Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2013 o 21:13, Bralo napisał:

Co do składu , to mogę się z Tobą zgodzić .... chociaż na pewno powinien wejść Obraniak
, bo jednym podaniem może odmienić losy meczu.

Tylko podobno Obraniak psuje atmosfere w kadrze... wg naszej wielkiej "trójcy" z BVB. A piłkarz z niego naprawdę dobry ale nie na klasyczną 10, tylko może na lewe skrzydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 21:51, Paoro napisał:

> Co do składu , to mogę się z Tobą zgodzić .... chociaż na pewno powinien wejść Obraniak

> , bo jednym podaniem może odmienić losy meczu.
Tylko podobno Obraniak psuje atmosfere w kadrze... wg naszej wielkiej "trójcy" z BVB.
A piłkarz z niego naprawdę dobry ale nie na klasyczną 10, tylko może na lewe skrzydło?


Najgorsze jest to , że nie mamy w Reprezentacji klasycznej 10-tki :/.
Lewe skrzydło mógłby grać jak najbardziej , tylko ktoś musiałby zagrać za niego na środku ?.
Raczej nie widzę szans , aby razem grał Obraniak na skrzydle , a np: Mierzejewski na 10-tcę.
Znając życie skończy się tak jak zawsze , czyli podstawowe ustawienie z 10-tką , którą będzie Ludo.

Tak sobie pomyślałem teraz , że jest jeszcze jeden wariant i nie taki głupi. Kubę ustawić na 10-tkę , prawe skrzydło wtedy zajął by Grosicki, natomiast na lewym zagrałby Ludo/Rybus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 22:23, Bralo napisał:

> >


Albo kompletnie zmienić formację, kto powiedział, że musi być 4-2-3-1 :D Może jakieś 4-3-3 albo 4-2-2-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 22:39, Ecko09 napisał:

> > >

Albo kompletnie zmienić formację, kto powiedział, że musi być 4-2-3-1 :D Może jakieś
4-3-3 albo 4-2-2-2.

Formację zawsze można zmienić :). Natomiast Polacy zawsze grali 4-2-3-1 i każdy kolejny trener trzyma się tego , zamiast wprowadzić coś swojego np: z klubu.
O ile dobrze pamiętam , to Fornalik próbował 4-4-2 w przegranym meczu z Estonią ? , albo z RPA , dokładnie nie pamiętam, ale chyba z RPA , wtedy grał Piech i Sobiech. Mieli b.dużo sytuacji w tej formacji, więc pomysł jest dobry.
W ustawieniu 4-4-2 z Lewym zawsze mógłbym ktoś grać , bo byłoby z czego wybierać.
Jeśli zaś chodzi o 4-3-3 , to chyba jednak nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jakie to były mecze, ale Fornalik bodaj dwukrotnie próbował 4-4-2 i za każdym razem kończyło się to klapą. Z tymi sytuacjami musisz chyba mylić mecze. Pewny na 100% nie jestem, ale wydaje mi się, że tak właśnie było i dlatego też trener zaprzestał takich eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:44, JayL napisał:

Nie pamiętam dokładnie jakie to były mecze, ale Fornalik bodaj dwukrotnie próbował 4-4-2
i za każdym razem kończyło się to klapą. Z tymi sytuacjami musisz chyba mylić mecze.
Pewny na 100% nie jestem, ale wydaje mi się, że tak właśnie było i dlatego też trener
zaprzestał takich eksperymentów.


Z RPA na 99,99% graliśmy 4-4-2 z Piechem i Sobiechem , wtedy właśnie mieliśmy dużo sytuacji bramkowych , Sobiech miał 3 ( z czego jedna z dwóch metrów , ale mu się " krzyżaków" zachciało ;d ) , Piech miał 2.
Lepiej niech grają 4-2-3-1 , tylko trener musi wszystko dobrze ułożyć , pozamieniać można pozycjami zawodników i to może poskutkować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu zmieniać w formacjach, polskie piłkarzyki nieumieją grac inaczej, Lewy mówił, że gra tak w klubie i nie umie inaczej -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 09:35, Paoro napisał:

Co tu zmieniać w formacjach, polskie piłkarzyki nieumieją grac inaczej, Lewy mówił, że
gra tak w klubie i nie umie inaczej -.-


Szkoda , że na tej też nie umieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 17:47, Szejkon napisał:

Manchester prowadzi już 2-0. Chelsea sobie puchar odpuściła, idąc szlakiem myślowym tutejszych
fanów premier league. :)


Chelsea ostatnio nie gra nic , więc lepiej nie szukać wymówek. W tej drużynie potrzeba trochę świeżości , a ona nastąpi pewnie od nowego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 17:52, Bralo napisał:

Chelsea ostatnio nie gra nic , więc lepiej nie szukać wymówek. W tej drużynie potrzeba
trochę świeżości , a ona nastąpi pewnie od nowego sezonu.

Zgadzam się. Im potrzeba normalnego trenera i napastnika, który strzela, bo ani Torres ani Ba nie zachwycają.
W sumie to chyba jedyny angielski klub do którego pasuje mi Lewy, konkurencja nie jest taka duża i nie będzie to (duży) krok w tył względem Borussi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real remisuje po 30 minutach z 18 drużyną La Liga, Celtą Vigo. Pewnie dają z siebie wszystko idąc szlakiem myślowym tutejszych fanów Primera Division, ale że liga wyrównana i silna :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:38, ManweKallahan napisał:

Ktoś tu już skreślił Chelsea? Oglądałem tylko ostatnie 15 minut i United powinno być
wdzięczne De Gei.

Szkoda, że tak słabo zagrali na początku spotkania. Ten mecz był zdecydowaie do wygrania patrząc po tym co się działo od końcówki pierwszej połowy. No ale cóż, nie pozostaje nic innego jak czekać na rewanż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:50, Ecko09 napisał:

Liverpool wygrał z Totenhamem Oo

Mnie bardziej zdziwiło, że Downing strzelił gola a i Suarez wywalczył karnego bez rzucania się na murawę jak epileptyk.
Ale w lato może nie być różowo - 80 milionów funtów długu na Anfield + 70% budżetu idące na kontrakty = wyprzedaż zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:50, Ecko09 napisał:

Liverpool wygrał z Totenhamem Oo

Biorąc pod uwagę ile sił Tottenham włożył w mecz z Interem i jak oddychali rękawami w końcówce, w sumie nic dziwnego. Jeszcze im może przesadna ambicja wyjść bokiem, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:38, ManweKallahan napisał:

Ktoś tu już skreślił Chelsea? Oglądałem tylko ostatnie 15 minut i United powinno być
wdzięczne De Gei.


Kapitalnie wybronił ten strzał Maty z kilku metrów w ostatnich minutach. Oglądałem mecz od stanu 2:1 i Chelsea całkiem nieźle grała. W zasadzie to powinna ten mecz wygrać. Ale wynik i tak korzystny dla The Blues, gdyż mają teraz decydujący mecz na własnym boisku, choć z drugiej strony z taką niestabilną formą to wszystko się może zdarzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool ostatnio był w gazie, więc w sumie nie jestem zaskoczony. Zmiażdżyli Swansea i Wigan, a teraz przyszła kolej na KFC. Świetny mecz :) Typowy angielski kick & run :) (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:37, Diverso napisał:

Real remisuje po 30 minutach z 18 drużyną La Liga, Celtą Vigo. Pewnie dają z siebie wszystko
idąc szlakiem myślowym tutejszych fanów Primera Division, ale że liga wyrównana i silna
:) ...


Real w tym sezonie w lidze gra słabo , więc 0:0 mnie nie dziwi, chodź wierze , że uda im się wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować