Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Moim zdaniem FIFA powinna dać 3:0 Anglikom. Sorry, ale mecz nie odbędzie wyłącznie z naszej winy. Jeśli organizatorom nie przyszło do głowy, żeby zamknąć dach na dwie/trzy godziny przed meczem to dla mnie sytuacja jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:23, mati285 napisał:

Moim zdaniem FIFA powinna dać 3:0 Anglikom. Sorry, ale mecz nie odbędzie wyłącznie z
naszej winy. Jeśli organizatorom nie przyszło do głowy, żeby zamknąć dach na dwie/trzy
godziny przed meczem to dla mnie sytuacja jest jasna.


Zależy jeszcze kto podjął decyzję w tej sprawie, bo czytałem gdzieś, że FIFA się nie zgodziła aby dach był zamknięty podczas meczu, ale czy to prawda to nie mam pojęcia. Jeśli to była wyłącznie nasza decyzja, to powinien być walkower, chyba że się drużyny dogadają co do nowego terminu. A jeśli chodzi o zamknięcie dachu przed meczem, to chyba niemożliwe jest zamykanie dachu w trakcie deszczu, a jedynie przed, niestety taka myśl techniczna.
Współczuje kibicom którzy kupili bilet i przejechali pół Polski aby obejrzeć mecz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:39, Wszystkozajete napisał:

Zależy jeszcze kto podjął decyzję w tej sprawie, bo czytałem gdzieś, że FIFA się nie
zgodziła aby dach był zamknięty podczas meczu, ale czy to prawda to nie mam pojęcia.

Podobno obie drużyny chciały grać przy otwartym. Mimo wszystko tu nie powinno być dyskusji. Może padać= zamykamy.
Takie rzeczy tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:42, filip29 napisał:

Mimo wszystko tu nie powinno być dyskusji.
Może padać= zamykamy.
Takie rzeczy tylko w Polsce.


A potem skargi, że za duszno było. Welcome to Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 21:39, Wszystkozajete napisał:

niestety taka myśl
techniczna.

Genialna trzeba przyznać. Coś jak wycieraczki w samochodzie, których nie można włączyć podczas deszczu.

PS. Kibice biegający po murawie robią sobie polewkę ze służb porządkowych. Rewelacyjna organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 to niezła godzina, środek szczytu popołudniowych powrotów do domu. Będą korki jak cholera....

Mnie tam meczyk lata i powiewa, ale żałuję dzieciaków, którzy nawet 15 minut bajki stracą. Sam zaś żałuję opóźnienia filmu Air Force One, ale jak już wcześniej pisałem, mecz mnie nie obchodzi.

No i jeśli do niego dojdzie, to obstawiam piękną wygraną Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Niemcy przed chwila odstawili to wręcz nieprawdopodobne. Włączyłem sobie transmisje dla jaj przy 4:0 dla Niemiec, po chwili Ibra strzelił wydawało by się bramkę pocieszenia, ale to tak napędziło Szwedów, że wyciągnęli ostatecznie na 4:4 ;p

Pamiętam kiedyś (może ze dwa lata temu) jak Arsenal prowadził z kimś w Premier League do przerwy 4:0 i skończyło się 4:4, dziś drugi raz coś takiego zobaczyłem ;]

Warto dodać, że w meczach drużyn z naszej grupy Ukraina przegrała niespodziewanie z Czarnogórą 0:1, co raczej jest dobrym wynikiem dla nas, chociaż wydaje się, że Czarnogóra może być poważnym kandydatem do walki o 2 miejsce w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duszno to mogło być ale w czerwcu. Mamy połowę października, jest poniżej 10 stopni, więc nie ma mowy aby przy zamkniętym dachu było duszno na stadionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba też dołączę do krytykowania tego cyrku, jaki się rozegrał dzisiaj przed meczem.. Kompromitacja organizatorów meczu czyli UEFY i ludzi odpowiadających za stadion narodowy. Nic dziwnego, że cała Europa się z nas śmieje, teraz będą się śmiać dla odmiany za głupotę i nieróbstwo. Wstydzę się za ten kraj i wstydzę się, że jestem Polakiem. Serio.. Jutro jak nie będzie padać to wiadomo i tak jaki będzie wynik. Z taką kadrą leszy i trenerem od siedmiu boleści raczej nie wyjdziemy z grupy. Żal, żal, żal.. Jak tu oglądać mecze reprezentacji, skoro nie da się ich oglądać ? Najgorsze czasy naszej piłki nożnej, takiego gówna jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 01:59, vegost napisał:

Wstydzę się za ten kraj i wstydzę się, że jestem Polakiem. Serio..


Wstydzisz się przed tymi lołlajfami, pijakami i nieudacznikami z zachodu? Serio?
My niezły kompleks mamy, jak coś u innych nie wyjdzie, to cisza, a jak u nas to olaboga rwanie szat i żałoba narodowa. Wiadomo, że porażka i wstyd, ale wszędzie się takie rzeczy dzieją, nie tylko u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 02:14, Budo napisał:

Wstydzisz się przed tymi lołlajfami, pijakami i nieudacznikami z zachodu? Serio?
My niezły kompleks mamy, jak coś u innych nie wyjdzie, to cisza, a jak u nas to olaboga
rwanie szat i żałoba narodowa. Wiadomo, że porażka i wstyd, ale wszędzie się takie rzeczy
dzieją, nie tylko u nas.


Tylko, że popatrz na UK a popatrz na Polskę. Zupełnie inne życie, starania i kultura. U nas to dno totalne, państwo bezprawia, gdzie złodzieje żyją na w raju. Gdzie codziennie słyszy się o korupcjach, nieudolności i głupocie. Jak w UK coś nie zagra to nikt na to specjalnie nie reaguje bo wiemy, że to był przypadek.. U nas to codzienność. Dlatego z nas się śmieją. Czasem wspominam sobie słowa pana Drzewieckiego, że Polska to dziki kraj. Bardzo dobrze podsumował to siedlisko zła. Bez porównania, ostatnie 5 lat były najgorsze jakie widziałem w swoim życiu. Jest naprawdę źle.. A to co się dzieje w PZPN to jakiś teatrzyk pana Laty i UEFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 03:09, vegost napisał:

U nas to codzienność. Dlatego
z nas się śmieją.


Tobie i wszystkim którzy bezmyślnie powtarzają jak to "się z nas śmieją" dedykuję ten wiersz W. Młynarskiego i proponuję rozważyć jego głębokie przesłanie:

Mała poczta w małym mieście
i na poczcie mała przerwa.
Kasjer szybkę przymknął wreszcie,
plik banknotów liczyć przestał.
Rozrzucone dokumenty,
w szklance po herbacie — denko…
A on czujny, a on spięty,
obserwuje swe okienko.
Wtem otworzył. W przód się rzuca
i zaprychał, i zatupał,
i zakrzyknął co sił w płucach:
“Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!
Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!”

A na poczcie cicho, pusto,
drzemią paczki niewysłane.
Pachnie barszczem i kapustą
(bo garkuchnia jest przez ścianę).
W głębi jakiś pan łysawy
adresuje list, a bliżej
gość wbił w sufit wzrok kaprawy
i pocztowy znaczek liże.
Brudno, zaduch, much, upał…
Nikt nie mówi nic, a zwłaszcza
Nikt nie krzyczy ‘Kasjer dupa’.

Kasjer krzyczał tak z pół roku,
po okresie zaś półrocznym,
z urzędowym błyskiem w oku,
wezwał go naczelnik poczty
i powiada zły okropnie:
“Co pan się kompromituje?
Nikt się aż do tego stopnia
panem nie interesuje,
żeby w takim mieście małym,
wołać wśród tych much, w upale,
wołać - choćby dla kawału:
‘Kasjer… prawda… i tak dalej’.”

I nasz kasjer krzyczeć przestał,
rozleniwił się… rozziewał…
Lecz gdy w święta jest orkiestra
on coś nadal podejrzewa.
Myśli, że ten tamburmajor
regimentu strażackiego,
swą buławą wywijając,
też przyczepia się do niego.
Gdy strażacka trwa parada
i mosiężna trąbi grupa -
kasjerowi się podkłada
pod rytm marsza: ‘Kassss-jer dupa, kasss-jer dupa…’

Pointa zaś wierszyka mego
w takich słowach się zawiera,
że znam cały kraj, co tego
przypomina mi kasjera.
Mały kraj, co tak uważa
z pokolenia w pokolenie:
że ktoś ciągle go obraża,
że ktoś wciąż go nie docenia.
Czasem mu ktoś prawdę kropnie:
“Kraju mój - źle kombinujesz.
Nikt się aż do tego stopnia
tobą nie interesuje.
Skończ te siupy, bo cię wpiszą
do Guinnessa lub Gallupa”.

A kraj okno - trach! I dyszy:
“Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!
Kto powiedział ‘Kasjer dupa’?!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 01:59, vegost napisał:

Wstydzę się za ten kraj i wstydzę się, że jestem Polakiem. Serio..

Jak ci tak wstyd to weź się spakuj i jedź do tej cudownej, pięknej Anglii, albo Niemiec, tam na pewno będzie Ci lepiej :) Tu ludzi z takim podejściem nie potrzeba. A jeśli jednak zostaniesz, to spróbuj coś najpierw zmienić, zanim zaczniesz krytykować. To jaki jest kraj zależy od ludzi w nim mieszkających, jeśli pozwalasz oszustom go okradać to się nie dziw potem, że mamy takie kwiatki w postaci najdroższego, niefunkcjonalnego stadionu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 12:14, Paoro napisał:

jeśli pozwalasz oszustom go okradać to się
nie dziw potem, że mamy takie kwiatki w postaci najdroższego, niefunkcjonalnego stadionu
świata.

Jasne, bo mamy wpływ na to, jaki zbudować stadion, za ile i jak nim zarządzać. Pokrzyczysz "j**** PZPN/cokolwiek" - nikt się nie przejmie. Nie kupisz biletu? Inni kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 12:14, Paoro napisał:

Jak ci tak wstyd to weź się spakuj i jedź do tej cudownej, pięknej Anglii, albo Niemiec,
tam na pewno będzie Ci lepiej :) Tu ludzi z takim podejściem nie potrzeba. A jeśli jednak
zostaniesz, to spróbuj coś najpierw zmienić, zanim zaczniesz krytykować. To jaki jest
kraj zależy od ludzi w nim mieszkających, jeśli pozwalasz oszustom go okradać to się
nie dziw potem, że mamy takie kwiatki w postaci najdroższego, niefunkcjonalnego stadionu
świata.


Chętnie bym to zrobił, ale obecnie mnie nie stać na wycieczkę do innego lepszego kraju, gdzie szanuje się obywatela a nie leje na niego ciepłym moczem :) Podejście mam takie same jak wielu młodych ludzi. Tu nie ma perspektyw a im dłużej tu zostaniesz to bardziej się zadłużysz. Teraz dostałem do podpisania umowę, na podwyżkę czynszu do 600 zł !! Mieszkam w ruderze a podnieśli czynsz o prawie 50 %. Teraz będę płacił tyle, co w TBS szok ! A tam mają jak w hotelu 5 gwiazdkowym. Tak, to my wybieramy, ludzi, którzy rządzą tym krajem. Ale co z tego, jak każdego kogo wybierzesz niszczy jeszcze bardziej kraj ? Teraz żal mi ludzi, którzy w ogóle poszli na ten mecz i zostanie wydymani w tyłek. Bo zapłacili i nic nie zobaczyli. Mam nadzieję, że bilety z wczorajszego pośmiewiska, będą dalej aktualnego, albo od razu można nazwać UEFE złodziejami.

Do tego dzisiejsza godzina meczu to też jakaś kompromitacja.. O 17:00 ?? O tej godzinie ludzie jeszcze pracują. Bezmyślnie to wszystko zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować