Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Trzeba pamiętać ile ma lat - za miesiąc skończy 38, a ostatnie lata grał w MLS, a tam raczej nie ma takiego wysiłku jak w Lidze Mistrzów. Dlatego nie dał rady zagrać pełnych 90 minut, co było do przewidzenia. Tak jak już wyżej pisałem nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności przy rzutach wolnych albo rożnych, ale tymi co miał potrafił stworzyć zagrożenie. W rewanżu może wejść pod koniec meczu, ale nic nie wiadomo, dużo będzie zależało od przebiegu spotkania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2013 o 16:33, filip29 napisał:

Ja obstawiam City/Chelsea.


Do Chelsea by nawet pasował, ale dopiero co Ba przyszedł, a Torres chyba w tej chwili jest mniej wart niż Lewandowski :). W Man City na stówkę grzałby ławę i w razie kontuzji innego napastnika by wszedł. Skoro już zaczęliśmy spekulować o Robercie to myślę, że w Bundeslidze mógłby również zostać, ale nie rozwinie się tak szybko jak właśnie w angielskiej lub hiszpańskiej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby Chelsea sprzedała Torresa i kupiła Lewego. Innej opcji jakoś nie widzę. No, ew Arsenal, ale szczerze sam nie wiem czy chcę tam Lewego. Głównie przez to, że w kadrze daje ciała i wcale nie jest pewne, że w nowym klubie sobie poradzi. Przynajmniej nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:04, nie-matis9988 napisał:

ogólnie sport jest bez sensu. nie wiem po co sport istnieje


jezeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase hjehjehje...no bo o co innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E ja dobrze wybralem ogladajac Real jak na razie. Real rzadzi i dzieli ale Galata swoje sytuacje miala. Jestem ciekaw czy bedzie maly pogrom czy jednak Drogba zacznie trafiac w bramke? Moze byc jeszcze ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 21:41, Nightdew napisał:

BVB narazie zdecydowanie dominuje, Robert gra zarąbisty mecz. Chyba najlepszy w drużynie.

Ale sytuacji na razie żadnej klarownej nie miał :D Widać brak Kuby - prawe skrzydło wygląda na wymarłe, a sam Piszczek nie jest w stanie aż tak zaangażować się w ataku. Reus niby powinien pomagać na prawym skrzydle, ale cały czas ucieka do środka gdzie najlepiej się czuje.
Na razie BVB strasznie niedokładne, ale z dobrą taktyką - gra z kontry na Malagę to chyba najlepsze wyjście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 21:51, Nightdew napisał:

Niedokładnie? Chyba tylko w obronie, w ataku klepią piłkę aż miło.


Tak, chodziło mi głównie o obronę ;)
Tak podsumowując, to mecz Malagi z BVB był średnio ciekawy - dużo niedokładności, chaosu...
Szkoda zmarnowanych sytuacji Goetzego i przede wszystkim tej setki Lewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:48, JayL napisał:

W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby Chelsea sprzedała Torresa i kupiła Lewego. Innej opcji
jakoś nie widzę. No, ew Arsenal, ale szczerze sam nie wiem czy chcę tam Lewego. Głównie
przez to, że w kadrze daje ciała i wcale nie jest pewne, że w nowym klubie sobie poradzi.
Przynajmniej nie od razu.


Jeszcze sezon mógłby zostać w BvB jak dla mnie. Logiczne, że od razu sobie nie poradzi, bo inny styl gry inni ludzie, nowe otoczenie i jeżeli byłaby to Anglia to również nowy klimat i atmosfera. Zresztą poczekamy, zobaczymy. W barwach Arsenalu szczerze mówiąc nie chciałbym widzieć.


Propo: Goetze nie dosyć, że siusiał sobie za płotkami na treningu, to jeszcze miał "wylane" na mecz. No tyle sytuacji zmarnować na takim poziomie Champions League to przeginka. Lewy dobry mecz zagrał chociaż nie wszystko mu wychodziło. Schmelzer w masce, która na pewno przeszkadzała też sobie nieźle poradził. Malaga też miała swój czas, ale nie był on długi, ale za to przyniósł parę niebezpiecznych sytuacji zresztą też nieudanych. Klopp mógł wprowadzić na boisko Sahina zamiast Schiebera, Julian Schieber nie jest dobrym napastnikiem i to co on próbował robić jest żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować