Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Gwiazdy nie grają, przekonało się o tym Galatasaray - Drogba, Sneijder i gwiazdy piłki tureckiej - Altintop i Burak Yilmaz się niepopisali z Schalke. Co się z Holendrem dzieje tego nie rozmumiem... najlepszy piłkarz Interu z sezonu kiedy zdobywali potrójną koronę, a od tego czasu równia pochyła. Co do Galaty to pewnie znów popadną w długi, a kibice tureccy jak to mają w swoim zwyczaju bd rzucać kamieniami w piłkarzy ;p

Co do Barcy, to brakuje im Guardioli, a z tym pseudotrenerem, który zasiadł na ławce w meczu z Milanem to mogą odpaść już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Tottenham rzutem na taśmę (gol w 90 minucie) dał radę :D Jestem ciekaw jak poradzi sobie Liverpool na Anfield z Zenitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 20:46, Paoro napisał:

Co się z Holendrem dzieje tego nie rozmumiem... najlepszy piłkarz Interu z sezonu kiedy zdobywali potrójną
koronę, a od tego czasu równia pochyła.

Długa kontuzja + bardzo długi czas poza boiskiem robi swoje.
Ale fakt... nie popisali się wczoraj i prawdopodobnie odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria. Nie wiem czy ktoś z Was ogląda mecz Liverpool - Zenit, ale komentatorzy zmiażdżyli Darka. Nie popełniają błędów "rzeczowych", ale komentują jak dwaj upośledzeni koledzy. Głupie żarty, nazywają cały czas Suareza "Czartem na miotle" (WTF!), Spaletti zastanawia się co zje na kolację, a komentator wspierający cały czas dąży do tego, żeby wymówić ksywkę Suareza.

A mecz bardzo fajny, 10 minut do końca i 3-1 dla Anglików. Jeszcze jeden gol i są w dalszej fazie LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, świetny mecz. Liverpool grał jak o życie, ale niestety się nie udało, okazał się troszkę za słaby...

Tottenham i Chelsea mieli sporo szczęścia, walczyli do końca i w samiutkich końcówkach strzelili gole dające awans. Ogólnie ciekawa kolejka.

Czy ktoś tu mówił, że angielskie zespoły sobie odpuszczają ligę europejską? :)


Teraz pozostaje czekać do rewanżowego meczu w pucharze króla, znów Real - Barca, znów Ronaldo - Messi, znów Gran Derbi. I stawka niezła. Będzie się działo. Obstawiam 2-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj mecze Tottenhamu i Liverpoolu i szczerze mówiąc z tych dwóch drużyn bardziej na awans swoją grą zasłużył Liverpool, a nie Spurs. Gra The Reds naprawdę mnie miło zaskoczyła, zwłaszcza Suarez zagrał genialnie. Nie znoszę kolesia, ale w piłkę potrafi grać :)
Owszem, obrona Liverpoolu popełniała koszmarne błędy, ale jednak widać było, że w grze jest jakiś zamysł i że jest to drużyna.
W Tottenhamie widziałem zlepek indywidualności, a nie drużynę. W zeszłym tygodniu wygraną zapewnił geniusz Bale''a, a teraz strzał rozpaczy Dembele. Jesli AVB nie wymysli czegoś, to ja nie widzę świetlanej przyszłości dla Spurs w LE :)
Newcastle też chyba miało pewne problemy. Nie wiem jak Chelsea, ale awans po golu w doliczonym czasie gry nie świadczy raczej o ogromnej przewadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale z relacji jaką przeczytałem na stronie wynika, że bramkarz Sparty miał dzień konia. Poza tym gol Hazarda ratował przed dogrywką, nie odpadnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 14:14, ManweKallahan napisał:

Meczu nie oglądałem, ale z relacji jaką przeczytałem na stronie wynika, że bramkarz Sparty
miał dzień konia. Poza tym gol Hazarda ratował przed dogrywką, nie odpadnięciem.


Ale ja tylko napisałem, że awans dał Chelsea gol w doliczonym czasie gry :) Wiem, że bylaby ewentualnie jeszcze dogrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze robi "najgroźniejszy" atak w polskiej lidze.
Jeleń to następny pozyskany napastnik w tym zespole, który ma zastąpić Milika...
Czyli nazwisko znów bierze w górę i sentymenty
Skończcie z tym...

A wy jaki meczyk oglądacie dzisiaj? ;). Ja biorę się za Zagłębie - Pogoń myślę, że będzie ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 17:04, bungo50 napisał:

Górnik Zabrze robi "najgroźniejszy" atak w polskiej lidze.
Jeleń to następny pozyskany napastnik w tym zespole, który ma zastąpić Milika...
Czyli nazwisko znów bierze w górę i sentymenty
Skończcie z tym...

Brak słów, pamiętam mecz z poprzedniej rundy Lech-Podbeskidzie i Jeleń ewidentnie przyczynił się do zwycięstwa Lecha, choć grał w Podbeskidziu:P

Dnia 22.02.2013 o 17:04, bungo50 napisał:

A wy jaki meczyk oglądacie dzisiaj? ;). Ja biorę się za Zagłębie - Pogoń myślę, że będzie
ostro!

Ja tam bd oglądałem tylko Lecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 17:04, bungo50 napisał:

A wy jaki meczyk oglądacie dzisiaj? ;). Ja biorę się za Zagłębie - Pogoń myślę, że będzie
ostro!


Obejrzałem Polonia - Lechia, chciałem zobaczyć jak sobie poradzą zespoły, które chyba najbardziej zebrały po tyłku w tym okienku transferowym. No i przez większość czasu nie było widać, że to drużyny z czołówki tabeli, równid dobrze to mógłby być mecz Bełchatów - Podbeskidzie, po za kolorami koszulek różnicy by nie zauważył. Plus za akcję przy bramce Gdańszczan, ale to chyba tyle z pozytywów tego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 23:53, Bambusek napisał:

Obejrzałem Polonia - Lechia, chciałem zobaczyć jak sobie poradzą zespoły, które chyba
najbardziej zebrały po tyłku w tym okienku transferowym. No i przez większość czasu nie
było widać, że to drużyny z czołówki tabeli, równid dobrze to mógłby być mecz Bełchatów
- Podbeskidzie, po za kolorami koszulek różnicy by nie zauważył. Plus za akcję przy bramce
Gdańszczan, ale to chyba tyle z pozytywów tego spotkania.

Podobno dobrze, że padły bramki bo inaczej byloby to żałosne widowisko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa nie przestaje mnie zadziwiać. Od początku twierdziłem, że Podbeskidzie bez żadnego napięcia i presji może spokojnie jeszcze marzyć o utrzymanie się, ale nie przewidziałem, że dzisiaj zagrają tak doskonale. O ile w pierwszym spotkaniu wygranym przez Podbeskidzie na wyjeźdźcie z Zagłębiem można uznać za przypadek, to tutaj należy absolutnie pogratulować wynikowi 4:0. W tym meczu im wychodziło wszystko. Grali ambitnie, agresywnie często pressingiem na połowie rywala zmuszali po prostu ich do błędu. Dodatkowo skupili się na stałych fragmentach gry co dawało im 50% bramek w dzisiejszym spotkaniu. Dodatkowo akcje stwarzali bardzo prostymi siłami, owszem technicznie przegrywają z zespołem, Jagiellonii, ale dzisiaj wyglądało na to, że Podbeskidzie nie wygląda na najgorszy zespół Ekstraklasy. Jeżeli z takim impetem i charakterem będą grali w następnych spotkaniach, to kto wie może nie należy jeszcze skreślać zespołu Podbeskidzia. Do końca oczywiście bardzo daleko, ale sądzę, że dzisiejszy mecz dawał bardzo dużo odpowiedzi w zmianie zespołu. Liczę osobiście na więcej, a o gościach nie będę nic mówił. Leżącego się podobno nie kopie, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bożżż...zanim wciśniesz "dodaj post" przeczytaj to co napisałeś,bo raczej analizy "co autor miał na myśli" nikt tu przeprowadzać nie chce.

Za chwile mecz QPR-Man United.Nani w wyjściowym składzie,ma szansę potwierdzić dobrą formę z meczu z Reading.Liczę na pewne zwycięstwo i powiększenie przewagi nad city do 15 pkt! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 20:00, Paoro napisał:

Ale dramat Legii :P


Jak dla mnie kibica Lecha Poznań to dobra wiadomość, ale myślę że Legia spokojnie sięgnie po mistrzostwo. Zdarza się i najlepszym w sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 21:25, DambialkoX napisał:

Jak dla mnie kibica Lecha Poznań to dobra wiadomość, ale myślę że Legia spokojnie sięgnie
po mistrzostwo. Zdarza się i najlepszym w sezonie :)


A tam, i tak Wisełka wygra :D

A poważniej, próbuję sobie wyobrazić co byłoby jakby spadła z ekstraklasy. Co prawda nie byłby to pierwszy spadek tego typu w historii, ale z drugiej strony, wreszcie w Krakowie powróciły derby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 00:31, vonArnold napisał:

A poważniej, próbuję sobie wyobrazić co byłoby jakby spadła z ekstraklasy. Co prawda
nie byłby to pierwszy spadek tego typu w historii, ale z drugiej strony, wreszcie w Krakowie
powróciły derby :D


Tylko nie derby Krakowa :D Bez Cracovii w Ekstraklasie się jakby w mieście spokojniej zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 00:31, vonArnold napisał:

ale z drugiej strony, wreszcie w Krakowie powróciły derby :D

Żeby się jeszcze nie okazało, że Wisła spadnie, a Cracovia awansuje i derbów dalej nie będzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 00:31, vonArnold napisał:

> Jak dla mnie kibica Lecha Poznań to dobra wiadomość, ale myślę że Legia spokojnie
sięgnie
> po mistrzostwo. Zdarza się i najlepszym w sezonie :)

A tam, i tak Wisełka wygra :D


Z 13 na 1 miejsce tabeli mówisz ? Good luck :D Zaskakujące jest to, że Ruch tak nisko jest, bo aż na 14 miejscu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować