Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 22:54, Ecko09 napisał:

Mam nadzieje, że Casillas nie wróci w tym sezonie już do bramki, chyba, że jakimś cudem
odzyska formę sprzed jakiś 5 lat powiedzmy. Diego Lopes bije na głowę to co wyczyniał
Casillas przez ostatnich parę lat.

Nie za Mourinho, nie bój się. Mou wie, że Lopez jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak z Pepe z pamiętnego dwumeczu z Barceloną. Tak jak wtedy Pepe nie zasłużył wtedy na czerwoną kartkę, tak teraz Nani też nie zasłużył. Wejście ostre i niebezpieczne, ale przypadkowe.

Cieszy awans, ale atmosfera mogłaby być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:25, JayL napisał:

Mam nadzieję, że przynajmniej zwrócą mi kasę jak nie wyślą kodu... Jak go dostanę na
kilkanaście minut przed końcem też chyba ich przycisnę, bo to jakiś żart będzie.

Dla mnie wysłali w 76 minucie, jutro napiszę im na maila co o tym myślę...na szczęście kumpel znalazł inną stronkę, niestety tylko 360p, ale lepsze to niż nic xd


Ogólnie nie kibicuję Realowi, ale dzisiaj na nich postawiłem, więc miło, że wygrali. Z pomoca sędziego czy bez dla mnie to bez znaczenia :-D

Edit: Szejkon: ktoś może sie przyczepic, że nie ocenzurowałeś cytatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:57, Smooqu napisał:

Podobnie jak z Pepe z pamiętnego dwumeczu z Barceloną. Tak jak wtedy Pepe nie zasłużył
wtedy na czerwoną kartkę, tak teraz Nani też nie zasłużył. Wejście ostre i niebezpieczne,
ale przypadkowe.

Cieszy awans, ale atmosfera mogłaby być lepsza.

Kolejny mundry.

http://www.youtube.com/watch?v=3q5ta-JTAuQ

masz powtorke, 1:08. Widać jak nani ewidentnie prostuje noge gdy juz dotyka arbeloi by mu zrobic krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że Szejkon to fanboy Realu. Po co z nim dyskutujecie. Dla niego było czerwona kartka koniec tematu. Dla całej reszty świata jej nie powinno być (nawet dla kibiców Realu). Dla niego są karne dla Realu, ale dla United już nie. Szkoda mi takich ludzi, tak samo jak reszty fanboyów.

A co do samego meczu, to dobre widowisko. W pierwszej połowie lekka przewaga United. W drugiej już wiadomo. Kartki być nie powinno, według mnie nawet żółtej tu mogło nie być. Lopez świetna forma i dzięki niemu Real wygrał ten mecz. Szkoda United. Słuszne pretensje zawodników i SAF po meczu.

PS. Szejkon nie odpisuj, nie prowokuj, bo ze mną sobie nie popiszesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:53, Szejkon napisał:

Ahahahaha, to ciekawe jakim sposobem oddał strzał więcej do tego momentu. Śmieszny jesteś.


Chyba, że liczysz do strzałów Realu celny strzał Ramosa ;] Może i Real miał więcej strzałów, ale kto oglądał, ten widział, że to United było zdecydowanie lepsze w pierwszej połowie i na początku drugiej i stworzyło więcej groźnych sytuacji m. in. słupek po rogu i setka Welbecka.

Dnia 05.03.2013 o 22:53, Szejkon napisał:

a właśnie że była. Nani, gdy już w locie dotyka Arbeloe wtedy zaczyna szybko prostować
nogę by kopnąć gracza Realu w żebra. Obejrzyj dokładnie powtórkę.


Ok. Jak wspomniałem nie widziałem tego dokładnie, więc polemizował nie będę.

Edit. Obejrzałem powtórkę i uznaję, że czerwień niesłuszna. Nani owszem wyprostował nogę, ale po to, by złapać piłkę na wysokim pułapie, więc nie było w tym zagraniu umyślnej brutalności i spokojnie wystarczyła by żółta kartka.

Btw. Dortmund dzisiaj gładkie 3:0 i swoje dołożył Kuba. Chyba w ćwierćfinale Borussia może już trafić na Real, więc znów trafić się może ciekawy dwumecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:43, Szejkon napisał:

Do wszystkich co płaczą na sędziego - nie ośmieszajcie się. Zobaczcie sobie powtórkę, nani wchodzi wyosko nogą, a gdy już złapał kontakt z Alvaro szybko ją prostuje by zrobić mu krzywdę.


O stary, ale dałeś w palnik. Jak zwykle ignoruję Twoje ślepe oddanie Królewskim godne leminga miesiąca, tak teraz pojechałeś na całego. "Ewidentnie prostuje nogę by zrobić krzywdę" :D "Grałeś kiedykolwiek w piłkę? Wydaje mi się że nie, bo pojęcia nie masz o niej bladego (temat obserwuję od dawna i to, poza Twoim żałosnym fanbojowaniem, sobą najlepiej oddajesz) i naginasz fakty na swoją korzyść. Ale żeby nie było - Nani w swoim stylu próbuje ''zgasić'' wysoką piłkę i jest to tak ewidentne jak tylko moze być, że k**** NIE WIDZI PRZECIWNIKA. W ostatniej chwili odwraca głowę ale już jest za późno. Jak Ty to sobie wyobrażasz, miał użyć mocy i sprowadzić ją na ziemię skinieniem dłoni? A może właśnie w tym problem, że widzisz tylko swoje? No po prostu bez jaj. Jak bez wyciągnięcia nogi mógłby ją opanować? Przecież wystarczy uruchomić racjonalne myślenie. Takie faule z premedytacją to raczej domena Pepe. Tak, polecam obejrzeć powtórkę, hipokryto.
Ok, dałem się sprowokować. EOT.

Mecz byłby znakomity bez tych ceregieli. Wynik wypaczony, choć gdyby nie Lopez i tak mogłoby się skończyć inaczej.

Dołączam się do "braw" Ferdinanda i reszty ekipy MU dla sędziego. Dziadek SAF lubi sobie ponarzekać ale wiedzialem że wyrażając publiczne życzenie odpowiedniego poziomu sędziowania się przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przeżywacie jakiś mecz kelnerów... Jeden kij kto wyszedł dalej z tej pary, ważne że BVB kolejny dobry mecz i marsz po finał LM trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal będzie gadanie ile to Lewandowski jest wart i gdzie to nie pójdzie. Przynajmniej o Wojtusiu Szczęsnym jest cisza. Przynajmniej tyle, bo wolę zdecydowanie oglądać Borussię niż Arsenal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:20, Kraju napisał:

Nadal będzie gadanie ile to Lewandowski jest wart i gdzie to nie pójdzie. Przynajmniej
o Wojtusiu Szczęsnym jest cisza. Przynajmniej tyle, bo wolę zdecydowanie oglądać Borussię
niż Arsenal.

Dlatego najlepiej oglądać z angielskim lub niemieckim komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:13, Shlafrok napisał:

O stary, ale dałeś w palnik. Jak zwykle ignoruję Twoje ślepe oddanie Królewskim godne
leminga miesiąca, tak teraz pojechałeś na całego. "Ewidentnie prostuje nogę by zrobić
krzywdę" :D "


Wystarczyło, że obejrzałem powtórkę raz (całego meczu nie miałem przyjemności zobaczyć), żeby móc ocenić sytuację. Nani patrzył ciągle na piłkę i jak wspomniałeś próbował ją zgasić w powietrzu. W momencie, gdy zauważył przeciwnika, nogi odsunąć nie zdążył, ale też jej nie popchnął w jego kierunku. W tym zagraniu nie było żadnego specjalnego posunięcia ze strony gracza MU, więc według mnie żółta kartka to powinien być max za tę akcję.

Kibicuję drużynie z Włoch btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować