Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 20:06, Paoro napisał:

Ja bd 3mał kciuki za Milan. Lubię bardziej Juve, ale tutaj wyjątkowo bd za Milanem

Kibic Juventusu trzyma kciuki za AC Milan? Wstydziłbyś się :p Sam jestem zagorzałym sympatykiem Starej Damy - ale przyznam że liczę na awans Mediolańczyków. Nie kibicuję im, ale trochę przejadły mi się sukcesy Barcy. W pierwszym meczu FCB to był ich własny cień. Nie tak dobrze Milan grał (ich gra była bardzo rozsądna i na poziomie) jak Barcelona kulała.
W finale widziałbym Juventus FC Turyn chyba z Bayernem Monachium. Dobra, 5 zł na Juve ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:37, Transylvanian_Hunger napisał:

W finale widziałbym Juventus FC Turyn chyba z Bayernem Monachium. Dobra, 5 zł na Juve
;)


Podbijam do 10 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się durny stream trafił, mecz z opóźnieniem 10 min, byłem zdziwiony co się dzieje, skąd ten przestój, refresh, a tu 10 minuta meczu, 1:0, wtf?

Jak wpadła ta bramka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:37, Transylvanian_Hunger napisał:

> Ja bd 3mał kciuki za Milan. Lubię bardziej Juve, ale tutaj wyjątkowo bd za Milanem
Kibic Juventusu trzyma kciuki za AC Milan? Wstydziłbyś się :p Sam jestem zagorzałym sympatykiem
Starej Damy - ale przyznam że liczę na awans Mediolańczyków. Nie kibicuję im, ale trochę
przejadły mi się sukcesy Barcy. W pierwszym meczu FCB to był ich własny cień. Nie tak
dobrze Milan grał (ich gra była bardzo rozsądna i na poziomie) jak Barcelona kulała.

Nie kibicuje im, ale 3mam kciuki by wyeliminowali Barcelone, podobnie jak tobie nie chce mi sie już oglądać tej ich tikitaki :P A co do kibicowania to jest tylko 1 klub - Lech Poznań, a pozostałe to raczej takie sympatie, w Bundeslidze BVB i to już od dawnych czasów, jak grał Koler, Rosicki czy jak im tam, a nawet jeszcze wcześniej jak wygrywali LM, za to nie znoszę Bayernu, w Hiszpanii Real z Raulem, nie znoszę Barcy, we Włoszech Juve - Zidane, Del Piero i nie trawie Milanu choć ceniłem bardzo Maldiniego, w Anglii głównie MU Becksa za jego czasów Diabły miały fajny skład, ale potem przestałem być za nimi, bardziej wtedy CL, bo grał tam Dudek i Gerrard, za to nie lubię Chelsea.. także dziwnie to wygląda, ale tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 21:11, Szczep_NML napisał:

Daj ktoś linka do porządnego streama...
Plx

TO samo wszędzie przycinka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 21:12, Paoro napisał:

> Daj ktoś linka do porządnego streama...
> Plx
TO samo wszędzie przycinka..


Przy takim meczu , jeśli ktoś nie znajdzie sobie stream''a przed mecze dobre kilka minut , to później gdzieś wejść , to jest cud :). Serwery pozapychane , to nie dziwne , że się tnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę dobry stream w jakości HD (albo prawie) bez ścinek, to polecam ruskie sopcasty :)

I obstawiam, że Milan strzeli w 90 min. z rożnego na 1-3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie rozumiem co się stało z tymi drużynami.

Milanu, ani Serii A, nie śledzę. Ale dziś grają piach, masa błędów, faul za faulem (bezsensu ten na kartkę ostatnich sekundach), jak nie bramkarz, to byłoby ze 4:0?
A Barca to przegięcie w drugą stronę, co było ostatnio, wszyscy wiedzą, nastroje takie, że niech idą do domu i się nie kompromitują. Jeszcze się pogromem skończy.

Tyle fajnie, dla widowiska, że mecz się otworzył, obecnie mamy quasi 0:0. Milan musi się skończyć bunkrować, otworzyć i coś strzelić, a Barca, cóż, Messi hat-tricka może właduje? :D

A ze streamem tyle radości. Najpierw niby ten sam stream, ale jakość żałosna, może 240p, komentatorzy jakby mocno nawalenii, jeden kaszlał cały czas, drugi się chichotał, teksty takie, że przebili Szpaka pod każdym kątem. Refresh. 10 min, a nie otwarcie meczu. Jakość dobra, nie żałosna. Ciekawe.
A teraz przerwa, komentatorzy ledwo słyszani zza kadru, teksty w stylu: "ku***, Milan ch**** grą" czy "mówiłem, że Messi ich rozpierdoli" czy różne wiązanki wokół słów obsecenicznych, w zasadzie wyłącznie obscenicznych. To ma być kultura? Tak się komentatorzy zachowują, jak odejdą od mikrofonu? Jak najgorsza chołota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 21:39, vonArnold napisał:

A teraz przerwa, komentatorzy ledwo słyszani zza kadru, teksty w stylu: "ku***, Milan
ch**** grą" czy "mówiłem, że Messi ich rozpierdoli" czy różne wiązanki wokół słów obsecenicznych,
w zasadzie wyłącznie obscenicznych. To ma być kultura? Tak się komentatorzy zachowują,
jak odejdą od mikrofonu? Jak najgorsza chołota??

Cóż, jak się myśli, że mikrofony wyłączone to różne rzeczy lecą (vide Majdan z "k*** kopał" czy "małpa w czerwonym").
Ja znalazłem jakiś hiszpański w całkiem niezłej jakości i typowo hiszpańskimi komentatorami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Nsportu tak się zachowują? Czy to jakiś "domowy" komentarz jakiegoś streamera?

P.S. Może ktoś zarzucić linkiem do znośnej transmisji? Chociaż drugą połowę bym sobie obejrzał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować