Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Real jak zwykle dostaje ochłapy w losowaniach ;]

Cieszy mnie ostatnia para. Jest najciekawsza z zestawienia i pokaże nam na czym tak naprawdę stoją obie drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary 1/4 finału Ligi Europy:

Chelsea - Rubin
Tottenham - Basel
Fenerbahce - Lazio
Benfica - Newcastle

No i spełniło się moje życzenie ;-) Wszystkie trzy angielskie drużyny z szansami na półfinał. Chelsea trafiła chyba najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 12:56, mati285 napisał:

No i spełniło się moje życzenie ;-)

Moje też, nie ma to jak ekscytować się LE. ;p

Dnia 15.03.2013 o 12:56, mati285 napisał:

Chelsea trafiła chyba najgorzej.

Zapewne cieszy ich nadchodząca wycieczka do Rosji, ale IMO Newcastle będzie miało trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 13:06, Kadaj napisał:

Zapewne cieszy ich nadchodząca wycieczka do Rosji, ale IMO Newcastle będzie miało trudniej.

Sroki też nie będą miały łatwo, ale myślę, że dadzą radę. Tottenham powinien spokojnie awansować, ja upatruję w nich faworytów do wygrania całego turnieju, nawet mimo wczorajszego katastrofalnego występu z Interem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że wpadną na siebie Tottenham i Benfica, ewentualnie któraś z tych drużyn na Lazio. Ogólnie losowanie niezłe, ale trzeba będzie lecieć aż do Moskwy (Rubin gra europejskie mecze na Łużnikach) :/
Ale to co przed nami to jest jakaś masakra:
30 marca - Southampton w lidze na wyjeździe
1 kwietnia - Man Utd w pucharze w domu
4 kwietnia - Rubin w LE w domu
6 kwietnia - Sunderland w lidze w domu
11 kwietnia - Rubin w LE na wyjeździe
14 kwietnia - Tottenham w lidze na wyjeździe
6 meczów w 16 dni. A już i tak z tego co mówili komentatorzy, Chelsea rozegrała najwięcej meczów spośród europejskich klubów w 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Southapton chyba przełożą, bo to by była przesada :D

Liczę, że pokaża Juve w tvp, ale pewnie zobaczymy Barce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To spotkanie już zostało przełożone, z 31 na 30 marca...
Poza tym, jeśli awansujemy do półfinału FA Cup, to jest on zaplanowany na 14 kwietnia.
Liczę, że mecz z Sunderlandem przeniosą chociaż o 1 dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

Malaga - Borussia

Mam nadzieję na niespodziankę. Choć lubie BVB, to ten medialny hype w naszym kraju jest zbyt groteskowy, a Malaga po cichutku skupić może wszystkie siły na LM.

Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

Real - Galatasaray

Sercem jestem za Galatasray, ale wydaje mi się niestety że może być to mecz do jednej bramki, choć na gorącym tureckim terenie nigdy nie gra się łatwo.

Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

PSG - Barcelona

Tu ze wskazaniem na Barcelonę, paryżanie coś może powalczą lub poudają że powalczą.

Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

Bayern - Juventus

Fifty-fifty, typuje że bedą to szachy i wygra ten kto lepiej opanuje schematy. Ewentualnie kto lepiej egzekwuje karne.

Isildur: Można powiedzieć że miałeś stuprocentową okazję. Mogłeś dać MisticGohan_MODED czerwoną kartkę, to była idealna sytuacja i nikt nie miałby co do tego wątpliwości. Myślę, że wszyscy którzy przeglądają ten temat odetchneliby z ulgą i przyjęli Twoją decyzję z aplauzem. Za zbanowanie Szejkona do tego byłbyś prawie że hat-trick hero tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy pary półfinałowe też zostały wylosowane tj. czy wiadomo kto ze zwycięzców dwumeczy zagra ze sobą w półfinale? Z tego co się orientuje losowano to od razu. Chyba, że teraz coś było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem UEFA zdecydowała, że przyda się więcej "dramaturgii" i półfinały obu pucharów zostaną rozlosowane w kwietniu, gdy już będzie wiadomo jakie zespoły w nich wystąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:33, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Za zbanowanie Szejkona do tego byłbyś prawie że hat-trick hero tego
tematu!

Yyyy, o ile pamiętam on zerwał bana, więc możesz mu podziękować :).
Co do par - na pewno raczej przejdzie real, PSG i Malaga moga zaskoczyć, a Bayern - Juve to mecz każdego i ciężko powiedzieć, komu się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do par 1/4 Ligi Mistrzów :

PSG-Barcelona - jeżeli Barcelona zagra tak jak w drugim meczu z Milanem wygra , jeżeli Barsa zlekceważy rywali to PSG może sprawic niespodziankę.

Bayern-Juventus - to jedna wielka zagadka w poprzedniej rundzie Juve ładnie zagrało przeciwko Celtom ,Bayern miał świetny pierwszy mecz z Kanonierami a drugi olali bo wiedzieli ,że Arsenal musi strzelic 3 bramki. Sądze ,że to będzie najbardziej wyrównany mecz. Wolałbym aby awansował Juventus ale Bayern jest bardzo silny.

Real-Galatasaray - w tym pojedynku Real wygra i to pewnie.

Malaga-Borussia - tu moim zdaniem większe szanse ma BVB ale Malaga może powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze będą ciekawe.

PSG- Barca : PSG ma b.dobrych zawodników , ale czasami grają tak jak Cityw Europie , a wiemy bardzo dobrze , że pieniądze nie grają. Jeśli się skoncentrują na dwumecz i nie będą popełniać głupich błędów , to mogą sprawić niespodziankę.

Malaga-BVB : Tutaj jednak stawiałbym na Malagę.

Real-Galatasaray: Jak patrzymy na nazwy klubów , to zdecydowanym faworytem jest Real. Jednak przypomnę , że Galata , ograła w grupie 1:0 UTD i ich napastnik Yilmaz Burak ma 8 bramek , którymi prowadzi z CR7 w klasyfikacji strzelców.

Bayern-Juventus. - Wszystko może się zdarzyć. Miejmy nadzieje , że TVP pokaże ten mecz rewanżowy ,bo ma do wyboru jeszcze PSG-Barca. Co do dwumeczu , to chciałbym , aby awansował Juventus, ponieważ bardzo długo ich nie było w LM :).

BTW: Czy moderator Isildur odwiedza pocztę ? , bo napisałem wiadomość , na temat degradu, który dostałem , ale odpowiedzi się nie doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:39, Bralo napisał:

Wszystkie mecze będą ciekawe.

PSG- Barca : PSG ma b.dobrych zawodników , ale czasami grają tak jak Cityw Europie ,
a wiemy bardzo dobrze , że pieniądze nie grają. Jeśli się skoncentrują na dwumecz i nie
będą popełniać głupich błędów , to mogą sprawić niespodziankę.


PSG się słabo prezentował zwłaszcza w starciu z Valencią, gdzie fuksem wg mnie przeszedł. Dobry to tam jest Thiago Silva, Alex i Lavezzi, ale reszta... może jeszcze Maxwell coś grał. Barca po chwilowym tzw "kryzysie" się zmobilizowała i było to widać w starciu z Milanem.

Dnia 15.03.2013 o 19:39, Bralo napisał:

Malaga-BVB : Tutaj jednak stawiałbym na Malagę.


Tu się nie zgodzę, dobrze idzie Maladze, ale BVB tak ciśnie w LM, że nie da doprowadzić Maladze do sytuacji podbramkowych

Dnia 15.03.2013 o 19:39, Bralo napisał:

Real-Galatasaray: Jak patrzymy na nazwy klubów , to zdecydowanym faworytem jest Real.
Jednak przypomnę , że Galata , ograła w grupie 1:0 UTD i ich napastnik Yilmaz Burak ma
8 bramek , którymi prowadzi z CR7 w klasyfikacji strzelców.


No tu już nie chodzi kto ile bramek zdobył, ale o to że Real ma większe szanse, też mają ostatnio bardzo dobre wyniku i zdecydowanie oni będą faworytem.

Dnia 15.03.2013 o 19:39, Bralo napisał:

Bayern-Juventus. - Wszystko może się zdarzyć. Miejmy nadzieje , że TVP pokaże ten mecz
rewanżowy ,bo ma do wyboru jeszcze PSG-Barca. Co do dwumeczu , to chciałbym , aby awansował
Juventus, ponieważ bardzo długo ich nie było w LM :).


Tu się zgodzę, Juve należy się awans :) Bayern nie ume wykorzystać sytuacji ostatnio co było widać w meczu z Arsenalem, ale i w zeszłym roku w finale LM z Chelsea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:29, DambialkoX napisał:

PSG się słabo prezentował zwłaszcza w starciu z Valencią, gdzie fuksem wg mnie przeszedł.
Dobry to tam jest Thiago Silva, Alex i Lavezzi, ale reszta... może jeszcze Maxwell coś
grał. Barca po chwilowym tzw "kryzysie" się zmobilizowała i było to widać w starciu z
Milanem.


Jeszcze Ibra jest ;). Liczę na PSG , że nawet jak nie przejdą , bo będzie to na prawdę trudne , to trochę powalczą , aby Barca nie miała łatwego dwumeczu.

Dnia 15.03.2013 o 20:29, DambialkoX napisał:

Tu się nie zgodzę, dobrze idzie Maladze, ale BVB tak ciśnie w LM, że nie da doprowadzić
Maladze do sytuacji podbramkowych


BVB ciśnie , zgadzam się , ale stawiałbym nadal na Malagę :).

Dnia 15.03.2013 o 20:29, DambialkoX napisał:

> Real-Galatasaray: Jak patrzymy na nazwy klubów , to zdecydowanym faworytem jest
Real.

Dnia 15.03.2013 o 20:29, DambialkoX napisał:

No tu już nie chodzi kto ile bramek zdobył, ale o to że Real ma większe szanse, też mają
ostatnio bardzo dobre wyniku i zdecydowanie oni będą faworytem.


Wiem, że nie chodzi o bramki , napisałem to dla przypomnienia , że taki Galatasaray pewnie przegra , ale też ma czym postraszyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:47, Bralo napisał:

Jeszcze Ibra jest ;).


Dopiero na rewanż w Barcelonie. Dlatego liczę na korzystny wynik dla Barcy w Paryżu.

Dnia 15.03.2013 o 20:47, Bralo napisał:

Liczę na PSG , że nawet jak nie przejdą , bo będzie to na prawdę trudne , to trochę powalczą , aby Barca nie miała łatwego dwumeczu.


Barca miała trudny okres. Musieli zmobilizować się na Milan, ale dzięki temu mogą powrócić do formy. Wszystko zweryfikują najbliższe mecze. Ale jakby nie patrzeć, to PSG póki co jest na straconej pozycji, jednak to piłka nożna, a do tego Liga Mistrzów, więc i Real Madryt nie może poczuć się zbyt pewnie z Galatasaray. Przynajmniej w Turcji.

Dnia 15.03.2013 o 20:47, Bralo napisał:

BVB ciśnie , zgadzam się , ale stawiałbym nadal na Malagę :).


Serio? Borrusia jest jednym z faworytów wygrania tej edycji LM. Grają naprawdę dobrze. Malaga nawet w lidze daje sobie średnio radę. Wygrali z Porto, zespołem który jest mniej więcej na takim samym poziomie, ale BVB to już nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:53, Kraju napisał:

Serio? Borrusia jest jednym z faworytów wygrania tej edycji LM. Grają naprawdę dobrze.
Malaga nawet w lidze daje sobie średnio radę. Wygrali z Porto, zespołem który jest mniej
więcej na takim samym poziomie, ale BVB to już nie ta liga.


Powiem tak : Lubię Malagę jako zespół i podobała mi się ich gra , teraz grają troszkę gorzej , tak jak wspomniałeś.
Jeśli chodzi o Borussię , zgodzę się , że gra lepiej i na ten moment jest lepszym zespołem, ale BVB mi się już przejadła , ostatnio za sprawą Lewego , w ogóle całej naszej 3-jki w mediach było ich za dużo.
Nawet TVP podawało news''a , że zawodnik rezerwowy odchodzi z BVB , co było już przesadą.
Dlatego stawiam na Malagę i wierze , że przejdzie dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym aby awansowała Malaga, bo ich zwyczajnie lubię. Dodatkowo to hiszpański zespół, a ja kibicuje hiszpanskiej piłce. Z drugiej strony lubię też Borrusię, bez względu na Lewego. Mają uzdolnionych piłkarzy i grają bardzo dobrze. Jednak chyba wolałbym zobaczyć dalej BVB. Z racjonalnego puktu widzenia też wszystko wskazuję na drużynę z Dortmundu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:47, mati285 napisał:

Tym razem UEFA zdecydowała, że przyda się więcej "dramaturgii" i półfinały obu pucharów
zostaną rozlosowane w kwietniu, gdy już będzie wiadomo jakie zespoły w nich wystąpią.



Ale bez sensu,szkoda bo prawdopodobnie bysmy w tym roku mieli final Barca - Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować