Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2012 o 23:02, ManweKallahan napisał:

Chyba jednak Mancini nie nadaje się do europejskich pucharów.


To chyba powszechnie wiadomo. Z tymi piłkarzami to chyba nawet Franek Smuda by podobne wyniki osiągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 23:02, ManweKallahan napisał:

Chyba jednak Mancini nie nadaje się do europejskich
pucharów.

Z Interem chociaż wychodził z grupy. ;p
W tym sezonie początek był niezły, bo z Realem przegrali dość pechowo, ale kolejne 2 mecze to już tragedia. Ajax dziś wygrał (i dominował przez większość część spotkania) głównie dzięki wybieganiu i zaangażowaniu.

Pamięta ktoś, kiedy ostatnio angielski zespół 2 razy z rzędu nie potrafił wyjść z grupy w CL? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 22:42, MisticGohan_MODED napisał:

Zgodnie z przewidywaniami Milan przegrał w Maladze :P
Co prawda było kilka okazji dozremisowania ,ale to i tak Malaga dominowała w tym spotkaniu
:P

Czas najwyższy zmienić trenera :P


Trenera? A co ty chcesz, żeby on zrobił mając tak beznadziejny skład jaki ma Milan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 17:55, MisticGohan_MODED napisał:

A tak liczyłem na Zdzisia :O
No teraz Zibi będzie mógł się popisać :P

Zobaczymy czy będzie takim prezesem jakim był piłkarzem, czy takim jakim bym trenerem kadry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:33, Muradin_07 napisał:

Fakt faktem: ciekawy jestem czy Zibi będzie w stanie zrobić to wszystko, o czym mówił
przed wyborami.

Warto przypomnieć że był już wiceprezesem za czasów Listka, oby teraz był to bardziej owocny czas w jego wykonaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz: ja tak naprawdę w piłce nożnej nie siedzę, a w polskiej to w ogóle. Oby nie było akcji takich, jakie były za czasów Laty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 18:24, Paoro napisał:

> A tak liczyłem na Zdzisia :O
> No teraz Zibi będzie mógł się popisać :P
Zobaczymy czy będzie takim prezesem jakim był piłkarzem, czy takim jakim bym trenerem
kadry..

Będzie musiał zacząć od najgorszego... poprawienia wizerunku PZPN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem, żeby wygrał Boniek... nie wiem czemu, ale go lubię i wierzę, że jest w stanie coś zmienić. Kompletnie jednak nie wierzyłem, że on może zostać wybrany na prezesa PZPN, wydawało mi się, że jest zbyt za reformami i z zewnątrz i to nie przejdzie. A jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 21:58, Budep napisał:

Bardzo chciałem, żeby wygrał Boniek... nie wiem czemu, ale go lubię i wierzę, że jest
w stanie coś zmienić. Kompletnie jednak nie wierzyłem, że on może zostać wybrany na prezesa
PZPN, wydawało mi się, że jest zbyt za reformami i z zewnątrz i to nie przejdzie. A jednak.


Ja również bylem mocno zaskoczony zwycięstwem Bońka, tym bardziej, iż jeszcze wczoraj mówiono, że ma raczej na to małe szanse - ciekawe co musiał naobiecywać tym wszystkim członkom związku, że mu zaufali. A może uznano, że tak będzie najlepiej dla wizerunku całego związku, w końcu kibice chcieli Bońka, więc może teraz ogólnopolska niechęć do PZPNu nieco osłabnie. Ogólnie jestem zadowolony jak większość kibiców z takiego obrotu sprawy, jednak hamuje zbytni entuzjazm i wolę poczekać na jakieś konkretne decyzje nowego prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 20:22, filip29 napisał:

Ja tam myślę, że nic się nie zmieni. Leśne dziadki nie dadzą się wygryżć Bońkowi,a pewnie
za rok okaże się, że jest taki sam jak Lato.

Nie porównuj niewyjściowego wieśniaka do Bońka, śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się w wtrące, ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. Czy Boniek nie był już w zarządzie PZPN za Listkiewicza (odpowiadał chyba za marketing Związku, prawda?), kiedy prawie każdy sędzia i piłkarz był "kupiony" i prawie każdy mecz w lidze był "sprzedany"? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 23:58, Bithda napisał:

Nie porównuj niewyjściowego wieśniaka do Bońka, śmiech na sali.

Spoko. Przecież wieśniacy wybrali go z dobroci serca. Nawet jeśli Boniek myśli to co mówi, to nie wygrałby gdyby beton nie był pewien, że nic się nie zmieni.

@Janek_Izdebski
Zdzisiu Kręcina SEX MASZYNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 01:34, filip29 napisał:

Spoko. Przecież wieśniacy wybrali go z dobroci serca. Nawet jeśli Boniek myśli
to co mówi, to nie wygrałby gdyby beton nie był pewien, że nic się nie zmieni.

Przeczytaj mój post nr 61377. Boniek już był w zarządzie - on nie jest umoczony (a może i za Listkiewicza był, kto to wie...) tylko dlatego, że sporo kasy zarobił we Włoszech i w Polsce na styku biznesu ze sportem. Już się wystarczająco dorobił, ale rzeczywiście może obiecał "Leśnym Dziadkom": "żadnych zmian".

Dnia 27.10.2012 o 01:34, filip29 napisał:

@Janek_Izdebski
Zdzisiu Kręcina SEX MASZYNA :D

Dokładnie. O, yeah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować