Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2012 o 23:03, Wszystkozajete napisał:

Ja również bylem mocno zaskoczony zwycięstwem Bońka, tym bardziej, iż jeszcze wczoraj
mówiono, że ma raczej na to małe szanse - ciekawe co musiał naobiecywać tym wszystkim
członkom związku, że mu zaufali. A może uznano, że tak będzie najlepiej dla wizerunku
całego związku, w końcu kibice chcieli Bońka, więc może teraz ogólnopolska niechęć do
PZPNu nieco osłabnie. Ogólnie jestem zadowolony jak większość kibiców z takiego obrotu
sprawy, jednak hamuje zbytni entuzjazm i wolę poczekać na jakieś konkretne decyzje nowego
prezesa.

Tak jak wyżej napisałem, Boniek już był wiceprezesem PZPN za czasów Listka, moim zdaniem nic się w kwestii betonu nie zmieni, Zibi może jedynie zmieni jego obraz. Na taki bardziej przysfajnalny dla kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 04:01, Paoro napisał:

Tak jak wyżej napisałem, Boniek już był wiceprezesem PZPN za czasów Listka,
moim zdaniem nic się w kwestii betonu nie zmieni, Zibi może jedynie zmieni jego obraz.
Na taki bardziej przysfajnalny dla kibiców.

"Na dwoje babka wróżyła." Może zmienić dużo, może też nie zmienić nic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto nowy zarząd PZPN:

prezes - Zbigniew Boniek

wiceprezes ds. organizacyjno finansowych - Eugeniusz Nowak
wiceprezes ds. szkolenia - Roman Kosecki
wiceprezes ds. zagranicznych - Marek Koźmiński
wiceprezes ds. futbolu profesjonalnego - Bogusław Biszof
wiceprezes ds. piłkarstwa amatorskiego - Jan Bednarek

członkowie zarządu:

reprezentant klubów ekstraklasy - Marcin Animucki
reprezentant klubów 1. ligi - Artur Kapelko

Krzysztof Malinowski
Stefan Antkowiak
Mirosław Malinowski
Cezary Kulesza
Andrzej Padewski
Rudolf Bugdoł
Kazimierz Greń
Zdzisław Łazarczyk
Mirosław Mosór
Jakub Tabisz

Antkowiak, Bugdoł, a nawet Greń to typowi przedstawiciele "związkowego betonu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Bitwa o Anglię!!!. Liczę na fajne widowisko, dużo walki i kilka bramek (oczywiście jak najwięcej dla Chelsea).
Mecze między Chelsea a United od dobrych 10 lat są naprawde świetnym widowiskiem więc liczę że dzisiaj też tak będzie. Zyczę sobie żeby sędzia dał sobie w końcu spokój i nie decydował czy nie rozsztrzygał o losach meczu. Nie pomagał żadnej drużynie, co niestety w ostatnich latach zdarza się aż za często. Niech wygra po prostu lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 13:31, Ziggy napisał:

Zyczę sobie żeby sędzia dał sobie w końcu spokój i nie
decydował czy nie rozsztrzygał o losach meczu. Nie pomagał żadnej drużynie, co niestety
w ostatnich latach zdarza się aż za często. Niech wygra po prostu lepszy.


No to twoje życzenia się niestety nie spełniły - tragiczne sędziowanie, po raz kolejny sędzia decyduje o wyniku tak szlagierowego meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No koledzy już wspomnieli. Czy United jest tak słabe żeby im pomagać w wygrywaniu meczów myślę że kurde nie. Szkoda, mam pretensje do swojej drużyny do Ivanovica zwłaszcza. Zachował się jak ostatni debil. Luiz też geniusz kurde. Ten mecz mógł być super widowiskiem do końca, nie udało się. Ale sędzia na drugą połowę wyszedł z drukarką trzeba to przyznać. Już się obawiam środy. Ciekawe komu tym razem pomogą? Może u bucka takie zakłady powinny być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

W obliczu nadchodzącej krytyki, oskarżeń o korupcję itp, wolałbym, żeby ten mecz przegrali.

Oczywiście czerwona niesłuszna, a padła bramka ze spalonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 18:53, Mange napisał:

ehhh... z takich wygranych to nawet cieszyć się nie da :(

Dokładnie. Miałem nadzieję, że wreszcie wygramy bez żadnych kontrowersji, ale kartka dla Torresa to był jakiś żart.
Znowu będzie pieprzenie, że kupiony mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:03, Diverso napisał:

W ogóle dzisiejszy dzień to żenada dla poziomu sędziowania.


Jak na standardy Premier League to norma. Poziom piłkarski w tej lidze jest za wysoki dla angielskich sędziów, gdybym chciał być złośliwy to powiedziałbym, że dla angielskich piłkarzy też :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sędzia zabił dobre widowisko. Kartka to żenada, ale na gola Chicharito mam trochę inne spojrzenie. Strzelił co prawda ze spalonego, ale nie była to najłatwiejsza sytuacja dla sędziego. Duże zamieszanie w polu bramkowym po tym jak piłka uderzyła w słupek, a potem wszyscy skierowali uwagę na to gdzie jest piłka i na zablokowaniu strzału. Najgorsze jest jednak to, że błędy sędziów będą wypominane Manchesterowi United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 19:00, filip29 napisał:

> ehhh... z takich wygranych to nawet cieszyć się nie da :(
Dokładnie. Miałem nadzieję, że wreszcie wygramy bez żadnych kontrowersji, ale kartka
dla Torresa to był jakiś żart.
Znowu będzie pieprzenie, że kupiony mecz.


Akurat Torres powinien wylecieć już w I połowie za kungfu na Clevie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów co do wczorajszego meczu Chelsea z United. Przykre dla mnie jest to, że znowu na stronach internetowych kibice obu drużyn się kłócą o sędziowanie. Wypominają sobie pomyłki sędziów obrażając sie wzajemnie. Jedynym winnym niestety tej wojny są sędziowie. Więc zrozumcie ludzie w końcu że nie ma sensu się kłócić o to że nasze piękne widowiska za każdym razem psują sędziowie. Wczoraj było naprawdę piękne widowisko. Pierw szybkie 2 bramy United, potem determinacja Chelsea do odrobienia strat. Wszystko musiał spieprzyć oczywiście sędzia. Za każdym razem muszą niepotrzebnie zostawać najważniejszą postacią widowiska. Najgorsze jest to że nie ma poprawy, że poziom ich sędziowania jest coraz słabszy. Podobno w środę, chodź to nieoficjalna wiadomość ma sędziowac pan Webb, szerzej znany i wyśmiewany jako sędzia United. Dajmy temu spokój. Niech ktokolwiek sędziuje byle dobrze i sprawiedliwie. Bo szkoda że najlepsza liga świata musi się ośmieszać w taki sposób za każdym razem jak pomyłki sędziowskie. To nie jest że jeden raz sędzia się pomylił. Tak jest niestety od paru lat. Radziłbym FA zamiast czepiania się pierdół, typu że dwaj mężczyżni powyzywali się na boisku, niech wezmą się do roboty za siebie najpierw. Chelsea złożyła skargę na sędziego wczorajszego meczu w sprawie prawdopodobnych niecenzuralnych słów wypowiadanych podczas meczu przez arbitra w kierunku dwóch piłkarzy Chelsea. Prawdopodobni chodzi o Johna Obi Mikela( i tu mogły paść słowa na tle rasowym) i Juana Maty. Liczę że się tym zajmą i sprawę wyjaśnią. Kibice United i Chelsea odpuśćmy sobie i byle do środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu kontynuować dyskusji, ani się wspierać. Mecz widziałem. Bardziej interesuje mnie kwestia poprawności tego: http://kwejk.pl/obrazek/1492262/machester-united-i-s%C4%99dziowanie.html

Propaganda, kompletne bzdury, a może jednak sama prawa? Nie bardzo chce mi się tego wszystkiego szukać, aby to samemu zweryfikować (wiadomo jak to z takimi rzeczami w internecie jest). Dlatego chciałbym poznać zdanie kibica MU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować