Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 23:56, Paoro napisał:

> Sam jestem fanem Barcy i śmieję się z takich sytuacji;)
Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka, ale niestety wielu kibiców Barcelony to
sezonowcy i o nich mówię. Zwykli kibice sukcesu bez szacunku dla drużyn przeciwnych.
A takie mecze to lekcja pokory dla nich, bo w piłce nożnej nigdy nie można być pewnym
zwycięstwa.


Racja, jeśliby w tym roku nie wygrali LM pewnie też część ''kibiców'' może się wykruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:59, Szczep_NML napisał:

Wytłumaczę ci to, tym razem bez prowokacji (znikomej, ale zawsze :)). Usiłowałem zapytać
twoją osobę czy jesteś kibicem/fanem/sympatykiem klubu dla którego Barcelona to wróg.

Głupie pytanie, skoro cieszę się z porażki Barcelony i jestem kibicem La Liga, to wiadome, że kibicuję innej drużynie z tej ligi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje pytanie czy jesteś normalnym kibicem, czy fanbojem... Stawiam na to że jesteś fanbojem gdyż wyrażasz niechęć (może coś jeszcze ;p) do Barcy. Takie zachowanie świadczy o tym że dla ciebie liczą się tylko wygrane swojego klubu i porażki "wrogów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:59, Szczep_NML napisał:

Wytłumaczę ci to, tym razem bez prowokacji (znikomej, ale zawsze :)). Usiłowałem zapytać
twoją osobę czy jesteś kibicem/fanem/sympatykiem klubu dla którego Barcelona to wróg.

Uwierz mi nie trzeba być fanem Realu, by nie lubić Barcelony, wystraczy poprzebywać trochę na polskich forach w towarzystwie fanboyów Barcy ;) ja w LM kibicuje zazwyczaj drużynom słabszym, albo takim, które w jakimś stopniu wnoszą nową jakość do tych rozgrywek, jak BVB obecnie. O np. takim czarnym koniem rozgrywek LM to było chyba AS Monaco, ale im wtedy kibicowałem już od fazy grupowej, bo grali naprawdę fajnie z polotem i grał tam Morientes. Póżniej zazwyczaj zawsze wygrywali faworyci :( jeszcze Liverpool można było zaliczyć do takich finalistów nie bd faworytami przed rozgrywkami. Potem nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Inter z Mou to też był faworyt i monopolista w Seria A ;P Co do tegoroczynych rozgrywek to duże szanse na wygraną daje Bayernowi, choć ich również nie lubie, bo to taki monopolista w Bundeslidze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs. Barca 2:0

Pierwsza połowa nie zachwycała ,więc nie ma co tu komentować.
Druga połowa ożywiła się nieco po przypadkowym trafieniu Boatenga. Wtedy Milan zaczął grac znacznie odważniej i coraz częściej zaczął sobie stwarzać okazję podbramkowe, co przyniosło skutek w postaci drugiej bramki Muntariego :]
Osobiście jestem zaskoczony b.dobrą postawą w obronie Milanu w kontekście całego meczu ,tym bardziej że grał mexes i że początek gry obrony był dość choatyczny i nerwowy :P W drugiej połowie zagrali niemal bezbłędnie :]

Zespół spisał się na medal :]
FORZA MILAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja w poprzednim poście pisałem coś o Realu? :D

Niestety z tymi sezonowcami to masz rację, te gimbusy (a może nawet i nie :P) psują reputację ogółu. Sam jestem kibicem Barcelony, ale nie jestem ich fanbojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:08, Szczep_NML napisał:

Teraz pozostaje pytanie czy jesteś normalnym kibicem, czy fanbojem... Stawiam na to że
jesteś fanbojem gdyż wyrażasz niechęć (może coś jeszcze ;p) do Barcy. Takie zachowanie
świadczy o tym że dla ciebie liczą się tylko wygrane swojego klubu i porażki "wrogów".

W takim razie 95% kibiców każdego klubu to fanboye... I niech tak będzie. :)

Każdy klub ma wielkiego rywala którego porażki cieszą kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest różnica między cieszeniem się z porażki wroga, a wyśmiewaniem go, hejtowaniem itd.
Twój pierwszy post właśnie takie coś wyrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:27, Szczep_NML napisał:

Tylko jest różnica między cieszeniem się z porażki wroga, a wyśmiewaniem go, hejtowaniem
itd.
Twój pierwszy post właśnie takie coś wyrażał.

Może zacytuj gdzie wyśmiewałem Barcelonę i ją hejtowałem w tym poście? Chętnie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem w tym temacie osoby (nie liczę tych zbanowanych), która by w tak namiętny sposób ekscytowała się z porażki jakiegoś klubu, za którym nie przepada. Tak więc mamy tu kibiców i "kibiców".
Co śmieszniejsze, większość poprzedników również "kibicowała" Realowi, więc może tradycja będzie kontynuowana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


oczywiście, że dostał w papę, wrzuciłem specjalnie po to ten filmik. Beka z Busquetsa ( chyba, może to Alba, nie widzę dokładnie ) który pierw sam w łape zgarnął a potem reklamował zagranie ręką przez piłkarza Milanu XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibice Barcy zrobią wszystko, żeby utrzymać mit o doskonałości swojej drużyny. Chelsea postawiła autobus i miała farta, Celtic zlekceważyli, Milanowi pomógł sędzia. Wymówka zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:58, Pernia napisał:

Beka z Busquetsa ( chyba, może to Alba, nie widzę dokładnie ) który pierw sam w łape zgarnął a potem
reklamował zagranie ręką przez piłkarza Milanu XDD

Ja tam widzę... Męssiego z mini-asystą do Zapaty :P
A zółtą kartkę za dyskusję dostał Pique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:54, Pernia napisał:

Dlaczego uważamy kibiców barcelony za osoby, lekko mówiąc, zapatrzone w sobie i nie widzące
prawdziwego obrazu?
http://www.blaugrana.pl/news/11725/mini_sos+.html
i uzasadnienie:
https://www.youtube.com/watch?v=2k3wfgh7I4I

Kibice to małe piwo... PRASA. Prasa dzisiaj wylewa wiadro pomyj na sędziego za słuszną decyzje. Żałosne po prostu. Oczywiście cała drużyna Barcelony, wraz z trenerem zwala winę na murawę. Też żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe śmieszą mnie takie nagłówki, latem Wenger będzie miał do wydania 80 mln euro i kupi Mario Goetzego xD już to widzę jak najbardziej wartościowy (wg transfermarkt) piłkarz Bundesligi przechodzi do średniaka PL. Tym bardziej, że reprezentanci Bundesligi w tej edycji LM mogą się okazać najlepsi i najbardziej liczni w ćwierćfinałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atletico odpada mimo wygranej 1:0! I teraz można mówić o odpuszczeniu meczu i poprzeć to argumentem takim, że ponad połowa składu to rezerwowi. Jeszcze w stawce pozostało Levante z Hiszpanii, które pierwszy mecz wygrało 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 20:30, Szejkon napisał:

Atletico odpada mimo wygranej 1:0! I teraz można mówić o odpuszczeniu meczu i poprzeć
to argumentem takim, że ponad połowa składu to rezerwowi. Jeszcze w stawce pozostało
Levante z Hiszpanii, które pierwszy mecz wygrało 3:0.


Atletico chyba w tym roku postanowiło za wszelką cenę awansować do LM, rok temu przeszło im to chyba koło nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować