Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2012 o 14:34, vegost napisał:

Mam nadzieję, że bilety z wczorajszego pośmiewiska, będą dalej aktualnego,
albo od razu można nazwać UEFE złodziejami.


Są nadal ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 03:09, vegost napisał:

Tylko, że popatrz na UK a popatrz na Polskę. Zupełnie inne życie, starania i kultura.
U nas to dno totalne, państwo bezprawia, gdzie złodzieje żyją na w raju.

Tak. Na zachodzie mamy raj. Nic nie trzeba robić, a żyje się dobrze.
W krajach takich jak Anglia są miejsca gdzie jest taki sam syf jak w Polsce, a czasami nawet większy.

Dnia 17.10.2012 o 03:09, vegost napisał:

Gdzie codziennie
słyszy się o korupcjach, nieudolności i głupocie. Jak w UK coś nie zagra to nikt na to
specjalnie nie reaguje bo wiemy, że to był przypadek.. U nas to codzienność.

Euro nam wyszło dobrze. Jedyna różnica między Polakami i Aglikami, to taka, że w Polsce panuje zwyczaj narzekania na wszystko i dostrzega się tylko wady. Poza tym połowa ma kompleksy i boi się "co sobie inni pomyślą".

Dnia 17.10.2012 o 03:09, vegost napisał:

kraj. Bardzo dobrze podsumował to siedlisko zła. Bez porównania, ostatnie 5 lat były
to co się dzieje w PZPN
to jakiś teatrzyk pana Laty i UEFY.

UEFA nie zajmuje się takimi meczami.. FIFA to nie UEFA.
Ja bym powiedział, że to wina Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 16:44, filip29 napisał:

Ja bym powiedział, że to wina Tuska.


I KU@WA KOGO JESZCZE!!! U mnie na osiedlu wczoraj przez godzinę nie było wody - TO WINA TUSKA! Narobił mi gołąb na samochód - TO WINA TUSKA! Spadła mi kanapka masłem do dołu - TO WINA TUSKA!!
DOROŚNIJCIE JA PROSZĘ WAS A co może to Tusk organizował ten mecz? Może jest właścicielem Stadionu Narodowego? Zarządcą? Parę osób po obu stronach (polskiej i fifa) popisało się kretynizmem a tu polaczkowie się obrazili na premiera. Sorki ale współczuję jedynie osobom, które na ten mecz przyjechały z daleka - cała reszta niedojd może się bujać. Wielki problem posadzić d*pę na fotelu i włączyć stację. I proszę mi tutaj nie pie@rzyć o kompromitacji, bo dzieci świata nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 17:03, Polinka198 napisał:

> Ja bym powiedział, że to wina Tuska.

I KU@WA KOGO JESZCZE!!! U mnie na osiedlu wczoraj przez godzinę nie było wody - TO WINA
TUSKA! Narobił mi gołąb na samochód - TO WINA TUSKA! Spadła mi kanapka masłem do dołu
- TO WINA TUSKA!!
DOROŚNIJCIE JA PROSZĘ WAS A co może to Tusk organizował ten mecz?


Akurat rząd i on wiele. Zresztą, wszystko zaczęło się w tym państwie sypać po tym nowym rządzie. Jak można wątpić w to, że należy zmienić górę? trzeba być wyjątkowo ślepym albo wyjątkowo bogatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglicy zagrali przeciętnie, a my to wykorzystaliśmy. Brawa za walkę!

Polinka198
To się dałaś sprowokować. I jeszcze tyle jadu- ktoś tu ma problemy, albo jeszcze nie dorósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 18:55, mati285 napisał:

Dobry mecz, ale wynik - i trzeba to otwarcie przyznać - rozczarowujący. Anglia strasznie
słabiutka, powinniśmy zgarnąć trzy punkty.


Spodziewałem się więcej po synach albionu. Wykorzystali tylko mocne jak zawsze stałe fragmenty, a właściwie jeden. Mecz trochę nudnawy, ale murawa i granie meczu dzień później nie pomagały. Była walka, starali się. Myślę, że nie jeden brałby punkt przeciwko Anglikom w ciemno. Teraz trzeba się przygotować, skoncentrować i zgarnąć trzy punkty w następnym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 19:15, Luk04229 napisał:

Mecz trochę nudnawy,

?!?!
A tak BTW. Mnie osobiście b. podobał się Kamil Grosicki. Dziwne, że w głosowaniu SMS-owym nie znalazł się w pierwszej trójce.
Ciekawe czy znajdzie miejsce w pierwszym składzie gdy na prawą stronę wróci Błaszczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:20, A-cis napisał:

Ciekawe czy znajdzie miejsce w pierwszym składzie gdy na prawą stronę wróci Błaszczyński.


Kto wróci na prawą stronę? :)
Mecz mi się podobał, widać, że chłopaki chcieli wygrać i mieli ku temu szanse, ale sądzia i polski pech (a to nie dobiegł, a to coś tam) na to nie pozwoliły, ale i tak jest dobrze. Ciekawe co nasi pokażą w następnych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:50, Evertsen_Dante napisał:

Kto wróci na prawą stronę? :)

No ładnie :-D
Dopiero jak się zapytałeś dotarło do mnie co napisałem. Oczywiście Kuba Błaszczykowski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Polacy zagrali naprawdę bardzo dobre spotkanie, a Angilcy pokazali od czego mają gwiazdy. W sytuacji z niczego mało widoczny Rooney zapewnił im jeden pkt. Szkoda...

Świetny mecz, przynajmnije w pierwszej połowie, Grosickiego. Glik w obronie nieźle, no i bramka. Glik dołączył do Grosickiego i razem udowadniają dlaczego Smuda jest idio..ą ( wiem powtarzam się :) )
Bardzo dobrze też Warzywniak, zaskakująco bez błędu.
Wszołek jak dla mnie był do zmiany po pierwszych 10 minutach. Po meczu z RPA w ogóle nie powinien wychodzić w pierwszym składzie. Podobno w telewizji jego gra wyglądał dobrze, ale na stadionie wywoływał salwy śmiechu jak potykął się o piłkę. Z Anglią było lepiej, ale dużo błędów i niecelnych podań. Krychowiak natomiast świetnie. Pomimo słąbego początku, wziął się w garść :)
Lewandowski zagrał dobre spotkanie, ale tradycyjnie bez gola.

Jeżeli taki poziom gry nie był jednorazową mobilizacją, awans jest realny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 09:10, wolverine napisał:

Bardzo dobrze też Warzywniak, zaskakująco bez błędu.

W końcu jakiś głos rozsądku, bo wszędzie, gdzie wejdę widzę znowu nagonkę na Wawrzyniaka. Starał się, włączał do akcji ofensywnych, nieźle grał w defensywie. Facetowi najwyraźniej ciągle dostaje się za to, że poślizgnął się w nic nie znaczącym meczu z Niemcami. Na pewno zagrał wczoraj lepiej niż taki Obraniak, który w pierwszej połowie zupełnie przeszedł obok meczu, w drugiej już lepiej: asysta z rożnego i jeden groźny strzał, ale to i tak mało na kogoś kto ma być zaraz po trójce z Dortmundu liderem drużyny.

>Jeżeli taki poziom gry nie był jednorazową mobilizacją, awans jest realny :)
Na pewno Ukraińcy nam bardzo swoją grą pomagają. Sytuację mamy niezłą. Tracimy trzy punkty do Anglii i dwa do Czarnogóry, ale w przeciwieństwie do tych drużyn jeszcze nie graliśmy z kelnerami z San Marino. Kluczowe będą mecze u siebie z Ukrainą i Czarnogórą, sześć punktów w tych spotkaniach znacząco by ten awans przybliżyło. Ważne też by jakichś punktów głupio nie zgubić powiedzmy na wyjeździe do Mołdawii. Trzeba zebrać jak najwięcej oczek by przed ostatnimi wyjazdami do Ukrainy i Anglii mieć w miarę komfortową sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 10:02, mati285 napisał:

> Bardzo dobrze też Warzywniak, zaskakująco bez błędu.
W końcu jakiś głos rozsądku, bo wszędzie, gdzie wejdę widzę znowu nagonkę na Wawrzyniaka.
Starał się, włączał do akcji ofensywnych, nieźle grał w defensywie. Facetowi najwyraźniej
ciągle dostaje się za to, że poślizgnął się w nic nie znaczącym meczu z Niemcami. Na
pewno zagrał wczoraj lepiej niż taki Obraniak, który w pierwszej połowie zupełnie przeszedł
obok meczu, w drugiej już lepiej: asysta z rożnego i jeden groźny strzał, ale to i tak
mało na kogoś kto ma być zaraz po trójce z Dortmundu liderem drużyny.

Wawrzyniak to bomba z opóźnionym zapłonem, wcześniej czy później coś zepsuje, poślizgnie się czy coś w tym stylu, dlaczego? bo gra na co dzień mało meczy na tak wysokim poziomie i zawsze w kadrze odstaje poziomem. W pierwszej połowie nie asekurował go Wszołek i piłkarz Legi zostawał sam w sytuacji 1 na 1 z Milnerem.
Co do Obraniaka to on jest na boisku tylko po to by w razie rzutu wolnego z lewej strony czy rzutu rożnego posłać idealną piłkę, a to że w kadrze tak poza tym gra piach to druga sprawa. Szkoda, że takich bramek z dystansu nie strzela jak w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrona realu w rozsypce po meczach narodowych. Kontuzje Varana, Arbeloi, Marcelo, Coentrao. Będzie ciężko. Di maria chyba na lewej obronie będzie musiał grać, no bo kto inny...Essien? Essien to raczej prawa, środek jak już ma w obronie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło, że Lewandowski gra w kadrze jak Torres w Chelsea w zeszłym sezonie - cofa się, schodzi na skrzydła, pomaga w rozegraniu, odbiorze, pracuje - ale nie strzela goli, nie ma go w polu karnym gdy trzeba wsadzić piłkę do bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ukuliśmy Anglii jeszcze raz i nie zwyciężyliśmy. Anglia słabiutko. Dobry mecz Polaków. Inaczej patrzy się w przyszłość po takich meczach. Jeśli chodzi o młodych, to Wszołek nie zagrał jakoś świetnie. Moim zdaniem lepiej za niego byłoby wpuścić Sobotę, niż Mierzejewskiego. Sobota może szarpnąłby coś jeszcze na flance. Poza tym gra regularnie w Śląsku, a ostatnio nawet jest w formie. Mierzejewski nie dość, że nie gra, to jest to zawodnik ze środkowej strefy. Nie trzeba jednak dużo psioczyć, na Fornalika, bo to co robi z tą reprezentacją na razie mi się podoba. Fajnie, że w końcu mamy jakichś młodych zawodników w kadrze typu Krychowiaka, Wszołka i Milika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 17:54, SongoX napisał:

Moim zdaniem lepiej za niego byłoby wpuścić Sobotę,
niż Mierzejewskiego. Sobota może szarpnąłby coś jeszcze na flance.


Sobota to ten który w meczu z RPA pare razy spieee... schrzanił 100% sytuacje :) ? A to nie trafił, a to chciał piętką a to strzelił w bramkrza...
jeden i drugi nie za bradzo nadawali się do wejścia. Mierzejewski nie gra w klubie więc tak na zdrowy rozum nie powinien dostać powołania, a Sobota po meczu z RPA jakoś nie rokował dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu z RPA nie oglądałem :P Bardziej chodziło mi o jego grę w Śląsku. Ostatnio strzelił dosyć efektowną bramkę i nawet się pokazywał. No, ale jeśli tak wypadł z RPA, to rzeczywiście może lepiej, że nie wszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować