmy te 10 medali, radwańska była do tej pory na 2 miejscu a impreza pt. "EURO 2012" udała się może nie sportowo, ale na pewno organizacyjnie. Jeśli dalej tak będzie jak jest to będzie tylko gorzej. Nie mówie tylko o piłce. Ale tu jest chyba najgorzej. Płaca w naszej lidze jest bardzo duża a wyniki marne. Walka to jest o to kto bardziej NIE chce zdobyć mistrza. Sezon jeszcze się tak naprawde nie rozpoczął, a my już odpadliśmy z ligi mistrzów. Ale co ja będę o tym rozprawiał. Wszyscy dobrze wiemy jak jest, szkoda, że ci którzy mogą coś zmienić nic nie widzą, albo nie chcą widzieć. Dość do koryta, nachapać się, a potem co będzie. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 00:04, Chaotizz napisał:

Aż ciary przechodzą.


Mnie do tej pory ciary przechodzą jak widzę na jakimś filmiku bramkę Ronaldo na Camp Nou i gest uciszający publiczność ;] Ubiegły sezon był niesamowity pod względem La Liga. Głównym celem na sezon 2012/13, jak sam podkreślił Mourinho, jest przede wszystkim Liga Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować