Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

United niszczyło przez 30 minut, a późn iej klops :<
Szkoda, że Rooney nie trafił setki, ale w sumie jestem szczęśliwy, bo mogliśmy nieźle dostać. Ilość strat Valencii, Rooneya i Cleva jest niepojęta. Wszyscy trzej są bez formy (w przypadku Cleva to, że jest po prostu słaby).

Zespół który wygra trafi oczywiście na... Manchester City. To losowanie jest chyba ustawiane tak żeby słabe zespoły grały jak najdłużej.

Trzeba dodać, że H.Webb dobrze sędziował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w ekstraklasie Lech wygrał od 2008 roku z Górnikiem Zabrze 0:1. Bramkę dla Lecha zdobył Hubert Wołąkiewicz. Nakoulma zaś nie wykorzystał 11. Według mnie nie powinno być tego karnego. Iwan przysymulował, jednak sędzia dał się nabrać, bo Kamiński wykonał ruch nogą między nogami przeciwnika. Brawa dla Lecha !!!

Dziwi mnie też wygrana Liverpool''em nad kogutami. Może i wygrali, ale ja się pytam gdzie ten Liverpool z dawnych lat ?. Bale powoli zaczyna być nową gwiazdą Premier League. I w sumie słusznie.

Man Utd vs Chelsea - Niespodzianka jak dla mnie. 2:0 Dla Red Devilsów, a tu nagle The Blues śmignęli i 2:2. Dla nich to dobry wynik, bo poprostu słaby sezon mają.

Teraz czekam z niecierpliwością na Barca - Milan. Szczerze wierzę w Barcelonę, że odrobi straty mimo "kryzysu", jednak Milanowi wraca forma, pokazują to nie tylko w LM, ale także w Serii A, ostatnie mecze: remis z Interem, wygrana z Lazio i Genoą. Jeżel Barcelona odpadnie z LM, dalej będę kibicować Borussi Dortmund mają szanse na finał.

Mam też nadzieję, że w środę Kanonierzy powalczą do samego końca, bo Monachijczycy są piekielnie dobrym zespołem i szanse ich są małe, ale jednak są (kogo ja chce oszukać lol xd ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 19:37, Diverso napisał:

Real remisuje po 30 minutach z 18 drużyną La Liga, Celtą Vigo. Pewnie dają z siebie wszystko
idąc szlakiem myślowym tutejszych fanów Primera Division, ale że liga wyrównana i silna
:) ...

Np. kogo? Zobacz jakim składem wyszedł Real. Cała rezerwowa obrona, cały rezerwowy atak - brak Cristiano, Di Marii, także skąd takie głupie wnioski? Jak już chcesz się odgryźć to proszę bardzo, ale sensownie.

PS. Chelsea odpuściło tylko pierwszą połowę, drugiej nie odpuścili bo strzelili dwie bramki! Idąc oczywiscie zelazna logika paoro, pawbuka, czy Diverso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 21:00, Szejkon napisał:

>


Brak Cristiano? To ja nie wiem jakim cudem on cały mecz rozegrał i 2 gole jeszcze strzelił xD Kibic od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 21:00, DambialkoX napisał:

U nas w ekstraklasie Lech wygrał od 2008 roku z Górnikiem Zabrze 0:1. Bramkę dla Lecha
zdobył Hubert Wołąkiewicz. Nakoulma zaś nie wykorzystał 11. Według mnie nie powinno być
tego karnego. Iwan przysymulował, jednak sędzia dał się nabrać, bo Kamiński wykonał ruch
nogą między nogami przeciwnika. Brawa dla Lecha !!!

Oba karne z kapelusza, ale sędzia nie wybaczył wyniku, bowiem obie drużyny miały po swojej szansie, Lech wykorzystał karnego, mógł też strzelić drugą i trzecią bramkę, ale nie zrobił tego. Na koniec sędzia chciał się chyba zrewanżować wskazał na wapno a Nakoulma przestrzelił. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji, ale najważniejsze są 3 pkt.

2:2 w pojedynku MU z Chelsea, po pierwszej połowie mogło się wydawać, że już po meczu, a tu The Blues sie podnieśli.

Szejkon@
Ogarnij się Kryśka grała w tym meczu i o dziwo zapisała się w protokole strzelając 2 bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 21:10, Ecko09 napisał:

> >

Brak Cristiano? To ja nie wiem jakim cudem on cały mecz rozegrał i 2 gole jeszcze strzelił
xD Kibic od siedmiu boleści :D

mialem na mysli gonzalo, ktory odpoczywal po meczu z manchesterem. xabi zreszta tez nie gral od poczatku, takze wyszly rezerwy i to jest dowod na to, ze mecz odpuszczony, a nie to ze przegrali, jak staraja sie wmawiac inteligenci z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 20:07, filip29 napisał:

(w przypadku Cleva to, że jest po prostu słaby).


Prawda. 56% skuteczności podań w środku pola to po prostu blamaż. Ale zastanawiam się czy do tego samego worka nie wrzucić Valencii, bo to co on robi od naprawdę długiego czasu to po prostu nieporozumienie. Doceniam waleczność i przyspieszenie, ale jego zaawansowany drybling i pomysłowość to poziom słabego orlika. Żal patrzeć. No i co z tymi świetnymi wrzutkami z poprzedniego sezonu...?
Problem w tym że Young w obecnej formie jest niewiele lepszy. Imo na ten moment naszym najlepszym skrzydłowym jest Welbeck i to chyba wystarczy za komentarz.

Gratulacje dla Chelsea za ładny comeback, zasłużyli na to swoją grą. De Gea jak zawsze match-winner, Carrick mistrz. Szkoda, była to świetna szansa na podreperowanie nastrojów po odpadnięciu z LM w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, a teraz taki gigant jak Real Sociedad wygrywa z Atletico Madryt. Chyba zacznę śledzić tą ligę, bo cuda są tu nieprawdopodobne. I na dodatek RS gra śliczną techniczną piłkę, a Atletico wcale nie jest gorsze. Wow. Obronę mają mocarną, wpuścili tylko 34 bramki, atak także zabójczy 44. To jest coś. I zasłużone 6 miejsce :) Taki zespół zasługuje na miejsce w LE conajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2013 o 20:07, filip29 napisał:

(w przypadku Cleva to, że jest po prostu słaby).

drugi, po Giggsie MVP w meczu z Realem. Jedyny kreatywny zawodnik środka pola, który zapieprza od bramki do bramki i ciągle jest pod grą, KAŻDA akcja przechodzi przez niego. Zaliczył dzisiaj mnóstwo strat, to fakt, z tym że robiła to cała drużyna i nijak nie przesłania to faktu, że Clev jest etatowym pomocnikiem obok Carricka, który w tym sezonie wyrósł na prawdziwego kozaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 22:11, Diverso napisał:

Wow, a teraz taki gigant jak Real Sociedad wygrywa z Atletico Madryt. Chyba zacznę śledzić
tą ligę, bo cuda są tu nieprawdopodobne. I na dodatek RS gra śliczną techniczną piłkę,
a Atletico wcale nie jest gorsze. Wow. Obronę mają mocarną, wpuścili tylko 34 bramki,
atak także zabójczy 44. To jest coś. I zasłużone 6 miejsce :) Taki zespół zasługuje na
miejsce w LE conajmniej :)

jak widać na podstawie dokonan zespolow w europie zasluguja zespoly hiszpanskie bardziej niz angielskie, wiec hejtuj dalej. ciekawe kiedy anglii zabiora czwarte miejsce w LM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale dzisiejszy mecz mu nie wyszedł. Młody wiek, problem z ustabilizowaniem formy. Zresztą, Kagawa dziś też wiele nie pokazał, a strzelił przecież ostatnio 3 bramki Norwich. Myślę po prostu, że Chelsea odpuściła sobie pierwszą połowę, a United drugą, żeby było sprawiedliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 02:26, Diverso napisał:

Niestety, ale dzisiejszy mecz mu nie wyszedł.

Nie zamierzam się z tym kłócić, bo to prawda. Różnica jest taka, że czy Cleverleyowi idzie czy nie, to zawsze jest pod grą i każda akcja przechodzi przez niego. Kagawa chyba się boi piłki, a przynajmniej ja odnosze takie wrażenie - ucieka od gry, zupełnie póki co nie pasuje do taktyki. Bezproduktywny chłopak na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Kagawa w domyśle ma grać na lewej stronie, ale on cały czas schodzi do środka (pewnie przyzwyczajenie z BVB) i robi niepotrzebny tłok, a skrzydło zostaje puste. Moim zdaniem wszystko się posypało po zejściu Naniego, zaczęliśmy grać przez środek, bez skrzydeł (Valencię w obecnej formie trudno nazwać skrzydłowym), Benitez wprowadził DP i zaczęła się dominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 16:46, Diverso napisał:

bez skrzydeł (Valencię w obecnej formie trudno nazwać skrzydłowym),

aj tam forma... po prostu valencia sobie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Valencię w obecnej formie trudno nazwać skrzydłowym
Valencię to trudno kimkolwiek obecnie nazwać. Od momentu w którym przyszedł do klubu był strasznie upośledzonym zawodnikiem, cholernie szybkim i potrafiącym jeden zwód, który - o dziwo - zazwyczaj wychodził. Z tym, że ze strony tego piłkarza nie można było liczyć na żadne fajerwerki. Obecnie zatracił swój jedyny atut, szybkość i koleś na boisku prezentuje się gorzej od Bebe. W kazdym normalnym klubie, od lata by go już nie było i mam nadzieję, że Fergie zrobi to samo.

PS. Pomysł przyznania takiemu zawodnikowi nr 7 to strzał w stopę, nie wiem czy gorszy jest on, czy Owen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ta jedna nóżka. Czasem to śmiech mnie bierze jak widzę jego zejście do środka i panika, bo przecież nie uderzę z lewej. Albo straci piłkę, albo poda, albo nieporadnie wróci na prawe skrzydło, wszystko przy użyciu prawej nogi. Myślę że nie można się tak łatwo pozbywać zawodników, ale Valencia w 1szym składzie kosztem Young''a, Naniego czy Danny''ego to zbrodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 19:48, Diverso napisał:

Dokładnie tak :) Zaczął sobie odpuszczać w tym samym czasie co Real w lidze, czyli od
początku sezonu :)

Idąc twoim tokiem rozumowania, tak właśnie jest. :) Fajnie, że masz dystans do siebie i potrafisz z siebie żartować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, onet jednak się spisał. Kto nie dostał kodu na mecz może albo otrzymać zwrot pieniędzy albo ma 2 kody na dowolne mecze LM [w sensie mozna sobie obejrzeć 2 dni, oba mecze].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:18, JayL napisał:

zwrot pieniędzy albo ma 2 kody na dowolne mecze LM

Chociaż tyle :-D Ja też dostałem dzisiaj smsa żeby się z nimi skontaktować mailowo, ale jeszcze mi nie odpisali. Przynajmniej wiem jakiej rekompensaty się spodziewać. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować