Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 13:21, Szejkon napisał:

za 10 godzin wszystk ojuż będzie jasne. Jestem praktycznie pewien awansu Realu, jest
zbyt mocny na Manchester i na pewno się uda. Myślę, że będzie 2-1 dla Realu, ewentualnie
3-1.


Zgadzam się z Tobą , co do wyniku :). Real w ostatnich dniach pokazuję , że jest mocny i potrafi się zmobilizować na dobrego przeciwnika , bo o lidze i słabszych rywalach , to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bedzie ryk na forum, jak dzis ManU wykopie rywala z LM, hehe

A co do BvB nie obraze sie, jak odpadna z LM, bo:
- dobija mnie juz ta nieustanna gadka o transferach Lewego
- Szpaku przestanie przy kazdej okazji nawijac o Lewym i BvB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik dzisiejszego hitu na Old Trafford jest naprawdę trudny do przewidzenia. Przeczytałem już sporo opinii i typów na to spotkanie, ale na ogół sprowadzają się one do faworyzowania drużyny, której dana osoba kibicuje. Obiektywnym okiem bardzo trudno wskazać w tym meczu zwycięzcę, dla mnie lekkim faworytem jest jednak Real, który ostatnio pokazuje, iż jest w bardzo dobrej dyspozycji. Tylko ciągle się zastanawiam, czy to Real w meczach z Barcą był taki dobry, czy po prostu Barca taka słaba i te ostatnie zwycięstwa mogą nieco mydlić oczy wielu osobom co do formy Królewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:31, vonArnold napisał:

Ale bedzie ryk na forum, jak dzis ManU wykopie rywala z LM, hehe

A co do BvB nie obraze sie, jak odpadna z LM, bo:
- dobija mnie juz ta nieustanna gadka o transferach Lewego
- Szpaku przestanie przy kazdej okazji nawijac o Lewym i BvB

Nudzą, frustrują i martwią mnie takie opinie, które ponadto są niedojrzałe. Wystarczy wyciszyć się na głos mediów, otworzyć oczy na piłkę nożną, zasiąść do telewizora i oglądać niesamowite widowisko. Nie zachowujmy się jak stereotypowi Polacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Barcelona po prostu była taka słaba, a nie Real taki mocny.

Ponadto wcale się nie hype''owałem na ten mecz ponieważ sądzę, że faworytem jest United. Niestety, oprócz Cristiano który przechodzi przez swoje najlepsze chwile w Madrycie obecnie, reszta oprócz Varane''a jest wg mnie raczej pod formą.

Chelsea i Inter umiały zatrzymać Messiego, to United zatrzyma Ronaldo. W końcu znają go jak nikt inny na świecie, a poza Ronaldo brakuje w Madrycie piłkarzy w świetnej formie.

Na dodatek bardzo ciężko jest awansować remisując w pierwszym meczu 1-1. Liczę dzisiaj na dobry mecz w dobrej atmosferze, a awans Realu będzie bardzo miłym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:10, Smooqu napisał:

Ja uważam, że Barcelona po prostu była taka słaba, a nie Real taki mocny.


Barca przegrała praktycznie z rezerwami, więc wniosek sam się nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rooney i Kagawa rozpoczną mecz na ławce. Dziwna decyzja SAF biorąc poduwagę ostatnią kolejkę Premiership, i 3 bramki japończyka.No nic, za 20 min początek tego spektaklu, niech awansuje lepszy, a kibiców czeka piłkarska uczta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:59, Bithda napisał:

Nudzą, frustrują i martwią mnie takie opinie, które ponadto są niedojrzałe.


A nie mówiłem, już się zaczęło :D

Dnia 05.03.2013 o 19:59, Bithda napisał:

Wystarcz ywyciszyć się na głos mediów, otworzyć oczy na piłkę nożną, zasiąść do telewizora i oglądać
niesamowite widowisko.


Sorry, ale mnie to sztuczne nabijanie rozgłosu wokół Lewego już nie tyle dobija, ile zaczęło drażnić wobec jego osoby. Transfer do ManU/City/Realu/Bayernu/gdzieś indziej. Sport.pl tworzył takich artykułów setki, niemal codziennie. Człowiek chciałby coś przeczytać związanego z obecnymi rozgrywkami - nie, nie możesz, bo już atakuj nagłówek z głowej strony o sensacyjnym transferzem, rzekomym przecieku informacji, najpewniej wytworzonym w główce autora. A jak taki Szpaku w meczu BvB-Szachtar też nawijał zamiast o grze to o transferach to mnie już szlag trafił, ile można? Fajnie, że kupujesz taką papkę. Mnie to drażni. A komentatora wyłączyć się niestety nie da. A mecz oglądać bez dźwięku?

Dnia 05.03.2013 o 19:59, Bithda napisał:

Nie zachowujmy się jak stereotypowi Polacy..


Haha, wyskoczył jakiś europejczyk ze swej dziury i pouczać będzie. Ględzi coś o niedojrzałych opiniach, a sam co prezentuje? Umysłowe bagno, stereotypowe myślenie i uleganie wpływom to niegdyś ze wschodu, teraz z zachodu. Bezwartościowa chorągiewka na wietrze, co to ją huragan zmian porwie...

To, że obecna mentalność Polaków została ukształtowana w miażdżacym stopniu przez PRL nie oznacza, że to jest polska mentalność. Ja się tym homo sovieticus, to takiego właśnie osobnika krytykujesz, brzydzę i gardzę. Tym wiecznym narzekaniem, nieróbstwem, dowalaniem innym, zapatrywaniem na tu i teraz, karmieniem każdym chłamem, uleganiem propagandy i ciasnotą umysłyu. I zgadnij kto teraz jest tym homo sovieticus? A może powinniem napisać homo europaeus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, widze, że na onecie można kupić mecz za 6,15 zł (sms).

Próbował ktoś, jaka jest jakość? Nie tnie? Bo mam stream 360p, ale gotów jestem wybulić 6 zł za np. hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:44, BoloMaster napisał:

ja oglądałem tam 2 tygodnie temu, dobra jakość i nie zacina:)


Coś mi sknery sms odesłać nie chcą :/

A jak szybko się dostaje bilet płacąc płacąc przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod Pilipiuka mi ta wypowiedź podeszła. Bardzo nadęta. Nie oglądam tv, mam swoje myślenie, i jeśli zdanie odmienne od swojego nazywasz umysłowym bagnem współczuję ludziom, z którymi przebywasz. Polaku. Stereotypowy polak narzeka mimo, iż kiedyś chciał tego co jest teraz. I tylko o to mi chodziło. Masz zły dzień? Zagraj w grę. Tomb Rider już jest, to ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przynajmniej zwrócą mi kasę jak nie wyślą kodu... Jak go dostanę na kilkanaście minut przed końcem też chyba ich przycisnę, bo to jakiś żart będzie. A wysłałem tylko dlatego, że nie mogłem odpalić żadnej transmisji, a i tak tuż po smsie jedna zaczęła mi działać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:56, Bithda napisał:

Pod Pilipiuka mi ta wypowiedź podeszła. Bardzo nadęta. Nie oglądam tv, mam swoje myślenie,
i jeśli zdanie odmienne od swojego nazywasz umysłowym bagnem współczuję ludziom, z którymi
przebywasz. Polaku. Stereotypowy polak narzeka mimo, iż kiedyś chciał tego co jest teraz.
I tylko o to mi chodziło. Masz zły dzień? Zagraj w grę. Tomb Rider już jest, to ujdzie.


Nie wiem kto to Pilipiuk, a google wskazuje na wielu.

Oczywiście, że bagnem, skoro udajesz jaśnie oświeconego a obrażasz mnie i moich współrodaków jakimś mętnym ględzeniem o "stereotypowym polaczku" to zaprzeproszeniem spadaj na drzewo. Nie trzeba tv oglądać by propagandę łykać, więc pudło. Na klęczkach przed typami, co wymyślili politykę wstydu, chodzić nie będę. Swój honor mam.

EOT, bo to temat o piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:09, JayL napisał:

Dostałeś już? Ja wysłałem smsa i dupa, też nie mam kodu...


Nie, ale zapłaciłem jeszcze przelewem (poprzez płatności.pl).
Blisko końca I połowy, sms nie widać (będę te 6 zł reklamować), ale za to po przelewie dostęp od razu. Tylko musisz konto zarejestrować, dosłownie 1 minuta.

Działa, nie narzekam. Tnie średnio na 2-3s co 10 min, jakość nie hd, ale źle nie jest (na oko ok 550 lub więcej p). Komentarz ujdzie, choć padło parę dziwactw.

Skądinąd:
- ManU raczej ciśnie Real
- Real jakby bez pomysłu na grę IMO, widać faktycznie to nie oni stali się mocni, a Barca zwyczajnie słaba (zaczynam obstawiać, iż brak trenera robi swoje; a Ferguson robi różnicę)
- dość brutalnie gra ManU, może niech trochę uważają, bo potencjalna czerwona dla np. Evry to prezent dla przeciwników
- fajnie byłoby jakby van Persi nie pajacował i próbował strzelać goli z przewrotek; komentator twierdzi, że to zamierzony plan przez trenera, ale po paru wpadkach ("typu strzał na pustą bramkę, w której stął Lopez") ja tamu mu nie dowierzam
- a Borussia ma już pewien awans; skądinąd dość sprzecywiczna tegoroczna edycja LM, mocarze grają bez szału (Barca, Real, ManU, Bayern, a nie mówiąc już o tych co odpadli), a w sumie znikąd wyskoczyły 3 drużyny o, przynajmniej mnie zaskakującej, nadzwyczaj dobrej postawie (PSG, Juve, BvB), kto wie może winno się szukać potencjalnego mistrza wśród tej trójcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:34, Ecko09 napisał:

Kaka i Higuain na boisku xD Real może się żegnać z LM jak dla mnie już...


Też tak uważam. Ostatnie moje nadzieje na awans zabiło wejście Kaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wysłałeś smsa i jeszcze puściłeś przelew? Nie będę ryzykował, aż tak mi nie zależy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować