Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 12:30, Kadaj napisał:

No i mała niespodzianka, o Hulka zabiegały najlepsze kluby europejskie, a ten wylądował
w Zenicie. ;p


O ile Hulk jest wart tych 40 milionów, to co do Witsela mam duże wątpliwości. Szejkowie i rosyjscy oligarchowie strasznie niszczą rynek transferowy, a na czołowych zawodników czasami nie mogą sobie pozwolić nawet najlepsze kluby, bo jakieś nieznane klubiki z końca świata mają nieograniczone budżety. A do elity coraz trudniej awansować klubom, które latami starają się przekuć na sukces inteligentną politykę transferową oraz dobre szkolenie młodzieży, a nie mają za sobą osób, które się wzbogaciły na ropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:30, Kadaj napisał:

No i mała niespodzianka, o Hulka zabiegały najlepsze kluby europejskie, a ten wylądował
w Zenicie. ;p

I teraz pytanie za 1oo pkt. Po co tam poszedł? Odpowiedź chyba nasuwa się sama ;)

EDIT: LITERÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:12, Sericulum napisał:

Gdzie będzie można obejrzeć mecz Polski z Czarnogórą? Bo jak zwykle tvp daje dupy...

Ma być w jakiejś opcji Pejperwiu. Nie wiem dokładnie co i jak bo nie jestem naiwniakiem i nie będę płacił, za meczyk polskiej reprezentacji tymbardziej przeciwko montenegro. Podejrzewam, że będzie kilka kanałów na necie gdzie ktoś udostępni ten mecz, chociażby w języku czarnogórskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:12, Sericulum napisał:

Gdzie będzie można obejrzeć mecz Polski z Czarnogórą? Bo jak zwykle tvp daje dupy...


Wg mnie dobrze, że tego nie kupili. Ten Sportfive to banda idiotów, po Euro powinni dopłacać za oglądanie tego szmiru.

Piłkarzom w głowach bilety i własne ego, a nie dobro drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.weszlo.com/news/11681-Czym_sie_rozni_reprezentacja_PZPN_od_reprezentacji_Niemiec

Mamy takie rozwydrzone gwiazdeczki, że nawet w TV bym tego meczu nie obejrzał. Nie warto, niech ich mecze w TV będzie oglądać 100-200 tys ludzi (i to w otwartym kanale, a nie PPV), a na stadionach będą pustki to się czegoś nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 13:00, ManweKallahan napisał:

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Reprezentacja-Polski/kadra-moe-mie-problem-placzyski-ju-straszy.html

To jakieś kpiny, Sportfive zaczyna straszyć opinię publiczną... Albo brać na litość,
jak kto woli.
Jeśli chodzi o mecz to zerknę tylko na wyjściową jedenastkę i potem na wynik.


Moim zdaniem też to już jest gruba przesada :D szef jakiejś firmy, która nie wiadomo dlaczego zarabia tyle kasy będzie mówił kibicom co mają robić i ich jawnie szantażował. Mam nadzieję, że nikt nie kupi prawa do oglądania tego meczu za te 20 zł...brak kasy ich otrzeźwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 13:00, ManweKallahan napisał:

To jakieś kpiny, Sportfive zaczyna straszyć opinię publiczną... Albo brać na litość,
jak kto woli.
Jeśli chodzi o mecz to zerknę tylko na wyjściową jedenastkę i potem na wynik.


Hehe mam płacić za darmowe wczasy dla piłkarzy? Niedoczekanie.. Jeśli płacą za to sponsorzy to niech płacą ich sprawa, ale jak ma to dotykać mojego portfela to wolę już sobie odpuść oglądanie tego parafutbolu.
Co do tego kolesia przed Euro zainwestował w prawa do transmisji meczy, myślał że robi złoty interes - w końcu pompowano balon z historycznym sukcesem. TVP jeszcze za Euro pewnie sporo wybuliła, ale po fatalnym występie naszych orłów stwierdziła, że za takie coś płacić nie będzie, pewnie zaoferowała mniejszą kwotę i słusznie, bo wielu pewnie z kibiców po Euro odpuściło sobie piłkę nożną w wykonaniu naszej kadry. Koleś teraz został z ręką w nocniku i próbuje szokować takimi tekstami, przecież jak sam Lato stwierdził - naszym nic nie brakowało, hotele 5*, zagraniczne zgrupowania, mocni sparingpartnerzy i co? Jaka gra takie warunki powinni mieć. A tego kolesia to mi nie żal, bo to nie jest jeden z oszukanych przez parabank, tylko odpowiednio ustawiony pośrednik, zarabiający za nic, równie dobrze TVP mogła by negocjować bezpośrednio z PZPN, a że on podpisał umowę na wyłączność to niech teraz ma za swoje. Jeszcze będą błagać by polscy kibice oglądali ich za darmo, jak się sponsorzy wycofają.. Na szkolenie młodzieży nie ma już dawno, teraz i na zgrupowania nie będzie, ale na pensje i premie dla działaczy PZPN jeszcze styknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być też tak, że gość robi takie chwyty w akcie desperacji. Bo skoro jako pośrednik nie załatwił pewnych pieniędzy dla związku (umowa z TVP), a zanosi się na to, że chętnych do zapłacenia za oglądanie meczu zbyt wielu nie będzie, więc trzeba będzie zmienić pośrednika. Tak by było w normalnym przypadku. Z tym, że u nas normalnie to na pewno nie jest.
Ostatnio już kibice zbojkotowali mecz kadry, kiedy nie było orła na koszulkach i beton musiał się trochę ruszyć, żeby naprawić sytuację, może teraz będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 13:43, pawbuk napisał:

Moim zdaniem też to już jest gruba przesada :D szef jakiejś firmy, która nie wiadomo
dlaczego zarabia tyle kasy będzie mówił kibicom co mają robić i ich jawnie szantażował.
Mam nadzieję, że nikt nie kupi prawa do oglądania tego meczu za te 20 zł...brak kasy
ich otrzeźwi :D

Przed chwilą dowiedziałem się, że ten koleś, Andrzej Placzyński, był oficerem SB, więc doświadczenie w szantażowaniu ma :D
Wielkie brawa dla wszystkich telewizji, które nie kupiły tych praw. W Pzpn i tak się nic nie zmieni przez najbliże kilkanaście(dziesiąt?) lat, ale to mały krok w dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 12:41, Ecko09 napisał:

Liga angielska jest pokazywana na Polsat Sporcie w tym sezonie czy tylko wybrane spotkania?

Polsat Sport sobie wykupil juz od jakis 2 czy 3 lat kanały Chelsea TV, Man City tv i bodajże chyba też Kanał Liverpoolu. Więc dlatego ich mecze są pokazywane oczywiście dzień czy dwa dni po meczu rozegranym na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska- Czarnogóra 2-2
Oglądałem tylko kilkanaście minut z obydwu części i gdyby nie drewniana noga Lewandowskiego, to byłoby 4-2 dla nas. Nie strzelił dwóch stuprocentówek, a Kołtoń z Borkiem i tak stwierdzili, że grał na poziomie światowym.
Nie widziałem o co poszło z czerwonymi kartkami, ale kibice z Czarnogóry zachowywali się jak dzicz. Taka Polska 20 lat temu. Tytoń kilka razy dostał petardami, poszło też jakieś krzesełko. Mam nadzieję, że chociaż na baraże wystarczy nam umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 zł za kazdy mecz Polaków to przesada. Nasza reprezentacja nie jest gwiazda zeby płacic zeby ogladac jakas gre. Niedługo kazdy sport bedzie płatny do ogladania.
Tłumaczenie ze nie maja pieniedzy zeby wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 19:41, Smooqu napisał:

Mamy takie rozwydrzone gwiazdeczki, że nawet w TV bym tego meczu nie obejrzał. Nie warto,
niech ich mecze w TV będzie oglądać 100-200 tys ludzi (i to w otwartym kanale, a nie
PPV), a na stadionach będą pustki to się czegoś nauczą.



Dokladnie,jezeli im sie nie chce to poco kibice maja sie starac.W ramach rewanzu cale eliminacje powinni grac przy pustych trybunach i braku ogladalnosci w tv.

A to co ten Palczynski wygaduje to juz chyba jakis malo smieszny zart,a moze mialo to byc skierowane w kierunku pilkarzy,skoro nie gracie to nikt was nie oglada a jak nikt nie oglada to spicie i jecie w norach:Djezeli tak to przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 10:41, karolekx23x napisał:

20 zł za kazdy mecz Polaków to przesada. Nasza reprezentacja nie jest gwiazda zeby płacic
zeby ogladac jakas gre. Niedługo kazdy sport bedzie płatny do ogladania.
Tłumaczenie ze nie maja pieniedzy zeby wykupić.


Dla mnie byłoby strat a kasy płacić dodatkowo by obejrzeć jak nasi piłkarze znów przegrywają.. Bo wczoraj to co pokazali nie było dobrą grą... Ogólnie to nie wiem po co gramy w eliminacjach skoro i tak nie wyjdziemy z grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować